Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+7
Garo
lica54
Admin_dea05
alitheea
Alexa20
narcisa
iulianagl
11 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:53 pm

Narcisaa ce i-ai facut ca iar s-au rasculat demonii. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 7:54 pm

Cu filmul asta, eu nici macar numai stiu ce se mai petrece in tara. Smile Smile Noroc ca am familie care sa imi spuna si mie ca exista revolta in capitala Smile Smile Smile
La mine in cap e decat Mahiiiii Smile Am ajuns rau.
Iar eu, am trecut astazi chiar prin zona aia si nu itelegeam de ce e lumea stransa. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 7:58 pm

ispitutza20 a scris:Cu filmul asta, eu nici macar numai stiu ce se mai petrece in tara. Smile Smile Noroc ca am familie care sa imi spuna si mie ca exista revolta in capitala Smile Smile Smile
La mine in cap e decat Mahiiiii Smile Am ajuns rau.
Iar eu, am trecut astazi chiar prin zona aia si nu itelegeam de ce e lumea stransa. Smile Smile


Saracuta de tine. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 8:00 pm

Nu inteleg care e telul lui Arjun?Stiu ca vrea sa se razbune pe Maan dar de ce tocmai la nunta?Si plus de asta ma intreb oare o sa afle vreodata Arjun ca de fapt Naintara este vinovata si nimeni altcineva de situatia ei?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 8:04 pm

iulianagl a scris:Nu inteleg care e telul lui Arjun?Stiu ca vrea sa se razbune pe Maan dar de ce tocmai la nunta?Si plus de asta ma intreb oare o sa afle vreodata Arjun ca de fapt Naintara este vinovata si nimeni altcineva de situatia ei?

Ok o sa va spun eu care este telul lui

Telul lui : Sa se culce cu Anvesha
De ce la nunta ? : Pentru ca, pana la nunta trebuie sa o prosteasca pe Anvesha
Motivul : Ca sa ii faca rau lui Maan si familiei lui
Si da, o sa afle la un moment dat, dar nu stiu cum si cand.

Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 8:06 pm

ispitutza20 a scris:

Ok o sa va spun eu care este telul lui

Telul lui : Sa se culce cu Anvesha
De ce la nunta ? : Pentru ca, pana la nunta trebuie sa o prosteasca pe Anvesha
Motivul : Ca sa ii faca rau lui Maan si familiei lui
Si da, o sa afle la un moment dat, dar nu stiu cum si cand.


Ok...then.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 8:09 pm

O lala eu am inversat partile la 198 am vazut a doua parte prima si prima o vad acum.Dooohhhh! stupid stupid stupid Ca nu intelegeam ce se intampla. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 15 Ian 2012, 8:09 pm

Buna seara zanute ...ce frumoase au fost ep din aceasta seara ...Cat fluturasi si cat romantism ne ofera chimia asta...vedeti d-aia m-am facut eu inginer chimist... Smile Smile Smile
Despre Gurmeet...el cred ca e undeva intre ciocan si nicovala...cred ca intradevar "chimia "asta i-a adus mari discutii in casa ...sunteti femei ...ganditi-va cum ati digera voi sa vedeti astfel de reactii din partea sotului vostru alaturi de alte femei ...si chiar daca nu ar fi simtit nimic ...ceea-ce nu cred , tot i-ar fi fost greu sa explice ce e pe ecran...Este totusi jumatate lui ...pe care o iubeste , altfel nu ar fi facut pasul spre casatorie , dar daca intre timp aparut in viata lui "ispita sufletului lui " ce sa faca ...cum sa o scoata la capat cand e intre doua repere importante din viata lui ...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 8:09 pm

Da, criminalul, ca frate nu pot sa-i spun ....face ceva rau, reuseste sa o faca sa sufere din nou????
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 8:13 pm

tiberici a scris:Da, criminalul, ca frate nu pot sa-i spun ....face ceva rau, reuseste sa o faca sa sufere din nou????


Da cate nu faceeeeeeeeeeeeeeee ..... mi-ar lua o zi intreaga sa iti explic tot ce are de gand sa faca.
O sa incerce sa o omoare cu cutitul, sa o sufoxe si sa ii dea foc. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 8:14 pm

Mama iar o sa inceapa problemele pentru Geet, nici nu vreau sa ma gandesc. sad sad sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 8:16 pm

alitheea a scris:Buna seara zanute ...ce frumoase au fost ep din aceasta seara ...Cat fluturasi si cat romantism ne ofera chimia asta...vedeti d-aia m-am facut eu inginer chimist... Smile Smile Smile
Despre Gurmeet...el cred ca e undeva intre ciocan si nicovala...cred ca intradevar "chimia "asta i-a adus mari discutii in casa ...sunteti femei ...ganditi-va cum ati digera voi sa vedeti astfel de reactii din partea sotului vostru alaturi de alte femei ...si chiar daca nu ar fi simtit nimic ...ceea-ce nu cred , tot i-ar fi fost greu sa explice ce e pe ecran...Este totusi jumatate lui ...pe care o iubeste , altfel nu ar fi facut pasul spre casatorie , dar daca intre timp aparut in viata lui "ispita sufletului lui " ce sa faca ...cum sa o scoata la capat cand e intre doua repere importante din viata lui ...

Decat sa scape cat mai repede. Smile Smile Smile Cu un nou proiect si cu o noua partenera.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 8:21 pm

Spune-mi, spune-mi ca ii vine cineva de hac.....si moare, dispare din film criminalul. M-am panicat la aparitia lui din nou in film.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 15 Ian 2012, 8:22 pm

iulianagl a scris:

Decat sa scape cat mai repede. Smile Smile Smile Cu un nou proiect si cu o noua partenera.
Nu trebuie luat cuvant cu cuvant ...adevarul e intotdeauna la mijloc ...Rar s-a intamplat ca protagonistii unui serial sa inceapa imediat un alt proiect impreuna...Noi am fi vrut , dar trebuia sa ii vrea si producatorii...Oricat o urasc pe Debuna...nu cred ca a avut o astfel de influenta la producatpri sa ii faca sa nu ii mai aduca impreuna ...poate asta e politica lor pentru a pregati un potential succes si mai mare cu cei doi...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 8:27 pm

alitheea a scris:Nu trebuie luat cuvant cu cuvant ...adevarul e intotdeauna la mijloc ...Rar s-a intamplat ca protagonistii unui serial sa inceapa imediat un alt proiect impreuna...Noi am fi vrut , dar trebuia sa ii vrea si producatorii...Oricat o urasc pe Debuna...nu cred ca a avut o astfel de influenta la producatpri sa ii faca sa nu ii mai aduca impreuna ...poate asta e politica lor pentru a pregati un potential succes si mai mare cu cei doi...

Be it Drashti Dhami or Debina Bonnerjee, his chemistry with both of them set fires on screen.

Fie ca este Drashti Dhami sau Debina Bonnerjee, chimia sa cu amandoua a transpus flacari pe ecrane.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 8:28 pm

Episoadele din seara asta au fost prea frumoase, pur și simplu nu am putut să-mi iau ochii de la ele. Cred că au fost complete, au avut tot ce le trebuie, romantism, suspans, comedie, acțiune, am trecut prin toată gama de sentimente. Și m-au lăsat fără cuvinte.
Dialogurile dintre Maan și Geet sunt deosebite, mulțumesc din suflet Alexa că prin munca ta putem să înțeleg ce spun. Și cum îmi spunea și Petro la telefon chiar traduci frumos frazele, nu știu cum sună în indiană dar în română sună tare bine. floare
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 8:29 pm

alitheea a scris:Nu trebuie luat cuvant cu cuvant ...adevarul e intotdeauna la mijloc ...Rar s-a intamplat ca protagonistii unui serial sa inceapa imediat un alt proiect impreuna...Noi am fi vrut , dar trebuia sa ii vrea si producatorii...Oricat o urasc pe Debuna...nu cred ca a avut o astfel de influenta la producatpri sa ii faca sa nu ii mai aduca impreuna ...poate asta e politica lor pentru a pregati un potential succes si mai mare cu cei doi...

Nico asupra producatorilor cu siguranta nu dar asupra lui cu siguranta da.Si daca el nu este de acord, asta e, nimeni n-are ce-i face, este?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 8:31 pm

alitheea a scris:Nu trebuie luat cuvant cu cuvant ...adevarul e intotdeauna la mijloc ...Rar s-a intamplat ca protagonistii unui serial sa inceapa imediat un alt proiect impreuna...Noi am fi vrut , dar trebuia sa ii vrea si producatorii...Oricat o urasc pe Debuna...nu cred ca a avut o astfel de influenta la producatpri sa ii faca sa nu ii mai aduca impreuna ...poate asta e politica lor pentru a pregati un potential succes si mai mare cu cei doi...
Bine ai venit Nico. L-ai votat pe Gurmeet? Cred că după așa episoade merită.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Dum 15 Ian 2012, 8:32 pm, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Ian 2012, 8:31 pm

Au fost super.Alex 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 57855 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 242329
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 8:34 pm

ispitutza20 a scris:Cu filmul asta, eu nici macar numai stiu ce se mai petrece in tara. Smile Smile Noroc ca am familie care sa imi spuna si mie ca exista revolta in capitala Smile Smile Smile
La mine in cap e decat Mahiiiii Smile Am ajuns rau.
Iar eu, am trecut astazi chiar prin zona aia si nu itelegeam de ce e lumea stransa. Smile Smile
Ce revoltă e în capitală? stupid Familia mea e plecată și n-are cine să-mi spună. Smile
Noroc cu familia de aici.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 8:35 pm

iulianagl a scris:Au fost super.Alex 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 57855 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 242329



si de la mine kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss si ceva revigorant cops
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 15 Ian 2012, 8:38 pm

Foarte frumose ep din seara asta...Mii de multumiri Alexa nu am cuvinte...
Bonus.
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Beb473aac61e3103b82d242b0f46854b7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 225_poza
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Valentines-day-prajituri-ciocolata-dulciuri-cadouri
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 15 Ian 2012, 8:38 pm

iulianagl a scris:

Be it Drashti Dhami or Debina Bonnerjee, his chemistry with both of them set fires on screen.

Fie ca este Drashti Dhami sau Debina Bonnerjee, chimia sa cu amandoua a transpus flacari pe ecrane.
Nu am urmarit jocul lui cu Debuna , ca ma enerveaza ...dar din moment ce era indragostit de ea in acea perioada e posibil sa fi fost chimie...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 8:38 pm

tiberici a scris:Spune-mi, spune-mi ca ii vine cineva de hac.....si moare, dispare din film criminalul. M-am panicat la aparitia lui din nou in film.

Da il opreste MAAN 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 8:40 pm

narcisa a scris:Episoadele din seara asta au fost prea frumoase, pur și simplu nu am putut să-mi iau ochii de la ele. Cred că au fost complete, au avut tot ce le trebuie, romantism, suspans, comedie, acțiune, am trecut prin toată gama de sentimente. Și m-au lăsat fără cuvinte.
Dialogurile dintre Maan și Geet sunt deosebite, mulțumesc din suflet Alexa că prin munca ta putem să înțeleg ce spun. Și cum îmi spunea și Petro la telefon chiar traduci frumos frazele, nu știu cum sună în indiană dar în română sună tare bine. floare

Daca ai sti cat stau sa ma gandesc cum sa le traduc frumos. Zilele trecute stateam si ma gandeam daca sa bag cuvantul misto in fraza sau nu.
SAu daca spun : Azi aveam chef sa beau ceai, sau azi aveam pofta sa beau ceai.

Asta e marea mea problema. Sunt tare indecisa. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 9 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum