Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+12
victorelalove
GUMUS-NOOR
ninnet
michiper68
vivi
dana17
lica54
Admin_dea05
axxa246
Nicky
pufy2010
dubaisport
16 participanți

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Ian 2012, 10:09 am

victorelalove a scris:BUNA DIMINEATA !!
O saptamana frumoasa va doresc .

kiss kiss cafea
Denisa , Si mie imi place Kerim 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 cand sta de voba cu avocatul in episodul 57 .
Deci vor incepe sa difuzeze FGSN si in alte tari ...stiu ca a inceput in Croatia .
Merita ...sezonul 1 este frumos rau ...si tocmai bine , pana ajung cu vizionarea la sezonul 2 se va sti deja finalul ( care eu cred ca va fi happy ) asa ca sa va trece peste momentele de suparare .

Multumim , Lica !! kiss kiss kiss
Multumim, Dubai !! kiss kiss kiss

buna Vic kiss kiss kiss
mie tare mi-e frica sa nu faca un ultim episod de mare ..fas sad sad
le cam sta in fire turcilor sa o zbarleasca la final...ai vzt si Ask ce finish a avut

croatii fac cu FGSN cum au fct si romanii cu Ask..il difuzeaza in timp ce se filmeaza inca...
ma mir de arabi ca lor nu le sta in fire asa ceva....maine se termina Ask si la ei si vor da KAPALI CARSI ( grand bazar ) cu Olgun Simsek si Asli Tandogan
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 10:16 am

Buna , Dubai !! kiss kiss kiss

Nici nu ma gandesc ca nu va fi un sfarsit repezit ( asa sunt turcii la final - PE REPEDE INAINTE !!!) Smile Smile Smile

Sigur in ultimul episod ii va si culca ... Gullia va ramane insarcinata ...va si naste vreo 2 copii . Dar nu ma deranjeaza atata timp cat este happy . De fapt nu cred ca ma va deranja nici daca nu va fi happy ... atata timp cat nu-l omoara pe Kerim . In rest pot sa moara toti . Smile Smile Smile

Am inceput sa revad sezonul 1 . Imi alina suferinta !!!!!!!!!!!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 Enginu' joaca asa de bine ... si astia nu mai au nevoie de el . Crying or Very sad


14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2llo77l

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 21jvigl
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Ian 2012, 10:26 am

victorelalove a scris:Buna , Dubai !! kiss kiss kiss


Am inceput sa revad sezonul 1 . Imi alina suferinta !!!!!!!!!!!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 Enginu' joaca asa de bine ... si astia nu mai au nevoie de el . Crying or Very sad

buna idee...am vzt clipul de la croate ...ce figura avea Gulli..zici ca e o copila
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 10:33 am

dubaisport a scris:
buna idee...am vzt clipul de la croate ...ce figura avea Gulli..zici ca e o copila
kiss kiss kiss Amandoi par mai copilasi ...bine nici acum nu zici ca sunt prea maturi . Cel putin cand se plimba ei prin paduri ...zici ca au cel mult 18 ani .

Nu ai vazut cand l-a luat Gullia de mana ? Zicei ca vin de la gradinita si le-a spus mama ...SA SE TINA BINE , BINE DE MANUTZE ...CA SA NU CARE CUMVA SA SE PIARDA !!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 Pacat ca nu au jucat impreuna in alt proiect ... Eu sper sa-i mai vad .
Nu sunt fan Beren ...dar imi place cum "da" langa Engin . 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 567516

Si pe Beren si pe Engin ... ii prinde fastaceala de adolescent indragostit !!

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Rhq1p5
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Ian 2012, 10:56 am

victorelalove a scris:


Pacat ca nu au jucat impreuna in alt proiect ... Eu sper sa-i mai vad .
Nu sunt fan Beren ...dar imi place cum "da" langa Engin . 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 567516


nu cred ca vor mai juca impreuna asa curand....cred ca vor trece ani pana la un nou proiect comun
turcii reunesc cuplurile de pe micile/marile ecrane dupa pauze lungi
dar ar fi interesant de vzt ..ce roluri vor avea atunci..poate un engin mai agresiv si o Beren mai...flusturatica ?
Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 11:01 am

dubaisport a scris:...poate un engin mai agresiv si o Beren mai...flusturatica ?
Smile Smile Smile

Adica un Mustafa Bulut ...si o Bihter .
Stii clipurile cu ei ? Smile Smile Smile Sunt geniale ... ma fac sa-mi doresc un dizi cu ei .

Poate ca vor juca intr-un film ... asta nu cred ca ii impiedica .
Si apoi producatorii cred ca si-au dat seama ca este un cuplu care atrage fanii ca un magnet ... Ei vor bani !!!!!!!!! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Ian 2012, 11:09 am

victorelalove a scris:

Adica un Mustafa Bulut ...si o Bihter .
Stii clipurile cu ei ? Smile Smile Smile Sunt geniale ... ma fac sa-mi doresc un dizi cu ei .
Si apoi producatorii cred ca si-au dat seama ca este un cuplu care atrage fanii ca un magnet ... Ei vor bani !!!!!!!!! kiss kiss kiss

exact...ai zis bine cele 2 personaje...
mi-au placut clipurile Smile Smile Smile
chiar daca vor bani ,producatorii nu se avanta sa reediteze cuplurile actoricesti..vezi Murat si Tuba...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 11:13 am

dubaisport a scris:

exact...ai zis bine cele 2 personaje...
mi-au placut clipurile Smile Smile Smile
chiar daca vor bani ,producatorii nu se avanta sa reediteze cuplurile actoricesti..vezi Murat si Tuba...

Urmeaza un clip cu nunta lor din cate am inteles ... Cred ca va fi genial !!
Asa incepe BBO ...cu nunta lui si episodul de termina dupa ce o impusca pe femeia pe care o iubeste . Superb serialul ... sper ca o sa-l traduca in curand .

Din cate am inteles de la Michi ... dupa ce au terminat cu Ezelu' ...Cansu si Kenan au jucat intr-un film . Asa ca de ce nu si cu Beren si Engin ? kiss

Cat despre Murat si Tuba ... conteaza ce au mai vrut si ei . Nu ai vazut ca mai mereu au evitat sa vorbeasca despre cum s-au inteles ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Ian 2012, 11:22 am

victorelalove a scris:



Din cate am inteles de la Michi ... dupa ce au terminat cu Ezelu' ...Cansu si Kenan au jucat intr-un film . Asa ca de ce nu si cu Beren si Engin ? kiss

pai in filme artistice e foarte probabil sa-i vedem mai curand..eu ma refeream la seriale
partenerul lui beren din noul film din aprilie ,cel in care ea joaca rolul unei grecoaice este Kivanc
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 11:27 am

dubaisport a scris:
pai in filme artistice e foarte probabil sa-i vedem mai curand..eu ma refeream la seriale
partenerul lui beren din noul film din aprilie ,cel in care ea joaca rolul unei grecoaice este Kivanc

Pai de filme vorbesc . kiss kiss kiss Nici mie nu mi-ar placea sa-i vad imediat intr-un nou serial .
Vreau ca Engin sa aiba o noua partenera ... sa vedem cum se formeaza chimia si asa mai departe .

Dar am inteles ca nu ar fi Kivanc ( care cred ca este rasfatatul Ay Yapim ) ... ca nu se stie cine este personajul principal masculin . Si apoi ... eu nu cred ca va fi filmat ceva pana nu vor termina FGSN ... si asa au un program infernal . Dar poate ca se termina filmarile in mai . Tot ce este posibil .

Si mai cred ca Ay Yapim il va pierde pe Engin .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Lun 09 Ian 2012, 11:34 am

victorelalove a scris:


Dar am inteles ca nu ar fi Kivanc ( care cred ca este rasfatatul Ay Yapim ) ... ca nu se stie cine este personajul principal masculin . Si apoi ... eu nu cred ca va fi filmat ceva pana nu vor termina FGSN ... si asa au un program infernal . Dar poate ca se termina filmarile in mai . Tot ce este posibil .

Si mai cred ca Ay Yapim il va pierde pe Engin .

kivanc nu a negat..cand a fost intrebat
pai ce program infernal au ? nu e prima actrita care filmeaza in paralel..a facut-o si Nurgul cand filma la Ask si nu s-a vaitat..ba era chiar incantata.
mai mult de 30 de zile nu au ce filma...
e normal la ei..sa se mute actorii de la o casa de prod la alta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 11:47 am

Din cate am inteles Beren se va ocupa numai de filme dupa ce termina cu FGSN . Nu va mai juca in seriale .

Si da ...este ceva intalnit la ei ca actorii sa place de la o casa de productie la alta . Dar ma gandesc ca poate Ay Yapim -ul stie ca Engin atrage fani . Dar nu cred ca dau ei prea mult pe talentul lui .
Mie in FGSN mi se pare ca este ingradit ...De fapt nu cred ca asta este cuvantul potrivit . Mai repede este dezavantajat de scenariu ... are cateodata niste replici si niste actiuni de te doare capul .
Mie imi place cand vorbeste la telefon ... pentru ca atunci vedem cat de talentat este .
Imi amintesc de scena cu telefonul dat de Tata in sezonul 1 . Wowww ... era ca un leu scapat din cusca Engin . Mi-a placut asa de mult scena aia ... care pana la urma era un monolog de toata frumusetea .
Acum ...intre carat doua verze ... si o legatura de patrunjel uscat -ESTE PREA DE TOT !!! sad sad sad Si totusi are talent si la asta ... nu pare banal . Parerea mea !!!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 11:49 am

Neaţa drăgălaşelor !!!14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 0_96cce_a1f60494_orig


14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Anigif3wqpmu2cb1d14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Anigif22pewgvo70n
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Anigifmjcpvhxb2a14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Anigif4ouqwt9k681

văz că joi figurează în program fără T-ul de reluare
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 12:00 pm

Buna , Denisa !! kiss

Deci s-ar putea sa fie . Dar cand il termina ? Ca abia astazi au inceput filmarile .
Poate ca se grabesc si ei putin ... si vad daca reusesc "sa-l" lanseze in ultima secunda .
Ar fi grozav !!!!!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 244732 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 244732 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 244732

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 10cw0vm
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 12:07 pm

Vic , parcă nu aş crede că nu filmează şi în avans , eu zic că totuşi au măcar 2 ep în avans făcute .14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 374728_208452479245265_152249711532209_449590_366155632_n14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 388903_208452132578633_152249711532209_449575_2036196805_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 12:13 pm

DENISA a scris: Vic , parcă nu aş crede că nu filmează şi în avans , eu zic că totuşi au măcar 2 ep în avans făcute .

Cica nu au ...
Si mie mi se pare aiurea ca sa nu aibe si ei acolo ...de-un episod macar . Se mai intampla sa intarzii , trebuie sa fii si tu acoperit . Dar cine stie ce gandesc sau nu gandesc .

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 21j8yuq

Ti-a placut faza de la bucatarie ?
Nu-i asa ca a fost moartea pasiunii ( cum spui tu ) ? stupid stupid stupid
Zici ca au semnat tratatul de pace ... si dupa aceea au dat mana in cel mai diplomatic mod posibil .
Pai daca este sa ma uit la scena cand nu a plecat el si ea il certa ... este de 1000 de ori mai incitanta . 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 12:19 pm

nici măcar o îmbrăţişare ca fraţii nu au avut.


14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 399cn2g8

măi dar dacă unul dintre ei se simte rău şi lipseşte de la filmări o perioadă de câteva zile ce fac suspendă ep ??? nu cred , eu cred că au totuşi şi secvenţe filmate anterior , poate filmează şi în săptămâna în curs şi le asamblează apoi , doar plecarea lui Beren în Italia fusese anunţată doar nu a venit aşa pe nepusă masă, sigur şi-au luat măsuri ,asta dacă tot se vreau profesionişti.
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 33-26
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 12:22 pm

DENISA a scris: nici măcar o îmbrăţişare ca fraţii nu au avut.


14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 399cn2g8

GENIAL !!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Am impresia ca se roaga Kerim si apare "ingerul lui pazitor" spunandu-i ca nu are nici o sansa cu Gullia ...asa ca mai bine isi ia gandul . Smile

Deci ... nu au nici o cursivitate scenele lor . Acum se pupa , acum nu mai au nimic unul cu altul . Acum se imbratiseaza ...acum se uita ca la un strain . Daca suntem noi nebuni ... atunci asta este . stupid stupid stupid

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 12:25 pm

să ştii că e un amalgam , asta se vede din evoluţia acţiunii, nu vezi că amu se îmbrăţişează , ep următor e ca şi cum nu s-ar cunoaşte şi nu au nici o treabă unul cu altul , eu nici acum nu am înţeles ce au vrut să ne arate cu ieşirile avocatului şi apariţia acelor dudui din maşină.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 12:29 pm

DENISA a scris:... eu nici acum nu am înţeles ce au vrut să ne arate cu ieşirile avocatului şi apariţia acelor dudui din maşină.

Sa fie ...parca asa scriu in scenariu . Sa fie acolo ...ce daca nu are logica . Noi cu ce sa mai umplem atatea episode ? stupid stupid
Ce ar spune de niste scene frumoase intre cei doi ? Fara aiureli si "tampiteli" ...
Dar nu cred ca se vor mai face bine .

Spunea o fana ca ea oricum nu mai crede in cuplul Kerim-Fatmagul ... orice s-ar mai intampla in continuare , nu ar mai avea credibilitate .
Spunea ca si daca Gullia l-ar viola pe Kerim ... tot nu ar fi "miscata de scena" !!! Smile Smile Smile Eeeeeeeeeeee ...cred ca totusi la asta ar fi de comentat . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 12:31 pm

din violentată să devină violatoare ??? Smile Smile ar fi ceva Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 12:36 pm

DENISA a scris:din violentată să devină violatoare ??? Smile Smile ar fi ceva Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile

Eeeee... sa-i vina Gulliei ideea asta si o ajuta si Mukka cu cea mai mare placere . Smile Smile Smile

Spunea ca si daca l-ar fi violat acolo pe canapea cand s-au pupat ... tot nu ar fi trait vreun sentiment .
Eu le spun asa scenaristelor ... sa incerce si faza in care Gullia se napusteste asupra lui Kerim , ca sa stim sigur ce sentimente traim !!!!!!!! Smile Smile Smile

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2d0z438
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 12:44 pm

Vic , Mukka i-ar întruchipa pe Erdogan , Selim şi Vural , ea face cât 3 în 1 iar Fatmagul pe Kerimel , se ocupă doar cu privitul Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 12:48 pm

DENISA a scris:Vic , Mukka i-ar întruchipa pe Erdogan , Selim şi Vural , ea face cât 3 în 1 iar Fatmagul pe Kerimel , se ocupă doar cu privitul Smile Smile
Smile Smile Smile 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 357595 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 357595 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 357595 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 291660 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 291660 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 291660 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 567516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 567516 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 567516

Am ras cu lacrimi !!
Pai il traumatizeaza pe viata . Cu toata dragostea de la Gullie ...si de la oricine altcineva , nu cred ca-si mai revine vreodata .

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Fko0mp

Iti spun eu ca scenaristele vor din nou sa-l duca pe Kerim in anexa ...de aceea si o aduc pe fata aia in casa ...
Dar de ce nu se muta cu tot cu Gullie acolo ? Si asa anexa este libera acum ... TOATE LIPITORILE SUNT IN VILA ... ca deeeeeee ....aerul este mai "pur" .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 12:51 pm

nu s-a dărmat anexa ???


Vic dar dacă după viol Kerimel va fi consiliat de o terapeută 90-60-90???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum