Serialesitelenovelet
10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
michiper68
simi
Admin_dea05
pufy2010
dubaisport
lica54
victorelalove
DENISA
12 participanți

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 6:34 pm

michiper68 a scris:


daca a inceput kerim sa poarte puloverul ala tricotat , cu model in opturi , desi il labartzase mukko inainte, asta e mare dovada de dragoste. ...
De acord !! kiss
Si cate scule de mohair ...sau de lana ,de pe la oile din Van , o fi folosit saracuta Gullia ca sa-i creeze acel haute cuture lui Kerim. Smile Demn de admirat baiatul ca a avut curaj sa-l imbrace si dupa ce a fost purtat de Mukka ... asta este o dovada si mai mare de dragoste .
Nu se potrivea deloc cu restul tinutea ...dar el a tinut sa-l imbrace .
Si cred ca-l si ciupe ... sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 6:41 pm

victorelalove a scris:
De acord !! kiss
Si cate scule de mohair ...sau de lana ,de pe la oile din Van , o fi folosit saracuta Gullia ca sa-i creeze acel haute cuture lui Kerim. Smile Demn de admirat baiatul ca a avut curaj sa-l imbrace si dupa ce a fost purtat de Mukka ... asta este o dovada si mai mare de dragoste .
Nu se potrivea deloc cu restul tinutea ...dar el a tinut sa-l imbrace .
Si cred ca-l si ciupe ... sad sad sad



sigur il irita ca nu i-a pus captuseala. nu pare mohair o fi pna. ceva mai ieftin. lana vopsita ? oricum kerim are tricou, pulover din lana si pe deasupra o geaca mai subtire decat tricoul. asa e moda la ei acolo. si murat poarta hanorac sun geaca din mushama.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 6:47 pm

michiper68 a scris:

sigur il irita ca nu i-a pus captuseala. nu pare mohair o fi pna. ceva mai ieftin. lana vopsita ?
Mie mi-a placut cum era imbracat dimineata ...ii statea bine in hanoracul acela cu alb . Ii sta bine in culoarea asta ( sau non-culoare) .
Si Gullia rosie ca focul ... mama , mama . Plutea dragostea in aer . Mai sa-si suceasca Mukka ochii dupa ei .

Ceea ce mai enervat teribil a fost faza cu Mustafa la restorant . Mukka proasta proastelor si obraznicatura obraznicaturilor ... are tupeul sa-i ceara Gullie ceai pentru ornitorinc . Bine a facut Gullia ca a refuzat si ca a fost si foarte vehementa cu el .
A inceput sa-i pese de ceea ce simte Kerim cu privire la gelozeala lui . Pana acum nu se sinchisea prea tare fata .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 6:52 pm

victorelalove a scris:
Mie mi-a placut cum era imbracat dimineata ...ii statea bine in hanoracul acela cu alb . Ii sta bine in culoarea asta ( sau non-culoare) .
Si Gullia rosie ca focul ... mama , mama . Plutea dragostea in aer . Mai sa-si suceasca Mukka ochii dupa ei .

Ceea ce mai enervat teribil a fost faza cu Mustafa la restorant . Mukka proasta proastelor si obraznicatura obraznicaturilor ... are tupeul sa-i ceara Gullie ceai pentru ornitorinc . Bine a facut Gullia ca a refuzat si ca a fost si foarte vehementa cu el .
A inceput sa-i pese de ceea ce simte Kerim cu privire la gelozeala lui . Pana acum nu se sinchisea prea tare fata


.



au mai scos-o din rochiile alea inflorate. si-a aranjat si parul. semne de femeie indragostita. plus dulciurile alea pe care le-a facut, l-a intrebat ce vrea sa manance... e foarte atenta cu el .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 6:58 pm

mukko oricum nu realizeaza ce face. ea e invatata sa dea ordine si ca sa fie sigura ca nu primeste ea vreo treaba de facut sare prima si imparte sarcinile.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 6:59 pm

michiper68 a scris:



au mai scos-o din rochiile alea inflorate. si-a aranjat si parul. semne de femeie indragostita. plus dulciurile alea pe care le-a facut, l-a intrebat ce vrea sa manance... e foarte atenta cu el .
Asa este . A fost diferita episodul asta . Era toata numai un zambet ...si nici ei nu cred ca i-a venit sa creada cat de bine s-a simtit marturisindu-i ca-l iubeste .
Va fi frumos de urmarit in continuare cum va evolua relatia lor . Dar asta dupa proces ... Momentan sunt prinsi rau cu asta .
Dar impreuna vor fi mai puternici ... si o privire pe episod si tot va fi bine .
Pracesul cred ca fi fi greu de urmarit ( greu ca traire) ... eu una nu stiu daca am puterea sa ma uit . sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 7:02 pm

michiper68 a scris:mukko oricum nu realizeaza ce face. ea e invatata sa dea ordine si ca sa fie sigura ca nu primeste ea vreo treaba de facut sare prima si imparte sarcinile.
Mie mi-a placut si ca nu au fost afectati de intreruperile si comentariile ei de toapa . Ea trancanea si ei zambeau . Dar mi-ar placea ca din cand in cand sa o mai puna la punct si pa baba-cloanta . Totul are o limita ...si ei par a fi de mamaliga . Dar ... cica tine de respect . Cat respect i-as arata eu ?!?!!? 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754

Si nu suport ca Erdogan a atins rochia Gulliei .
Sper sa afle Kerim ...si sa-i cumpere alta . Ca altfel nu-mi dau seama de ce au facut cretinitatea asta scenaristele . 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 7:03 pm

victorelalove a scris:
Asa este . A fost diferita episodul asta . Era toata numai un zambet ...si nici ei nu cred ca i-a venit sa creada cat de bine s-a simtit marturisindu-i ca-l iubeste .
Va fi frumos de urmarit in continuare cum va evolua relatia lor . Dar asta dupa proces ... Momentan sunt prinsi rau cu asta .
Dar impreuna vor fi mai puternici ... si o privire pe episod si tot va fi bine .
Pracesul cred ca fi fi greu de urmarit ( greu ca traire) ... eu una nu stiu daca am puterea sa ma uit . sad sad sad sad


nu cred ca se va termina intr-un episod cu procesul. poate iar va fi inchis kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 7:05 pm

victorelalove a scris:
Mie mi-a placut si ca nu au fost afectati de intreruperile si comentariile ei de toapa . Ea trancanea si ei zambeau . Dar mi-ar placea ca din cand in cand sa o mai puna la punct si pa baba-cloanta . Totul are o limita ...si ei par a fi de mamaliga . Dar ... cica tine de respect . Cat respect i-as arata eu ?!?!!? 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754

Si nu suport ca Erdogan a atins rochia Gulliei .
Sper sa afle Kerim ...si sa-i cumpere alta . Ca altfel nu-mi dau seama de ce au facut cretinitatea asta scenaristele . 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754


pai rochia ei de mireasa si faptul ca in acel sifonier erau si haine de dama si haine de barbat i-au aratat lui erdo adevarul. are simtz de observatie. plus ca a inteles ca e camera ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 7:08 pm

michiper68 a scris:


nu cred ca se va termina intr-un episod cu procesul. poate iar va fi inchis kerim.
Innebunesc ...daca iar il inchide ?!?! sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
Pe ce motiv ? S-au gasit alte amprente ... au fost si martori . Nu cred ca isi pot schimba asa de usor marturiile . Si nu cred ca ar lasa tata sa se intample asta . Va avea si Kerim bani ( dupa ce se va impaca cu tata ) vor lupta de la egal la egal .
Nu mai are cand sa fie inchis Kerim . Mai degraba il omoara ... si in sfarsit ma eliberez si eu de tirania acestui serial . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 7:10 pm

victorelalove a scris:
Innebunesc ...daca iar il inchide ?!?! sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
Pe ce motiv ? S-au gasit alte amprente ... au fost si martori . Nu cred ca isi pot schimba asa de usor marturiile . Si nu cred ca ar lasa tata sa se intample asta . Va avea si Kerim bani ( dupa ce se va impaca cu tata ) vor lupta de la egal la egal .
Nu mai are cand sa fie inchis Kerim . Mai degraba il omoara ... si in sfarsit ma eliberez si eu de tirania acestui serial . Smile


nu in procesul cu mustafa. in procesul cu violul. mai sti ca nu iese el singurul vinovat si primeste si o pedeapsa ?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 7:13 pm

la finalul serialului vei fi calita. crede-ma ca inca vreo 20 de episoade vor fi si cu procese, si cu impacari-despartiri, si cu boli, si cu razbunari si rasturnari de situatii, copii, rapiri de copii . la urmatorul serial turcesc vei sti la ce sa te astepti.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 7:16 pm

michiper68 a scris:


nu in procesul cu mustafa. in procesul cu violul. mai sti ca nu iese el singurul vinovat si primeste si o pedeapsa ?
Nuuuuuuuuuuu ...ar fi prea ireal totul .
Adica Gullia spune ca a fost violata de , de si de ... dar nu de el . Dar el ar fi cel vinovat . Ce importanta ar mai avea ca ea este victima ...daca nu ii este luata in consideratie marturia ????? In sfarsit ... nu stiu cum se procedeaza in astfel de cazuri ...dar nu cred ca se va intampla asta .
Deja ... daca sta iar 4-5 episode inchis ...cand s-ar mai casatori , cand s-ar mai acomoda , cand s-ar mai certa si desparti ?????????? si am sa ma imbolnavesc de inima . sad sad sad sad sad sad sad
Mai degraba ca sa-l apere Gullia pe Kerim ... isi va retrage plangerea . Dar pana la a face Kerim inchisoare pentru viol este cale lunga ... sau o fi scurta ? Ca la ce le mai debiteaza turcilor mintea ... sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 7:21 pm

victorelalove a scris:
Nuuuuuuuuuuu ...ar fi prea ireal totul .
Adica Gullia spune ca a fost violata de , de si de ... dar nu de el . Dar el ar fi cel vinovat . Ce importanta ar mai avea ca ea este victima ...daca nu ii este luata in consideratie marturia ????? In sfarsit ... nu stiu cum se procedeaza in astfel de cazuri ...dar nu cred ca se va intampla asta .
Deja ... daca sta iar 4-5 episode inchis ...cand s-ar mai casatori , cand s-ar mai acomoda , cand s-ar mai certa si desparti ?????????? si am sa ma imbolnavesc de inima . sad sad sad sad sad sad sad
Mai degraba ca sa-l apere Gullia pe Kerim ... isi va retrage plangerea . Dar pana la a face Kerim inchisoare pentru viol este cale lunga ... sau o fi scurta ? Ca la ce le mai debiteaza turcilor mintea ... sad sad sad sad

pai yasaranii au declarat ca a fost kerim singur. ei erau acasa, epuizati dupa cat au dansat la nunta. el a violat-o si el le-a cerut ajutor. cine stie ce ineptii mai spune si mustafa, poate isi aduce el aminte ca a vazut tot de pe vas . si kerim a violat-o. singur, singurel. si baut si drogat. pana nu il vor gasi pe doctorul care a consultat-o atunci pe fatmagul nu stiu cine ii va ajuta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 7:24 pm

la logodna, nu la nunta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 7:28 pm

michiper68 a scris:
... pana nu il vor gasi pe doctorul care a consultat-o atunci pe fatmagul nu stiu cine ii va ajuta.

Da . Va pierde procesul . sad sad sad sad Dar nu cred ca va ajunge Kerim dupa gratii .
Poate ca intr-un final singurul care va ramane de infruntat va fi Erdogan . Yasaranii sigur se vor manaca unii pe altii .
Dar Kerim se indreapta spre impacarea cu tatal ... sigur se va produce o schimbare profesionala . Ma gandesc eu . Poate ca va ajunge sa conduca o firma ...poate chiar a Yasaranilor . ( sa nu uitam ca au pomenit ca a facut facultatea ... nu cred ca aduceau vorba despre asta aiurea ) . Atunci cred ca baiatul se va putea confrunta altfel cu neispravitii . 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 7:31 pm

victorelalove a scris:

Da . Va pierde procesul . sad sad sad sad Dar nu cred ca va ajunge Kerim dupa gratii .
Poate ca intr-un final singurul care va ramane de infruntat va fi Erdogan . Yasaranii sigur se vor manaca unii pe altii .
Dar Kerim se indreapta spre impacarea cu tatal ... sigur se va produce o schimbare profesionala . Ma gandesc eu . Poate ca va ajunge sa conduca o firma ...poate chiar a Yasaranilor . ( sa nu uitam ca au pomenit ca a facut facultatea ... nu cred ca aduceau vorba despre asta aiurea ) . Atunci cred ca baiatul se va putea confrunta altfel cu neispravitii . 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 244732

poate la primavara sa mai plece la picnicuri fatmagul si kerim. acum e frig si stau acasa, fac terapie si prajituri
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 7:32 pm

vic ma retrag. plec si eu spre casa. pana ajung eu acasa sigur mai apar indicii. discutii placute
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 11 Noi 2011, 7:33 pm

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 648483 fetelor, mă uit și eu acum la episod, pt. că aseară nu se putea vizualiza.

La masă - are K o față de obsedat sexual când o privește pe F....Smile mai mai să-i propună ceva indecent
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 7:35 pm

michiper68 a scris:

poate la primavara sa mai plece la picnicuri fatmagul si kerim. acum e frig si stau acasa, fac terapie si prajituri
Sa stii ca nu ma deranjeaza deloc asta ...imi place cum sunt acum .( Cu tot cu prajiturile si terapiile lor ) Indragostiti si fericiti ... cine a spus ca trebuie sa se atinga si sa se sarute ???????????? ( Noiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... Smile Smile Smile ) Dar pentru moment ma multumesc cu asta .
Ceea ce nu-mi place este ca li se pun in permanenta piedici ... de parca nu era de ajuns cat de greu le-a fost inca de la inceput . sad sad sad sad sad sad

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 648483 Pufy !!
Nu poate ...este Mukka pe faza . Smile Smile Smile

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 Michi !
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 11 Noi 2011, 7:39 pm

Buna seara kiss kiss .....ce faceti ? cum v-a placut episodul de aseara ? wowww, incepuse asa frumos .....spre sfarsit
m-a zezamagit ..............frate ce-o mai lalaie sad sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 7:42 pm

Buna , Ninnet !! kiss
Acum si cu tine ... Smile Smile Smile Tu vrei pupat dupa 50 de episode ? Ce atata graba ??????????
Cica se uita Kerim la Gullie ca un obsedat sexual . Cred si eu . Smile
M-au transformat pe mine intr-una ...dar el ????????? Smile

Serios acum ...daca nu ar fi Engin ...te-ai mai uita la serial ? cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 11 Noi 2011, 7:45 pm

victorelalove a scris:Buna , Ninnet !! kiss
Acum si cu tine ... Smile Smile Smile Tu vrei pupat dupa 50 de episode ? Ce atata graba ??????????
Cica se uita Kerim la Gullie ca un obsedat sexual . Cred si eu . Smile
M-au transformat pe mine intr-una ...dar el ????????? Smile

Serios acum ...daca nu ar fi Engin ...te-ai mai uita la serial ? cupidon

pentru el ma uit .............doamne prin ce trece saracutu Smile Smile crezi ca mai rezista mult ? Smile

pai au impreuna vreo doi ani ,nu-i asa ?
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 7:48 pm

ninnet a scris:

pentru el ma uit .............doamne prin ce trece saracutu Smile Smile crezi ca mai rezista mult ? Smile

pai au impreuna vreo doi ani ,nu-i asa ?
Smile Smile Smile
Imi vine si sa rad si sa Crying or Very sad .
Hai ca au exagerat cu asteptatul . sad sad sad sad Este si el om ...unul indragostit ce-i drept ( ceea ce-l face cateodata un prostut .) dar are nevoi de dragoste . Bine ...daca nu a inselat el pana acum ... De aici incolo ( o data cu marturisirea Gulliei) cu atat mai putin .

Dar cat de bine arata baiatul !! 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 11 Noi 2011, 8:02 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Imi vine si sa rad si sa Crying or Very sad .
Hai ca au exagerat cu asteptatul . sad sad sad sad Este si el om ...unul indragostit ce-i drept ( ceea ce-l face cateodata un prostut .) dar are nevoi de dragoste . Bine ...daca nu a inselat el pana acum ... De aici incolo ( o data cu marturisirea Gulliei) cu atat mai putin .

Dar cat de bine arata baiatul !! 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516

Vic .............lasa-ma draga ,e deja prea mult , cat sa mai astepte ?
sad sad ma-m plictisit eu ................el ce sa mai zic Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum