Serialesitelenovelet
1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+2
Roxana.
Admin_dea05
6 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 06 Apr 2019, 12:37 pm

DENISA a scris:Vic  de  mă  ia  cu  leșin  ... ( asta doar de  la  mirobolanta  poveste  de  amor_) ce  să  vezi  că  nu are  cine  să mă  resusciteze,  nic un mascul nu e  pe  placul  meu,,  din puținul din care  l-am  văzut  ptr  niciunul nu  mi s-au  scurtcicuitat   becurile... cam urâței  , mai  toți  sunt  adolescenți de   70+..  ațoși  ,  burtoși,  supărați  rău pe viață  

hai , mai , denisa !! Smile
esti death inside din cauza turcilor . in asemenea stadiu ai ajuns ??? nu cred ca au toti 70+ ...ai devenit tu prea pretentioasa . sau prea insensibila cand stii ca incep ei cu impuscaturi , durere , planset , razbunare ( lucruri omenesti turcesti , nimic nou sub soare ) de parca nu ai mai vazut asa ceva . poate daca dai o sansa , zic si eu , ca pana la urma nici ca mai vreau durere gratuita 2 ani de la ei . dar daca incerci sa te ridici de langa ficus , sa-ti scuturi tulurile ce odata au fost in mare voga , sa te dai cu putin parfum/ parfumioglu poate poate rasare iar o iubire mare ca-n trecut . pana si tulurile Crying or Very sad parasite prin sifoniere . nu-ti este mila ???
mie-mi place entuziasmul deei . este de admirat . adica tot cu jale , jale . este de admirat dea noastra . kiss
dar tu ma dezamagesti . Smile  ti-a disparut din privire dorinta , pasiunea care ducea la razboi . nu mai vrei tu 10 episoade legate de durere ?? ti-ai pierdut rezistenta .
nu mai vrei tu sale recite de la sexinareala tinutelor de razboi .
eee , hai ca asa s-a ajuns ? la burtosi ?? ca sa te faca chiar sa-ti pierzi si ultima picatura de interes .
poate daca te mai uiti , poate daca te mai uiti mai atent . tul , razboiala ... etc , etc ...



https://keyfgazetesi.com/furkan-palalidan-otizmli-cocuklara-destek-99796.html

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Furkan-palali-3_16_9_1554353033-880x495
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 12:26 pm

DENISA a scris:bună fetele  !!! 


offff   Vic  cred  că  m-am  imunizat... am  încercat  să mă uit  la  cateva  secvențe  din  serialele  turcești  dar  nimic  nu  mă  incintă  .. parcă le  lipsește  acel  ceva.....




Dea  m-am uitat  puțintel la  primul ep....  actorilor parcă le  lipsește   acel  ceva  ....  cred  că  mama tipei  e  soața/ cumnata lui  Murat  din Așk  ve  Ceza.....   in  Sila   Boran  era   pe  cal  și a ieșit  în fața  mașinei lui  Sila  aci  e  invers...  multe neamuri  și pe acilea  ...  toate  au ceva de spus...
dar nemultumita mai esti..... Smile Smile ... macar am incercat..... mie mi se par ca au o chimie  ....pe ea o mai stiu dintr-un rol negativ a jucat in 3,4 episoade in filmul care incepe si la noi pe KanalD din 22....serialul care l-am postat si aici pe forum
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t883-yasak-elma-fructul-interzis

Despre Hercai ce pot sa zic...a explodat internetul si topul de vineri seara..e pe primul loc ...

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppmrpmQnMw1qc4ey6o4_4001. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppmrpmQnMw1qc4ey6o6_4001. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppmrpmQnMw1qc4ey6o9_400

//////////////

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppk4dd4MGw1shauzjo2_2501. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppk4dd4MGw1shauzjo9_250

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppk36vyz3Y1sug9kko3_4001. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppk5ymLebp1qc4ey6o1_4001. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppk5ymLebp1qc4ey6o5_400

////////////

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppjyiipRMR1sug9kko1_4001. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Tumblr_ppjyiipRMR1sug9kko5_400

////////////////
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 12:31 pm

victorelalove a scris:
bravo , dea . si sa ne mai spui si noua ce se intampla din cand in cand . dar sa fie cu impuscaturi . ca noi nu putem altfel cu turcii .
deniso , si ai terminat episodul pana la urma ??

pai cu umpuscaturi sa fie... Ea chiar il impusca ...cica el ..daca ma urasti atat de mult imusca-ma...ea nu a stat prea mult pe ganduri Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 12:47 pm

Na babo ...ai vrut razbunare ..ia de aici....te-ai ales si cu dusmanul pe cap si cu leul tau indragostit lulea... Smile Smile Smile ..si ce mai intrare au ramas toate muierile din conac cu ochii bulbucati.... Smile

https://www.youtube.com/watch?v=jInK_hxpP18

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Apr 2019, 12:55 pm

bună  fetele !!!




offf ce  am  fost și  ce am ajuns  ???   nici  înainte nu  eram prea  sensibiloasă dar  amu se pare  că  sunt  insensibilă  rău,,,,


  da  Vic  nici  adrenalina  răzbelilor  ce  le  purtam cu  tine  ptr feți  frumoșii   nu  mă  mai incintă




și  acilea  pare  a  fi  jale  mare  , ură între  frați,  cumnate  și alte  rubedenii  ,  sete  mare de  putere


  bunicile  la ei erau sensibile ,  blajine  , dar  acilea  e  acră rău bunica  lui Miran,     secată de ură  și dorință de  răzbunare ,  Miran  e  doar  pionul  bunicii,...  și  acilea  se  îndrăgostesc  verișoare de  verișori.....  e  scumpică rău  sora  luiReyyan ,  blonduță dar  drăgălașă  foc,,,,  


Dea  , Reyyan e  înfiată  ???   nu  știu ce  mă face să cred că tatăl natural e  de fapt unchiul  ei,,


verișorul lui  Reyyan e amorezat de ea  verișoara  lui Miran e  amorezată  de  el   ...  încurcate  rău căile  lui  Alah... nu am  înțeles  încă  de ce  o  urăște  bunicul  pe  Reyyan  ,,, cu  ce sete  o  lovește...


și  marele  incovenient al  serialului,...   tb să aștept  câte o  săptămână  să văz ceva  ...  de  era  deja  pe  net  îl  vedeam  rapid  pe  repede  înainte ..... nu  mă  mai  ține  neuronul  să  stau  lipită de  monitor  câte  o  săptămână  să  văd o  privire și  aia  furată   sau o  atingere de  mână


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 08 Apr 2019, 1:03 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 1:02 pm

DENISA a scris:   e  scumpică rău  sora  lui  Reyyan ,  blonduță dar  drăgălașă  foc,,,,  

deci sa inteleg ca te uiti??? cupidon  ..da , cea mica e scumpica foc in carte ea trebuia sa moara dar aici nu au respectat ce s-a scris ...

un videoclip frumos
https://www.youtube.com/watch?v=8B1ssrCn9Fs
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 08 Apr 2019, 1:04 pm

da  Dea   , am  văzut  ceva  din primul  ep  ,  din  ep3 și  ceva  din  4
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 1:10 pm

DENISA a scris:da  Dea   , am  văzut  ceva  din primul  ep  ,  din  ep3 și  ceva  din  4
am facut si topic separat..inca nu am deschis unul cu discutii dar daca o sa am cu cine comenta facem unul 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 92073 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 92073
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/c5-seriale-turcesti-on-air



pe 2 cel cu nunta l-ai sarit....in engleza astia il traduc foarte repede ....in romana ep 3 e la procesat ca fata l-a tradus

episod 1 - 4 rezumat secvente video....frumos!!!

https://www.youtube.com/watch?v=BCynkEnRxYM

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 1:25 pm

Buna ziua !!
Doamne , fetelor . dar atata drama pe pagina asta nu am mai citit de un an de zile . de cand se mai impusca lumea in camera 309 . atata traire , chiar in insensibiliatea ficusului din sufragerie si a inimii impietrite de turci a denisei , este ceva vreme de cand nu am mai zarit cu ochii mei , aia la fel de insensibili la impuscaturile turcilor . ca m-au zapacit . am ajuns departe . de la diminetile in care ma trezeam la ora 5 si faceam curat de nervi la fatmagul ... si acu cand parca nici pe mine nu ma mai resusciteaza nimic turcesc . desi asta cu furkan pare interesant . si cred ca ei sunt in rolul  principal . si ma gandesc ca este cu iubire , nu ? exact cum este mereu la turci . Smile
adica moare cineva , dea ? eee , hai , mai ... nici ca am mai pomenit asa ceva la ei .
chiar ca devin altfel de cum ii stim . fara tu un glont in cap , un viol , 3-4 -5 mame cu ei in casa ...
asa nu se mai poate .
unde-i chintesenta pur turceasca ??
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 1:52 pm

victorelalove a scris:
adica moare cineva , dea ? eee , hai , mai ... nici ca am mai pomenit asa ceva la ei .
chiar ca devin altfel de cum ii stim . fara tu un glont in cap , un viol , 3-4 -5 mame cu ei in casa ...
asa nu se mai poate .
unde-i chintesenta pur turceasca ??
Aici nu mai moare nimeni...doar inima e ranita..de viol nu se pune problema ca a stat de buna voie ..... Smile

...mai si cu filmarile astea de care ne bucuram noi....actrita a suferit mici arsuri in timpul incendiului de la cabana, acum in ep 4 actorii au filmat la o temperatura de -5 grade secventa cu apa.... deci au indurat frigul si vad ca nu s-au imbolnavit...e f greu si pentru ei....



inca un clip frumos...

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 1:59 pm

wow , la ei si BTS-ul este turcesc . Smile
imi place perseverenta ta , dea . esti un om care indura multe . curajoasa , ca daca se termina naspa ???? ... Smile
e , deci nu cu viol , dar cu impuscat el de catre ea . se pecetlueste iubirea mai tare . ''mai tii minte , nevasta , cand m-ai impuscat din iubire ? eee , Ce au trecut anii !!! ''
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 1:59 pm

Ete dracie...nu ma asteptam asa de repede la asa noutate.... Smile


RANINI scrie că în prima zi a prestigiosului târg de conținut MIPTV de la Cannes, s-a semnat contractul de cumpărare a serialului „Hercai„ pentru România care a cumpărat ultima oară Sen Anlat Karadeniz și Aşk ve Mavi.
Și mai scrie că Sen Anlat Karadeniz se va difuza în România din 2 septembrie 2019.

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Aaaaaa18
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 2:02 pm

victorelalove a scris:wow , la ei si BTS-ul este turcesc . Smile
imi place perseverenta ta , dea . esti un om care indura multe . curajoasa , ca daca se termina naspa ???? ... Smile
e , deci nu cu viol , dar cu impuscat el de catre ea . se pecetlueste iubirea mai tare . ''mai tii minte , nevasta , cand m-ai impuscat din iubire ? eee , Ce au trecut anii !!! ''
... deci sa nu-i mai puna pistolul in mana ca nu se stie a doua oara ce pateste.... Smile ...dar sa vezi ca ea acum nu o sa se lase asa usor iar el sa o recucereasca o sa stea ca mieluselul pe langa ea.....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 2:02 pm

dea , surpriza mai mare nici ca se putea .
deci din toamna iar traiesti turceste . nu ca acum nu ai trai . dar sa vezi totul in format HD 4k , ULTRA OLED ... alta viata . \
parca nici suferinta nu este suferinta .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 2:04 pm

victorelalove a scris:dea , surpriza mai mare nici ca se putea .
deci din toamna iar traiesti turceste . nu ca acum nu ai trai . dar sa vezi totul in format HD 4k , ULTRA OLED ... alta viata . \
parca nici suferinta nu este suferinta .
... pai cam asa.... oricum si acum tot pe televizor ma uit la el dar calitatea nu-i asa de buna cum o sa fie atunci...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 2:04 pm

Admin_dea05 a scris:
 ... deci sa nu-i mai puna pistolul in mana ca nu se stie a doua oara ce pateste.... Smile  ...dar sa vezi ca ea acum nu o sa se lase asa usor iar el sa o recucereasca o sa stea ca mieluselul pe langa ea.....

aha , chiar ca astea cu unul sufera din iubire si altul sta dupa alalaltu' ... nu am mai vazut la ei . Smile
acu cateva episoade ea va face pe inabordabila si el va fi ca un paun plouat . si cand in final ea va ceda nu va mai vrea el .
zi tu ca parca nu urmaresc serialul !!!??? stiu tot . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 2:05 pm

Admin_dea05 a scris:
... pai cam asa.... oricum si acum tot pe televizor ma uit la el dar calitatea nu-i asa de buna cum o sa fie atunci...

pai eu ce-ti spun , femeie ? Smile
cand s-o apleca el spre ea ...zici ca-i la tine-n sufragerie .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 2:06 pm

deo , dar asta nou al tau nu face dush ??
sa-l pui la careul de asi din sematura-ti ??? 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 131747
sau aci de atata impuscat nu au avut timp de dusureli si alte chestii din astea lumesti ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 2:50 pm

victorelalove a scris:deo , dar asta nou al tau nu face dush ??
sa-l pui la careul de asi din sematura-ti ??? 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 131747
sau aci de atata impuscat nu au avut timp de dusureli si alte chestii din astea lumesti ...
inca nu ..l-a aratat dupa.... Smile

cu traducere....

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 2:56 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:
... pai cam asa.... oricum si acum tot pe televizor ma uit la el dar calitatea nu-i asa de buna cum o sa fie atunci...

pai eu ce-ti spun , femeie ? Smile
cand s-o apleca el spre ea ...zici ca-i la tine-n sufragerie .
corect!!! 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 780376 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 2364036189

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:00 pm

Admin_dea05 a scris:
inca nu ..l-a aratat dupa.... Smile

Smile Smile Smile

da , da ...de parca pe tine dupa te interesa . sau ...

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:00 pm

bai da si baiatul asta cum arata si cum arata acum.. stupid  .... e nascut in *90 ....

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 RTpfgMh1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 1551089984641
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Apr 2019, 3:01 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:
inca nu ..l-a aratat dupa.... Smile

Smile Smile Smile

da , da ...de parca pe tine dupa te interesa . sau ...

ai rabdare daca mi-l arata de la inceput se pierdea tot farmecul..asa sa-l vad odata cu  Reyyan...sa salivam amandoua Smile ....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:02 pm

pe bune ???
serios ?? 90 ???
la ei trec 3 ani intr-un an .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 08 Apr 2019, 3:03 pm

Admin_dea05 a scris:
ai rabdare daca mi-l arata de la inceput se pierdea tot farmecul..asa sa-l vad odata cu  Reyyan...sa salivam amandoua Smile ....

Smile
normal , eu zic ca cel mai bine este prin episodul 34 spre 40 si ceva . si asa ...de la distanta .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 2 Empty Re: 1. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum