Serialesitelenovelet
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

+17
ninnet
Nicky
nety
carmenadina
alimar
nutzi
dlacatus65
Geta
tiberici
lica54
DENISA
kajol48
denta
elena50
dana17
alitheea
Admin_dea05
21 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Vote_lcap193%Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Vote_rcap1 93% 
[ 100 ]
Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Vote_lcap17%Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Vote_rcap1 7% 
[ 8 ]
 
Total voturi : 108
 
 

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Camelia_Monica Vin 03 Feb 2012, 6:56 pm

Da,este de departe cel mai bun serial vizionat de mine.
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de IDILKO Vin 03 Feb 2012, 9:50 pm

da,dar episoadele intregi,inclusiv partea de final de episod cu acele melodii superbe

IDILKO
membru activ
membru activ

Mesaje : 60
Data de inscriere : 04/08/2010

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Empty si pentru yahoo.messenger FELICITARI PENTRU REDIFUZARW ASI

Mesaj Scris de alimar Mar 06 Mar 2012, 11:23 pm

buna sa va fie inima! in continuare FELICITARI se redifuzeaza filmul ASI pe canal d rom incepand cu 16 martie 2012 BRAVO s-a reusit ca publicul sa fie ascultat incerca-ti si cu SUSUNDAR canal d sarbatorind 5 ani poate ne mai face o bucurie DEA IN CALITATE DE PRIETENA MA SCUZI CA AM FOLOSIT ACEST MOD DE A AJUNGE PE YAHOO.MESSENGER nu stiu multe la calculator MULTUMESC CA MA AJUTATI SA VAD FILMELE TURCESTI DE CARE SUNT INDRAGOSTITA ADICA MURAT YILDIRIM ALIMAR 06 03 2012 SI DENISA SE COMPORTA PRIETENESTE DAR NU O AM IN LISTA multumesc din tot sufletul ca ai fost atenta cu problemele mele te rog intra pe messingerul meu sa spun mai multe

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ? - Pagina 2 Empty Re: Ati dorii sa revedeti pe programul Kanal D filmul Asi impotriva destinului ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum