Serialesitelenovelet
5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+5
Admin_dea05
iulianagl
Alexa20
tiberici
narcisa
9 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:12 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 10 Ian 2012, 10:20 pm

Iar numai dorm la noapte ! Smile Nu o sa mai dorm la noapte, cu gandul sa vina maine dimineata sa va pun episoadele de maine. Sunt bestiale. Inca am fluturi in stomac 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516
Maan este un adevarat poet 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 Mahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:23 pm

ispitutza20 a scris:

Mama melodia asta, imi aduce aminte de vechea mea pasiune DMG. Ador melodia asta ! kiss kiss

Si mai este parca una.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:26 pm

Dr Shubanker ce caraghios mai era, au fost cu el niste scene foarte comice. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Ian 2012, 10:28 pm

ispitutza20 a scris:Iar numai dorm la noapte ! Smile Nu o sa mai dorm la noapte, cu gandul sa vina maine dimineata sa va pun episoadele de maine. Sunt bestiale. Inca am fluturi in stomac 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516
Maan este un adevarat poet 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 Mahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Tu ne-ai spus asta ca să nu mai dormim nici noi la noapte cu gândul la episoade, nu-i așa? Ești un mic Maan în devenire. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 10 Ian 2012, 10:29 pm

narcisa a scris:
Tu ne-ai spus asta ca să nu mai dormim nici noi la noapte cu gândul la episoade, nu-i așa? Ești un mic Maan în devenire. Smile Smile Smile

Spun asta ca mi-a luat o groaza de timp sa traduc un episod de 10 minute. Parca as fi muncit 8 ore Smile Smile M-am uitat de 2 ori la episod, apoi am reusit sa traduc. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:31 pm

ispitutza20 a scris:Iar numai dorm la noapte ! Smile Nu o sa mai dorm la noapte, cu gandul sa vina maine dimineata sa va pun episoadele de maine. Sunt bestiale. Inca am fluturi in stomac 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516
Maan este un adevarat poet 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 Mahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


De pe acum incep sa am emotii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:32 pm

narcisa a scris:
Tu ne-ai spus asta ca să nu mai dormim nici noi la noapte cu gândul la episoade, nu-i așa? Ești un mic Maan în devenire. Smile Smile Smile

Gata Unutulmaz?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:35 pm

narcisa a scris:
Tu ne-ai spus asta ca să nu mai dormim nici noi la noapte cu gândul la episoade, nu-i așa? Ești un mic Maan în devenire. Smile Smile Smile

Narci love si aici valul e actorul principal. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:41 pm

Mi-ar fi placut sa vad un dans cu bete si intre Maan si Geet ca aici, foarte misto dansul. 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Ian 2012, 10:42 pm

iulianagl a scris:

Gata Unutulmaz?
Gata Iuli, a fost frumos. Acum sunt iar la Maan și Geet la episodul 165 și am observat că atunci când îi spune că relația lor ar trebui să avanseze un pic el se uită la gura ei. Este episodul în care s-a uitat cel mai mult la gura ei. De fapt în celelalte nu s-a uitat mai deloc. Dar acum chiar cred că și-a dorit ca relația lui cu ea să avanseze. Acum înțeleg că nu se pupă dar nici măcar nu au voie să-și privească buzele? stupid Că slavă Domnului amândoi au niște guri mai mult decât frumoase. 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 E decizia regizorului? Sau le e teamă că nu ar putea rezista ispitei? Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 10 Ian 2012, 10:42 pm

Zanute am reusit sa vad ep de azi , multumesc Alexa kiss kiss kiss , cat de frumosi sunt...abia astept sa ii vad la nunta ...dar nici nu vreau sa ma gandesc ce nazbatii vor mai face pana atunci...
Am gasit un material de la ultima filmare ...cat sunt de tristi si ce mult se strang in brate...
Acum va las ca m-au ajuns din urma noptile nedormite si maine am iar o zi plina ...Va imbratisez si va doresc vise placute kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:43 pm

narcisa a scris:
Gata Iuli, a fost frumos. Acum sunt iar la Maan și Geet la episodul 165 și am observat că atunci când îi spune că relația lor ar trebui să avanseze un pic el se uită la gura ei. Este episodul în care s-a uitat cel mai mult la gura ei. De fapt în celelalte nu s-a uitat mai deloc. Dar acum chiar cred că și-a dorit ca relația lui cu ea să avanseze. Acum înțeleg că nu se pupă dar nici măcar nu au voie să-și privească buzele? stupid Că slavă Domnului amândoi au niște guri mai mult decât frumoase. 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 E decizia regizorului? Sau le e teamă că nu ar putea rezista ispitei? Smile

Cred ca mai mult ispita dar si Debuna. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Ian 2012, 10:44 pm

iulianagl a scris:[flash(]Mi-ar fi placut sa vad un dans cu bete si intre Maan si Geet ca aici, foarte misto dansul. 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 283516
Cum îi știu pe Maan și Geet ar putea avea loc accidente la un astfel de dans. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:45 pm

alitheea a scris:Zanute am reusit sa vad ep de azi , multumesc Alexa kiss kiss kiss , cat de frumosi sunt...abia astept sa ii vad la nunta ...dar nici nu vreau sa ma gandesc ce nazbatii vor mai face pana atunci...
Am gasit un material de la ultima filmare ...cat sunt de tristi si ce mult se strang in brate...
Acum va las ca m-au ajuns din urma noptile nedormite si maine am iar o zi plina ...Va imbratisez si va doresc vise placute kiss kiss kiss

Noapte buna iubita. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:45 pm

narcisa a scris:
Cum îi știu pe Maan și Geet ar putea avea loc accidente la un astfel de dans. Smile

Ce n-as fi dat sa vad acele accidente. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Ian 2012, 10:51 pm

ispitutza20 a scris:

Spun asta ca mi-a luat o groaza de timp sa traduc un episod de 10 minute. Parca as fi muncit 8 ore Smile Smile M-am uitat de 2 ori la episod, apoi am reusit sa traduc. Smile Smile
Draga mea, singurul mod în care pot să fiu alături de tine și de munca ta e să-ți spun să te consolezi cu gândul că traduci cel mai frumos film. Și că faci fericite, foarte fericite, multe persoane. Oricum te invidiez că înțelegi limba lor, câte eforturi am făcut dar nu se prinde nimic de mine. Deși vocabularul meu a ajuns la 39 de cuvinte (le-am notat în carnețel).
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:52 pm

narcisa a scris:
Draga mea, singurul mod în care pot să fiu alături de tine și de munca ta e să-ți spun să te consolezi cu gândul că traduci cel mai frumos film. Și că faci fericite, foarte fericite, multe persoane. Oricum te invidiez că înțelegi limba lor, câte eforturi am făcut dar nu se prinde nimic de mine. Deși vocabularul meu a ajuns la 39 de cuvinte (le-am notat în carnețel).


Smile Smile Smile Perseverezi nu gluma.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Ian 2012, 10:53 pm

alitheea a scris:Zanute am reusit sa vad ep de azi , multumesc Alexa kiss kiss kiss , cat de frumosi sunt...abia astept sa ii vad la nunta ...dar nici nu vreau sa ma gandesc ce nazbatii vor mai face pana atunci...
Am gasit un material de la ultima filmare ...cat sunt de tristi si ce mult se strang in brate...
Acum va las ca m-au ajuns din urma noptile nedormite si maine am iar o zi plina ...Va imbratisez si va doresc vise placute kiss kiss kiss
Noapte bună Nico kiss 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 155520 . Vise plăcute și ție. Și poate și la noi. Încă aștept.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:53 pm

ispitutza20 a scris:

Spun asta ca mi-a luat o groaza de timp sa traduc un episod de 10 minute. Parca as fi muncit 8 ore Smile Smile M-am uitat de 2 ori la episod, apoi am reusit sa traduc. Smile Smile

Daca ai nevoie de ajutor, spune-ne.Ca noi aici obisnuiam sa impartim munca, draga mea. De aceea toate te intrebam daca ai nevoie de ajutor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Ian 2012, 10:56 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Perseverezi nu gluma.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Măi, nu râde de mine că am învățat cum să spun Te urăsc. Dar Te iubesc încă nu. Aștept să-l aud în film să-l învăț și pe ăsta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Ian 2012, 10:58 pm

narcisa a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Măi, nu râde de mine că am învățat cum să spun Te urăsc. Dar Te iubesc încă nu. Aștept să-l aud în film să-l învăț și pe ăsta.

Smile Smile Smile Esti de belea. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 10 Ian 2012, 10:59 pm

narcisa a scris:
Draga mea, singurul mod în care pot să fiu alături de tine și de munca ta e să-ți spun să te consolezi cu gândul că traduci cel mai frumos film. Și că faci fericite, foarte fericite, multe persoane. Oricum te invidiez că înțelegi limba lor, câte eforturi am făcut dar nu se prinde nimic de mine. Deși vocabularul meu a ajuns la 39 de cuvinte (le-am notat în carnețel).

Si eu imi notez cuvintele Smile Smile Smile Eu nu ma Crying or Very sad pentru ce fac. Pentru ca imi place. Este chiar foarte frumos. Inteleg si eu hindi, cat sa nu ma innec la mal Smile Ca uneori vorbesc atat de repede ca ma ia durerea de cap. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Ian 2012, 11:13 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Smile Esti de belea. kiss kiss
Mai de belea e Geet, l-a mângâiat puțin, l-a vrăjit cu ochii ei frumoși și i-a furat vălul din mână Smile . Și acum știu 40 de cuvinte. Question
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 10 Ian 2012, 11:19 pm

ispitutza20 a scris:

Si eu imi notez cuvintele Smile Smile Smile Eu nu ma Crying or Very sad pentru ce fac. Pentru ca imi place. Este chiar foarte frumos. Inteleg si eu hindi, cat sa nu ma innec la mal Smile Ca uneori vorbesc atat de repede ca ma ia durerea de cap. Smile Smile
Știu că nu te plângi dar mă simt prost că nu pot ajuta cu nimic. Și apoi ai și tu viața ta, nu ne ai numai pe noi pe cap Smile . Ai văzut, ai lipsit două zile și pe noi ne-a cuprins disperarea. E o muncă grea și de durată cea în care te-ai băgat. Iar noi nu putem decât să sperăm că vei avea timpul și puterea de a ne bucura și în continuare cu serialul. 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 244732 Baba ji
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 38 Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum