Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+7
Garo
lica54
Admin_dea05
alitheea
Alexa20
narcisa
iulianagl
11 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Dum 15 Ian 2012, 8:41 pm

lica54 a scris:Foarte frumose ep din seara asta...Mii de multumiri Alexa nu am cuvinte...
Bonus.
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Beb473aac61e3103b82d242b0f46854b7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 225_poza
7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Valentines-day-prajituri-ciocolata-dulciuri-cadouri
Si de la mine multi kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 8:42 pm

ispitutza20 a scris:

Daca ai sti cat stau sa ma gandesc cum sa le traduc frumos. Zilele trecute stateam si ma gandeam daca sa bag cuvantul misto in fraza sau nu.
SAu daca spun : Azi aveam chef sa beau ceai, sau azi aveam pofta sa beau ceai.

Asta e marea mea problema. Sunt tare indecisa. kiss
Tu zile cum iti vine ca noi suportam orice....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 8:46 pm

tiberici a scris:
Tu zile cum iti vine ca noi suportam orice....

Smile Smile Ma bucur atunci. Oricum, eu le fac frumos daca tot le fac.
Totusi, s-ar putea sa imi mai scape cate un cuvant din vocabularul meu propriu. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 281600
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 15 Ian 2012, 8:46 pm

iulianagl a scris:

Nico asupra producatorilor cu siguranta nu dar asupra lui cu siguranta da.Si daca el nu este de acord, asta e, nimeni n-are ce-i face, este?
E posibil ...eu totusi cred ca nu li s-a oferit sansa de a fi din nou impreuna ...nu inca ...Ne fierb putin de dorul lor apoi vin cu succesul...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 15 Ian 2012, 8:47 pm

narcisa a scris:
Bine ai venit Nico. L-ai votat pe Gurmeet? Cred că după așa episoade merită.
Bine te-am gasit iubita ...am votat sa traiti... kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 8:53 pm

ispitutza20 a scris: exista revolta in capitala Smile Smile Smile
Iar eu, am trecut astazi chiar prin zona aia si nu itelegeam de ce e lumea stransa. Smile Smile
Poate s-au strâns să-i aducă pe Gurmeet și pe Drashti împreună. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 8:55 pm

alitheea a scris:Bine te-am gasit iubita ...am votat sa traiti... kiss kiss kiss

Si eu am votat 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 165638 Pe mine nu ma intereseaza ce face pe viitor. Daca o sa iasa un proiect frumos cu el o sa ma uit, daca nu nu. Dar Gurmeet si Drashti o sa ramana mereu in memoria mea. Ei pentru mine sunt cuplul perfect. Poate in viitor o sa ii mai vedem impreuna, intr-un film. Chiar daca nu o sa aibe roluri de sot-sotie sau iubit-iubita.
Dar daca ce se speclueaza, cum ca Drashti si Karan o sa inceapa un proiect nou, o sa fie exploziv.
Intr-un fel are dreptate Guru, dar intr-un fel nu.
Este adevarat ca daca acum venea repede un proiect cu Drashti, again. Noi i-am fi vazut tot ca Maan si Geet. Geet 2, sincer nu as fi vrut sa vad, pentru ca eu prefer un lucru bun si nu unul prost, cu o actiune lenta care sa se lalaie 5 zile pe o tema.
Deja, la sfarsitul episaodelor lui Geet, a fost o mare lalaiala ca deja incepea sa ma plictiseasca.

Noi nu suntem preferatele lui Baba Ji si nu o sa avem noi norocul ca G & D sa fie impreuna.
Lui ii place de Debuna lui si sa fie sanatos cu ea. Desi mie mila de el. king
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 15 Ian 2012, 8:59 pm

narcisa a scris:
Poate s-au strâns să-i aducă pe Gurmeet și pe Drashti împreună. Smile Smile
CE credeti ca eu sunt mai breaza ...acum m-a sunat mama de la Oradea sa imi spuna ca in Piata Operei in Timisoara sunt 4000 de manifestanti ...eu stiu...???????????? Nu ...eu traiesc in ultimul timp in India ... Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 9:01 pm

alitheea a scris:CE credeti ca eu sunt mai breaza ...acum m-a sunat mama de la Oradea sa imi spuna ca in Piata Operei in Timisoara sunt 4000 de manifestanti ...eu stiu...???????????? Nu ...eu traiesc in ultimul timp in India ... Smile Smile Smile

Ar trebui sa deschidem o pagina pe forum . EVENIMENTE IN ROMANIA Smile Smile poate ne mai aducem aminte ca traim aici. Si ca la noi nu canta Mahiiii toata ziua Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 15 Ian 2012, 9:04 pm

Buna seara fetelor!Ce mai faceti?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 15 Ian 2012, 9:04 pm

ispitutza20 a scris:

Ar trebui sa deschidem o pagina pe forum . EVENIMENTE IN ROMANIA Smile Smile poate ne mai aducem aminte ca traim aici. Si ca la noi nu canta Mahiiii toata ziua Smile Smile
Buna idee...pana la evenimente in Romania ...deja m-a strigat de 5 ori fiul meu ca vrea ceva de papa, sa las putin forumul...asa ca ...revin...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 9:05 pm

alitheea a scris:CE credeti ca eu sunt mai breaza ...acum m-a sunat mama de la Oradea sa imi spuna ca in Piata Operei in Timisoara sunt 4000 de manifestanti ...eu stiu...???????????? Nu ...eu traiesc in ultimul timp in India ... Smile Smile Smile

Apropros de trait in ultimul timp in India..... Dupa serialul Asi mi-am luat familia si am facut a excursie in Turcia/Istanbul, dar acum sotul mi-a spus ca nici mort nu merge in India...... de parca eu as fi zis ceva de genu ...
In Constanta am mers la toate restaurantele cu specific turcesc (4) atunci, dar indiene nu sunt inca .....libaneze da
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 9:12 pm

tiberici a scris:

Apropros de trait in ultimul timp in India..... Dupa serialul Asi mi-am luat familia si am facut a excursie in Turcia/Istanbul, dar acum sotul mi-a spus ca nici mort nu merge in India...... de parca eu as fi zis ceva de genu ...
In Constanta am mers la toate restaurantele cu specific turcesc (4) atunci, dar indiene nu sunt inca .....libaneze da

Smile Smile Cred ca ii este frica. O zice saracul, acum se uita la un film indian, ma duce in india. Daca o sa se uite la un film chinezesc ma duce in china Smile Smile Smile Smile
Lasa ca mergi cu mine in India daca vrei ca si eu vreau sa ma duc. Si nu ma las ! Sunt mai incapatanata ca Geet Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 9:13 pm

Admin_dea05 a scris:Buna seara fetelor!Ce mai faceti?
Bună Anda. Suntem fericite am văzut două episoade superbe.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 9:15 pm

ispitutza20 a scris:

Smile Smile Cred ca ii este frica. O zice saracul, acum se uita la un film indian, ma duce in india. Daca o sa se uite la un film chinezesc ma duce in china Smile Smile Smile Smile
Lasa ca mergi cu mine in India daca vrei ca si eu vreau sa ma duc. Si nu ma las ! Sunt mai incapatanata ca Geet Smile Smile


da sa vedem Taj Mahal........sa ne luam bratari, saluri si sa mancam mancaruri specifice lor....!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 9:17 pm

tiberici a scris:


da sa vedem Taj Mahal........sa ne luam bratari, saluri si sa mancam mancaruri specifice lor....!
Îmi place programul vostru. Vreau și eu în India.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 9:19 pm

tiberici a scris:


da sa vedem Taj Mahal........sa ne luam bratari, saluri si sa mancam mancaruri specifice lor....!

Da chiar, am auzit ca are o istorie foarte frumoasa Taj Mahal. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 9:19 pm

narcisa a scris:
Îmi place programul vostru. Vreau și eu în India.
Oare ne trebuie viza ca la arabi???
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 15 Ian 2012, 9:20 pm

narcisa a scris:
Admin_dea05 a scris:Buna seara fetelor!Ce mai faceti?
Bună Anda. Suntem fericite am văzut două episoade superbe.
trebuie sa le vad si eu
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 15 Ian 2012, 9:21 pm

tiberici a scris:


da sa vedem Taj Mahal........sa ne luam bratari, saluri si sa mancam mancaruri specifice lor....!
eu vreau omleta lui maan Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 9:21 pm

ispitutza20 a scris:

Da chiar, am auzit ca are o istorie foarte frumoasa Taj Mahal. 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 283516 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 283516

Taj Mahal ---- mausoleul dragostei facut pt sotia unui rege.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Ian 2012, 9:22 pm

tiberici a scris:
Oare ne trebuie viza ca la arabi???
Nu ne împiedică pe noi un lucru atât de minor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 15 Ian 2012, 9:26 pm

oye hoye Smile Daca vrem sa mergem in India nu ne impiedica nimeni. Dam din coate si ne luam si viza si fugim la indieni.
Narcisa vine cu Dev si cu Maan ca sa intelegem si noi limba. Sa nu ne injure aia pe limba lor si noi sa le spunem ha bilcul (da bineinteles) Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 15 Ian 2012, 9:30 pm

ispitutza20 a scris:oye hoye Smile Daca vrem sa mergem in India nu ne impiedica nimeni. Dam din coate si ne luam si viza si fugim la indieni.
Narcisa vine cu Dev si cu Maan ca sa intelegem si noi limba. Sa nu ne injure aia pe limba lor si noi sa le spunem ha bilcul (da bineinteles) Smile Smile



aaaaaaaaa sa vina si Geet..... ne explica cum sta treaba cu obiectivele turistice....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Dum 15 Ian 2012, 9:35 pm

Admin_dea05 a scris:Buna seara fetelor!Ce mai faceti?
Bine ai venit draga mea kiss kiss kiss . Azi ai terminat mai repede 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 357595 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 357595 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 357595
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 10 Empty Re: 7.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum