Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
DENISA
tiberici
pissycutz
iulia1965
iulianagl
narcisa
lica54
axxa246
alitheea
Garo
dana17
iulia80
elena
mihaela99
anuta1971
florica
rina-rina
Admin_dea05
22 participanți

Pagina 35 din 44 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Urmatorul

In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Dum 31 Oct 2010, 7:53 pm

[quote="florica"]

am vazut macar nu li s a facut un parastas ceva ca li s -ar fi pomenit numele in pomelnic Smile Smile mori de

si ca sa nu mai spun de madam Berin cind am vazut o am crezut ca ea va fi intriganta in tot serialul dar a disparut in ceata [[ cica este in turneu .. oare nu l o mai fi terminat se duce cumva sa cinte si la eschimosi Smile Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 31 Oct 2010, 8:05 pm

salut fete frumoase
Narcisa, nu poti pune, te rog, partile in engleza la sectiunea de traduceri?
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 31 Oct 2010, 8:06 pm

ce, Floricico, nu-ti place avatarul meu?
lasa, sa stea si Levent un pic pe locul 1, ca a fost ff dragut cu hasret.
dupa aia, cand isi revine berbecu` de hogea, il dau jos si-l pui iar pe Bezel.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Dum 31 Oct 2010, 8:07 pm

axxa246 a scris:salut fete frumoase
Narcisa, nu poti pune, te rog, partile in engleza la sectiunea de traduceri?



Hai salut kiss kiss kiss fetelor va urez o seara placuta .. noapte buna 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 229917 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 229917 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 229917
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Dum 31 Oct 2010, 8:10 pm

[quote="axxa246"]ce, Floricico, nu-ti place avatarul meu?
lasa, sa stea si Levent un pic pe locul 1, ca a fost ff dragut cu hasret.
dupa aia, cand isi revine berbecu` de hogea, il dau jos si-l pui iar pe Bezel.[/quote


Nu o ,ai acuza pe Florica ca eu am fost 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 600626 [[ nu am eu timp acum ca ti asi arata eu tie zgatie ce esti 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 3176764736 Smile Smile PA TE PUP O SEARA FRUMOASA LA REVEDERE kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 31 Oct 2010, 8:16 pm

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 fetelor pt.mine s-a incheiat seara la calculator, mai vorbim miine ,noapte buna ,somn usor,vise placute 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 208932 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 208932 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 208932 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 31 Oct 2010, 8:24 pm

axxa246 a scris:salut fete frumoase
Narcisa, nu poti pune, te rog, partile in engleza la sectiunea de traduceri?
EPISODE 26 PART 7


Alıntı
https://www.youtube.com/watch?v=AStqHys0UB8

BAHAR: I guess you did not like the food.
Murat: no I liked it.
Bahar: more wine?
Murat: no I should not drink more.
Bahar: but you only had one glass.
Murat: I should get going.
Bahar: Mr. Murat are you ok?
(Murat smells her scent.. )

**
Hasret: don’t be scared hasret.. Its just thunder.. clouds crashing.. thunder..
**
Bahar: are you ok?
Murat: yes I am.. see you..
Good night.
Bahar: to you too.
Murat: my favorite food. The same wine, the same scent.

**
Drunkard: have a drink.
Cobra: no thanks.
Drunkard: come on bro. drink with me.
Cobra: go away..
**
Saime: I think you look good.
Kadir: I hope Yıldız likes it.
Saime: She likes you as you are anyway.
Kadir: you know when she is alone its fine but I am sure everyone at the party would look great.
Saime: don’t worry about them. Just be yourself. And here you go the present.
Kadir: thank you.
Saime: and here..
Kadir: I really do not need money.
Saime: you are late.. just get a cab..
**
Boys: hello man.
How are you.

What did you do with the car?
I changed it to a new model man.
Are you not dancing. Its such a nice party..

**
Cobra: oh my god!!!
Gülnaz: don’t be scared its just me.
Cobra: why would I be scared.
Gülnaz: don’t lie you jumped!
Cobra: no I was not scared.
Gülnaz: anyway I brought you tea. You must be cold
Cobra: I want to kiss your hand.
Gülnaz: why do you think I am a grandma!
Cobra: no no.. You are special that’s why.. otherwise you are as fresh as a flower.
Gülnaz: shhh.. someone might hear.
Cobra: gülnaz.. do you know cafer is not around.
Gülnaz: what do you mean?
Cobra:he has not arrived at the house at all.
Gülnaz: do you think he is with balçiçek?
Cobra: maybe. Can I have another cup of tea? It was so tasty.
Gülnaz: oh go home.. look its about to rain.
Cobra: I will freeze here tonight.
Gülnaz: just run along home..
Cobra: I am a man of my word and I will keep watch all night.
Gülnaz: look whatever you do I am not going to let you in the house.
Good night..

**
Yıldız: Thank god you came. I am having fun.
Kadir:I am having fun too.
Yıldız: let me get some drinks.
Sercan: hello I am sercan.
Kadir: My name is Kadir.
Sercan: so where are you from?
Kadir: what do you mean?
Sercan: which school are you from?
Kadir: yavuz sultan selam..
Sercan: I never heard of it.
Where is that school located?
Kadir: well emmm..
Sercan: Nisantasi, emek mahallesi, etiler? Where?
Kadir: well its near sultan ahmet..
Sercan: Is your dad the 1nd Bezazit? You keep giving me names of old sultans.
Kadir: Look my dad’s name is Burhan. And I am from SUR mahallesi ok?
So if you come to our neighborhood I will show you around?
But if you say you will be to scared to come to our neighborhood come to the café where I work and I will buy you a cup of tea.
Yıldız: have you met?
Kadir: well I introduced myself. I am waiting for him to do so.
Yıldız: sercan is from our school and he is a bit crazy. If he said something to upset you don’t worry about it.
Sercan: I am not crazy. This is the crazy one.. where did you find this guy?
Yıldız: oh just go mind your own business.

**
Gülnaz: cobra? Go home you will catch a cold.
Cobra: no maybe a thief would come in.
Gülnaz: what thief? The thief would be upset and he would give us money instead..
Cobra: Oh I won’t leave you.
Gülnaz: well ok.. come in..
Cobra: shall I?
Gülnaz: shhhhh.. oh don’t be so loud.

**
Girls & boys: Happy Gozde..

Kadir: I hope you like it.. this is my present.
Sercan: Let’s see what the sultan’s son bought.
Maybe it’s a diamond..

Yıldız: why don’t you mind your own business.
Sercan: I don’t have a business.
Gozde: I loved it.
Yıldız: It is really nice. I am jealous.
Kadir: I will buy you one too.
Gözde: It is very pretty.
Sercan:look at it carefully I am sure it’s a fake.
It looks nice.. I guess you get good tips at the coffeeshop.
Kadir: oh just shut up!!
Yıldız: Kadir…
Sercan: I will show you I will beat you up!
Yıldız: kadir..
Kadir: I am leaving you have fun..
Yıldız: kadir..

**
Cevahir: Oh welcome teacher!
Murat: Hello Cevahir.
Cevahir: Oh we missed you you did not come for a long time.
Murat: I did not have time.
Cevahir: you always came here after you made a new composition.
Did you make a new composition?
Murat: no no.
Cevahir: well that’s good it means we can see you here if there is a new composition or not..


Am pus aici ce mai e de tradus. Să verific dacă mai e vreo parte postată de Arzu.
Deocamdată asta e tot. Vrei să le pun și pe cele deja traduse?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 31 Oct 2010, 8:30 pm

florica a scris:31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 296580 fetelor pt.mine s-a incheiat seara la calculator, mai vorbim miine ,noapte buna ,somn usor,vise placute 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 208932 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 208932 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 208932 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656
Noapte bună Flori. Somn ușor. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 31 Oct 2010, 8:31 pm

elena a scris:



Hai salut kiss kiss kiss fetelor va urez o seara placuta .. noapte buna 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 229917 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 229917 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 229917
O seară plăcută și ție Elena. kiss Și noapte bună cu somn lin dacă nu mai intri.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 31 Oct 2010, 8:34 pm

Dragalaselor 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 de noapte buna somn usor vise placute ne citim pe miine va pup dulce
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 31 Oct 2010, 8:36 pm

lica54 a scris:Dragalaselor 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 517793 de noapte buna somn usor vise placute ne citim pe miine va pup dulce
Noapte bună Lica. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 31 Oct 2010, 8:53 pm

narcisa a scris:
Am pus aici ce mai e de tradus. Să verific dacă mai e vreo parte postată de Arzu.
Deocamdată asta e tot. Vrei să le pun și pe cele deja traduse?
nu, saru mana, nu le pune pe cele traduse, ca le citesc de la sectiunea lor
vroaim sa citesc asa, in avans cumva fata de traducere, ce vorbeste hogea cu nenea la.
si ce vb hasret cu levent dimineata, dupa ploaie, cand se bosumfla oleaca levent
si la final de tot apoi.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 31 Oct 2010, 8:54 pm

noapte buna, fetelor, cele care ati iesit deja!
sa aveti o saptamana usoara, sa fiti sanatoase.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 31 Oct 2010, 8:57 pm

Buna fetelor ,buna Narcisa ,mai poti ?31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Images?q=tbn:ANd9GcRkItd4TJQ4DbojCDgRdZoqwO7VzOCu-qr9pbAIxiWk9ErxdZ0&t=1&usg=__6megbdcyMejxF6AimnxD9U0vY9Q= Multumim...Pt tine...31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Images?q=tbn:ANd9GcTye7XC7bDdcdlnAuHqJrTKdtZLwx-qPLxd7R1QPgmQnCysquw&t=1&usg=__yNb_-_FbkmHu9yw8bjh16ZRCl3w= kiss
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 31 Oct 2010, 9:01 pm

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 2615575Y flower 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 615867 Noapte buna si vise frumoase...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 31 Oct 2010, 9:03 pm

saraca de ea, Narcisa, ar fi sa ii facem carte de munca pt cat munceste ea in wend pt noi! kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 31 Oct 2010, 9:06 pm

dana17 a scris:Buna fetelor ,buna Narcisa ,mai poti ?31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Images?q=tbn:ANd9GcRkItd4TJQ4DbojCDgRdZoqwO7VzOCu-qr9pbAIxiWk9ErxdZ0&t=1&usg=__6megbdcyMejxF6AimnxD9U0vY9Q= Multumim...Pt tine...31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Images?q=tbn:ANd9GcTye7XC7bDdcdlnAuHqJrTKdtZLwx-qPLxd7R1QPgmQnCysquw&t=1&usg=__yNb_-_FbkmHu9yw8bjh16ZRCl3w= kiss
Bună seara Dana. kiss Mulțumesc pentru înghețată.
Mai pot și mă apuc chiar acum și de partea a șaptea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 31 Oct 2010, 9:07 pm

axxa246 a scris:saraca de ea, Narcisa, ar fi sa ii facem carte de munca pt cat munceste ea in wend pt noi! kiss
Stai liniștită Axxa, știi că îmi face plăcere.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 31 Oct 2010, 9:09 pm

axxa246 a scris:saraca de ea, Narcisa, ar fi sa ii facem carte de munca pt cat munceste ea in wend pt noi! kiss
Noapte buna Axxa...31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 45292151 kiss Noi o iubim si-i respectam munca... 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155520 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 90bdd6ca
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florina1989 Dum 31 Oct 2010, 9:45 pm

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 292uz55
31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 23r1dfc
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 31 Oct 2010, 10:03 pm

Bună seara Florina. Foarte frumoase fotografiile. Sunt atât de frumoși împreună. indragostit

Fetele am terminat și partea a șaptea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 31 Oct 2010, 10:09 pm

buna seara zanute kiss kiss kiss
ce faceti?
eu am avut musafiri tot weekendul ,
narcisa ingeras ce faci , esti bine , vad ca ai fost tare harnicuta
florina multumim pentru noutati , eu zic ca spun mult aceste poze , indragostit indragostit indragostit , ce frumos o tine in brate indragostit indragostit indragostit , parca asta ar fi facut toata viata , atat sunt de naturali indragostit indragostit indragostit
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 31 Oct 2010, 10:21 pm

uitati-va la mana tubei in prima poza 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 3478558767 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 3478558767 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 3478558767
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 31 Oct 2010, 10:34 pm

alitheea a scris:buna seara zanute kiss kiss kiss
ce faceti?
eu am avut musafiri tot weekendul ,
narcisa ingeras ce faci , esti bine , vad ca ai fost tare harnicuta
florina multumim pentru noutati , eu zic ca spun mult aceste poze , indragostit indragostit indragostit , ce frumos o tine in brate indragostit indragostit indragostit , parca asta ar fi facut toata viata , atat sunt de naturali indragostit indragostit indragostit
Bună Ali, bine ai venit. kiss kiss kiss Nu te mai lasă musafirii. De acum să mai mergi și tu în vizită la ei. Smile
Eu mă pregătesc de culcare, fac asta de o oră și cred că mai durează o oră. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Dum 31 Oct 2010, 10:39 pm

iubita , ce zici de poze?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 31. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 44 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum