Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+7
Garo
lica54
Admin_dea05
alitheea
Alexa20
narcisa
iulianagl
11 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 7:06 pm

iulianagl a scris:


Gandind mai bine asa e si-a lasat o portita acolo de scapare cu un foarte bun script dar nu cred ca el o sa mai joace cu ea asta cu siguranta.Ea cand a fost intrebata daca ar mai juca alaturi de el ea a spus ca daca producatorii vor de ce nu.El a spus diferit nu chiar.Cand s-a auzit atunci ca vrea sa iasa din serial sigur a fost un sambure de adevar acolo ca nu iese fum fara foc iar apoi a dres-o ca Geet e ca si copilul lui si tot continua sa zica, ca lumea l-a vazut in Ramayan si Geet sa se uite si la noul lui proiect, de Ramayan nu prea am auzit sa se vorbeasca cum se vorbea de MSK.E foarte bucuros ca s-a terminat Geet.Can l-a intrebat reportera cum e viata dupa Geet?Uite ce a declarat.
When I was doing Geet, we used to shoot round the clock so I didn’t get time for myself. I became a free bird after Geet, slept a lot and enjoyed the food. I got pretty more time for the gym and for my near and dear ones. Now I’m back on my toes with a new show.
Cand faceam Geet, obisnuiam sa tragem scene dupa ceas asa ca nu aveam timp de mine.Dupa Geet am deveni liber ca o pasare, am dormit mult si m-am bucurat de mancare.Am avut destul de mult timp pt. gym si pentru cei apropiati si dragi mie. Acum am revenit cu forte proaspete cu un nou show.

Iti dai seama daca si-a revenit omul imediat dupa cateva saptamani.
Iuliana, au filmat aproape doi ani, 30 de zile pe săptămână. Oricine s-ar fi simțit obosit. Iar afirmația asta îmi confirmă că nici acasă nu a găsit sprijinul necesar, elementul revigorant, ci probabil mai mult stres.
Și chiar dacă va fi să nu mai joace cu Drashti, chiar dacă el nu și-ar mai dori lucrul acesta de ce să ne dorim să nu aibă succes? De ce să îl urâm?
Și mai este un lucru pe care îl uităm, multe din declarațiile lor sunt făcute pentru public, pentru a-și vinde marfa. Ce e cu adevărat în sufletele lor? Doar ei știu. Și totuși îi judecăm ca și când și noi am ști asta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 7:08 pm

iulianagl a scris:Cum tine Baba ji cu ea, e favorita lui, nu? Smile Smile

Arjun asta e sanatos la cap??????..... a seamana cu sorasa, dar o si intrece....


Ultima editare efectuata de catre tiberici in Dum 15 Ian 2012, 7:12 pm, editata de 1 ori
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 7:10 pm

iulianagl a scris:Cum tine Baba ji cu ea, e favorita lui, nu? Smile Smile
Oare cât înseamnă 125 de rupii la ei? Cât din salariu dă ca să-și vadă dorința împlinită?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 7:13 pm

tiberici a scris:

Arjun asta e sanatos la cap??????..... a seamana cu sorasa, dar o si intrece....

E mai dus ca sorsa stupid
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 7:16 pm

narcisa a scris:
Oare cât înseamnă 125 de rupii la ei? Cât din salariu dă ca să-și vadă dorința împlinită?

1 Rupie = 8.22 Ron
125*8.22 = 1027.5 Ron ( fara TVA )

Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:16 pm

narcisa a scris:
Iuliana, au filmat aproape doi ani, 30 de zile pe săptămână. Oricine s-ar fi simțit obosit. Iar afirmația asta îmi confirmă că nici acasă nu a găsit sprijinul necesar, elementul revigorant, ci probabil mai mult stres.
Și chiar dacă va fi să nu mai joace cu Drashti, chiar dacă el nu și-ar mai dori lucrul acesta de ce să ne dorim să nu aibă succes? De ce să îl urâm?
Și mai este un lucru pe care îl uităm, multe din declarațiile lor sunt făcute pentru public, pentru a-și vinde marfa. Ce e cu adevărat în sufletele lor? Doar ei știu. Și totuși îi judecăm ca și când și noi am ști asta.

Dar de unde ti-a venit ideea ca-l urasc. Smile Smile Smile Narcisaaaa nu-l urasc dar nici nu-l iubesc si ce e in sufletul lui e treaba lui mie chiar ca nu-mi pasa ce m-a deranjat, m-a deranjat nu stiu cum sa spun mie mi se pare ca el alaturi de Drashti in Geet a fost ca o plaga pt. el vrea neaparat sa scape de asocierea asta cu ea, el vrea ca lumea sa-l vada doar Gurmeet si atat sau Gurmeet si Debuna, ma rog, Gurmeet si ce bun a fost singur iar daca vrea sa fie doar Gurmeet si performanta lui ar trebui sa joace singur sau cu Debuna ca acolo el ar fi mult mai buna decat ea, nu alaturi de cineva care are acelasi potential, acum sper ca nu te superi pe mine din cauza lui Gurmeet.Stii ca daca tu nu ma vrei eu te vreau.In fine e treaba lui si n-ma de gand sa-mi fac sange rau pt. el.Asa ia venit lui s-o zica asa a zis-o ce a trebuit sa se intample s-a intamplat.Eu ma tem ca lui ii este frica de competitie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 7:17 pm

iulianagl a scris:Cum tine Baba ji cu ea, e favorita lui, nu? Smile Smile
Ce mult mi-a plăcut fericirea de pe fața lui Geet, s-a bucurat ca un copil 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 . Cum ar reacționa oare dacă Maan nu și-ar ține promisiunea? Și-ar aduce aminte de câte ori și-a încălcat-o pe a ei? (De fapt încă nu știu dacă și-o ține sau nu dar dacă nu-mi spun prima impresie pe urmă nu mai pot să spun nimic).
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:18 pm

narcisa a scris:
Ce mult mi-a plăcut fericirea de pe fața lui Geet, s-a bucurat ca un copil 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 . Cum ar reacționa oare dacă Maan nu și-ar ține promisiunea? Și-ar aduce aminte de câte ori și-a încălcat-o pe a ei? (De fapt încă nu știu dacă și-o ține sau nu dar dacă nu-mi spun prima impresie pe urmă nu mai pot să spun nimic).


Pai nu vezi ce-i spune ca pt. cele doua cuvinte trebuia sa astepta pana in 2050 ca asa ia spus meteorologul. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:20 pm

Shukran Allah e melodia mea. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 7:22 pm

ispitutza20 a scris:

E mai dus ca sorsa stupid


Ce frumos "vorbele tale au confirmat vorbele inimii mele"........
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:24 pm

Hopa stai ca i se pare ceva ciudat, parca n-ar fi fulgi de zapada. Smile Smile Cred ca e cazul sa fugi Mr Maan Singh Khurana. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 7:27 pm

iulianagl a scris:Hopa stai ca i se pare ceva ciudat, parca n-ar fi fulgi de zapada. Smile Smile Cred ca e cazul sa fugi Mr Maan Singh Khurana. Smile Smile



A fost si un pupic mic, mic dar a fost......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 7:28 pm

iulianagl a scris:

Dar de unde ti-a venit ideea ca-l urasc. Smile Smile Smile Narcisaaaa nu-l urasc dar nici nu-l iubesc si ce e in sufletul lui e treaba lui mie chiar ca nu-mi pasa ce m-a deranjat, m-a deranjat nu stiu cum sa spun mie mi se pare ca el alaturi de Drashti in Geet a fost ca o plaga pt. el vrea neaparat sa scape de asocierea asta cu ea, el vrea ca lumea sa-l vada doar Gurmeet si atat sau Gurmeet si Debuna, ma rog, Gurmeet si ce bun a fost singur iar daca vrea sa fie doar Gurmeet si performanta lui ar trebui sa joace singur sau cu Debuna ca acolo el ar fi mult mai buna decat ea, nu alaturi de cineva care are acelasi potential, acum sper ca nu te superi pe mine din cauza lui Gurmeet.Stii ca daca tu nu ma vrei eu te vreau.In fine e treaba lui si n-ma de gand sa-mi fac sange rau pt. el.Asa ia venit lui s-o zica asa a zis-o ce a trebuit sa se intample s-a intamplat.Eu ma tem ca lui ii este frica de competitie.
Nu mă supăr, eu sunt o pacifistă de felul meu, din contră îmi place că avem ce să dezbatem, altfel ne-am plictisi.
Și în nici un caz n-o să ne despartă Gurmeet sau altcineva chiar dacă viziunile noastre nu sunt întotdeauna la fel. Eu mi-am dat seama că în viață e mai bine să vezi partea plină a paharului, de aceea din orice voi lua ce e bun (mă refer inclusiv la declarațiile actorilor), iar dacă în momentul ăsta Geet mă face fericită, atunci Geet să fie. Și ce vor demonstra Gurmeet și Drashti lumii vom vedea în viitor. Doar că eu îmi doresc ca ambii să aibă succes, pentru că bucuria mea va fi dublă. Atâta vreme cât niciunul nu va afecta imaginea celuilalt prin vorbe sau acțiuni.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:34 pm

narcisa a scris:
Nu mă supăr, eu sunt o pacifistă de felul meu, din contră îmi place că avem ce să dezbatem, altfel ne-am plictisi.
Și în nici un caz n-o să ne despartă Gurmeet sau altcineva chiar dacă viziunile noastre nu sunt întotdeauna la fel. Eu mi-am dat seama că în viață e mai bine să vezi partea plină a paharului, de aceea din orice voi lua ce e bun (mă refer inclusiv la declarațiile actorilor), iar dacă în momentul ăsta Geet mă face fericită, atunci Geet să fie. Și ce vor demonstra Gurmeet și Drashti lumii vom vedea în viitor. Doar că eu îmi doresc ca ambii să aibă succes, pentru că bucuria mea va fi dublă. Atâta vreme cât niciunul nu va afecta imaginea celuilalt prin vorbe sau acțiuni.

Nu mai conteaza noi sa fim fericite.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:35 pm

Nu inteleg ce are de gand sa faca Arjun vrea s-o omoare pe Anvesha, deja a trecut la actiune?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 7:37 pm

Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:41 pm

Mama ce privire de om nebun avea Arjun.Aceeasi privire o are si vrajitoarea de sora-sa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 7:41 pm

Anvesha a intrat într-un joc periculos și ce e mai rău, își țese singură pânza cu minciunile ei. Chiar dacă și Maan a fost brutal cu Geet la început, în comportamentul lui Arjun se vede o anumită perversitate care cred eu că îi va aduce multe probleme Anveshei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:44 pm

narcisa a scris:Anvesha a intrat într-un joc periculos și ce e mai rău, își țese singură pânza cu minciunile ei. Chiar dacă și Maan a fost brutal cu Geet la început, în comportamentul lui Arjun se vede o anumită perversitate care cred eu că îi va aduce multe probleme Anveshei.

Si eu, dar acum Maan e pus pe farse de dimi asa.Saraca Geet nu stie ce se intampla cu el de se poarta asa. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 7:47 pm

narcisa a scris:Anvesha a intrat într-un joc periculos și ce e mai rău, își țese singură pânza cu minciunile ei. Chiar dacă și Maan a fost brutal cu Geet la început, în comportamentul lui Arjun se vede o anumită perversitate care cred eu că îi va aduce multe probleme Anveshei.

O sa vezi la nunta ce se intampla Crying or Very sad Iar dupa, mie mila de ea. Crying or Very sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 7:48 pm

Auziti... cautiunea criminalului oare a platit o Arju????? Il cred in stare la cat este de diabolic.... dupa priviri
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:48 pm

Dar cine e faimosul Ranja de-l compara pe Maan cu el?Faina faza lor. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 7:49 pm

tiberici a scris:Auziti... cautiunea criminalului oare a platit o Arju????? Il cred in stare la cat este de diabolic.... dupa priviri

Nup ! Ori a platit-o DArjee, ori a platit-o ala care l-a ajutat sa o omore pe Geet. Fratele lui Channi.
Arjun nu il cunoaste. Iti zic ca eu acum traduc episoadele de maine si vad ca nu il cunoaste. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 7:51 pm

iulianagl a scris:Dar cine e faimosul Ranja de-l compara pe Maan cu el?Faina faza lor. Smile Smile

Ranja este cum e Romeo pentru noi.

Sunt povesti de dragoste din tara lor Ranja And Heer. Este ceva asemanator cu Romeo si Julieta.
A fost jucata si in DMG o sceneta Ranja and Heer. si mai erau inca 2 perechi da le-am uitat kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:52 pm

ispitutza20 a scris:

Ranja este cum e Romeo pentru noi.

Sunt povesti de dragoste din tara lor Ranja And Heer. Este ceva asemanator cu Romeo si Julieta.
A fost jucata si in DMG o sceneta Ranja and Heer. si mai erau inca 2 perechi da le-am uitat kiss


Oooo despre acel Ranja este vorba, gata m-am prins. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum