Serialesitelenovelet
8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+4
DENISA
IrinaParasca
Admin_dea05
iulianagl
8 participanți

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Vin 08 Noi 2019, 8:13 am

Admin_dea05 a scris:

Vom vedea următorul serial dacă tot asa de bine va juca...si pana la urma eu nu mă refer la felul cum joacă eu ma refer la felul cum își privește partenera....sa vad eu dacă îi se mai măresc pupilele când privește altă parteneră...


Gurmeet și Sanaya au filmat pentru un clip, nu cred ca e film de cinema.  A apărut clipul.
https://youtu.be/Fj9IrJ8pPzc
Mă dar nimic n-au mai jucat singura care a jucat în două seriale e Drashti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 Empty Re: 8. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 08 Noi 2019, 8:31 am

De la 18:00...nu prea am inteles mare lucru...ceva de pupat ...de CNA....si la sfârșit ca Akin are iubită...

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t936-9-hercai-inima-schimbatoare-comentarii-comments-about-serial-and-actors
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum