Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
lica54
iulianagl
petronela
narcisa
8 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 06 Mar 2012, 10:15 pm

iulianagl a scris:Buna.
acu ma uit si eu ... kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 10:16 pm

narcisa a scris:
Mii de kiss Iulia pentru episod.


kiss kiss kiss back.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 10:17 pm

lica54 a scris:Fetelot sa inteleg ca va place mai mult Iss Pyar decat Punar...

Sincer...mie da.Am revazut episoadele de doua ori pana acum.Si cred ca o sa mai revad cele in care a intrat NK adica Nanhe Ji pentru Khushi.L-am indragit din prima clipa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 10:26 pm

Mai tine-ti minte faza cand a cazut ea in jungla intr-o groapa si s-a umplut de furnici? Smile cand o intreba Arnac ca ce face?De ce danseaza asa?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 06 Mar 2012, 10:27 pm

iulianagl a scris:

Sincer...mie da.Am revazut episoadele de doua ori pana acum.Si cred ca o sa mai revad cele in care a intrat NK adica Nanhe Ji pentru Khushi.L-am indragit din prima clipa.

Esti o fericita fiindca sti limba engleza si il poti urmari in engleza...urmaresc si eu dar tradus...a inceput sa ma prinda..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 10:33 pm

lica54 a scris:

Esti o fericita fiindca sti limba engleza si il poti urmari in engleza...urmaresc si eu dar tradus...a inceput sa ma prinda..

Am inteles ca din 8 martie o sa fie tradus pe forumul lui Ioana adica India forum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 06 Mar 2012, 10:35 pm

iulianagl a scris:


Am inteles ca din 8 martie o sa fie tradus pe forumul lui Ioana adica India forum.

Da nul mai traduce scumpik fata care la inceput?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 10:36 pm

lica54 a scris:

Esti o fericita fiindca sti limba engleza si il poti urmari in engleza...urmaresc si eu dar tradus...a inceput sa ma prinda..
Și pe mine m-a prins complet, are o acțiune foarte bună, foarte multe scene bine gândite. Comparându-l pe Barun cu Gurmeet, primul e mai puțin expresiv dar partenera lui face toți banii și împreună fac un cuplu frumos. Khushi e o zvârlugă, îmi place mimica ei și deși nu e o mare frumusețe e simpatică foc. Nu știu la ce episod ai ajuns dar primele nu mi s-au părut chiar interesante. Partea frumoasă vine abia când încep scene mai multe cu Arnav și Khushi. Acum mă ține și filmul ăsta cu sufletul la gură în fiecare zi.
Să fi fost în locul lui Khushi nu plecam așa repede, mai rămâneam puțin să-i fac viața un coșmar lui Arnav, oricum nu are nimic de pierdut.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 10:37 pm

lica54 a scris:Fetelot sa inteleg ca va place mai mult Iss Pyar decat Punar...
Mie îmi place Punar dar aștept episoadele traduse. Și scenele dintre Gurmeet și Kratița că până acum nici nu s-au văzut.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 10:40 pm

narcisa a scris:
Și pe mine m-a prins complet, are o acțiune foarte bună, foarte multe scene bine gândite. Comparându-l pe Barun cu Gurmeet, primul e mai puțin expresiv dar partenera lui face toți banii și împreună fac un cuplu frumos. Khushi e o zvârlugă, îmi place mimica ei și deși nu e o mare frumusețe e simpatică foc. Nu știu la ce episod ai ajuns dar primele nu mi s-au părut chiar interesante. Partea frumoasă vine abia când încep scene mai multe cu Arnav și Khushi. Acum mă ține și filmul ăsta cu sufletul la gură în fiecare zi.
Să fi fost în locul lui Khushi nu plecam așa repede, mai rămâneam puțin să-i fac viața un coșmar lui Arnav, oricum nu are nimic de pierdut.


Dar stai ca vine si o ia inapoi cred.Dar stii ce mi-ar placea ca familia ei sa afle adevarul si sa vina s-o ia si pe Payal acasa, acum ei sa sparga nunta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 06 Mar 2012, 10:45 pm

narcisa a scris:
Mie îmi place Punar dar aștept episoadele traduse. Și scenele dintre Gurmeet și Kratița că până acum nici nu s-au văzut.

Este tradus pana la ep 10...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:00 pm

iulianagl a scris:


Dar stai ca vine si o ia inapoi cred.Dar stii ce mi-ar placea ca familia ei sa afle adevarul si sa vina s-o ia si pe Payal acasa, acum ei sa sparga nunta.
Ce fată deșteaptă Khushi, a aruncat vina în spatele lui Arnav că el a alungat-o de acasă. Să vedem dacă vine acum să o ia înapoi. Așa-mi place de Khushi, să fie bătăioasă și să-și impună punctul de vedere, nu ca atunci când a suportat batjocura tuturor rudelor la nunta ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 11:07 pm

narcisa a scris:
Ce fată deșteaptă Khushi, a aruncat vina în spatele lui Arnav că el a alungat-o de acasă. Să vedem dacă vine acum să o ia înapoi. Așa-mi place de Khushi, să fie bătăioasă și să-și impună punctul de vedere, nu ca atunci când a suportat batjocura tuturor rudelor la nunta ei.


Dar ce bolnava afost Sanaya atunci nu stiu cum a putut sa filmeze n-ai vazut ca a vut dublura la voce si se vedea pe fata ei ca nu se simte bine.
Pai ia aratat cat de curajoasa e.N-ai vazut ca el nu credea ca are curaj sa faca asta.Mie mi-a placut si faza cand se ascundea de el la templu si ce fata a facut el cand si-a dat seama ca ea fuge si nu vrea sa mai vina acasa.Iar astazi chiar ia demonstrat inca odata ca nu ii este frica de el cu toate ca avea inima cat un purice.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:28 pm

iulianagl a scris:


Dar ce bolnava afost Sanaya atunci nu stiu cum a putut sa filmeze n-ai vazut ca a vut dublura la voce si se vedea pe fata ei ca nu se simte bine.
Pai ia aratat cat de curajoasa e.N-ai vazut ca el nu credea ca are curaj sa faca asta.Mie mi-a placut si faza cand se ascundea de el la templu si ce fata a facut el cand si-a dat seama ca ea fuge si nu vrea sa mai vina acasa.Iar astazi chiar ia demonstrat inca odata ca nu ii este frica de el cu toate ca avea inima cat un purice.
Oare îl vedem și pe Arnav la bustul gol? Azi l-am văzut în tricou, e un pas înainte. 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 165638
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 11:29 pm

narcisa a scris:
Oare îl vedem și pe Arnav la bustul gol? Azi l-am văzut în tricou, e un pas înainte. 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 165638

Smile Smile Smile Uite si favoritul meu.
Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 07 Noi 2012, 8:35 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 11:31 pm


Hei Nanav.
What the...


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 07 Noi 2012, 8:35 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Mar 2012, 11:38 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Smile Uite si favoritul meu.
[flash(425,350)][/flash] Smile Smile
Încă nu înțeleg ce rol are, a apărut puțin în ultimul timp. Aștept scenele Arnav - Khushi vreau să-i văd cum scot armele și se luptă. Nu știu ce ideii au regizorii dar se pot face atât de multe scene cu ei pe tema asta.
Mi-am adus aminte de episoadele de la sf. lui decembrie, începutul lui ian când Akash se duce de Anul Nou la Payal și se ascunde să nu-l vadă mătușa. Cât am putut să râd cred că au fost cele mai haioase episoade. Ce-a mai tremurat bietul Akash după perdea, cum i se citea spaima pe față și câte a trebuit să îndure. Smile Au fost episoadele lui și a fost la înălțime.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 06 Mar 2012, 11:46 pm

narcisa a scris:
Încă nu înțeleg ce rol are, a apărut puțin în ultimul timp. Aștept scenele Arnav - Khushi vreau să-i văd cum scot armele și se luptă. Nu știu ce ideii au regizorii dar se pot face atât de multe scene cu ei pe tema asta.
Mi-am adus aminte de episoadele de la sf. lui decembrie, începutul lui ian când Akash se duce de Anul Nou la Payal și se ascunde să nu-l vadă mătușa. Cât am putut să râd cred că au fost cele mai haioase episoade. Ce-a mai tremurat bietul Akash după perdea, cum i se citea spaima pe față și câte a trebuit să îndure. Smile Au fost episoadele lui și a fost la înălțime.

Cand s-a lipit cu fundul de scaun. Smile Smile Smile Si eu ce-am mai ras.NK era vorba sa plece din serial ca a aut o oferta de la alt serial dar din cauza fanilor i-au dat sansa sa stea si aici si acolo.El e singurul suport a lui Khushi.Ai vazut cand vroiau sa-l insoare cu Khushi, Nani si Anjali. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 06 Mar 2012, 11:59 pm

Dragalaselor noapte buna si pe aceasta alee kiss kiss kiss

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 004e7ea6
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 12:03 am

lica54 a scris:Dragalaselor noapte buna si pe aceasta alee kiss kiss kiss



Bonne nuit. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 07 Mar 2012, 12:08 am

Noapte bună dragelor, termin de văzut Punar și mă duc la somn. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 12:11 am

narcisa a scris:Noapte bună dragelor, termin de văzut Punar și mă duc la somn. kiss

Ok. Vizionare placuta.Nu mai stau nici eu.Noapte buna tuturor. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 7:59 pm

Buna seara.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 8:23 pm

Mama ce tare a fost episodul de astazi.Bravooo Khushi.Dar sa vedem noi ce teapa ii trage Arnav cu ajutorul lui Akash.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 8:24 pm

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Ispyarkokiyanaamdo7thma
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum