Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+7
Garo
lica54
Admin_dea05
alitheea
Alexa20
narcisa
iulianagl
11 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 5:22 pm

iulianagl a scris:

Hollywood my foot. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 2743637754 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 2743637754 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 2743637754 Gata eu una am terminat-o cu el de la mine nu mai primeste nici macar hello.
Să înțeleg că nici nu-l mai votezi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 5:28 pm

narcisa a scris:
Să înțeleg că nici nu-l mai votezi?


Sorry dear, nope.Nu merita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 15 Ian 2012, 5:29 pm

Buna seara dragalaselor!Oau da ce-mi aud urechile nu pot sa cred asa ceva...mi-a lasat un gol in stomac si un gust amar...Dar nui nimic orce urcus are si coboras...Auzi el si Debina au facut istorie!!Nu pot sa cred Smile Smile
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 5:30 pm

ispitutza20 a scris:

Pai da, cum sa mai faca un show cu Drashti vrei sa il bata nevasta.
Phu da prosti mai sunt barbatii asta. Evil or Very Mad
Și eu cred că Debina i-a făcut viața grea cât a jucat cu Drashti, e greu de suportat pentru orice partener presiunea fanilor care îl preferă pe soțul tău cu alta, ba chiar sunt împotriva relației tale cu el.
La început am fost și eu supărată că nu va fi un alt film cu ei doi, dar Gurmeet are dreptate când nu se cramponează de vechile proiecte. Poate că ceea ce simțim noi ca fiind aroganță în discursul său e doar speranța într-un nou succes. Și sincer chiar vreau să aibă succes dar să nu-l depășească pe cel din Geet Evil or Very Mad .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 5:33 pm

iulianagl a scris:


Sorry dear, nope.Nu merita.
Dar la film te mai uiți?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 5:37 pm

narcisa a scris:
Dar la film te mai uiți?

Cum sa nu, ce crezi daca prostul a spus ce a spus eu ar trebui sa pedepsesc Geet pt. un stupid ca el.Ai spus tu drept ce ai spus dar cred, cand a dat interviul asta l-a manipulat Debuna inainte de a-l da.Ca altfel nu-mi explic. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 5:38 pm

Dar, sa tinem cont si de........ "Dar pot sa ma razgandesc daca un scenariu bun apare in calea mea" sunt cuvintele lui, iar daca si partenera este cea pe care o doreste regizorul......atunci este posibil sa joace cu D.D.
Orice regizor cred ca ar dori sa joace D. D. in filmul lui, pt ca e BUNA
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 5:41 pm

tiberici a scris:Dar, sa tinem cont si de........ "Dar pot sa ma razgandesc daca un scenariu bun apare in calea mea" sunt cuvintele lui, iar daca si partenera este cea pe care o doreste regizorul......atunci este posibil sa joace cu D.D.
Orice regizor cred ca ar dori sa joace D. D. in filmul lui, pt ca e BUNA


Spunea cineva ca astia de la Zee tv unde joaca el in noul rol, ca ei doi ar fi tinut un concurs si au fost bestiali, nu-si explica nimeni cum de au ales-o pe Kratika in locul Drashtei?Cu siguranta ca n-a mai vrut el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 5:48 pm

lica54 a scris:Buna seara dragalaselor!Oau da ce-mi aud urechile nu pot sa cred asa ceva...mi-a lasat un gol in stomac si un gust amar...Dar nui nimic orce urcus are si coboras...Auzi el si Debina au facut istorie!!Nu pot sa cred Smile Smile
Bună Dadi. Și tu ești supărată? Era puțin probabil să facă un alt proiect cu Drashti atât de curând. Am vrea noi să joace numai cu Drashti dar singurul rol pe care l-ar putea juca toată viața alături de ea ar fi cel de soț. Numai că în prezent îl joacă cu Debina. Deci nu știu de ce ne mai amărâm atât de mult.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 5:50 pm

iulianagl a scris:


Spunea cineva ca astia de la Zee tv unde joaca el in noul rol, ca ei doi ar fi tinut un concurs si au fost bestiali, nu-si explica nimeni cum de au ales-o pe Kratika in locul Drashtei?Cu siguranta ca n-a mai vrut el.

Ceva e putred la mijloc..... ei s-au inteles bine la filmari, in timpul liber au facut reclama la sport pe stadion, interviuri minunate, lejere, au ras, au glumit, au primit cadouru impreuna, etc.....si acum dintr-o data fs....
Eu nu il vad pe el sa dea interviuri si sa glumeasca, sa rada asa cum facea cu D.D. Cred ca are interdictie de la familie.......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 5:52 pm



A schimbat melodia. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 15 Ian 2012, 5:59 pm

narcisa a scris:
Bună Dadi. Și tu ești supărată? Era puțin probabil să facă un alt proiect cu Drashti atât de curând. Am vrea noi să joace numai cu Drashti dar singurul rol pe care l-ar putea juca toată viața alături de ea ar fi cel de soț. Numai că în prezent îl joacă cu Debina. Deci nu știu de ce ne mai amărâm atât de mult.

Nu Narcisa nu neaparat sa fi jucat imedit un nou ptoect alaturi de Drashti dar sa isi fi ales altfel cuvintele...Putea sa fi spus ca cu alta ocazie o sa mai joace si cu ea...Dar ca acum nu au avut oferta impreuna Am inteles ca mai depinde si de producatori sau tine si de alti factori....
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 6:18 pm

lica54 a scris:

Nu Narcisa nu neaparat sa fi jucat imedit un nou ptoect alaturi de Drashti dar sa isi fi ales altfel cuvintele...Putea sa fi spus ca cu alta ocazie o sa mai joace si cu ea...Dar ca acum nu au avut oferta impreuna Am inteles ca mai depinde si de producatori sau tine si de alti factori....
Noi judecăm problema fără a avea toate datele. Nu știm de ce a spus ce-a spus și apoi a lăsat o portiță deschisă, nu a negat un posibil proiect alături de Drashti. Dar pentru un rol alături de ea, Gurmeet vrea cu adevărat un proiect bun. A spus despre filmul Geet că este ca și copilul lui. Asta arată cât de important a fost pentru el iar un nou proiect alături de Drashti va trebui să-l depășească pe cel anterior dacă vor să rămână în preferințele fanilor. Altfel, dacă Gurmeet și Drashti vor fi văzuți nu ca noile personaje ci tot ca Maan și Geet nu ar însemna nici un progres în cariera lor. Și un nou sezon Geet, oricât de mult mi l-aș dori, oricât de înnebunită aș fi după acest film, oricâte nopți am pierdut și aproape că mi-am distrus sănătatea cu filmul ăsta, pe mine una nu mă poate convinge că se va ridica măcar la același nivel.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Dum 15 Ian 2012, 6:44 pm, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 6:24 pm


Ghicitoare, stiti melodia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 6:26 pm

iulianagl a scris:
Ghicitoare, stiti melodia.
Da.... este melodia de Sf. Valentin anul trecut in spectacol cu ei!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 6:27 pm

tiberici a scris:
Da.... este melodia de Sf. Valentin anul trecut in spectacol cu ei!


kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 6:30 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 6:31 pm

iulianagl a scris:


kiss kiss kiss

Am ascultat-o de 30-35 de ori... si fac treaba sau calc
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 6:33 pm

iulianagl a scris:
.
Da iubita si asta.....tot atunci (el cu geaca de piele maro si ea in rosu si negru)
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 6:44 pm

Hey fetelor, lasati-l pe Gurmeet cu ale lui, nu merita sa ne batem capul cu el.
Filmul este postat. Vizionare palcuta.
Melodia o subtitrez acum kiss kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 6:52 pm

ispitutza20 a scris:Hey fetelor, lasati-l pe Gurmeet cu ale lui, nu merita sa ne batem capul cu el.
Filmul este postat. Vizionare palcuta.
Melodia o subtitrez acum kiss kiss kiss
Să ne trăiești iubita, nu mă așteptam să le pui așa repede știind că azi ai fost plecată. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 57855
Fetele, sunteți pregătite? Vizionare plăcută.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 6:52 pm

narcisa a scris:
Noi judecăm problema fără a avea toate datele. Nu știm de ce a spus ce-a spus și apoi a lăsat o portiță deschisă, nu a negat un posibil proiect alături de Drashti. Dar pentru un rol alături de ea, Gurmeet vrea cu adevărat un proiect bun. A spus despre filmul Geet că este ca și copilul lui. Asta arată cât de important a fost pentru el iar un nou proiect alături de Drashti va trebui să-l depășească pe cel anterior dacă vor să rămână în preferințele fanilor. Altfel, dacă Gurmeet și Drashti vor fi văzuți nu ca noile personaje ci tot ca Maan și Geet nu ar însemna nici un progres în cariera lor. Și un nou sezon Geet, oricât de mult mi l-aș dori, oricât de înnebunită aș fi după acest film, oricâte nopți am pierdut și aproape că mi-am distrus sănătatea cu filmul ăsta, pe mine una nu mă poate convige că se va ridica măcar la același nivel.


Gandind mai bine asa e si-a lasat o portita acolo de scapare cu un foarte bun script dar nu cred ca el o sa mai joace cu ea asta cu siguranta.Ea cand a fost intrebata daca ar mai juca alaturi de el ea a spus ca daca producatorii vor de ce nu.El a spus diferit nu chiar.Cand s-a auzit atunci ca vrea sa iasa din serial sigur a fost un sambure de adevar acolo ca nu iese fum fara foc iar apoi a dres-o ca Geet e ca si copilul lui si tot continua sa zica, ca lumea l-a vazut in Ramayan si Geet sa se uite si la noul lui proiect, de Ramayan nu prea am auzit sa se vorbeasca cum se vorbea de MSK.E foarte bucuros ca s-a terminat Geet.Can l-a intrebat reportera cum e viata dupa Geet?Uite ce a declarat.
When I was doing Geet, we used to shoot round the clock so I didn’t get time for myself. I became a free bird after Geet, slept a lot and enjoyed the food. I got pretty more time for the gym and for my near and dear ones. Now I’m back on my toes with a new show.
Cand faceam Geet, obisnuiam sa tragem scene dupa ceas asa ca nu aveam timp de mine.Dupa Geet am deveni liber ca o pasare, am dormit mult si m-am bucurat de mancare.Am avut destul de mult timp pt. gym si pentru cei apropiati si dragi mie.Acum am revenit cu forte proaspete cu un nou show.

Iti dai seama daca si-a revenit omul imediat dupa cateva saptamani.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 6:53 pm

ispitutza20 a scris:Hey fetelor, lasati-l pe Gurmeet cu ale lui, nu merita sa ne batem capul cu el.
Filmul este postat. Vizionare palcuta.
Melodia o subtitrez acum kiss kiss kiss

Multumim draga. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 6:56 pm

narcisa a scris:
Să ne trăiești iubita, nu mă așteptam să le pui așa repede știind că azi ai fost plecată. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 57855
Fetele, sunteți pregătite? Vizionare plăcută.

Ai inceput?Vizionare placuta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:00 pm

Cum tine Baba ji cu ea, e favorita lui, nu? Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 7 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum