Serialesitelenovelet
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+9
GUMUS-NOOR
michiper68
simi
pufy2010
lica54
axxa246
dubaisport
victorelalove
DENISA
13 participanți

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 12:47 pm

DENISA a scris:de ar fi avut curaj să -şi rostească tête à tête conţinutul acelor scrisori
Kerim tot i-a mai spus ...dar ea nici sa-i spuna ca i-a fost dor de el nu a putut . Crying or Very sad
De asta ma gandesc in felul urmator :
El i-a declarat ei ca o iubeste intr-o situatie de criza ... Apoi ei i-a fost frica ca ar putea sa-l piarda si s-a dus in noaptea aia la el in camera pentru a-i spune ca vrea sa fie o fata ca oricare alta fata si ca vrea sa treaca peste trauma .
Acum el a vrut sa o sarute ( tot o situatie de criza ) si ea i-a dat o palma . Iar ii va fi teama ca il poate pierde si de aceea ii spune ca acum are un motiv pentru care sa traiasca ( chiar daca nu ii spune direct ca : Tu , tu esti motivul ! ... el va intelege si va fi in al noualea cer.

Situatiile astea de criza ( Fg pusa in fata gandului ca ar putea sa-l piarda ) O FAC SA ACTIONEZE mult mai rapid decat reusesc sedintele de terapie .
Asa ca este mai bine sa treaca si prin situatii mai tensionate . In final are numai de castigat in apropierea de Kerim .
Si cred ca vor mai fi momente neplacute intre ei ... Dar in final asta duce la apropierea lor din ce in ce mai mult .
Poate ca ii va spune ca-l iubeste atunci cand va fi geloasa . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 18 Oct 2011, 1:04 pm

atunci la cât mai multe situaţii de criză 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 91341383
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 1:10 pm

DENISA a scris:atunci la cât mai multe situaţii de criză

Asta este ...am observat ca numai asa se poate cu Fatma . Parca atunci s-ar trezi la realitate . O iubeste si a fost asa de rabdator cu ea . Dar situatia asta nu va tine la nesfarsit . Se inclina rau de tot balanta ... dragostea sa vina numai din partea lui .
Dar eu cred ca si cand il va iubi ea ... Nu cred ca il mai lasa sa respire !! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 18 Oct 2011, 1:13 pm

sigur va sta atârnată de gâtul lui precum un medalion Smile

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Sin2i ne citim puţin mai târziu ,am de lucru 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 1:16 pm

DENISA a scris:sigur va sta atârnată de gâtul lui precum un medalion Smile

Smile Smile Smile Smile Smile
Exact ca-n banc : Femeile sunt ca medaliile olimpice : trebuie sa lupti pentru ele, apoi iti atirna de git o viata intreaga. Smile Smile
Asa si cu Fatma noastra .

O zi buna , Denisa ! Spor la treaba . kiss 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Vrblnq

They will take a shower it would be good idea :D so now tell me what do u think. Under the rain Kerim with his wet hair he will turning his head hahahahaha this is the best part forget about Fg

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh­hhh right!!! let's focus on him with wet hair after the shower..... much better LOL

Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 18 Oct 2011, 7:31 pm

salut ladies kiss
azi nu a fost promo?
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 8:17 pm

Buna seara !!

Axxa , se pare ca au inceput sa dea un singur promo . Crying or Very sad

Auchhhhhhhhh ...Si eu tot speram sa nu auda nimeni cand Fatmagula ii da o palma lui Kerim . Dar ca intotdeauna trebuie sa intre in picture si a treia persoana . stupid stupid stupid Bine macar ca este Abla ... putea fi mai rau . Dar tot mi se pare aiurea !! Exclamation

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2u727vn

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Ok7thh

Aoleu ...cred ca o iau razna de tot . Ce se mai intampla ? Ce creditori ? Ce telefon ? Ce conversatie ? ce fuga ? Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...?

From FB : 46 bolum new tips ( it could be not true)

Karim runs away from home hides in gul Mutfag but he can not escape this time from the creditors

Fatmagül doesn't want to leave but she needs time, finally she will explain to Kerim.

We'll see a telephone conversation between Karim and Fatmagül. Kerim's questions are tiring for Fatmagül

Fatmagül again think that Kerim doesn't not trust her , Kerim is still asking questions about Mustafa. But the situation is different

Karim 's sister at the kitchen (Gul Mutfag)


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Jafm9f
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mar 18 Oct 2011, 10:07 pm

deci nu rămâne decat sa asteptam sa vina joia...
si imediat vine, ca trece timpul cu o viteza....!!
stai Vic ca o sa vina si mukk imediat, nu doar abla.

noapte buna, copii! kiss 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 10:42 pm

axxa246 a scris:
stai Vic ca o sa vina si mukk imediat, nu doar abla.

noapte buna, copii! kiss 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656
Nu cred ca mai are timp sa ajunga ... pana se da jos din pat , Kerim deja pleaca . Poate are timp sa-l vada pe scari . Smile Smile Smile
Dar sigur va afla toata casa ce s-a intamplat . Nici nu vreau sa ma gandesc !! stupid stupid stupid

Noapte buna , Axxa ! 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 kiss Trebuie sa ne obisnuim cu un singur trailer . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 18 Oct 2011, 11:16 pm

bună seara !!


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 316839_10150356307023774_626078773_8108447_1578607982_n8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 248291_165996996798223_116976278366962_434958_211135_n8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 6bsrxwy6
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 11:21 pm

Buna , Denisa !!

Ai vazut ce noi tipsuri au aparut pentru episodul de joi ?

Nu se stie cat de reale sunt ...dar pare mai pe sufletul turcilor . Smile Par mai reale decat alea cu singuri la hotel . Smile
Kerim va fi urmarit de nu stiu ce creditori si se ascunde in restaurant . Nu-mi dau seama cum se ajunge la asta . Era ceea ce lipsea . stupid

Si apare sora lui .

Ce inalta o facura pe Beren ...este cat Engin . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 18 Oct 2011, 11:25 pm

da Vic am citit ce ai pus tu , mai bine că vine sora lui decât cumnata , Mukk ar fi trezit tot cartierul cu trompeta ei .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 11:30 pm

DENISA a scris: Mukk ar fi trezit tot cartierul cu trompeta ei .
Smile Smile Smile Smile Smile
Dar poate ca apare si Mukka ...sa vezi ce circ iese .
Nu cred ca se mai apropie Kerim la mai putin de 2 metri de Fatmagula . stupid

Apare sora lui din Austarlia ... cautai poze cu numele actritei care va juca , dar nu am gasit nimic .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 18 Oct 2011, 11:34 pm

etete încă o cumnată pe capul Fatmagulei

budigăii lui Mukk
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 7aca22425a3ec4285e564cd903ff9b38
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 11:37 pm

DENISA a scris: etete încă o cumnată pe capul Fatmagulei
Da , plina de cumnate . DAR SA VEDEM CUM ESTE , BUNA SAU REA ? 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 359517

Desi tind sa cred ca va fi foarte apropiata de Kerim si de Fatmagul .

Aia sunt budigai ? Smile Probabil ca este husa de la masina .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 18 Oct 2011, 11:43 pm

Vic măcar cu budigăii să fie mai acoperită că mai sus totul e la vedere

I think Meryem is a VERY key player she is part of FG's healing.. she helped FG stand up to herself and to stand on her own two feet. She TOLD Kerim wright from wrong, she showed him the wright path and how he should approach thing.. she encouraged both characters to do things, with such sweet words of wisdom..



I mean honestly jajaja don't get me wrong, ama this is too much for me jajaja So I assume that the wedding night we will need Meryem abla to be in the middle so she can fix their iintimacy problem jajajaja She will have to give Kerim a lecture about how to do things so FG cant be hurt jajajajaja


so meryam abla job is to be FG bodyguard :p and kerim teacher...her character is becoming annoying... doesn't she sleep, or maybe she has some cameras around to spy on them...give them some intimacy and let them fix their problems by their own, after all they are a couple.: two grow up poeple who will have to fix things between them without having others lecturing them about what to do or not do.





DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 18 Oct 2011, 11:50 pm

Da ... si mie Abla mi se pare cam "ciudata" de la un timp . Am mai spus , mi se pare egoista . Nu s-a bucurat deloc cand a iesit Kerim de la inchisoare ( ea statea si se gandea la cum va reactiona Kerim in ceea ce o priveste si nicidecum la cat de afectata va fi de scrisoare ) . Apoi egoism in ceea ce priveste camerele ...pai daca il iubea asa de mult pe Kerim dormea in aceeasi camera cu Fg . In sfarsit . Pare mult schimbata fata de sezonul 1 .

Si mi se pare si mie o idiotenie mai mare decat casa ... sa intre sor'sa peste ei in camera . Poate ca se iubeau !! Sunt ei mai zgomotosi ... Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 18 Oct 2011, 11:52 pm

victorelalove a scris:
Spoiler:

Si mi se pare si mie o idiotenie mai mare decat casa ... sa intre sor'sa peste ei in camera . Poate ca se iubeau !! Sunt ei mai zgomotosi ... Smile Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile


nu ştiu dacă lipsa familionului în special a lui Maryem îi va ajuta , ea mai punea câte o pilă bună ptr Kerim la Fatmagul

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 12:07 am

DENISA a scris: Smile Smile Smile Smile Smile


nu ştiu dacă lipsa familionului în special a lui Maryem îi va ajuta , ea mai punea câte o pilă bună Kerim la Fatmagul


Eu cred ca le va fi mai bine singuri . Ei se cearta , ei se impaca ... 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 283516
Hai ca pilele erau bune la inceput ...cand Fg il ura din tot sufletul pe Kerim . Dar acum il iubeste si va simti nevoia sa fie singura cu el .

Oricum ... Fatmagul are cateodata un orgoliu stupid . Tin minte ca in episodul 13 statea de vorba cu Kerim si el i-a spus ca i-a semnat o imputernicire prin care poate divorta . Ea imediat a schimbat subiectul .Apoi tine scrisoarea de la el sub saltea , o citeste , de o albeste ... Mukka se imbata la revelion si spune ca stie de scrisoare ...Fatmagula turbeaza de nervi , fuge de acasa ... Kerim o cauta disperat ...iar atunci cand o gaseste spune sa nu-si faca iluzii ca s-a intors pentru el . ( si nici ca a tinut scrisoarea ca sa o citeasca , ci pentru a i-o arunca mai tarziu in fata .)
Apoi cu acelasi orgoliu ...ii spune ca de ce nu se tine Kerim de promisiune si sa divorteze ?!?! Ce s-a gandit : Sa nu-si faca ilusii ca ea vrea ca sa ramana casatorita cu el . Bine ca i-a spus el : NU .
ACUM CUM SE INTOARSE ROATA . Si cum va spune ea , cu gurita ei ca : Nu vreau sa divortez de tine !! Crying or Very sad
Si cel mai bine sa o intrebe Kerim :Ce motiv ai ?
Ea o sa spuna bla , bla , bla ... am un motiv pentru care sa traiesc . Cine ??????? cupidon
Ca asa eu as putea sa cred ca traieste pentru RESTAURANT !! Smile
Vreau sa-i spuna : PENTRU TINEEEEEEEEEE !!
Dar multe mai vreau si eu ... Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 19 Oct 2011, 12:10 am

ea probabil îi va răspunde că vrea să-l sprijine , să depăşească avalanşa de evenimente căzute pe capul lui

Vic eu trag cortina , sunt foarte obosită , nici numai văd clar


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Sweet-dreams-comment-030


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 19 Oct 2011, 12:15 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 12:14 am

Este bine ...daca va fi alaturi de el sa-l sprijine . I love you

Stau si ma intreb de ce atat de multe indicii anapoda ????? De ce un singur trailer ? De ce se vorbeste despre atat de multe situatii ? Ipoteze ? Si alte alea ?

Cred ca vor sa nu mai stim ce se intampla in episodul care urmeaza . Ca "haos" mai mare ca pentru rezumatul episodului de joi , nu am mai vazut .
Or pregati ceva nasol ???? Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 19 Oct 2011, 12:16 am

poate că unele indicii sunt aruncate doar ptr a ne da subiecte de discuţii , poate vor să vadă cum am reacţiona la unele secvenţe , poate vor să ştie cum să creioneze acţiunea pe mai departe
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 19 Oct 2011, 12:18 am

DENISA a scris: poate că unele indicii sunt aruncate doar ptr a ne da subiecte de discuţii , poate vor să vadă cum am reacţiona la unele secvenţe
Ai dreptate ...ne testeaza limitele . Dar sa vada ei cand om exploda !!! Smile Smile Smile

Noapte buna , Denisa !! Somnic usor !! kiss kiss 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 720534
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 19 Oct 2011, 8:29 am

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Buongiornocaffedragalaselor

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 002u0537SPA8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 2-Jumbotassen-Schneeflocken
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Elitecateringcaleaaradu
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 19 Oct 2011, 9:36 am

Buna dimineata tuturor ! kiss kiss 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 433230

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 314923_2495992648235_1505405602_2783677_1550976449_n
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 43 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum