Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+12
victorelalove
GUMUS-NOOR
ninnet
michiper68
vivi
dana17
lica54
Admin_dea05
axxa246
Nicky
pufy2010
dubaisport
16 participanți

Pagina 32 din 43 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Urmatorul

In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 13 Ian 2012, 12:41 pm

Vic , acesta e clipul din piaţă de acre îmi spuneai ieri ??
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 12:45 pm

DENISA a scris:Vic , acesta e clipul din piaţă de acre îmi spuneai ieri ??
Unul dintre ele ...ca sunt mai multe .
Intr-unul este Engin singur ... Si sunt niste fane care tot striga la el . Si el se plimba cand in colo cand in coace ... stupid Nu o obosi ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 13 Ian 2012, 12:55 pm

eu nu am gasit decât vreo 2 din piaţă, mi-ar place să văz mai multe aşa îi vedem şi noi cum
se manifesta ei în pauze , oare la serialele noastre se duc fanii la filmări ??
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 1:00 pm

DENISA a scris: eu nu am gasit decât vreo 2 din piaţă, mi-ar place să văz mai multe aşa îi vedem şi noi cum
se manifesta ei în pauze , oare la serialele noastre se duc fanii la filmări ??

Nu stiu Denisa ce se intampla ...ca vad ca au mai sters din ele . sad sad sad Nu le-or da astia voie sa le posteze ... Probabil ca le este si greu cu "public" .
Nu stiu daca la noi se duc fanii la filmari ...dar la ei am vazut ca este ceva uzual ... si cand se afla ca este filmare ...toti gramada . Mai ales daca este in aer liber . Asa ca la filmarea din piata au fost fericiti ... nu aveau niciun obstacol in a-i vedea . Fericitii fani ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 13 Ian 2012, 1:16 pm

mi-a dat Dea chiar azi un link cu actorii indieni , cu o zi înaintea aniversării pers princ feminin , tipa a dat un interviu ptr fani în lb engleză, asta da respect ptr fani .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 1:19 pm

DENISA a scris:mi-a dat Dea chiar azi un link cu actorii indieni , cu o zi înaintea aniversării pers princ feminin , tipa a dat un interviu ptr fani în lb engleză, asta da respect ptr fani .

Cred ca asa se poarta la ei , Denisa !! kiss kiss
Foarte frumos ... Au alta mentalitate si vad viata mult mai roz . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 13 Ian 2012, 1:32 pm

cred că nu sunt speriaţi ca de bombe de paparazzi
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 1:42 pm

DENISA a scris:cred că nu sunt speriaţi ca de bombe de paparazzi
Este vreo aluzie la turci ? Smile Smile Smile





Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Sam 10 Noi 2012, 12:05 am, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 1:55 pm

salutare dragelor VIC , DENISA kiss kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 1:57 pm

Buna , Dubai !!
Ce mai faci ?
Tu ai auzit ca s-ar putea sa traim o "shpaima" mare de tot . Urletul lui Ker este pe bune !!! sad sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 1:57 pm

ce-i cu atatea indicii ,ca nici nu mai stii dupa care sa te iei..ba il saruta Gulli , ba il impusca Mustafa ( asta ce o mai cauta dupa ei ,in loc sa se ascunda de yasarani ) ba le duce pe traumatizate la cabana, ba raman ei la cabana stupid stupid stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 1:58 pm

victorelalove a scris:Buna , Dubai !!
Ce mai faci ?
Tu ai auzit ca s-ar putea sa traim o "shpaima" mare de tot . Urletul lui Ker este pe bune !!! sad sad sad sad sad sad

da Vic ..se pare ca urla de durerea impuscaturii sad sad sad sad si aprca vad ca asa se termina epis si stai si astepta indiciile urmatoare stupid stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 1:59 pm

dubaisport a scris:ce-i cu atatea indicii ,ca nici nu mai stii dupa care sa te iei..ba il saruta Gulli , ba il impusca Mustafa ( asta ce o mai cauta dupa ei ,in loc sa se ascunda de yasarani ) ba le duce pe traumatizate la cabana, ba raman ei la cabana stupid stupid stupid stupid

Nici eu nu mai inteleg . Probabil ca unde a fost asa de lunga pauza s-au gandit sa ne asedieze cu tipsuri care de care mai terifiante. Si cica vom avea foarte multe scene cu Mustafa ... 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 2743637754 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 2743637754 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 2743637754 De ce ? Cine vrea sa-l vada pe Mustafa atat ?
Pai nici eu nu stiu ce sa mai cred ... dar sarut nu cred ca vom vedea . Crying or Very sad

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:01 pm

dubaisport a scris:

da Vic ..se pare ca urla de durerea impuscaturii sad sad sad sad si aprca vad ca asa se termina epis si stai si astepta indiciile urmatoare stupid stupid stupid

Mai mult ca sigur asa se termina ...si cred ca este undeva in pustietatea aia . De nu o sa piarda Kerim la sange de au rezolvat 4-5 episoade . Sta sa se refaca prin spitale . sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 2:06 pm

victorelalove a scris:

Si cica vom avea foarte multe scene cu Mustafa ... 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 2743637754 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 2743637754 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 2743637754 De ce ? Cine vrea sa-l vada pe Mustafa atat ?

cu Mustafa? pai nu ne intereseaza Mustafa.. sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:07 pm

dubaisport a scris:

cu Mustafa? pai nu ne intereseaza Mustafa.. sad sad sad
Asa am citit ...ca cica va avea multe scene in episodul 58 . Dar de ce-l impusca pe Kerim ? Nu are si asa numai pacate ?
In sfarsit ... nu el ma intereseaza . Vreau ca baiatul sa fie bine . Si numai bine nu cred ca va fi ... sad sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 2:12 pm

victorelalove a scris:
Asa am citit ...ca cica va avea multe scene in episodul 58 . Dar de ce-l impusca pe Kerim ? Nu are si asa numai pacate ?
In sfarsit ... nu el ma intereseaza . Vreau ca baiatul sa fie bine . Si numai bine nu cred ca va fi ... sad sad sad sad sad sad

stii Vic..mi se par foarte intortocheate indiciile....nu vad sirul cursiv
epis trecut s-a terminat cu Mustafa fugind de yasarani..acum el il impusca pe Kerim ? nu mi se pare logic
nu s-o referi la epis din Izmir cand s-au batut ei la malul marii si gulli l-a luat de mana pe Ker ptr prima data ? din indicii reiese ca Mustafa traieste in trecut..isi aminteste cand era logodit cu Gulli,cand au violat-o, cum a respins-o.....multe
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:15 pm

dubaisport a scris:
nu s-o referi la epis din Izmir cand s-au batut ei la malul marii si gulli l-a luat de mana pe Ker ptr prima data ?
Pai si Kerim de ce urla ???? Eu nu cred ca traduceau asa ( pain) daca nu era ceva dureros .
Nu-mi amintesc sa fi urlat Kerim atunci asa de rau ...mai repede a fost Gullia . sad Eu cred ca asa se termina ... Mustafa se decide sa il impuste pe Kerim ( asa vrea el ) ...sau o fi cumnatul fetei ...in vreo altercatie cu baiatul .
Dar numai bine nu este pentru Kerim . Urletul eu il cred adevarat !!!!! sad sad sad sad

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 2:21 pm

nu stiu ce sa mai zic.....pana joi vom fierbe in suc propriu sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:23 pm

dubaisport a scris:nu stiu ce sa mai zic.....pana joi vom fierbe in suc propriu sad sad sad
Asa este ...pentru ca acum si daca ne-ar mai aduce indicii noi ...ar fi si mai "rau" . Poate ca ne mai clarificam putin dupa ce vedem trailerul de luni sau marti .

Nu credeam ca-mi va lipsi asa de mult Enginu' . Doamne fereste ...femeie in toata firea sunt !!! stupid
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 23wdg8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 2:24 pm

victorelalove a scris:
Asa este ...pentru ca acum si daca ne-ar mai aduce indicii noi ...ar fi si mai "rau" . Poate ca ne mai clarificam putin dupa ce vedem trailerul de luni sau marti .


exact asta vroiam sa adaug si eu...dar nu prea imi pun mari sperante in promo..e facut in asa fel incat s ane deruteze si mai rau sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:31 pm

dubaisport a scris:

exact asta vroiam sa adaug si eu...dar nu prea imi pun mari sperante in promo..e facut in asa fel incat s ane deruteze si mai rau sad sad sad
sad sad sad sad sad sad
Poate ni-l arata pe Kerim urland ... sad sad sad sad
Nu stiu cum este mai bine ...sa fie Gullia langa el ...sau sa nu fie ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 2:33 pm

victorelalove a scris:
sad sad sad sad sad sad
Poate ni-l arata pe Kerim urland ... sad sad sad sad
Nu stiu cum este mai bine ...sa fie Gullia langa el ...sau sa nu fie ...

eu zic sa fie..poate reusim sa ne dam cat de cat seama stupid stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:36 pm

dubaisport a scris:

eu zic sa fie..poate reusim sa ne dam cat de cat seama stupid stupid stupid

Si eu zic la fel ...dar o sa sufere . Si totusi va fi mai bine pentru Kerim . Dar poate ca nu este nimic asa de grav pe cat ne vor lasa sa intelegem . Hai ca va fi interesant pe finalul episodului ...numai cum vom sta si vom astepta sa fie atacat . Eu tot sper sa nu fie adevarat . 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 2:51 pm

victorelalove a scris:

Si eu zic la fel ...dar o sa sufere . Si totusi va fi mai bine pentru Kerim . Dar poate ca nu este nimic asa de grav pe cat ne vor lasa sa intelegem . Hai ca va fi interesant pe finalul episodului ...numai cum vom sta si vom astepta sa fie atacat . Eu tot sper sa nu fie adevarat . 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 244732
hai sa vedem partea plina a paharului ..Gulli ai spune ca-l iubeste ,a 3 oara ..

Vic, ies un pic
vbm mai tarziu ! kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 43 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum