Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+12
victorelalove
GUMUS-NOOR
ninnet
michiper68
vivi
dana17
lica54
Admin_dea05
axxa246
Nicky
pufy2010
dubaisport
16 participanți

Pagina 27 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Urmatorul

In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 12 Ian 2012, 7:38 pm

Buna fetele din nou , kiss kiss

Hai mai ca am aflat . Kerim este fericit ...tipa de fericire si nicidecum de durere .
Il pupa Gullia ...si inebuneste ...cred !! Smile Smile kiss kiss

Si este in pericol pentru ca il ataca cumnatul fetei cu un cutit . sad sad sad Dar cica nu pateste nimic .
Si nu cred ca se muta toata familia fetei in casa aia ...unde ? Ca nu mai au loc . Cred ca ii duce la cabana . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 7:40 pm

michiper68 a scris:toata lumea o sa tzipe. kerim ca e pupat, ozge ca e neajutorata. kerim va fi in pericol-cred ca-l pupa prea tare si-l zapaceste de tot. doar abla va fi vesela. oare ea va tzipa cand ii va marturisi avocatul dragostea lui?

Smile Smile Smile Smile

gulli acum deveni si detectiv ...din rezumat reiese ca-l aresteaza pe cumnatul violator
se termina epis cu Ker in pericol ..oare ce pericol ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 12 Ian 2012, 7:42 pm

victorelalove a scris:Buna fetele din nou , kiss kiss

Hai mai ca am aflat . Kerim este fericit ...tipa de fericire si nicidecum de durere .
Il pupa Gullia ...si inebuneste ...cred !! Smile Smile kiss kiss

Si este in pericol pentru ca il ataca cumnatul fetei cu un cutit . sad sad sad Dar cica nu pateste nimic .
Si nu cred ca se muta toata familia fetei in casa aia ...unde ? Ca nu mai au loc . Cred ca ii duce la cabana . kiss

la cabana cred ca le duce. acolo isi va aminti kerim nu stiu ce si-l mai pupa o data fatmagul ca atunci i-a cazut cartea si era obosit cameramanul, nu le-a iesit nici slowul. acum il mai pupa o data, langa hidrofor, ca nu-i vede nimeni.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 7:42 pm

victorelalove a scris:Buna fetele din nou , kiss kiss

Hai mai ca am aflat . Kerim este fericit ...tipa de fericire si nicidecum de durere .
Il pupa Gullia ...si inebuneste ...cred !! Smile Smile kiss kiss

Si este in pericol pentru ca il ataca cumnatul fetei cu un cutit . sad sad sad Dar cica nu pateste nimic .
Si nu cred ca se muta toata familia fetei in casa aia ...unde ? Ca nu mai au loc . Cred ca ii duce la cabana . kiss
e adev secventa cu cutitul ?
cred ca-i muta in anexa , Vic Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 7:44 pm

michiper68 a scris:

la cabana cred ca le duce. acolo isi va aminti kerim nu stiu ce si-l mai pupa o data fatmagul ca atunci i-a cazut cartea si era obosit cameramanul, nu le-a iesit nici slowul. acum il mai pupa o data, langa hidrofor, ca nu-i vede nimeni.
pai la cabana Ozge si fam ei sunt mai in pericol..cine le apara daca apare violatorul ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 12 Ian 2012, 7:45 pm

michiper68 a scris:

la cabana cred ca le duce. acolo isi va aminti kerim nu stiu ce si-l mai pupa o data fatmagul ca atunci i-a cazut cartea si era obosit cameramanul, nu le-a iesit nici slowul. acum il mai pupa o data, langa hidrofor, ca nu-i vede nimeni.
Sigur acolo ...asta daca nu doarme una cu el , una cu avocatul , una cu Rahmi ... Smile Smile Smile
S-ar putea ca pupatul sa fie pe undeva priN padure ( ca locatie ) ... langa hidrofor de va fi ...Kerim tipa ca-si da seama ca nu l-a reparat cum trebuie .

Doamne ce barbat : si destept ... si frumos ... si repara tot ...De asta nu are NOROC IN DRAGOSTE !!! sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 12 Ian 2012, 7:45 pm

dubaisport a scris:
pai la cabana Ozge si fam ei sunt mai in pericol..cine le apara daca apare violatorul ?

pai la cabana numai cainele a stiut sa ajunga. violatorul o sa ramana acasa singur. ca daca o lasa si pe sora lui ozge se va razbuna pe ea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 12 Ian 2012, 7:46 pm

dubaisport a scris:
e adev secventa cu cutitul ?
cred ca-i muta in anexa , Vic Smile Smile Smile
Nu stiu ce sa spun ... Dar tind sa cred ca este adevarat ...ca le aflai inainte sa intru aici . Si cand am citit ca baiatul frumos va fi in pericol ... totul s-a legat . kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 7:48 pm

michiper68 a scris:

pai la cabana numai cainele a stiut sa ajunga. violatorul o sa ramana acasa singur. ca daca o lasa si pe sora lui ozge se va razbuna pe ea.
nu stiu ce sa zic michi..mai sigure erau acasa la avocat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 12 Ian 2012, 7:49 pm

victorelalove a scris:
Sigur acolo ...asta daca nu doarme una cu el , una cu avocatul , una cu Rahmi ... Smile Smile Smile
S-ar putea ca pupatul sa fie pe undeva priN padure ( ca locatie ) ... langa hidrofor de va fi ...Kerim tipa ca-si da seama ca nu l-a reparat cum trebuie .

Doamne ce barbat : si destept ... si frumos ... si repara tot ...De asta nu are NOROC IN DRAGOSTE !!! sad sad sad


el este un artist. al hidroforului. l-a reparat artistic, curge apa de jos in sus, face si cascade , si vara urmatoare le face arteziana in curte.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 12 Ian 2012, 7:50 pm

dubaisport a scris:
nu stiu ce sa zic michi..mai sigure erau acasa la avocat


pai pe violator doar il trage de urechi? il demasca kerim, il da pe mana politiei. sa fie mai multe procese.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 7:51 pm

eu din indicii am inteles ca violatorul a fost denuntat,normal ar fi sa fie in arest nu liber, sa-l atace pe Ker cu cutitul
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 12 Ian 2012, 7:52 pm

michiper68 a scris:


el este un artist. al hidroforului. l-a reparat artistic, curge apa de jos in sus, face si cascade , si vara urmatoare le face arteziana in curte.
Ma faci sa-l iubesc si mai mult ... cine nu ar vrea o arteziana in curte ????
S-o pricepe si in realitate ? Smile Smile Smile
Deci fetele -victimizate ...vor fi or in anexa , ori in cabana . Va fi un vis !!!!!!! stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 12 Ian 2012, 7:55 pm

dubaisport a scris:eu din indicii am inteles ca violatorul a fost denuntat,normal ar fi sa fie in arest nu liber, sa-l atace pe Ker cu cutitul

pai intai se va duce sa le salveze pe fete. teoretic ozge nu a recunoscut nimic doar a cerut ajutor. apoi il demasca pe violator. au si gasit un actor potrivit. nenea ala are o fatza blanda . s-or fi terminat rolurile de avocat si doctor si numai de violator mai era ceva disponibil.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 7:56 pm

victorelalove a scris:
Ma faci sa-l iubesc si mai mult ... cine nu ar vrea o arteziana in curte ????
S-o pricepe si in realitate ? Smile Smile Smile
Deci fetele -victimizate ...vor fi or in anexa , ori in cabana . Va fi un vis !!!!!!! stupid stupid stupid

ce ti-am zis eu ...asociatia victimelor abuzului sexual... sad sad sad
mai trebuie abuzate Mukk si abla si gasca e completa Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 12 Ian 2012, 7:57 pm

dubaisport a scris:

ce ti-am zis eu ...asociatia victimelor abuzului sexual... sad sad sad
mai trebuie abuzate Mukk si abla si gasca e completa Smile Smile


mukk iar sufera. se va umple casa de femei. cred ca il va abuza pe minorul de la restaurant de disperare.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 8:00 pm

michiper68 a scris:


mukk iar sufera. se va umple casa de femei. cred ca il va abuza pe minorul de la restaurant de disperare.
ala saracul nu mai face fatza ..ba la cumparaturi , ba la scoala ba la restaurant,ba la comenzi stupid stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 12 Ian 2012, 8:01 pm

fetelor eu m-am instalat frumuşel în faţa calcuriciului să văz ep 19 şi yok ep 19
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 12 Ian 2012, 8:01 pm

dubaisport a scris:

ce ti-am zis eu ...asociatia victimelor abuzului sexual... sad sad sad
mai trebuie abuzate Mukk si abla si gasca e completa Smile Smile
Mai Kerim cica nu pateste nimic ...doar o avea cateva taieturi ... dar ii pune Abla o compresa cu papusoi ...mai un sarut de la Gullie ...si cred ca din cauza taieturii urla si nicidecum ca la pupat Gullia dupa 2 ani . stupid stupid stupid

Mi-ai luat ideea din cap , Michi !! kiss kiss Chiar ca are barbatul ala o fata blajina ... dar asta vor sa arate ... ca fata unama a unuia si altuia ASCUNDE DE FAPT UN MONSTRU !!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 12 Ian 2012, 8:02 pm

dubaisport a scris:
ala saracul nu mai face fatza ..ba la cumparaturi , ba la scoala ba la restaurant,ba la comenzi stupid stupid stupid


ca sclavul pe plantatie. daca ar fi dupa mukko l-ar aduce acasa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 12 Ian 2012, 8:03 pm

DENISA a scris: fetelor eu m-am instalat frumuşel în faţa calcuriciului să văz ep 19 şi yok ep 19

Denisa , pai nu este episod la tv . Am inteles noi gresit . Se uita fetele de pe Engin Akyurek USA fan ...si dezbat ce s-a intamplat atunci .

Scuze !!!! Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 12 Ian 2012, 8:04 pm

victorelalove a scris:
Mai Kerim cica nu pateste nimic ...doar o avea cateva taieturi ... dar ii pune Abla o compresa cu papusoi ...mai un sarut de la Gullie ...si cred ca din cauza taieturii urla si nicidecum ca la pupat Gullia dupa 2 ani . stupid stupid stupid

Mi-ai luat ideea din cap , Michi !! kiss kiss Chiar ca are barbatul ala o fata blajina ... dar asta vor sa arate ... ca fata unama a unuia si altuia ASCUNDE DE FAPT UN MONSTRU !!! 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 2743637754


pai si fatmagul il pupa ca sa-l consoleze? e pe post de antiseptic adica? si asha au numai dialoguri profunde , daca-l mai si pupa ca ii e mila de el...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 8:04 pm

victorelalove a scris:
Mai Kerim cica nu pateste nimic ...doar o avea cateva taieturi ... dar ii pune Abla o compresa cu papusoi ...mai un sarut de la Gullie ...si cred ca din cauza taieturii urla si nicidecum ca la pupat Gullia dupa 2 ani . stupid stupid stupid


cade din nou la pat Ker ? numai asa putea sa-i spuna Gulli ca-l iubeste

Denisa ..nu e ep 19 in seara asta ..s-a votat care epis e mai frumos si asa a iesit 19...ne-a lamurit michi mai devreme
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Joi 12 Ian 2012, 8:05 pm

la turci in loc de FGSN e Castigi in 60 de secunde
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 12 Ian 2012, 8:10 pm

michiper68 a scris:


pai si fatmagul il pupa ca sa-l consoleze? e pe post de antiseptic adica? si asha au numai dialoguri profunde , daca-l mai si pupa ca ii e mila de el...
Nu stiu , Michi !!!
Mi-am dat si eu cu presupusul .

Cred ca rad cu lacrimi Engin si Beren cand citesc scenariul .
Sapatama trecuta el i-a spus "te iubesc!" ... ea i-a spus ca stie ... acum se intoarse roata ... ea "te iubesc!" si el ...STIU !! Stim si noi ... sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum