Serialesitelenovelet
Hercai - reportaje cu traducere - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Hercai - reportaje cu traducere - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hercai - reportaje cu traducere

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Hercai - reportaje cu traducere - Pagina 2 Empty Re: Hercai - reportaje cu traducere

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 23 Apr 2021, 12:07 pm

iulianagl




https://www.youtube.com/watch?v=kivgoeqxn24


In aceasta saptamana prezentam interviuri foarte plăcute și captivante cu vedetele din Hercai, Ebru Sahin și Akin Akinozu.Am vorbit despre scene care pe ei i-au influentat cel mai mult si momente care le-au dat cele mai mari batai de cap in timpul filmarilor.Sa vorbim cu Ebru Sahin.Prima noastra intrebare pentru frumoasa actrita este despre  bebelusul Umut.
De vreme ce iubesc eu însumi copiii, am fost nerabdatoare despre aceasta situatie.Am fost curioasa despre sarcina Reyyanei, dar evident datorită lucrurilor dezvoltate în serial, sarcina ei a continuat intr-un mediu dificil.Dar în ciuda acestui fapt, intre a toate aceste situatii ne-a oferit o zonă pentru a ne simți ușurați, si unele scene care pot pune un zambet pe fetele telespectatorilor nostri si anume faptul ca vine bebelusul Umut.A fost o situatie frumoasa pentru Reyyan si Miran.
Noi chiar asteptam un copil!Poate un baiat ca tine sau o fata sau pe amandoi, cine stie?O sa avem un copill!
In timp ce Miran este afectat de asteptarea bebelusului Umut, si interpretarea lui Akin Akinozu este afectata.Ne intrebam daca Akin Akinozu a observat schimbare in el insusi.
Ma simt ca si cum n-am realizat.Dar eu, adica, este mai bine sa nu observ.Deja se reflecta in limbajul corpului tău fara sa observi, cand tu interiorizezi povestea.Ce conteaza aici, e sa fii capabil sa o transmiti telespectatorilor.Sa fii capabil sa transmiti celor care se uita, cum acest sentiment schimba si reaseaza limbajul corpului.Deci, sunt conștient de această situație, in timp ce interpretez?No!Dar cand ma uit la serial, deasemeni pot vedea si eu schimbarea.Dar ca si actor, imi da o multime de satisfactie in numele muncii.
Aceasta este o poftă.Ti-e pofta de mancare, Reyyan.
Cum?
Jur ca ti-e pofta, Reyyan!Asa de curand?Ce ne vom face?Nu suntem pregatiti!Va fi cel mai fericit copil din lume.Iti promit!Nu voi lasa pe nimeni sa-l supere.Si nici nu va fi singur.Va fi mereu fericit.Iti promit, Reyyan!
Unul dintre lucrurile despre care telespectatorii sunt mai curioși este ceea ce se întâmplă în spatele scenei.Am intrebat pe Ebru Sahin si Akin Akinozu care au făcut dreptate multor scene grele cu actoria lor până acum, despre scenele care au fost cele mai grele.
In acest sezon,mi-a fost  cel mai greu în timpul scenei "sa-l salvez pe Miran din rau".A fost foarte rece.Si in episodul 56, este un vis cu o secventa pe culmea dealului.A trebuit sa interpretez cu o rochie rosie de vara.Se poate vedea cum am fost, tremurand si incapabila sa vorbesc.Si cel mai trist lucru este ca intregii echipe ii era mila de tine, sa se uite la tine dar sa nu poata face nimic.Pot spune ca a creat o mare problema.Ca, este culmea celei mai dure scene, cred.
Miran, mi-e frica.Miran!Miran!Miran!Ajutor!Ajutor!Ajutor!
Ne intrebam cum se motiveaza Ebru Sahin în ciuda condițiilor dure?
Nici eu nu stiu raspunsul.Pentru ca trebuie oricum sa o faci, si acolo sunt o multime de oameni care te asteapta.Amandoua, sa te priveasca si sa munceasca.Deci daca nu este nimic de facut, mereu imi spun ca nu va dura.Incerc sa ma motivez gandind "Se va termina.In 2 sau 3 ore, se va termina."Dar este foarte greu.Unele lucruri trebuiesc facute, ca si cum ai fi robot, lipsit de emoții omenesti.Pentru ca uneori sunt lucruri pe care oamenii nu le pot suporta.Dar cumva le depășim.
Haide sa ascultam despre scenele grele din acest sezon si de la Akin Akinozu.
Unele scene emotionale  sun in general coniderate a fi greu de jucat de telespectatori.In general, scenele care cer sa plangi, au emotii intense, sunt considerate ar fi grele.Dar pentru mine acele sunt scenele la care ma bucur cel mai mult.Scenele pe care le am si cele mai grele pe care le am sunt cele care cauzeaza stres fizic sub conditiile meteo din acest loc.Clima de aici chiar are margini ascuțite.Si uneori datorită scenariului, noi trebuie sa intram in apa rece.In acest sezon într-una din acele nopți, a fost o scena unde a trebuit sa intru in apa.Si chiar poate fi dificil  în ciuda măsurilor de precauție luate.
Vei fi bine.Suntem in siguranta, Miran, suntem in siguranta!
Țesătura istorică a Mesopotamiei si experientele de viata de pe aceste teritorii sunt absolut inegalabile.
In primul rand acest loc are o atmosfera magica si mistica.Chiar acum nu suntem atenti la ea din cauza orarului nostru incarcat, dar cand am venit aici ne-am dat seama de materialul care ne-a impresionat și a îmbrățișat.Ma bucur ca am venit, pentru ca am intalnit o multime de oameni de diferite culturi.Am avut sansa de a atinge sufletul multor oameni.Platourile suburbiene sunt întotdeauna dure.In special petrecand mult timp in aceasta regiune cu oameni pe care nu-i cunosti, schimba o multime de lucruri in tine.Cred ca am descoperit propriile mele limite aici.
Sunt milioane de fani ai serialului Hercai si aici in Turcia si din toate colturile lumii.Pentru Akin Akinozu care se confruntă cu reproșul fanilor săi pentru că rareori folosește social media, gaseste atentia si admiratia oamenilor din Midyat, pentru a fi foarte valoroși la un nivel diferit.
Vreau sa vorbesc despre diferenta dintre relatia pe care am format-o intre telespectatori si oamenii care sunt aici.Cred ca asta este foarte valoros.Uneori auzinm aplauze la sfarsitul unei scene.Acele comentarii in social media sunt si ele valoroase .Si ele ma motiveaza.dar, desigur, nu le pot citi pe toate.Din câte pot să citesc, toate criticile negative și pozitive, opiniile, toate sunt semnificative, dar nu poti sa le compari cu efectul si bucuria pe care oamenii o aduc aplaudand pe acoperisurile lor, dupa ce o scena este filmata.In consecință, deoarece acest loc ne oferă ocazia de a forma o legătură organică.Ma bucur ca sunt in Midyat.
Mulțumim sincer lui Ebru Sahin și lui Akin Akinozu pentru că au economisit timp și pentru conversația lor plăcută.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Hercai - reportaje cu traducere - Pagina 2 Empty Re: Hercai - reportaje cu traducere

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 25 Apr 2021, 9:57 am

Mi-aș dori să iau un OSCAR
https://viatacuaromadecafea.com/2021/04/24/mi-as-dori-sa-iau-un-oscar/
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Hercai - reportaje cu traducere - Pagina 2 Empty Re: Hercai - reportaje cu traducere

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 11 Mai 2021, 8:53 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Hercai - reportaje cu traducere - Pagina 2 Empty Re: Hercai - reportaje cu traducere

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 11 Mai 2021, 8:54 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Hercai - reportaje cu traducere - Pagina 2 Empty Re: Hercai - reportaje cu traducere

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum