Serialesitelenovelet
10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
michiper68
simi
Admin_dea05
pufy2010
dubaisport
lica54
victorelalove
DENISA
12 participanți

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 8:05 pm

ninnet a scris:

Vic .............lasa-ma draga ,e deja prea mult , cat sa mai astepte ?
sad sad ma-m plictisit eu ................el ce sa mai zic Smile Smile
Si o sa tot mai astepte . Ce inima de piatra pe turcii astia . sad sad sad
Dar poate ca il mai vedem la dush ?!?! 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 cupidon cupidon cupidon
Singurul avantaj din toata nebunia asta . Dar ce sa-i facem ?????? Asa intelegem ca este dragoste adevarata !! 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 Nu are nevoie de nicio dovada fizica ... totul tine de vibratii si trairi ?!?!?! Fara nicio atingere ... sad sad sad sad
Cred ca o iau razna pana la vara . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 11 Noi 2011, 8:07 pm

victorelalove a scris:
Si o sa tot mai astepte . Ce inima de piatra pe turcii astia . sad sad sad
Dar poate ca il mai vedem la dush ?!?! 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 cupidon cupidon cupidon
Singurul avantaj din toata nebunia asta . Dar ce sa-i facem ?????? Asa intelegem ca este dragoste adevarata !! 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 Nu are nevoie de nicio dovada fizica ... totul tine de vibratii si trairi ?!?!?! Fara nicio atingere ... sad sad sad sad
Cred ca o iau razna pana la vara . Smile Smile Smile

ti-am spus eu ? din vara vorbeam ca asa o sa ne faca si uite asa trece timpul si vine vara Smile Smile poate atunci mergem si la nunta .............poate suntem in vacanta si mergem si noi Smile Smile dam si noi un
pupic mirelui kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 11 Noi 2011, 8:10 pm

ninnet a scris:... dam si noi un
pupic mirelui kiss kiss
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ce idei bune ai .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 11 Noi 2011, 8:16 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ce idei bune ai .


Smile Smile pai nu-i asa ? ce naiba mai ? sa faca nunta odata , ca s-or mai certa pe urma .....putem sa acceptam , dar s-o faca odata ca ma-m plitisit Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 11 Noi 2011, 9:41 pm

Tips of Bisena thanks to EAUFC



Kerim and the others are after Erdogan….Erdogan is helpless and trapped for some time in his chosen “hiding” place.



Fahrettin is after Asu by himself.



Mukkades still can’t control her tongue (Do you all dislike her as much as I do? She is vicious, mean-spirited and jealous.)



Deniz maybe on the verge of learning everything.



Fatmagul: I wish I had met him years earlier. Everything would have been so different. ….



In particular, the dialogue between FG and Deniz seems more as if between a spectator and Fatmagul. Because Deniz, is a third person and a total stranger to the events, her questions and the answers she receives from FG are very important.



Kerim, Fatmagul and the others are at the police station. The Yasarans may be the biggest reason for the very important, life changing decision made by Fatmagul, Kerim and the others.



Don’t think that they have forgotten the therapy sessions. They haven’t; you will see that the two of them will have long, important discussions during these sessions. Fatmagul will finally voice her concerns and fears about touching and intimacy, and that she wants intimacy, something we have known for a long time, but have been waiting to hear from her.



Fatmagul: Just patience….



Kerim: I will wait….



After this reply, there is a beautiful declaration, but let’s make that Fatmagul’s surprise to you all.



On the court date, we will see how they have come to support each other and depend on each other, and that their relationship has moved onto another level.



Fatmagul is no longer alone…
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 11 Noi 2011, 9:52 pm

michiper68 a scris:Tips of Bisena thanks to EAUFC




Fatmagul is no longer alone…

Michi te poop kiss kiss kiss merci kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 12 Noi 2011, 12:14 pm

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Dybh5pbd10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 1xW_TJP6qMY10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Ywad6v97


10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Cherryhello

să ţineţi mouse-ul pe gif http://im15.gulfup.com/2011-11-11/132106195781.swf
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 12 Noi 2011, 2:07 pm

Fatmagülün sucu ne & Set Arasi Görüntüleri - Magazin D 12.11.2011




nu numai in film mananca mult si la filmari tot asta fac
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 12 Noi 2011, 2:15 pm

Buna ziua !!
Ce mai faceti ?
Scuze pentru ieri ...dar am ramas fara net . sad sad sad sad

Multumim , Michi !!

Vad ca Gullia spune ca ar fi vrut sa-l intalneasca pe Kerim cu ani in urma ... Dar eu nu cred ca l-ar fi putut privi ca pe un iubit . Il parasea ea pe Mustafa ? Nu cred .
Poate sa-l fi intalnit de pe la 5-6 ani . Smile Smile Smile Asa da .

Si deci un nou nivel in relatia lor ... si vrea intimitate . Asteptam ... impreuna cu Kerim . Smile sad stupid 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 12 Noi 2011, 2:22 pm

victorelalove a scris:Buna ziua !!
Ce mai faceti ?
Scuze pentru ieri ...dar am ramas fara net . sad sad sad sad

Multumim , Michi !!

Vad ca Gullia spune ca ar fi vrut sa-l intalneasca pe Kerim cu ani in urma ... Dar eu nu cred ca l-ar fi putut privi ca pe un iubit . Il parasea ea pe Mustafa ? Nu cred .
Poate sa-l fi intalnit de pe la 5-6 ani . Smile Smile Smile Asa da .

Si deci un nou nivel in relatia lor ... si vrea intimitate . Asteptam ... impreuna cu Kerim . Smile sad stupid 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516


daca ar fi insistat kerim? ce spune fatmagul inseamna ca ii place mult modul in care kerim se straduieste sa o cucereasca. eu zic ca daca ar fi insistat kerim , cu ani in urma, ar fi reusit. e clara diferenta intre comportamentul lui kerim si cel al lui mustafa. mustafa ii facea casa si cam atat. el e un tip dur , nu are nimic din gingasia lui kerim.e bine ca fatmagul a realizat diferenta intre ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 12 Noi 2011, 2:30 pm

michiper68 a scris:


daca ar fi insistat kerim? ce spune fatmagul inseamna ca ii place mult modul in care kerim se straduieste sa o cucereasca. eu zic ca daca ar fi insistat kerim , cu ani in urma, ar fi reusit. e clara diferenta intre comportamentul lui kerim si cel al lui mustafa. mustafa ii facea casa si cam atat. el e un tip dur , nu are nimic din gingasia lui kerim.e bine ca fatmagul a realizat diferenta intre ei.
Este diferenta mare intre cei doi ... insa eu nu cred ca Gullia ar fi avut puterea si curajul sa-l fi parasit pe Mustafa pentru a fi cu Kerim . Nu ai vazut cat de timida era cand s-au intalnit pe scari ? Nici sa-l priveasca nu putea . I se parea ca face ceva nepermis . Si cum sa inceapa ea o poveste de dragoste cu Kerim ?
Poate sa-l fi cunoscut inainte de a se logodi cu pecarul ... dar si asa ar fi fost greu. Tin minte ca i-a spus la un moment dat lui Kerim ca ea il cunoaste pe Mustafa de cand erau copii si ca asta i-a apropiat mult . Deci ...de asta spun sa-l fi cunoscut pe la 6 ani . Smile
Imi place ca se gandeste ca l-ar fi putut cunoaste mai demult ...si ca totul ar fi fost altfel . Dar nimic nu este pierdut ... asa isi da seama cat de mult o iubeste Kerim . Chiar si dupa cate nenorociri s-au intamplat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 12 Noi 2011, 2:36 pm

victorelalove a scris:
Este diferenta mare intre cei doi ... insa eu nu cred ca Gullia ar fi avut puterea si curajul sa-l fi parasit pe Mustafa pentru a fi cu Kerim . Nu ai vazut cat de timida era cand s-au intalnit pe scari ? Nici sa-l priveasca nu putea . I se parea ca face ceva nepermis . Si cum sa inceapa ea o poveste de dragoste cu Kerim ?
Poate sa-l fi cunoscut inainte de a se logodi cu pecarul ... dar si asa ar fi fost greu. Tin minte ca i-a spus la un moment dat lui Kerim ca ea il cunoaste pe Mustafa de cand erau copii si ca asta i-a apropiat mult . Deci ...de asta spun sa-l fi cunoscut pe la 6 ani . Smile
Imi place ca se gandeste ca l-ar fi putut cunoaste mai demult ...si ca totul ar fi fost altfel . Dar nimic nu este pierdut ... asa isi da seama cat de mult o iubeste Kerim . Chiar si dupa cate nenorociri s-au intamplat .


il stia pe mustafa din copilarie. i-a spus cand au fost la film. nu stiu cum era mustafa copil dar acum e doar posesiv si egoist. si la cat de putin statea el pe acasa avea kerim toate sansele. si nu reactia ei conteaza ci cine ar fi luptat mai mult pt ea ar fi castigat. si ea simte ca acela ar fi fost kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 12 Noi 2011, 2:44 pm

ea si cu mustafa au avut o singura mare problema -atunci cu violul si reactia lui a fost oribila, a dat foc la casa si i-a trimis inapoi inelul. cu kerim au tot timpul probleme si el a fost mereu alaturi de ea, e intelegator si o sprijina. mai au ei de lucrat ca gelozia lui si obsesia pentru mustafa sunt deranjante dar e clar superiora atitudinea lui.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 12 Noi 2011, 2:45 pm

michiper68 a scris:


il stia pe mustafa din copilarie. i-a spus cand au fost la film. nu stiu cum era mustafa copil dar acum e doar posesiv si egoist. si la cat de putin statea el pe acasa avea kerim toate sansele. si nu reactia ei conteaza ci cine ar fi luptat mai mult pt ea ar fi castigat. si ea simte ca acela ar fi fost kerim.
Foarte interesant punctul tau de vedere . kiss kiss kiss
Uite ca la asta nu m-am gandit . Mustafa pe mare ...aruncand plase pentru a prinde peste si Kerim incercand sa cucereasca inima Gulliei . Ar fi fost interesant de urmarit . Poate ca fac un serial cu acest scenariu ...
Tot ce este posibil sa fi castigat Kerim ... pana sa se intoarca Mustafa dupa numai o saptamana . Smile Smile Smile Smile
Dar Gullia ar fi ascultat de Mukka si de Rahmi ... si si-ar fi spus ca nu vrea sa-i faca de rusine , vrea sa fie cuminte ...bla , bla, bla ...blaaaaaaaaaaaa .
Simte ca ar fi castigat Kerim ...pentru ca acum il cunoaste si il iubeste ...DAR ATUNCI NU CRED SA-I FI ACORDAT VREO SANSA , AR FI FACUT TOT POSIBILUL SA-L EVITE SI SA NU SE MAI INTALNEASCA CU EL NICIODATA .
Dar de placut ... Gullia l-a placut pe Kerim din prima clipa ... si cat de suparata a fost cand a aparut Mustafa si a strigat la ea . Smile
Vad ca Gullia se gandeste cat de importanta este intimitatea intr-o relatie . Inseamana ca este pe drumul cel bun ... si ii cere rabdare lui Kerim . A avut 1 an de zile ... ce mai conteaza inca unul ???????? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 12 Noi 2011, 2:50 pm

victorelalove a scris:
Foarte interesant punctul tau de vedere . kiss kiss kiss
Uite ca la asta nu m-am gandit . Mustafa pe mare ...aruncand plase pentru a prinde peste si Kerim incercand sa cucereasca inima Gulliei . Ar fi fost interesant de urmarit . Poate ca fac un serial cu acest scenariu ...
Tot ce este posibil sa fi castigat Kerim ... pana sa se intoarca Mustafa dupa numai o saptamana . Smile Smile Smile Smile
Dar Gullia ar fi ascultat de Mukka si de Rahmi ... si si-ar fi spus ca nu vrea sa-i faca de rusine , vrea sa fie cuminte ...bla , bla, bla ...blaaaaaaaaaaaa .
Simte ca ar fi castigat Kerim ...pentru ca acum il cunoaste si il iubeste ...DAR ATUNCI NU CRED SA-I FI ACORDAT VREO SANSA , AR FI FACUT TOT POSIBILUL SA-L EVITE SI SA NU SE MAI INTALNEASCA CU EL NICIODATA .
Dar de placut ... Gullia l-a placut pe Kerim din prima clipa ... si cat de suparata a fost cand a aparut Mustafa si a strigat la ea . Smile
Vad ca Gullia se gandeste cat de importanta este intimitatea intr-o relatie . Inseamana ca este pe drumul cel bun ... si ii cere rabdare lui Kerim . A avut 1 an de zile ... ce mai conteaza inca unul ???????? Smile Smile Smile


ar fi fost 2 tabere: rahmi+mukko+mustafa si kerim+ ebe nine. si sa sti ca nici fatmagul nu e chiar tacuta si foarte supusa. si ea mai reactiona la marlaniile lui mukko. si mukko oricum e alunecoasa si schimbatoate nu prea ar fi avut mustafa mare aliat in ea. daca aparea kerim cu te miri ce oferta mukko l-ar fi tradat si pe rahmi si pe toata lumea. oricum mie chiar imi place replica ei. si-a dat seama de cum e mustafa. desi si mustafa se tot chinuie sa-i para prieten. un mincinos oportunist.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 12 Noi 2011, 2:54 pm

un scenariu cu mustafa prinzand peste? si arestat in marea neagra cu plasele pt calcan. si fatmagul? statea acasa sa tricoteze. semana cu ulise si penelopa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 12 Noi 2011, 3:03 pm

michiper68 a scris:... desi si mustafa se tot chinuie sa-i para prieten. un mincinos oportunist.
Mustafa a gresit teribil. A pus orgoliul si mandria mai presus de propria logodnica si a facut ca dragostea lui pentru ea ( cica) sa para de 2 bani . A crezut pe orcine altcineva ( oricate minciuni i-a fi servit ca pe tava ) in loc sa o asculte pe ea . Si cat de mult a suferit Gullia pentru el ...pana prin episodul 18 ( cand a aruncat lada de zestre ) . Eu cred ca de atunci ( asta ca sa-i raspundem lui Kerim la intrebarea : DE CAND TI-AI DAT SEAMA CA MA IUBESTI ?) a inceput Gullia sa tina la el . L-a vazut plangand pentru ea ... si l-a vazut si cat de ingrijorat a fost cand aceasta a plecat de acasa . Dar cred ca a negat Fatmagula in nmintea si in sufletul ei ...si cred ca si-a repetat de sute de ori ca este dusmanul ei cel mai mare si ca il uraste cel mai mult . Dar ete ... ca se schimbara lucrurile si am ajuns sa o auzim pe fata spunand ca Kerim ar fi putut sa o cucereasca . cupidon cupidon cupidon

Mustafa sper sa-si fi dat seama ca nu mai are nicio sansa cu Gullia .
Iar gelozeala lui Kerim mi se pare normala ... numai de cate ori i-a spus ea ca trebuia sa se casatoreasca cu el si ca a fost asa de apropiata de pescar inca din copilarie . Tin minte cand a vazut pozele de la logodna Gulliei cu ornitorincul ...cum nu si-a putut ascunde supararea . Cum sa nu fie gelos ? Este si el un om ... care face multe greseli . Sa nu uitam ca a parasit-o pe Kristin din simplul motiv ca nu o iubea . Este cat se poate de omenesc ...
Dragostea pentru Gullie il face rabdator . kiss

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 21bogfa
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 12 Noi 2011, 7:45 pm

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 374689_186140574804067_100002243785694_384675_1515227009_n10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 382705_186140414804083_100002243785694_384673_1637863841_n10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Animation491vr3764wdb0
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 12 Noi 2011, 7:57 pm

Buna seara !!
Ce mai faceti ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 12 Noi 2011, 8:07 pm

Bună Vic !!! deci în curând va fi procesul , Kerim pare fericit
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 12 Noi 2011, 8:10 pm

DENISA a scris:Bună Vic !!! deci în curând va fi procesul , Kerim pare fericit
10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 648483 Denisa !!
Pai din cate am inteles de saptamana viitoare incepe ( este 17 .11 ) . Si nu-mi dau seama daca Kerim este vesel ...sau Engin este vesel . Poate ca nu se filmeaza pentru episod cand este zambaret . Ca numai de asta nu le va arde . sad sad sad sad

Superb link-ul pe care l-ai adus . Cel in care este poza cu Fatmagulii ...si daca tii mouse-ul pe poza se aude melodia superba . Multumim . kiss kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 12 Noi 2011, 8:14 pm

da şi mie mi-a plăcut , interesantă găselniţa arăboaicelor
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 12 Noi 2011, 8:15 pm

DENISA a scris:da şi mie mi-a plăcut , interesantă găselniţa arăboaicelor
Bravo lor !! 10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 291660

Au ales bine si poza si melodia .
Ai citit indiciile pentru episodul de saptamana viitoare ??? Gullia ar fi vrut sa-l cunoasca mai demult pe Kerim . cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Sam 12 Noi 2011, 8:25 pm

buna seara fetelor , Denisa, Vic ! kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 12 Noi 2011, 8:25 pm

da şi unde mai pui că simte şi nevoia de intimitate Smile Smile probabil că se referă că îşi doreşte să petreacă cât mai mult timp singuri fără să le sufle careva în ceafă.

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 299601_275334929169691_187725067930678_706868_1591392340_n10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 390198_275335109169673_187725067930678_706869_235761617_n10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 316514_275335842502933_187725067930678_706872_16775959_n10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 389251_275335869169597_187725067930678_706873_192431130_n10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 384441_275336209169563_187725067930678_706875_2012523779_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

10.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 10. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum