Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+12
victorelalove
GUMUS-NOOR
ninnet
michiper68
vivi
dana17
lica54
Admin_dea05
axxa246
Nicky
pufy2010
dubaisport
16 participanți

Pagina 33 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Urmatorul

In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:57 pm

dubaisport a scris:
hai sa vedem partea plina a paharului ..Gulli ai spune ca-l iubeste ,a 3 oara ..

Vic, ies un pic
vbm mai tarziu ! kiss kiss kiss
Daaaaaaaaaaaaaaa ...partea plina a paharului este cam pe jumatate . Ca niciodata nu si-au spus si ei :
- TE IUBESC , KERIME !!
- TE IUBESC , GULLIO !!

O zi frumoasa , Dubai !! kiss kiss

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Rb9mj8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kajol48 Vin 13 Ian 2012, 5:24 pm

hello everybody
I'm also watching this serie, and I like it so much, Beren Saat is a very good actress, I see her in Aski Memnu who It is the opposite caracter, so that proves me that she is very talended, very natural and so emotional, but concerning Kerim, I just found him a little bad, for me he is far from being the best actor, besides there was no chemestry between them
but I realy found this serie very interesting, and both of the script and the cast are so good, and now I wating for the 58th episode...
kajol48
kajol48
membru activ
membru activ

Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/07/2010
Localizare : france

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 13 Ian 2012, 6:27 pm

fetelor trebuie sa votam!!!! daca vrem sa-l vedem pe murat sau pe engin la premiile ayakli trebuie sa votam. murat apare de 2 ori.


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/ayakligazete_com_un_2011_yili_televizyon_yildizlari_anketi_basladi_.htm


in partea stanga scrie anket. sunt multe categorii dar pentru a vota trebuie sa votam pe rand, una cate una din categorii. dupa ce am votat o categorie , imediat apare pe pagina principala rezultatul si in stanga la anket se schimba categoria. pana acum murat nu sta foarte bine. engin akyurek si fatmagul stau foarte bine. la sfarsit va apare si toata lista. fatmagul apare si la serial si la muzica pentru serial. engin e pe primul loc, apare de vreo 3 ori.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 13 Ian 2012, 6:28 pm

kajol48 a scris:hello everybody
I'm also watching this serie, and I like it so much, Beren Saat is a very good actress, I see her in Aski Memnu who It is the opposite caracter, so that proves me that she is very talended, very natural and so emotional, but concerning Kerim, I just found him a little bad, for me he is far from being the best actor, besides there was no chemestry between them
but I realy found this serie very interesting, and both of the script and the cast are so good, and now I wating for the 58th episode...

hi dear! welcome!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 6:33 pm

kajol48 a scris:hello everybody
but concerning Kerim, I just found him a little bad, for me he is far from being the best actor, besides there was no chemestry between them
but

hy....you mean Kerim's performance in this series ? where did you see him BAD ? stupid stupid stupid stupid stupid
maibe you saw Bir Bulut...
in this series is the most patient and protective man.....you are right ,Beren is a good actress but olso Engin is same too.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 6:34 pm

michiper68 a scris:fetelor trebuie sa votam!!!! daca vrem sa-l vedem pe murat sau pe engin la premiile ayakli trebuie sa votam. murat apare de 2 ori.



pai hai sa-l votam Michi...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 13 Ian 2012, 6:39 pm

dubaisport a scris:

pai hai sa-l votam Michi...


eu l-am votat. e pe primul loc cu 22%.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 6:46 pm

kajol48 a scris:hello everybody
Hello !! Welcome !!

In my opinion Engin is a great actor !!!!! Sorry if you don't feel that .But everybody is free to have personal feelings about a serial ...and an actor .

Michi , pai hai sa votam ce mai stam ? kiss Smile
Hai ca ma incurcacii in tipsuri si pareri si de toate . Cred ca Kerim va fi atacat de toata lume in episodul viitor . sad sad sad
Uitati aici un comentariu interesant :

Regarding Mustafa, all the hints show that Mustafa is involved in hurting Kerim in some way.. But, Ozge's brother will also try something, but he is more angry at FG; he may attack FG and Kerim will get into the fray. But, Mustafa is involved and is not around-I think he is in the house in the woods, and Kerim brings Ozge there, and Mustafa attacks him as he arrives. Kerim is hurt in the pace of the first kiss...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 6:47 pm

dubaisport a scris:

hy....you mean Kerim's performance in this series ? where did you see him BAD ? stupid stupid stupid stupid stupid

Dubai , se refera la faptul ca nu-i place cum joaca Engin . Ca nu este un actor bun . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 6:50 pm

kajol48 a scris:hello everybody

And one more thing : HERE EVERYBODY LIKES ENGIN !! kiss For real ...and we really care about him !!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 13 Ian 2012, 7:19 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 6:51 pm

michiper68 a scris:


eu l-am votat. e pe primul loc cu 22%.

l-am votat si eu Michi, plus multe alte cele de pe acolo,de ma saturasem bifand
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 6:54 pm

Vic ..respectiva / respectivul s-a referit la tot ....eu nu am vrut sa fiu rea , m-am referit doar la caracterul lui Kerim.....vad ca tu ai fost mai acida Smile Smile Smile
dar tu ai dreptate in felul tau....nu stiu aces "fan " la ce se astepta sa faca Kerim ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 6:58 pm

dubaisport a scris:Vic ..respectiva / respectivul s-a referit la tot ....eu nu am vrut sa fiu rea , m-am referit doar la caracterul lui Kerim.....vad ca tu ai fost mai acida Smile Smile Smile
dar tu ai dreptate in felul tau....nu stiu aces "fan " la ce se astepta sa faca Kerim ....
Eu tot consider ca nu am fost destul de acida . Smile Smile Smile
Ti se pare ca am fost rea ? Mie nu ...insa nu poti sa vii atat de inversunat impotriva unui actor care stii ca place la multa lume . kiss kiss kiss Si mai ales ca a vazut bine cat de multe se posteaza despre Engin ...cu Beren mai subtire .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 7:06 pm

victorelalove a scris:
Eu tot consider ca nu am fost destul de acida . Smile Smile Smile
Ti se pare ca am fost rea ? Mie nu ...insa nu poti sa vii atat de inversunat impotriva unui actor care stii ca place la multa lume . kiss kiss kiss Si mai ales ca a vazut bine cat de multe se posteaza despre Engin ...cu Beren mai subtire .

tu ai fost mai acida decat mine ..dar nu ai fost suficient de acida
ai dreptate..aici toata lumea il apreciaza pe engin
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 7:16 pm

dubaisport a scris:

tu ai fost mai acida decat mine ..dar nu ai fost suficient de acida
ai dreptate..aici toata lumea il apreciaza pe engin
Acum stii cum este ...nu putem nici sa incepem in forta . Mai asteptam sa vedem ce sa va intampla , ce va mai posta si daca va mai posta . De ce sa facem o furtuna intr-un pahar ? kiss Smile Daca asta este parerea ei / lui ... foarte bine , ne-a impartasit-o , am luat la cunostiinta I-am spus ca noi il iubim pe Engin . Asa ca a cum a luat si el /ea la conostiinta ceea ce simtim noi . Daca mai ai idei ... spune , TE ASCULT CU MARE DRAG . kiss
Pot fi si mai acida ...stai fara grija . Dar sa fim diplomati . kiss kiss Nu ? kiss

Hai ca am votat si eu de mi-au curs apele ... Am votat asa de aiurea la celelelte categorii ...de cred ca se crucesc aia cand vad .

Dar Enginu' sta foarte bine . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 7:31 pm

victorelalove a scris:

Hai ca am votat si eu de mi-au curs apele ... Am votat asa de aiurea la celelelte categorii ...de cred ca se crucesc aia cand vad .

Dar Enginu' sta foarte bine . kiss kiss kiss

si eu am bifat categorii de care nu am auzit niciodata, sau nume.....credeam ca nu mai ajung la engin.. Smile Smile Smile
noroc ca ne-a specificat michi ca sunt multe categ ..altfel .....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 7:32 pm

Engin sta bine ,da...nu ma asteptam ,mai ales ca voturile sunt ptr anul 2011...cand era si Ask-ul la inaintare..dar multi nu l-au mai votat pe Murat de data asta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 7:34 pm

dubaisport a scris:

si eu am bifat categorii de care nu am auzit niciodata, sau nume.....credeam ca nu mai ajung la engin.. Smile Smile Smile
noroc ca ne-a specificat michi ca sunt multe categ ..altfel .....

Asa este , Dubai !! Smile kiss kiss Smile Tot Michi sa ne salveze ... ca eu ma uitam ca 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 756436 in lemne .

Si momentan sunt suparata ...nici mie nu-mi plac multi actori ...dar nu ma duc sa spun ca nu-mi plac . De ce sa-mi pierd timpul cu cineva pe care nu-l admir ? Timp pierdut ... 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 7:43 pm

victorelalove a scris:

Si momentan sunt suparata ...nici mie nu-mi plac multi actori ...dar nu ma duc sa spun ca nu-mi plac . De ce sa-mi pierd timpul cu cineva pe care nu-l admir ? Timp pierdut ... 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2743637754

ai dreptate...nici eu nu ma bag ca musca in lapte....
eu cred ca respectivul nici nu stia ce vrea,cred ca a copiat traducerea de undeva ..
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Vin 13 Ian 2012, 7:46 pm

the trailer of episode 58 will be aired tonight
14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 46022048

vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 7:46 pm

dubaisport a scris:

ai dreptate...nici eu nu ma bag ca musca in lapte....
eu cred ca respectivul nici nu stia ce vrea,cred ca a copiat traducerea de undeva ..
Tot ce este posibil ...si atunci este si mai rau . Daca nu stapanesti cunosterea unei limbi si a sensului cuvintelor din limba respectiva ...de ce sa risti ? kiss

Vad ca si FGSN sat bine in sondaje . Si are Enginu' la o categorie 39% . 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 165638 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 165638 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 165638

kiss kiss Vivi !! In seasa asta avem trailer ????? 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 244732 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 244732 14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 13 Ian 2012, 7:50 pm

Bună seara !!!


good evening ! Kajol48 مساء الخير! bonne soirée!

I am not a fan neither of the two (Beren or Engine) but in this series attracted me Engin's smoothness, warm tone of voice his heat, shyness by gestures. and show the series attracted me but now it seems too much suffering ,I think they will not healing the victim.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 7:50 pm

buna VIVI..multumim ptr stire....

kiss kiss kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 7:51 pm

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 648483 Denisa !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 13 Ian 2012, 7:52 pm

ai auzit Vic ...aici stam pana la noapte ..sa vedem promo
poate ne lamurim cu impuscatul stupid stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 14. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum