Serialesitelenovelet
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Pbucket

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ezel - serial turcesc difuzat pe ATV TR

+31
florela
chrisa
prytymeu
lica54
nety
ammalia
Nicky
axxa246
alitheea
carmen_
GUMUS-NOOR
lucyana
IDILKO
dlacatus65
Iuliana
octaviana1989
mitzymeu
mihaela99
teodora_roman
iulia80
vivi
Admin_dea05
crem.caramel
Hatice2J
iulia1965
mioaranita60@.com
michiper68
Luana
florina1989
dea05
DENISA
35 participanți

Pagina 25 din 31 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Urmatorul

In jos

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Empty Re: Ezel - serial turcesc difuzat pe ATV TR

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Apr 2011, 9:50 am

Nicky a scris:).
Ezel am vazut in promo de la nunta ca era cu o alta tipa. Este noua lui iubita in film? Sau doar prieteni?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Empty Re: Ezel - serial turcesc difuzat pe ATV TR

Mesaj Scris de DENISA Lun 04 Apr 2011, 11:46 pm

Our second destination for yas circuit ..with great excitement..the cast experienced ..the joy of maximum speed ...it is 5 :00 pm and we still waiting for kenan ...and finally kenan arrived every body hurry to take a photo...then kenan had quick look .. surprised cansu ..heading to the terras ..wait for his turn and we have this conversation :

j- in behalf of many fans in arabic forums and facebook pages from many countries ..i welcome you ...
k- thank you very much ..appreciated ..

j- why ezel ?
k- it is different more like american thrill movie ..new technique in acting ..directing and everything .

j- Osman Senef..Mostafa Savic ...Ugur ucel ...producers and director you worked with ..what did you learn from each ?
k- i'm in the field since 1997 ...sure they reach my experience my talent this what made me good actor .

j- ejder kappani ,yazi tura , deli yurek ..all got this political sense ..do you like it or you follow the good scenery?
k- no i don't think so ..i follow the good scenery ..but yes ejder kappani dealt with child abuse and the weakness in legal system in this point ..

j: ozcan deniz ..turned from acting to directing ...can we see kenan as a director one day ?
k: smile ..i like the work behind the camera but i love acting satisfied with it ..may be in the future ...

j: your uncle ibrahim was great parliament member ..with this popularity ..any political dream of yours ?
k: smiling ...hayer hayer ..no it never passed in my mind

j: i'll not ask about your best scene ..i'll ask about the worst..and r u a viewer of your work ??
k: many i got many bad scene ..always say i can do better ..but i think it is good cause it makes me perform more perfect next time ..learn form mistakes

j : quick question you can answer yes or no :)
j: kenan choose the cast of his works ?
k: it is production work ..but of course we discuss it ..i have to be in harmony with the one i act infront of ..it shows in the show

j: press is fair with you ..with 80% ?
k: till now i got nice relation with press they were fair with me ... except news about my private life ..but it is ok ..

j: your next work is english kemal ?
k: no no it is fake news ..

time passed kenan got ready for his race ..after we asked who was the fastest ..kenan with pride ...IT IS ME FOR SURE ...

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 206426_122209597856019_122029624540683_164427_4871783_nEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 205565_122209891189323_122029624540683_164440_7653130_nEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 200448_122209621189350_122029624540683_164428_6720929_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 05 Apr 2011, 12:37 pm

Am vazut aseara si eu ultimul minut din film.....na ca murii si mosul sad

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 188740_162687863786840_100001368839003_327904_6506794_n
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 12:54 pm

eu nu cred că moare Dea, nu prea ar mai avea farmec dacă dispare el sau Ezel .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 05 Apr 2011, 1:04 pm

DENISA a scris:eu nu cred că moare Dea, nu prea ar mai avea farmec dacă dispare el sau Ezel .

S-a dus dupa Selma..sa vedem mie asa mi-a dat de inteles sf episodului. Sunt tare curioasa cum va fi finalul acestui serial confused
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 1:31 pm

Ezel dizisinde o artık yok!

Ezel'in ana karakterlerinden biri dün geceki bölümde diziye veda etti.

Tuncel Kurtiz'in oynadığı Ramiz Dayı karakteri, ezeli düşmanı Kenan Birkan'ın adamları tarafından öldürüldü..

Son dönemde hızla reytingleri düşen Ezel'in, Ramiz Dayı'nın vurulma sahnesinde ne kadar izlendiği merakla bekleniyor.

Dizide Ramiz Dayı özlü sözleri ile fenomen olmuş, facebook'ta hakkında yüzlerce sayfa açılmış ve binlerci kişi bu sayfalarda Ramiz Dayı'nın sözlerini paylaşmıştı.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 3:16 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 AjpMT
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 CCBNF
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 C0kjE
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 2uxitEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 WiQEK
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 4s32e
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 A40hzEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 TnfwC
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 VnNzS
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 N5O2l
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 KdeMoEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 ClKia
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 AFbQM
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 1hTeF
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 7NzqJEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 DnJOj
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 BwE4g
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 IwcxU
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Blbff
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 GMokw
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 LaJDU
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Q32Sl
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 K8exN
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 G0dsC
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Jv72E
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 4C35Z
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 QcBJF
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 WL1hj
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 OrMYB
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 UaruXEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 ORuPT
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Hytmy
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 ACBGW
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 FiUbE
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Bkch0
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 YGEv8
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 3:18 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 DYaXQ
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 9iQyr
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 UD94j
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 27TowEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 VjZxm
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 QhmXU
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 WObxQ
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 8OpNFEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Q5meK
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 VMmSt
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 SaYWw
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Pb0naEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 KZO0i
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 SKPmy
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 WUHch
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 UmQkDEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 KZO0i
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 SKPmy
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 WUHch
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 UmQkD
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 3:19 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 IHMU3
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 VjGvi
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 NSQ1h
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 TeC3AEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 R8a8I
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mar 05 Apr 2011, 6:47 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 G8vp2
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 E3E8m
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 TbCK7
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 NIj9AEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 3Qoj4
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 OkMCK
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 D8HIcEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Y6etu
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 OD2qU
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 YXXFj
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Kz9aMEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 X5ezI
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 J2vvW
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 CKsD1
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 QWFX4Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Mgvwa
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 JRCBR
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 HR6A0
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 EoGLY
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mier 06 Apr 2011, 11:36 am

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Fft81_mf1253948

AKTÖR DEĞİL, OYUNCU OLMAYA ÇALIŞIYORUM

Ezel’in Tefo’su Sarp Akkaya, oyunculuk mesleğini abartanlara tepkili. Akkaya, “Şöhret benim için değil, beni tanıyanlar için bir şey ifade ediyor. 10 sene önce nasılsam hayatıma öyle devam ediyorum” diyor

* ‘Ezel’ gibi fenomen bir dizide oynamak nasıl bir deneyim?Sarp Akkaya adı daha önceleri ailem, arkadaşlarım dışında hiç kimse için bir şey ifade etmiyordu. Şimdi belli bir çevre adım söylendiği zaman “Ezel’de Tefo’yu oynuyor” diyor. Bu da çok mutluluk verici.

*Şöhret sizde neleri değiştirdi?Şöhret benim için değil, beni tanıyanlar için bir şey ifade ediyor. Dolayısıyla hayatımda bir değişiklik yok. 5-10 sene önce nasılsam öyle devam ediyorum.

*Dizi bu sezon bitiyor. Sizin hayalinizde nasıl bir final var?Herkesin hakkı ölmek!

*Neden?Benim hayalim bu. Ezel’den başka kimse kalmasın dizide. Ama Eşyan kalabilir. Ben Eyşan’a bayılıyorum. Çok zeki, çok tutkulu bir kadın. Bir arkadaşım diziyi izlerken, “Eşyan çok kötü ama ben razıyım ona” dedi. Düşününce bana da çok mantıklı geldi. Ona, güçlü olduğu için de hayranım.

Nasıl kadınlardan hoşlanırsınız?Ben zeki kadınlardan hoşlanırım. Tabii bir de güzel olsun.

* Diziye dışarıdan biri gibi baktığınızda en beğendiğiniz karakter kim?Ali rolüne bayılıyorum, ama bayılma nedenim Barış’ın (Falay) oynuyor olması. Kerpeten Ali’yi oynamayı çok isterdim. Yiğit’in (Özşener) oyunculuğunun da çok başka bir büyüsü var. Çok yetenekli oyuncularla çalışıyorum, çok şanslıyım. Hepsini izlerken büyük haz duyuyorum, hepsinden bir şey öğreniyorum.

*Tevfik’in seyirciye çekici gelen yanı sizce ne?İnşallah silah değildir. Samimiyet olabilir diye düşünüyorum. Benim için oyunculuğun temelinde samimiyet yatıyor. Poz kesmeyi, konuşurken sesimi değiştirmeyi sevmiyorum. Ben aktör ve oyuncuyu ayırıyorum. Aktör benim için tu-kaka bir şey. Oyuncu ise keyifle oyun oynayan kişi. Tabii bu ayrım benim kafamda yaptığım bir ayrım. Dolayısıyla aktör değil oyuncu olmaya çalışıyorum. O yüzden de samimiyetimin seyirciye geçtiğini düşünüyorum.

Uğur Yücel’le oynamayı arzuluyorum
*Set ortamınız nasıl? Bizim set ortamımız benim daha önce denk geldiğim bir set ortamı değil, bunu övünerek söylüyorum. İkinci sezon bitecek ve ben sette hiçbir tartışma yaşamadım. Harika bir set. Sette başlayan tanışıklığımız çok güzel dostluklara dönüştü. Özel hayatımızda da sık sık görüşüyoruz. Mesela Barış Fulya’da oturuyordu; karısıyla ona baskı yapıp Erenköy’e taşınmaları için ikna ettim. Dostluğumuz uzun yıllar devam eder inşallah.

*Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer gibi oyuncularla aynı sette olmak sizin için ne ifade ediyor?Anlatabileceğim bir şey değil. İnşallah diğer oyuncu arkadaşlarımın da başına gelir. Tuncel Kurtiz çok büyük bir usta. Onunla aynı sette olmak ömrünün sonuna kadar unutmayacağım bir şey. Doğum günlerimden birine John Malkovich gelmişti ve herkes onu benim arkadaşım sanmıştı. Bir onu, bir de Tuncel Kurtiz’le aynı sette olduğumu hiçbir zaman unutmayacağım. Haluk Abi’yle tiyatro yapmayı çok istiyorum. Kısa vadede bir arzum kaldı; o da Uğur Yücel’in olduğu bir sinema filminde oynamak. O filmde arkadan geçen adamı bile oynarım.

http://cadde.milliyet.com.tr/2011/04/06/HaberDetay/1373766/AKTOR_DEGIL__OYUNCU_OLMAYA_CALISIYORUM

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 4425924646

Ezel'de Tuncel Kurtiz'in oynadığı 'Ramiz Dayı', önceki gün yayınlanan bölümde hayatını kaybetti. Hayranları sanal alemde, 'Dayı' için sanal cenaze törenleri düzenledi. Twitter da yas mesajlarıyla dolup taştı
atv'de yayınlanan 'Ezel' dizisinin önceki akşam ekrana gelen bölümüne, usta oyuncu Tuncel Kurtiz'in canlandırdığı 'Ramiz Dayı' karakterinin ölümü damgasını vurdu. 'Dayı'nın silahlı çatışmada vurulduğu sahneler, milyonları ekrana kilitledi. Özlü sözleriyle ünlü olan 'Dayı', ölürken de bir Edip Cansever şiiri okudu.

CENAZE NAMAZINA DAVET ETTİLER
Twitter ve Facebook kullanıcıları da 'Dayı'nın ölümüne kayıtsız kalmadı. Facebook'ta 'Ramiz Dayı' için çeşitli cenaze töreni sayfaları açıldı. Bu sayfalardan birinin bilgi kısmına ise "Bizi bu acı günümüzde yalnız bırakmayacak siz değerli dostlarımız, cenaze namazına iştirak edebilirsiniz" diye yazıldı. Bu sayfalara yüzlerce kişi de yorumlarda bulundu. Ünlü isimler de tweet'leriyle konuya dahil oldu. Komedyen Yavuz Seçkin, "Ramiz Dayı'lar ölmesin" diye yazarken, Gani Müjde, "Ramiz Dayı' ölmüş... Aforizmalar kitabı bitti demek ki..." yorumunda bulundu.

TWIT TER YORUMLARI
"Ramiz Dayı Hakk'a yürüdü. Milletimizin başı sağ olsun."
"Bırakıp gidilir mi öyle ya, koskoca Ramiz Dayı."
"Ramiz Dayı ölmüştür; acımız büyük..."
"İnsan yaşıyorken özgürdür' dedi, gitti. Güle güle Ramiz Dayı."
"Ramiz Dayı ve Ezel'in klasik müzik eşliğindeki çatışma sahnesi, arka fondaki konuşmalar; başyapıt niteliğinde resmen!"
"Ramiz Dayı ölürse okulu bırakacağım."
"Ramiz Dayı, Ramiz Dayı; sen kalk ben yatam!"
"Açaydım kollarımı, gitme diyeydim sana Ramiz Dayı."
"Ramiz Dayı gitti beyler. 40 gün yas tutulsun artık."
"Kafama sıkıp gitsen, canım bu kadar yanmazdı be Dayı!"
"Ramiz Dayı öldü mü? Kim bize özlü sözler söyleyecek şimdi?"
"Sensiz olmaz Ramiz Dayı. Ezel'e kim yeğen diyecek şimdi?"

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/04/06/sen-kalk-ben-yatam-ramiz-dayi

Reytingler Ezel'i anlamıyor

Şadan Kaba - Televizyongazetesi

Reyting, bir diziyi değerlendirme araçlarından sadece bir tanesi, ama tek ölçüt asla değil. Bunun en beylik örneğini kuşkusuz Ezel dizisi oluşturuyor. Ezel’in son haftalardaki izlenme oranlarındaki düşüşü, Ezel’in çapından kaybetmesi olarak görenler fena halde yanılıyorlar. Zira Ezel, kalitesinden hiçbirşey kaybetmiş değil. Yaşanan durumu reytinglerin, Ezel’in ayağına dolanması şeklinde değerlendirmek gerekir.

O halde Ezel’in reytinglerde düşüşünü nasıl açıklayacağız?

Şunu kabul etmemiz lazım ki eğer Ezel’i kendi gerçekliği içinde değerlendiremezseniz, olayların örgüsünü kuramayacaksınız ve hep mantık hataları aramak zorunda kalacaksınız demektir. Bu noktada yapılacak iş, gerçekliği adeta by-pass edip Ezel’in sizi götürmek istediği dünyaya direnmeden gidebilmek olacaktır. Bunu becerebilenlerin Ezel dizisini izlerken büyük bir keyif aldıklarının farkındayım.

47.Bölüm, Ramiz Karaeski’nin ölümüyle sonuçlandı. Bölümün finalindeki aksiyon sahnelerinde görsel kalite yine üst seviyedeydi. Ezel’in önemli yanlarından biri de görsel kalitesini hemen her bölümde koruyabilmesi ve bu kalitesinden hiç taviz vermemesi. Aksiyon sahnelerindeki “slow” okumalar ve silahtan çıkan kovan detayları ‘Ezel titizliği’nin birer kanıtlarıydı.

Ezel’de Kenan Birkan ve Ramiz Dayı arasındaki hesaplaşmada mutlaka ana karakterlerden biri feda edilmeliydi. Böylece yaşananların sadece bir oyundan ibaret olmadığı ortaya çıkmış oldu. Ama itiraf etmek gerekirse feda edilecek karakterin Ramiz Dayı olması herkes gibi benim için de sürpriz bir gelişmeydi.

Son bölümde Ramiz Dayı’nın ölmeden önceki Ezel’le arasında geçen diyaloglar, dizinin hayranlarını adeta TV başına kilitledi dense yeridir. İki kahramanın yakın kareleri, oyunculuk açısından da oldukça doyurucuydu.

Medyada Ezel’le ilgili çıkan yorumlar geçeği ıskalıyor gibi. Sadece reyting sonuçlarını baz alanlar, Ezel’in eski formundan uzak olduğuna dair yorumlar yapıyorlar. Oysa Ezel, sadece reytingiyle değerlendirilecek bir “iş” değil.

Ezel’le ilgili daha doğru yorumlara varmak isteyenler, reyting gözlüğünü çıkarmakla işe başlayabilirler.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Joi 07 Apr 2011, 2:02 pm

Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

Tuncel Kurtiz, dizinin yayınlanan son bölümünde hayranlarını üzdü.

Ezel'in Ramiz Dayı'sı Tuncel Kurtiz, dizinin yayınlanan son bölümünde hayranlarını üzdü. Bir çatışmanın ortasında kalan Ramiz Dayı, aldığı kurşun yarasıyla hayatını kaybetti.

Ancak Kurtiz'in canlandırdığı karakterin ölümüne senaristlerin değil, bizzat oyuncunun kendisinin karar verdiği öğrenildi. Usta oyuncu, bir süredir kalbindeki problem yüzünden çekimlerde sıkıntı yaşıyordu.

İKİ KEZ STENT TAKILMIŞTI

2007 yılında kalbine stent takılan Kurtiz, yoğun iş temposu yüzünden sık sık rahatsızlanıyordu. 75 yaşındaki oyuncuya bir süre önce ikinci kez stent takıldı.

Her sabah hastaneye uğrayıp rutin kontrollerini yaptırdıktan sonra sete giden Kurtiz, yorgun düşünce dizinin finaline 8 bölüm kala yapımcıdan 'Ramiz Dayı' karakterinin diziden çıkarılmasını rica etti.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Vin 08 Apr 2011, 2:20 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Vin 08 Apr 2011, 11:51 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Ezel48bolum5dEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Ezel48bolum6dEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Ezel62bolum20d
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Dum 10 Apr 2011, 1:34 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 14332910305703711831302275233pEimD483Ugp9sJSVYdXpEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 295cryfEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 022996187Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 022996188
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Dum 10 Apr 2011, 6:40 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Lun 11 Apr 2011, 2:11 pm

Damla' diziye bomba gibi girdi

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 698278521451

11.04.2011

Geçtiğimiz hafta 'Ezel' kadrosuna 'Kenan Birkan'ın kızı 'Damla' olarak katılan Pınar Göktaş, dizinin ilerleyen bölümlerinde 'çok çarpıcı' gelişmeler yaşanacağını söylüyor

'Ezel' dizisini ve canlandırdığınız 'Damla' karakterini nasıl değerlendiriyorsunuz? 'Ezel', çok kaliteli bir çalışma. Sinematografik anlatımı ve çok katmanlı yaşayan karakterleriyle, diğer birçok dizinin önüne geçiyor. Canlandırdığım karaktere gelirsek, 'Damla'da diğer karakterlere göre daha aydınlık ve masum bir taraf var.

'KENAN' SÜRPRİZLE DOLU
'Kenan' kızına ulaşmak için neler yapacak sizce? 'Kenan', her zaman sürprizlerle dolu. Bu konuda neler yapacağını kestirmek bir hayli zor.
Gelecek bölümlerde 'Damla'nın yaşayacakları hakkında biraz tüyo verebilir misiniz? Ben de neler olacağını merakla bekliyorum. Çok çarpıcı gelişmeler yaşanacağına eminim.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/04/11/damla-diziye-bomba-gibi-girdi

Ramiz'siz Ezel daha tehlikeli

11.04.2011

'Ezel' dizisinin geçtiğimiz hafta atv'de yayınlanan bölümünde şoke edici bir gelişme yaşandı. Tuncel Kurtiz'in canlandırdığı 'Ramiz Karaeski' vurularak öldürüldü. 'Ramiz'in ölümünden sonra dizide yaşanacak gelişmeleri, dizinin senaristlerinden Pınar Bulut anlattı.
Haluk Bilginer'in canlandırdığı 'Kenan Birkan', hep asıl düşmanının 'Ramiz' olduğunu düşünüyordu. Ancak 'Ramiz'siz bir 'Ezel', 'Ramiz'den çok daha tehlikeli bir düşman... 'Dayı' tarafından dizginlenmeyen bir 'Ezel'i tutmaya kimin gücü yeter ki? Onun şerrinden korkmak lazım!
Ezel' artık çok tehlikeli ve durdurulamaz bir düşman! Diziye yeni katılan 'Damla' karakteri de bundan nasibini alabilir! 'Kenan'ın kızının kimliğini öğrendikten sonra 'Ezel'in yapacaklarını birlikte izleyeceğiz.
'Kenan' kendi hayatı için endişelenmeli. Çünkü 'Ezel' intikam almaya yeminli!

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/04/11/ramizsiz-ezel-daha-tehlikeli

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Fft183_mf1264519

Macaristan’ın en fazla izlenen televizyon kanalı RTL Klub’da ilk kez dün gösterilmeye başlayan Türk dizi filmi "Ezel" Macar seyircilerin büyük beğenisini kazandı.

Macaristan televizyon tarihinde ilk kez bir Türk dizi filminin gösterildiği TV kanalı olan RTL Klub’da "Ezel" dün akşam yerel saatle 17.25’de yayına girdi. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Haluk Bilginer ve Tuncel Kurtiz’in paylaştığı "Ezel", Macar izleyicilerden tam not aldı.

İnternet sitelerinde yayımlanan yorumlarda binlerce Macar seyircinin ağladığı yazılırken, Türk dizi filminin "bağımlılık" yapacağı ifade edildi.

http://magazin.milliyet.com.tr/ezel-macar-izleyicileri-aglatti/magazin/magazindetay/10.04.2011/1375786/default.htm
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Lun 11 Apr 2011, 8:17 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mier 13 Apr 2011, 4:24 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 77603867227748107618Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 23379591537573466277

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 93881759657014068254Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 55969221735613688713
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mier 13 Apr 2011, 8:17 pm

Ezel dizisine Ramiz Dayı çelmesi

Dizide anlatılan hikaye Ramiz Dayı karakterini canlandıran Tuncel Kurtiz'i bile rahatsız etmiş.

Tuncel Kurtiz, "Dayı öldü, ben de başka bölümlerde arada çıkacağım ama herkes barış yapsın. Her yerde ölenler kalanlar, kan akıyor. Dizide de çok adam ölüyor, ben de bunlardan biriyim. Kötüler iyileri öldürüyor, iyiler intikam peşine düşüyor. Kimse ölmesin, savaş olmasın" diyerek barış mesajları verdi.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Mier 13 Apr 2011, 9:38 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 216569_10150206721234534_125779499533_8346244_7319394_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Joi 14 Apr 2011, 8:32 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 U5MYK
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 A4cOr
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 HOqEZ
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 N0eONEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 MCUmF
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 ICpy6
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 7bepJ
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 CB1aa
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 YKpndEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 4Hxxn
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 FfHFv
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 TfpXC
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Joi 14 Apr 2011, 8:34 pm

Reklam sert Kaya'ya çarptı

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 670332352391

Yeni başlayan 'reklam yerleştirme' uygulaması ilginç sonuçlar doğuruyor. Bunlardan sonuncusu da Ezel dizisinde yaşandı.
Kenan Birkan'ın sağ kolu Kaya, bölümün başından itibaren cebinde taşıdığı kavunlu sakızı çiğneyip durdu.
Ama toplantıya girmeden önce Ezel'in sakız kutusunu değiştirdiğini fark etmedi ve konuşma yaparken, zehirli sakız nedeniyle ağzından kanlar boşalarak rahmetli oldu...
İyi de bu nasıl reklam yerleştirmek? Bu saatten sonra kim 'kan kusturan kavunlu sakız' çiğnemek ister?
Buyrun size 'reklamın kötüsü de olur' uygulamasına taze bir örnek...

Yüksel Aytuğ - Sabah
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Vin 15 Apr 2011, 6:26 pm

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 14wwu8nEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 SltbwxEzel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 Ygt1Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 21e73052
Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 C3ad2d7c
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Vin 15 Apr 2011, 7:30 pm

49.Bölüm Resimleri

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 205175_216836274999994_190968824253406_1008730_951998_n

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 218070_216836374999984_190968824253406_1008731_5047_n

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 215902_216836481666640_190968824253406_1008732_8372731_n

Ezel - serial turcesc difuzat pe  ATV  TR - Pagina 25 208359_216836594999962_190968824253406_1008733_799055_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 25 din 31 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum