Serialesitelenovelet
8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+4
DENISA
IrinaParasca
Admin_dea05
iulianagl
8 participanți

Pagina 40 din 42 Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Urmatorul

In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Noi 2019, 10:52 pm

unele  rusoaice  sunt  fantastice  ,  taie  în carne  vie  , unora  le  este ” dragă”  rău  Sandra   Question Evil or Very Mad
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 06 Noi 2019, 11:02 pm

DENISA a scris:unele  rusoaice  sunt  fantastice  ,  taie  în carne  vie  , unora  le  este ” dragă”  rău  Sandra   Question Evil or Very Mad

Eu una am vazut-o frumoasă pana ce au apărut pozele de azi...🤔🤣🤣🤣..si serios vorbesc... nu stiu ce mi-a plăcut înainte la ea...poate ca si eu am fost blonda...🤣🤣🤣...voi cu spalacita...spalacita...eu am tacut...🤣🤣🤣🤣
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Noi 2019, 11:06 pm

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 75139947_3198628470209689_4379840806161219584_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQlL8iEZjeEluyhlrLlFz7dfSG_TDq1CMU4OqzekqOGB96Fu8jlUotbNAQeAhG7rU-xK3nkgkHTAp5FsrTvC1red&_nc_ht=scontent-otp1-18. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 72749681_3198628706876332_5932232915411795968_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQl1XMnH6W86OKbAQqGnVcTXuoI-gpULky4mQhLAx-OmnB0XZmfjg-3l4crYN91euTlN3Y80eXsRQ9nNZUSXhnaZ&_nc_ht=scontent-otp1-1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Noi 2019, 11:08 pm

Dea  dar  nu  e  urâtă  ,  și  miss  de  ar  fi  ,   fiii  sigură  că  tot  nu ne-ar  fi  dragă
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 06 Noi 2019, 11:30 pm

DENISA a scris:Dea  dar  nu  e  urâtă  ,  și  miss  de  ar  fi  ,   fiii  sigură  că  tot  nu ne-ar  fi  dragă

Eu tot sper la niste poze cu Akin și Ebru...dar rămân cu speranța că fapte yok....poate sa fie si miss dar în pozele de azi chiar nu mi-a plăcut....parcă are o aroganță..nu stiu..are ceva ce nu-mi place.🤣🤣🤣🤔🤔🤔..luminati-ma voi ce nu este ok la ea....ca e ceva....si Akin lângă ea nu-mi place absolut deloc...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 06 Noi 2019, 11:38 pm

Astea s-au luat la ceartă...🤣🤣🤣🤣
https://www.facebook.com/groups/389520551886570/permalink/535951423910148/
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 6:02 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Joi 07 Noi 2019, 6:23 am

DENISA a scris:Dea  dar  nu  e  urâtă  ,  și  miss  de  ar  fi  ,   fiii  sigură  că  tot  nu ne-ar  fi  dragă
Neața! cafea
Dar nu e urâtă dar nici frumoasa.Dupa cum pare n-are nici sare dar nici piper.Pare o scârbă.Am mai comentat ceva pe insta am zis că dragostea lor în public e de complezență și s-a trezit o rusoaică sa comenteze bineînțeles în rusa n-am înțeles nimic dar oricum nu era de bine pentru mine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 7:12 am

Mama fanele lui Akin vroiau ca băiatul să fie felicitat pe rețelele de socializare Smile ....du-te ma...ca aia alta treaba nu aveau decât să pună poza cu Akin și sa-l felicite ...🤣🤣🤣... sau poate ca se referea la Ebru...cine stie!...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Joi 07 Noi 2019, 7:34 am

Admin_dea05 a scris:

Chiar este o onoare pentru că este primul meu premiu.In afara de asta , așa cum am spus, a fost Halit Hegenc, care a primit acest premiu anul trecut.Chiar îl văd ca model de rol.Deci a fost un entuziasm in plus sa primesc același premiu că el.Din fericire, chiar am o echipa bună și de asemeni am primit acest premiu în numele lor.Incercam sa facem o treabă bună și când este încununată cu un așa premiu ..este foarte plăcut.
-Oamenii te vad ca Miran Aga din cauza personajului tau..
-In special în locul unde filmam serialul sunt indentificat ca Miran Aga.Din fericirea, asta înseamnă că avem succes în a încerca de a da viață personajului.
-Exista continuu sondaje despre tine, Burak Oscivit și Can Yaman...Cum că cine este mai chipeș...cine are mai mult succes, ce crezi despre asta?
-Personal, cred că aceste comparații sunt. .Cum pot spune...Nu vreau sa spun lucruri inutile, dar cred că asta n-are sens.Fiecare dintre noi are un drum diferit și un lucru important este sa continui cu pași stabili.Ii admir pe toți.La urma urmei, sunt prietenii mei actori. Suntem în același sector.
-O scena din serial a fost discutată mult.Nu voi spune ce scena a fost..Ce vei spune?A fost scena sărutului despre care s-au vorbit mult.
-Da, da.
-Vrei sa spui ceva despre asta?
Recent au fost ceva noutăți despre scena sarutului, lui Kerem Bursin (cu Belpri Sahinkaya) după ce a mâncat ceapa.Tu ai o astfel de perspectiva sau gânduri?
-Nu cred că sunt astfel de perspective.Noi am incercat sa facem corect ceea ce are nevoie povestea.Sper că s-a dovedit o scenă bună și că audienta a fost mulțumită cu asta Asta-i tot ce pot sa spun.
-Multumesc foarte mult!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Joi 07 Noi 2019, 7:35 am

Admin_dea05 a scris:Mama fanele lui Akin vroiau ca băiatul să fie felicitat pe rețelele de socializare Smile ....du-te ma...ca aia alta treaba nu aveau decât să pună poza cu Akin și sa-l felicite ...🤣🤣🤣... sau poate ca se referea la Ebru...cine stie!...
Prea se exagerează acum ce numai el a primit premiul acolo?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 7:36 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:

Chiar este o onoare pentru că este primul meu premiu.In afara de asta , așa cum am spus, a fost Halit Hegenc, care a primit acest premiu anul trecut.Chiar îl văd ca model de rol.Deci a fost un entuziasm in plus sa primesc același premiu că el.Din fericire, chiar am o echipa bună și de asemeni am primit acest premiu în numele lor.Incercam sa facem o treabă bună și când este încununată cu un așa premiu ..este foarte plăcut.
-Oamenii te vad ca Miran Aga din cauza personajului tau..
-In special în locul unde filmam serialul sunt indentificat ca Miran Aga.Din fericirea, asta înseamnă că avem succes în a încerca de a da viață personajului.
-Exista continuu sondaje despre tine, Burak Oscivit și Can Yaman...Cum că cine este mai chipeș...cine are mai mult succes, ce crezi despre asta?
-Personal, cred că aceste comparații sunt. .Cum pot spune...Nu vreau sa spun lucruri inutile, dar cred că asta n-are sens.Fiecare dintre noi are un drum diferit și un lucru important este sa continui cu pași stabili.Ii admir pe toți.La urma urmei, sunt prietenii mei actori. Suntem în același sector.
-O scena din serial a fost discutată mult.Nu voi spune ce scena a fost..Ce vei spune?A fost scena sărutului despre care s-au vorbit mult.
-Da, da.
-Vrei sa spui ceva despre asta?
Recent au fost ceva noutăți despre scena sarutului, lui Kerem Bursin (cu Belpri Sahinkaya) după ce a mâncat ceapa.Tu ai o astfel de perspectiva sau gânduri?
-Nu cred că sunt astfel de perspective.Noi am incercat sa facem corect ceea ce are nevoie povestea.Sper că s-a dovedit o scenă bună și că audienta a fost mulțumită cu asta Asta-i tot ce pot sa spun.
-Multumesc foarte mult!

Vezi ca mai e o parte.

Acum ti-am trimis link-ul de pe you tube...  kiss

https://youtu.be/flyhjWXsQzk
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 7:40 am

Hai mă...si ala ...ma refer la Kerem Bursin...cu ceapa lui!!! Smile ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 7:48 am

Admin_dea05 a scris:Hai mă...si ala ...ma refer la Kerem Bursin...cu ceapa lui!!! Smile ...
Nu stiam de ce sărut e vorba acum am cautat si se pare ca cel din yasamayanlar...păi ala a fost pe netfix și  ce a filmat s-a și dat acolo...si a mai mimat și o partidă de sex....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Joi 07 Noi 2019, 7:59 am

Admin_dea05 a scris:Hai mă...si ala ...ma refer la Kerem Bursin...cu ceapa lui!!! Smile ...
Da eu am rămas uimită de asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 8:02 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:Hai mă...si ala ...ma refer la Kerem Bursin...cu ceapa lui!!! Smile ...
Da eu am rămas uimită de asta.
Pai acolo era vampir...scarboasa scena...i-a lins fata din cate imi aduc eu aminte ... Smile

Asta da dovada de nesimtenie din partea lui...doar ei stiu ce urmeaza sa filmeze ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Joi 07 Noi 2019, 8:15 am

Admin_dea05 a scris:
Pai acolo era vampir...scarboasa scena...i-a lins fata din cate imi aduc eu aminte ... Smile

Asta da dovada de nesimtenie din partea lui...doar ei stiu ce urmeaza sa filmeze ...
Nu știu nici cine și nici ce film e dar e urat sa spună asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 8:38 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:
Pai acolo era vampir...scarboasa scena...i-a lins fata din cate imi aduc eu aminte ... Smile

Asta da dovada de nesimtenie din partea lui...doar ei stiu ce urmeaza sa filmeze ...
Nu știu nici cine și nici ce film e dar e urat sa spună asta.
Eu m-am uitat mai mult pentru Elcin Sangu ca pe ea o urmaresc.
https://www.facebook.com/pg/pretuldragostei/photos/?tab=album&album_id=444156016015948

Vorbeste de sarutul cu asta cu peruca roza


Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 8:46 am

Parca nenea asta e aceiasi persoana.


Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Joi 07 Noi 2019, 8:59 am

neața !!!





Iuliana, unele rusoaice țin cu
Sandra, probabil o fi având ceva gene de rusoaica după nume dar marea majoritatea o "altoiesc" din taste de căte ori iese la interval
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Joi 07 Noi 2019, 9:24 am

DENISA a scris:neața  !!!





Iuliana,  unele  rusoaice  țin  cu
Sandra, probabil  o  fi  având  ceva  gene  de  rusoaica  după  nume  dar  marea  majoritatea  o  "altoiesc"  din  taste  de  căte  ori  iese  la  interval

Da nu chiar toate nici turcoaicele nu prea o plac. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Joi 07 Noi 2019, 9:25 am

Mah intoate in reportajele de la aceasta festivitate spune acelasi lucru ori toti il intreaba acelasi lucru ori traducerea e diferita la acelasi reportaj.Nu stiu ce sa mai cred.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 10:29 am

iulianagl a scris:Mah intoate in reportajele de la aceasta festivitate spune acelasi lucru ori toti il intreaba acelasi lucru ori traducerea e diferita la acelasi reportaj.Nu stiu ce sa mai cred.
l-au întrebat o dată...traducerea e diferită... sa vezi când o să înceapă Hercai la noi ca si acolo o să fie traducerea foarte diferită de cea tradusă din engleza.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Joi 07 Noi 2019, 10:57 am

Admin_dea05 a scris:
l-au întrebat  o dată...traducerea e diferită... sa vezi când o să înceapă Hercai la noi ca si acolo o să fie traducerea foarte diferită de cea tradusă din engleza.
Pai cred că ai noștri traduc direct din turcă de aceea.Ca și eu uneori văd că in engleză nu se pupa cu in turcă.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 07 Noi 2019, 11:12 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:
l-au întrebat  o dată...traducerea e diferită... sa vezi când o să înceapă Hercai la noi ca si acolo o să fie traducerea foarte diferită de cea tradusă din engleza.
Pai cred că ai noștri traduc direct din turcă de aceea.Ca și eu uneori văd că in engleză nu se pupa cu in turcă.

Oare după Lacrimi da Hercai?....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 40 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 42 Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum