Serialesitelenovelet
13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+5
costearamona
Roxana.
Miha79
iulianagl
DENISA
9 participanți

Pagina 25 din 25 Înapoi  1 ... 14 ... 23, 24, 25

In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Oct 2020, 8:37 am

Nu stiam de unde pana unde Cihan vrea sa-l omoare pe Miran. ...Deci a primit telefon cu informatia ca s-a gasit sacoul lui Miran iar in el erau biletele unde scria ca Nasuh l-a omorât pe Mehmet. stupid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Oct 2020, 10:06 am

Admin_dea05 a scris:

Eu tot sper sa avem o scena de neuitat si aceea pe net ca la ATV cu siguranta nu se va difuza. Smile ..Dar acum chiar nu era posibil sa filmeze o asemenea scena cand Miran abia se tine pe picioare.

Da, da, vise tata,vise!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Oct 2020, 12:23 pm

Intrebarea din această săptămână. Unde l-a împușcat Gonul pe Miran? Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Oct 2020, 12:26 pm

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Screen68
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Oct 2020, 1:48 pm

Daca nu i-a pus capat glontul lui Gonul sigur cazatura in groapa ii pune capat.O ciudatenie de scenariu, chiar sunt enervant de enervata pe chestia asta si ma bucur ca inca nu am vazut nici un episod din sezonul acesta.Chiar imi vine sa Crying or Very sad de ciuda daca moare unul din personajul principal. sad 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Oct 2020, 4:19 pm

iulianagl a scris:Daca nu i-a pus capat glontul lui Gonul sigur cazatura in groapa ii pune capat.O ciudatenie de scenariu, chiar sunt enervant de enervata pe chestia asta si ma bucur ca inca nu am vazut nici un episod din sezonul acesta.Chiar imi vine sa Crying or Very sad de ciuda daca moare unul din personajul principal. sad 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 2743637754
Nu ai vazut???..Eu cap coada si in turceste si in romaneste ...a ramas singurul serial la care ma uit....
Mai ma uit la fragmente din Cukurova si nu-mi dau seama ce le place turcilor asa de mult de au ratingul ala asa mare  13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 1450537109 Hercai e mult mai frumos, si actori si pupaturi si acum si actiunea e cam la fel ca acolo.. adica in fragment ti se pare ca se intampla un lucru iar cand vezi filmul de fapt se intampla altceva, nu asa de palpitant...adica ii duce cu zaharelul dar prinde la public...
Acum vad ca ne-am ridicat la total dar am scazul la AB.....La total suntem pe 6, dar la AB pe 20....curios este ca sunt multe emisiuni si seriale la AB intre 2 si 3...daca s-ar ridica cu un punct ajunge pe 10. 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 2912202511

https://www.instagram.com/p/CGt9_pIFeO7/
Kirimizi Oda a pierdut 3 puncte la AB ,  inca au 7,se pare ca s-au plictist dintr-o data de drama regizata de Cem ( ex regizor Hercai / pentru necunoscuti).
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Oct 2020, 7:03 pm

Admin_dea05 a scris:
Nu ai vazut???..Eu cap coada si in turceste si in romaneste ...a ramas singurul serial la care ma uit....
Mai ma uit la fragmente din Cukurova si nu-mi dau seama ce le place turcilor asa de mult de au ratingul ala asa mare  13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 1450537109 Hercai e mult mai frumos, si actori si pupaturi si acum si actiunea e cam la fel ca acolo.. adica in fragment ti se pare ca se intampla un lucru iar cand vezi filmul de fapt se intampla altceva, nu asa de palpitant...adica ii duce cu zaharelul dar prinde la public...
Acum vad ca ne-am ridicat la total dar am scazul la AB.....La total suntem pe 6, dar la AB pe 20....curios este ca sunt multe emisiuni si seriale la AB intre 2 si 3...daca s-ar ridica cu un punct ajunge pe 10. 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 2912202511

https://www.instagram.com/p/CGt9_pIFeO7/
Kirimizi Oda a pierdut 3 puncte la AB ,  inca au 7,se pare ca s-au plictist dintr-o data de drama regizata de Cem ( ex regizor Hercai / pentru necunoscuti).
Cukurova, niciodată, nu-mi plac actorii, mi-am prins urechile in seriale coreene, sa stii ca e frumoasa si nostima limba coreeana si au si ei nuste teme la seriale super, nivi nu-ti trece prin cap ce le bubuie mintea scenaristilor coreeni, dialoguri super.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 25 Oct 2020, 8:06 am

iulianagl a scris:
Cukurova, niciodată, nu-mi plac actorii, mi-am prins urechile in seriale coreene, sa stii ca e frumoasa si nostima limba coreeana si au si ei nuste teme la seriale super, nivi nu-ti trece prin cap ce le bubuie mintea scenaristilor coreeni, dialoguri super.
Nu as putea sa ma uit. Nu ma atrag deloc. Raman la turcaletii mei. 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 283516
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Dum 25 Oct 2020, 12:36 pm

Admin_dea05 a scris:
Nu as putea sa ma uit. Nu ma atrag deloc. Raman la turcaletii mei. 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 283516
Asa ziceam si eu pana am văzut Scarlet moon lover.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 26 Oct 2020, 6:31 pm

iulianagl a scris:

Azi e în reluare de la 8. Face ATV ul o reclama de zici ca e ep. nou .... Oare o avea de gând sa-l mute de vineri ,luni? 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 67332 Dacă face așa ceva atunci cred ca si mai jos pica cu ratingul.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Mar 27 Oct 2020, 7:08 am

Admin_dea05 a scris:

Azi e în reluare de la 8. Face ATV ul o reclama de zici ca e ep. nou .... Oare o avea de gând sa-l mute de vineri ,luni? 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 67332  Dacă face așa ceva atunci cred ca si mai jos pica cu ratingul.
Si il baga pe Osman vineri?E posibil.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 27 Oct 2020, 8:38 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:

Azi e în reluare de la 8. Face ATV ul o reclama de zici ca e ep. nou .... Oare o avea de gând sa-l mute de vineri ,luni? 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 67332  Dacă face așa ceva atunci cred ca si mai jos pica cu ratingul.
Si il baga pe Osman vineri?E posibil.
Osman ramane miercuri, parca atunci este. Luni ATV ul nu are nici un serial de difuzat.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 25 Apr 2021, 9:38 am

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Nnnn10
13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 N13
13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Nn11
13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Nnn11


https://www.instagram.com/tv/COD2Ek_jrSN/?utm_source=ig_web_copy_link


For anyone wanting an English translation of Lebanese director Fady Dagher’s video defending Akin today


13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 2764
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 25 Empty Re: 13.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 25 Înapoi  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum