Serialesitelenovelet
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+15
alimar
IDILKO
teodora_roman
Admin_dea05
lexia
asi demir
lica54
rodica
michiper68
kh69
pufy2010
DENISA
Motzişor
iulia80
andradamaria
19 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Sam 04 Dec 2010, 10:10 pm

Good evening every one kiss you are welcome my dear freinds ..

Murat Yildirim interview Part 4





[left]Sheriff: After completion of the work .. What do you do? How do you spend your time ..?[left]
Mourad: After working 6 days per week ...I must take rest a little .. I go to the cinema with my wife .. or sit at home .. watching TV .. I watch any movie or documentary, for example .. it is important to take a break in this day ..
Sheriff: Do you play sports?
Murad: "Yes .. the regular sport .. not a professional ..
Sheriff: You have many nicknames in the Arab world including the .. (Prince of Hearts) .. it pleases you that be a symbol of love considering all fans of girls and women a Romantics person ? In acting .. In fact, too?
Murad: Thank you .. This is because the series of course and the role i was played (with an attractive smile)
Sheriff: Will you always will playing roles related to love?
Murad: Of course not .. but I liked the personal demierl Assi serial and I was happy with that role .. So therefore people liked too ..
I want to ask you now: in any role you would like to see me.? (

Sheriff: Certainly, you will succeed in all roles you can be evil .. because you are a professional and you can control the personality .In Assi you were very honest, I believe you alot ..you can be evil .. romantic.. comedy. Even Action
Murad: Thank you very much
Phone call (May): Welcome to Be in Egypt .. I'm a big fan of you ... You are the best actor in the world, not only in Turkey ... I wish you always greater success and excellence
Murad: with a shy smile and modest .... ask forgiveness from God .. Thanks
Sheriff: Do you expect that the Turkish drama invade the Arab world .. and be a famous star in the Arab world and outside of Turkey?
Murad: Turkish drama comes in second place after the U.S. directly .. In the last ten years has evolved a lot and very quickly .. and the reason they were tired out a lot and working in earnest ... and the reason for their proliferation in the Arab world is the similarities between our stories and customs of the people close to each other.
Sharif: I'm hungry now .. And you feel hungry too ..are you ? The time now is 11 and a quarter PM and Murad spent 12 hours to arrive to Cairo .. What are the main dishes that you like or any of the international cuisine like?
Murat: I like eating Turkish food .. and food prepared by my mother ... I love the cuisine of East and also i am not far from the Western dishes ..
Sheriff: Are you ready to go to the kitchen?
Murad: Yes .. He says: Break in Arabic - FASSEL- ..
Sheriff: We are now in the kitchen .. We have prepared an authentic Egyptian dishes of ... Welcome Murad again Marhaba ..
Murad: My maind now in the food.. no longer able to focus ...
Sheriff: hello chef Mustafa .... What you prepare today for Murat ?
Mustafa: We will prepare at the first .. Egyption food Molokheia (explains his method of preparation and ingredients)
Now Murad began to become a chef and culinary and I think he began to learn the Egyptian words (it seems that Muratis aprofissionl in the kitchen, too)
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Sam 04 Dec 2010, 10:13 pm

Seara buna tuturor eu am intrat si voi plecati ...nasol Am citit ce a-ti scris si am vazut ca Iulia a inceput sa cedeze din portia de Muri incepe sa-l trimita pein tara cu colinda Lasa ca discut eu cu ea si ce va pati ...vai vai Pupici multi se seara buna 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 04 Dec 2010, 10:18 pm

kh69 a scris: Good evening every one ...
Murat Yildirim interview Part 4

...
Good evening and thousands thanks, huge kiss! 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Dum 05 Dec 2010, 8:10 am


Good morning girls .... I love you

This is fragmani 2 of bolum 36 >>> kiss injoy with my dears

[/dailymotion]
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 05 Dec 2010, 9:29 am

Buna dimineata,
Sa aveti o zi excelenta ,va doresc si mii de 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
Iuliaa,cum este la tine? pe aici deocamdata nu mai ploua ,dar este o ceataaaaaaa si frig
kh69 much obliged !!!!!!!!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 05 Dec 2010, 9:52 am

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 648483

Serviți vă rog, o cafea

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Ist25651238dogcoffee
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 05 Dec 2010, 10:13 am

pufy2010 a scris: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 648483

Serviți vă rog, o cafea

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Ist25651238dogcoffee
de fiecare data ,abia astept sa-ti vad semnatura!!!!!!!!!!!si nu te dezminti. 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 37853
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 17670881563441127370
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2449618689316453559315. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 81523461444645636755


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Dum 05 Dec 2010, 10:23 am, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 05 Dec 2010, 10:22 am

andradamaria a scris:
de fiecare data ,abia astept sa-ti vad semnatura!!!!!!!!!!!si nu te dezminti. 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 37853

pentru astăzi mai aveam 2 pregătite, dar se mărea spațiul alocat semnăturii

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura..

Poti invata o pisica sa faca orice vrea ea.
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 05 Dec 2010, 10:44 am

Buna dimineata. O zi frumoasa tuturor kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 05 Dec 2010, 10:47 am

Sper ca Mos Neculae sa va aduca multe daruri iar mie pe Murat Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 05 Dec 2010, 11:25 am

buna dimineata dragelor..buna dimi rodica.... si eu sper sa avem un mos neculaie cat mai mumos....
pufy.ai o semnatura f interesanta..dar faza cu intuitia e bine daca i-ai transmite-o prietenului meu!

kiss kiss kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 05 Dec 2010, 11:38 am

iulia80 a scris:..dar faza cu intuitia e bine daca i-ai transmite-o prietenului meu!

strict pentru prietenul tău
Burlacii stiu mai multe despre femei decat barbatii casatoriti; in caz contrar, ar fi si ei casatoriti.
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 05 Dec 2010, 11:42 am

pufy.....ei traiesc cu impresia ca stiu mai mult..de cele mai multe ori sunt complet pe langa subiect!
Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 05 Dec 2010, 12:12 pm

Buna Iulia sa ai o zi frumoasa si sa primesti multe daruri.


rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 05 Dec 2010, 12:13 pm

Buna Pufy,sa ai si tu o zi frumoasa si sa primesti daruri multe, cat priveste intuitia mai gandeste-te
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 05 Dec 2010, 12:15 pm

Buna Andrada scuze te-am vazut mai tarziu dar sper sa primesti multe cadouri si sa ai o zi plina de bucurii
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 05 Dec 2010, 1:07 pm

rodica a scris:Buna Pufy,sa ai si tu o zi frumoasa si sa primesti daruri multe, cat priveste intuitia mai gandeste-te

mulțumesc, la fel și vouă. Cât despre intuiție, m-am mai gândit ... și tot așa cred că intuiția este o calitate....
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 05 Dec 2010, 1:14 pm

bună ziua !! drălaşelor Bună Pufy !!
.
Thanks KH69
kiss

fetelor a recunoscut că i-a plăcut personajul Demir şi chiar l-a făcut fericit acest rol 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 357595 Murat


15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 35623174529945909658159
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 68162174529929242993159
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 68649174529902576329159
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 15533117452993590965915
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 15628217452987924299815
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 15608317452991924299415







Ultima editare efectuata de catre DENISA in Dum 05 Dec 2010, 1:34 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 05 Dec 2010, 1:27 pm

DENISA a scris:[color=blue]
fetelor a recunoscut că i-a plăcut personajul Demir şi chiar l-a făcut fericit acest rol 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 357595 Murat
Are o bere de la mine, a mai recunoscut-o el indirect, da, na, văd că începe să înşire tot felul de porumbei.
Dar când roşeşte ca un şcolar e cel mai convingător fecior.

No, vin cu noutăţile!


1. Aşk ve Ceza ep. 34 - 5/8 subtitrat româneşte - formatul original



2. Vă mai aduc o veste, s-a încărcat complet filmul ,,Sonbahar" / ,,Toamna" cu subtitrare în limba română pe contul ElenaRomena:

https://www.youtube.com/user/ElenaRomena#grid/user/2B5B34ABC6744B59

Vă doresc o duminică frumoasă! kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 05 Dec 2010, 1:30 pm

Bună Motzi !! se vede că şi-a mai înbunătăţit discursul , pare mai degajat când vorbeşte de ASI şi nu-şi mai laudă soaţă , răspunsurile cu referire la ea sunt mai scurte .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 05 Dec 2010, 1:37 pm

DENISA a scris:Bună Motzi !! se vede că şi-a mai înbunătăţit discursul , pare mai degajat când vorbeşte de ASI şi nu-şi mai laudă soaţă , răspunsurile cu referire la ea sunt mai scurte .
Păi merităm şi noi o satisfacţie, nu?
Eu acum m-am uitat la al doilea promo, mâine dacă am timp lucrez la fragmentul 6, nu mă voi ocupa de promo.
Aşa arată precipitarea acţiunii de parcă s-ar termina serialul în acest sezon.
Murat n-a răspuns la întrebarea cu sezonul 3.
Bun, vom vedea ce va fi cu asta.
Paaaaaaaaaaaaaaaaa kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 05 Dec 2010, 1:57 pm

EPISODE 36 TRAILER

https://www.youtube.com/watch?v=rDG8GrdcZj0&feature=player_embedded


(someone crying ) What will happen now???
çiçek: they have started the blood feud again.
mustafa: be proud of me from now on brother (SUCH A COLLOSAL IDIOT )
çiçek: Is this why you were looking for my dad?
savas: Çiçek enough!!
man: I need to know everything in order to be able to do my job.
fidan: how is Ömer?
yas: she said Ömer right?
çiçek: who are you, to be here in this house?
pelin: he is like a LITTLE LEADER.
çiçek: BROTHERRRR!!
YAVUZ: stay here... Çiçeeeeeekkkk!!!!



(Cineva plângând ) Acum ce se va întâmpla ??
Cicek: ei au început din nou vârsarea de sânge.
Mustafa: acum frate să fii mândru de mine ( exemplu de idiot colosal)
Cicek: de aceea îi căutai pe tatăl meu?
Savas: Destul Cicek !
Tipul: Trebuie să ştiu totul pentru a putea să-mi fac treaba.

Fidan: cum mai este Ömer?
Yas: de Ömer a spus?
Cicek: cine eşti ca să fii aici, în această casă?
Pelin: el este precum un mic lider .
Cicek: frateee...!
Yavuz: stai aici ... Çiçeeeeeekkkk!!



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Dum 05 Dec 2010, 2:09 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 05 Dec 2010, 2:00 pm

Buna Motzule sa ai parte de cele mai frumoase daruri pentru ca meriti . Mereu ne faci daruri iar acum este randul tau sa primesti. Duminica placuta si multi kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 05 Dec 2010, 2:01 pm

Oare cine și-o luat palma de la Savaș?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 05 Dec 2010, 3:07 pm

[Buna ziua dragalaselor si bine vam gasit Astazi am fost la un spectacol dat de copiii de la PALATUL COPIILOR
in cinstea lui Mos Nicolae si un act de caritate pentru o fetita de 9 anisori bolnava de inima a fost foarte frumos si tot odata foarte impresonant am ramas surprinsa de gestul copiilor fata de semenii lor.Vm citit si am vazut ca ati adus multe poze si noutati.Multumesc Motzisor pentru filmul Sonbahar si frag din ASK va doresc o duminica linistita si frumoasa alaturi de cei dragi va 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 296580 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 296580 dulce bunicuta
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum