Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
vivi
pufy2010
Nicky
GUMUS-NOOR
axxa246
dubaisport
lica54
michiper68
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 13 din 41 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Urmatorul

In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Dec 2011, 11:01 pm

,,geniile''


13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 30x9chc
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Dec 2011, 11:06 pm

michiper68 a scris:http://elifsgurbey.blogspot.com/


It may not be Fatmagul's fault, but it's Ece's, Melek's, Hilal's and Beren's !

Doamne fereste si pazeste !!
Dar cine a spus ceva despre culcat impreuna ????????
Cine ????????????? S-a spus numai ca nu este o poveste de dragoste ...si ca ea nu este in stare nici sa-l ia de mana .
De ce mama ma'sii au mai pus dragostea si si-au batut joc de ea in cel mai rau mod posibil ?? Pai de ce nu ii lasa sa se certe in continuare si ea sa-l urasca ... PAI ERAU MULT MAI PATIMASI ATUNCI !!!!!!
Asa ...sa se dea vina pe fanele innebunite dupa Kerim ...si nu pe incapacitatea scenaritelor de a face un scenariu frumos si interesant . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754
Mult mai convenabil .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Dec 2011, 11:10 pm

victorelalove a scris:
Doamne fereste si pazeste !!
Dar cine a spus ceva despre culcat impreuna ????????
Cine ????????????? S-a spus numai ca nu este o poveste de dragoste ...si ca ea nu este in stare nici sa-l ia de mana .
De ce mama ma'sii au mai pus dragostea si si-au batut joc de ea in cel mai rau mod posibil ?? Pai de ce nu ii lasa sa se certe in continuare si ea sa-l urasca ... PAI ERAU MULT MAI PATIMASI ATUNCI !!!!!!
Asa ...sa se dea vina pe fanele innebunite dupa Kerim ...si nu pe incapacitatea scenaritelor de a face un scenariu frumos si interesant . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754
Mult mai convenabil .


si ai vazut explicatia? cica numai victimele unui viol pot sa intelega ce e in sufletul lui fatmagul. adica..au facut un serial pentru victime, sa treaca mai usor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Dec 2011, 11:20 pm

michiper68 a scris:


si ai vazut explicatia? cica numai victimele unui viol pot sa intelega ce e in sufletul lui fatmagul. adica..au facut un serial pentru victime, sa treaca mai usor.
Am citit ...si m-am crucit !! Cine este aceasta "genie 3" care a scris asta ?
In primul rand daca era dedicat victimelor unui viol ... nu se pretau la asemenea absurditati si faceu totul in asa fel incat sa le incurajeje si sa le arate ca exista viata si dupa o asemenea tragedie . Este greu ...cine a spus ca nu ? Nu trebuie sa fii o victima ca sa intelegi cam ce ar simti cineva care a avut nesansa sa treaca printr-o asemenea "oribilitate".
Dar sa fie acuzate celelalte femei care nu au trecut prin asa ceva cum ca nu ar intelege durerea Fg dupa 1 an si de chin mi se pare ca parca ar spune ...eeeeeeee si mai duceti-ve d *** .. !!! Si pun totul pe seama ca arata Enginu' cum arata .
Pai si de ce se mai agita in fiecare trailer sa ne arate cuplul ??? Sa se "propteasca" numai in ceea ce tine de vindecare si de "victimeala" ... si sa-l lase pe baiat sa plece .
Daaaaaaaaa ... fanele il iubesc pe Enginu' !! Dar nu cred ca are vreo importanta asta in raport cu evolutia relatiei . I-a spus ca-l iubeste ...si dupa aceea a fost ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat , l-a sarutat si nu a vrut sa vorbeasca despre asta , el s-a dat de fiecare data de ceasul mortii ...si ea l-a privit ca pe un nebun ...
Daaaaaaaa ... Multumim autoare de geniu . Suntem ( noi , toate celelalte femei ) niste proaste . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Dec 2011, 11:23 pm

vic are multe laude articolul asta odios. probabil, fiind multe critici la adresa lui beren-ece-melek-hilal-careul de ase , sa le zic asha, fanele lui beren au ripostat. pt ca , pana acum , toata lumea e incantata de engin.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Dec 2011, 11:27 pm

michiper68 a scris:vic are multe laude articolul asta odios. probabil, fiind multe critici la adresa lui beren-ece-melek-hilal-careul de ase , sa le zic asha, fanele lui beren au ripostat. pt ca , pana acum , toata lumea e incantata de engin.
Si eu inteleg ... lumea . kiss
Am vazut ca peste tot Engin este mai apreciat ...si nu cred ca se astepta nimeni la asta .
Si daaaaaaaaaaaaaa ... Kerim merita mai mult decat primeste !! Merita o alta femeie .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Dec 2011, 11:32 pm

victorelalove a scris:
Si eu inteleg ... lumea . kiss
Am vazut ca peste tot Engin este mai apreciat ...si nu cred ca se astepta nimeni la asta .
Si daaaaaaaaaaaaaa ... Kerim merita mai mult decat primeste !! Merita o alta femeie .

ghinionul lui a fost ca a acceptat rol in serialul lui beren, regizat de prietena lui beren, scris de prietenele lui beren. probabil va fugi de ay yapim si el, cum a fugit si murat de sis yapim .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Dec 2011, 11:37 pm

michiper68 a scris:

ghinionul lui a fost ca a acceptat rol in serialul lui beren, regizat de prietena lui beren, scris de prietenele lui beren. probabil va fugi de ay yapim si el, cum a fugit si murat de sis yapim .
Si eu cred ca nu va mai colabora cu Ay Yapim . Pierderea lor ... nu cred ca va duce lipsa de oferte Enginu' .
Nu este chiar un ghinion pe de-antregul ...pentru ca asa a devenit foarte cunoscut .
Hai ca mai are de indurat jumatate de an baiatul mau frumos . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516

Dar articolul asta mi se pare scarbos rau ... de fapt la ce sa ma astept de la unele fane ale lui Beren care nu suporta nici macar sa auda laude despre Enginu' . Inteleg daca ai vorbi urat despre Beren sa fie strofocate ... dar ce treaba au cu fanii baitului ? 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Dec 2011, 11:43 pm

nu stiu, dar pe siteuri e forfota mare, discutii, polemici. adevarul e ca sezonul 2 e sub orice critica, si toata lumea ar trebui sa recunoasca asta. orice ar astepta unii fani, orice nu ar astepta altii, toti dorim un serial de calitate si respect pentru munca actorilor. e prea mult. parca-i gonulcelen in sezonul 2 cand hasret era mingea de ping-pong. nu se intampla nimic la fatmagul, se invart in jurul cozii, a venit tatal si deniz ca sa aiba de unde pleca, s-au mutat intr-o vila ca sa fie mai inghesuiti ca in casuta de pe malul raului , si poate bomba , cireasa de pe tort ar fi, ca dupa ce am vazut episoade intregi de proces sa renunte fatmagul la acuzatii. ar fi apoteotic.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Dec 2011, 11:48 pm

michiper68 a scris:... cireasa de pe tort ar fi, ca dupa ce am vazut episoade intregi de proces sa renunte fatmagul la acuzatii. ar fi apoteotic.
Eu cred ca va renunta . De fapt in momentul asta nici nu mai imi pasa . Am inceput sa ma uit din nou la BBO . Smile
Si ceea ce mi se pare de toata jena este ca cica fanii nu sunt multimiti de progresul relatiei !! Progres???? ... astia vorbesc despre progres ????? Wowwww ...durere !!

Dar lasa ... ca este mult mai convenabil sa se dea vina pe fanele care se uita "pofticios" la Kerim !! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Si nu inteleg dererea si tragedia Gullie ...care desi il iubeste pe Kerim ...ii arunca niste privire de te ia cu frica . Evil or Very Mad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Dec 2011, 11:54 pm

am inceput sa ma uit la Bir Çocuk Sevdim - serialul cu bulent inal si cetin tekindor regizat de cevdet mercan. are pagina in limba engleza. astept noul proiect al lui murat. ay yapim isi face acum reclama si insista pe noul serial-SON- a postat promoul si la kuzey guney si la fatmagul pe yt. deci stafful ay yapim e ocupat cu promovarea noului serial.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Dec 2011, 11:58 pm

michiper68 a scris:... a postat promoul si la kuzey guney si la fatmagul pe yt. deci stafful ay yapim e ocupat cu promovarea noului serial.
Eu nu mai astept nimic . Nu mai am nicio dragoste de seriale . Asa ca ma voi uita cu juniorul meu la desene .

Vreau sa vad ce alt proiect va avea la anul Enginu' . Chiar sunt curioasa ce va alege . Poate din nou un rol trasuchiat . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 Sau acum ramane frumusel ? 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Dec 2011, 11:59 pm

victorelalove a scris:
Eu nu mai astept nimic . Nu mai am nicio dragoste de seriale . Asa ca ma voi uita cu juniorul meu la desene .

Vreau sa vad ce alt proiect va avea la anul Enginu' . Chiar sunt curioasa ce va alege . Poate din nou un rol trasuchiat . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 Sau acum ramane frumusel ? 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516


asta daca nu anunta si el ca se va odihni. mai are 6 luni de fatmagul si e deja foarte obosit.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Dec 2011, 12:05 am

michiper68 a scris:


asta daca nu anunta si el ca se va odihni. mai are 6 luni de fatmagul si e deja foarte obosit.
Prefer sa se odihneasca ...decat sa-si iroseasca talentul prin batatura Ay Yapim .
Dar cred ca va juca ...am vazut ca a jucat mereu . Desi pana acum a fost un actor care mai mult s-a " chinuit sa supravietuiasca" . Eu cred ca dupa ce va termina cu FGSN ...va fi ca si cum i s-a luat a piatra de pe suflet .
Da ...si mie mi se pare obosit si probabil ca este si plictisit de scenariul asta "gol" !! sad sad sad

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Ndudjn

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 kiss kiss Nopate buna dragi copii !! Pe maine . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 :cracindde:
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 22 Dec 2011, 12:19 am

noapte buna! si eu ma retrag.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 22 Dec 2011, 8:08 am

Buna dimineata dragalaselor!!Am trecut sa sevim cafeluta impreuna..va doresc o zi minunata cu mult spor in ce-ia ce faceti..astazi am traseu ne auzim mai pe seara kiss kiss kiss kiss

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 5bbeb92913.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 D88e0f10
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Joi 22 Dec 2011, 9:33 am

buhuhună dimi!!
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 97364181
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Dec 2011, 10:49 am

BUNA DIMINEATA !!

O zi frumoasa va doresc !! kiss kiss kiss cafea

Multumim Lica !! Traseu placut . kiss

Multumim Axxa !! Ne "spariasi" . kiss


13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2me4r3l

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 168who2

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 1071hfn
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Dec 2011, 11:32 am

For me it is way too early for FG after one year to move on and become Kerim´s wife. I think many people dont understand this and if you read about real victims it is easier to understand.
Anyhow, but because this is a dizi I really want them to speed up the time.
I dont think they can show her having sex with him yet because it is a bit too early.
Although the other events in the dizi are far from real. hmm
Also, sorry but I cannot just not notice how gorgeous Engin is. haha
When I started watching this dizi I never expected to go through the entire 2 years day by day with FG.
Although I read and saw movies about rape victims before and in real life I understand their psychological process although everybody is different and it depends so there are no real rules.However, as a dizi this is too much for me.
I really did not know this will be day be day and I wish they would have filmed some episodes like months going by.


Corect ...ca doar nu ne uitam la un documentar . sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 22 Dec 2011, 12:50 pm

Bună fetele !!!!

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2620815z594jmpyi813.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Fatmagulun-sucu-ne-44-bolumunde-yasananlar-son-bolum
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Dec 2011, 12:52 pm

Buna Denisa !! kiss

Offffffff ...Mai bine Kerim se arunca in mare cand era cu feribotul . sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Dec 2011, 4:35 pm

buna ziua tuturor !
azi avem episod nou...conform indiciilor trebuie sa ne pregatim servetele !

premise prea obtimiste pentru un epis frumos de Anul Nou ,nu prea avem....oare ce au de gand scenaristele?

dupa-amiaza placuta tuturor si spor la bucatareala !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Dec 2011, 5:32 pm

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 648483
Buna Dubai !! Multumim asemenea . Bucatareala asta ... kiss kiss kiss

De acord . Ce au de gand scenaristele ? Ce stiu ele ...cat mai multa suferinta si suspin .
Nu ai vazut ca sunt persoane care considera ca nu o intelegem pe Gullie . Dar cine a spus ca nu o intelegem ? 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754
Fanii sunt nemultumiti pentru ca dragostea evolueaza cu pasi de melc . Este un serial pana la urma ... NU TREBUIE SA TRAIM FIECARE ZI DIN VIATA EI ...SI SA NE "AGONIZEZE" SI PE NOI !! Si asa este viata asta plina de nenorociri ...cand ne uitam si noi la un serial vrem sa ne detasam putin de realitate . stupid stupid Asa ca papuci ...sa dea si ei actiunea cu 2-3 ani inainte . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Joi 22 Dec 2011, 5:47 pm

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Jcu0n

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Dec 2011, 6:37 pm

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 157235d
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 41 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum