Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
lica54
iulianagl
petronela
narcisa
8 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 07 Mar 2012, 8:29 pm

iulianagl a scris:Mama ce tare a fost episodul de astazi.Bravooo Khushi.Dar sa vedem noi ce teapa ii trage Arnav cu ajutorul lui Akash.

Iuli citeste te rog corespondenta....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 8:40 pm

Promo-ul cu holi de care spusesem.
Pacat ca ea nu aude ce-i spune el.Cand o sa se dezmeticeasca iar o sa inceapa galceava. Smile Smile
Imi pare rau ca Akash o sa-l ajute s-o aduca pe Khushi acasa.Ca el cu asta o ameninta ca o sa-i faca lui Payal probleme.Dar cand ea si-a dat seama ca acum Akash o iubeste pe Payal ei nu-i mai este frica de el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 8:41 pm

tiberici a scris:

Iuli citeste te rog corespondenta....

Ok. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 07 Mar 2012, 8:47 pm

Iuli, Iuli, Iuliiiiiii multumim de Promo...sunt asa de fericita.....maine e 8Martie sunt libera si am rezolvat toate probeleme de maxima importanta 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 8:51 pm

tiberici a scris:Iuli, Iuli, Iuliiiiiii multumim de Promo...sunt asa de fericita.....maine e 8Martie sunt libera si am rezolvat toate probeleme de maxima importanta 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 165638


Mai Tibi dar vad ca deja ai scris ceva pe ceea ce erai interesata.Mai vezi odata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 07 Mar 2012, 8:58 pm

iulianagl a scris:


Mai Tibi dar vad ca deja ai scris ceva pe ceea ce erai interesata.Mai vezi odata.

Da!! Tu sti ca eu pana acum am avut propria traducere.....acum ma elucidez asupra subiectului mai bine .... Smile

Geet l-am vazut de 2 ori (pana la zi) cu traducere ca la carte. Acum urmeaza si Arnav&K.... Smile
Azi cu un ochi am plans si cu unu am ras sad Smile si m-am pregatit si de un petit.... 24 din 24 sunt conectata pe forum....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 9:00 pm

tiberici a scris:

Da!! Tu sti ca eu pana acum am avut propria traducere.....acum ma elucidez asupra subiectului mai bine .... Smile

Geet l-am vazut de 2 ori (pana la zi) cu traducere ca la carte. Acum urmeaza si Arnav&K.... Smile
Azi cu un ochi am plans si cu unu am ras sad Smile si m-am pregatit si de un petit.... 24 din 24 sunt conectata pe forum....


Uhuuuu asa trece timpul mai repede. Smile Smile Dar episodul de astazi a fost beton chiar sunt curioasa ce o sa faca Arnav s-o aduca acasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 07 Mar 2012, 9:03 pm

iulianagl a scris:


Uhuuuu asa trece timpul mai repede. Smile Smile Dar episodul de astazi a fost beton chiar sunt curioasa ce o sa faca Arnav s-o aduca acasa.

Mama ce mi-a placut cand l-a stropit K cu apa...cu toate ca tot ea a fost mai udata... si plici cu pletele peste fata lui A
Si ce mandra s-a prezentat cu tot numele.......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 9:09 pm

tiberici a scris:

Mama ce mi-a placut cand l-a stropit K cu apa...cu toate ca tot ea a fost mai udata... si plici cu pletele peste fata lui A
Si ce mandra s-a prezentat cu tot numele.......


La udat ca ia spus ca oricum eaa n-are clasa sa intre inauntru si atunci ia aratat ea ce clasa are el nu ea.Iar el taranul da cu galeata. Smile Smile Smile Iar apoi daca ea n-o sa fie in 2 ore acasa atunci numele lui nu mai este Arnav Singh Raizada.Iar ea atunci e bine ca tot atunci o sa aafle si noul lui nume.Si el are 2 ore de gandire.Ea nu se intoarce acasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 07 Mar 2012, 9:17 pm

iulianagl a scris:


La udat ca ia spus ca oricum eaa n-are clasa sa intre inauntru si atunci ia aratat ea ce clasa are el nu ea.Iar el taranul da cu galeata. Smile Smile Smile Iar apoi daca ea n-o sa fie in 2 ore acasa atunci numele lui nu mai este Arnav Singh Raizada.Iar ea atunci e bine ca tot atunci o sa aafle si noul lui nume.Si el are 2 ore de gandire.Ea nu se intoarce acasa.

Si eu sunt tare curioasa cum o convinge sa se intoarca acasa......Sunt doua pietre tari...care v-a ceda primul...?
Filmul asta ce tip de film e? comedie romantica, dragoste, drama nu cred.... nu am idee in ce categorie ar trebui incadrat....
A... din 16 martie ora 21.00 avem Asi la CanaD.... surprize peste surprize in luna martie...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 07 Mar 2012, 9:21 pm

Buna seara!Tibi urmaresti si tu filmul in engleza?s-au il urmaresti asa si-ti dai seama despre ce este vorba!
Da cu ASI chiar ca e o surpriza placuta...


Ultima editare efectuata de catre lica54 in Mier 07 Mar 2012, 9:22 pm, editata de 1 ori
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 07 Mar 2012, 9:21 pm

Bună seara dragelor. Iulia mulțumesc pentru ep cu traducere, l-am văzut în hindi dar n-am înțeles o iotă. Dar mi-a plăcut când și-au aruncat cu apa în cap. Arată amândoi very hot. Acum mă uit cu traducere.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 9:22 pm

tiberici a scris:

Si eu sunt tare curioasa cum o convinge sa se intoarca acasa......Sunt doua pietre tari...care v-a ceda primul...?
Filmul asta ce tip de film e? comedie romantica, dragoste, drama nu cred.... nu am idee in ce categorie ar trebui incadrat....
A... din 16 martie ora 21.00 avem Asi la CanaD.... surprize peste surprize in luna martie...

As vrea ca de holi Arnav sa afle ca intre ea si Shyam nu este nimic si ca ea nici n-are de a face cu casnicia lui Anjali.Dar sa nu-i spuna ei s-o lase sa creada in continuare ca el stie asa cum de fapt ea banuieste.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 9:23 pm

narcisa a scris:Bună seara dragelor. Iulia mulțumesc pentru ep cu traducere, l-am văzut în hindi dar n-am înțeles o iotă. Dar mi-a plăcut când și-au aruncat cu apa în cap. Arată amândoi very hot. Acum mă uit cu traducere.


Ce tare e K.Ia aratat ea clasa lui. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 07 Mar 2012, 9:28 pm

Ce-mi place și de mătușa lui Khushi, de ce te-ai întors femeie nebună ca să ne enervezi pe noi. Smile Khushi e ca piaza rea, apare mereu la ușa ta când nu te-aștepți. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 9:29 pm

Stiti la urma nu mi-a placut ca el ia ceru ajutorul lui Akash si ca si-a chemat avocatul.Ma gandesc ca s-o tina langa el o sa faca vreun act ceva si sa-i inchida gura adica s-o mai poata chinui un pic.Nebunul.Sper Kushi sa fie cu un pas inainteaa lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 9:30 pm

narcisa a scris:Ce-mi place și de mătușa lui Khushi, de ce te-ai întors femeie nebună ca să ne enervezi pe noi. Smile Khushi e ca piaza rea, apare mereu la ușa ta când nu te-aștepți. Smile


Dar ce realaxata era si manca gorgoazele ei de padure. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 07 Mar 2012, 9:39 pm

iulianagl a scris:


Dar ce realaxata era si manca gorgoazele ei de padure. Smile Smile Smile

Chiar ma gandea ce mananca? seminte, alune...
ASI manca corcoduse verzi. Dar gorgoaze chiar ca nu stiu ce sunt...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 07 Mar 2012, 9:41 pm

lica54 a scris:Buna seara!Tibi urmaresti si tu filmul in engleza?s-au il urmaresti asa si-ti dai seama despre ce este vorba!
Da cu ASI chiar ca e o surpriza placuta...
Seara buna Dadi! Urmaresc, da urmaresc si pricep din 3 in 14..... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 9:42 pm

tiberici a scris:

Chiar ma gandea ce mananca? seminte, alune...
ASI manca corcoduse verzi. Dar gorgoaze chiar ca nu stiu ce sunt...


Smile Smile Smile Eu le spun asa dar si K mananca niste fructe de padure eu ma gandesc ca sunt coarne sau ceva de genul.Ca in traducere mentioneaza mai la inceput despre fructele de padure ca daca sunt coapte sau mai putin coapte tot trebuie sa le cumperi. Smile Smile Ce nebuna esti si tu nu stii ce-s alea...
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 07 Mar 2012, 9:48 pm

Fetelor la ce ep a ajuns filmul la Indieni?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 9:49 pm

lica54 a scris:Fetelor la ce ep a ajuns filmul la Indieni?

Cred ca la 200 si ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 07 Mar 2012, 9:54 pm

iulianagl a scris:

Cred ca la 200 si ceva.

Si astia tot se cearta nu s-au asezat si ei la casa lor?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 07 Mar 2012, 10:01 pm

lica54 a scris:

Si astia tot se cearta nu s-au asezat si ei la casa lor?


Pai ce farmec aar mai avea casa lor? cupidon
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 07 Mar 2012, 10:01 pm

lica54 a scris:

Si astia tot se cearta nu s-au asezat si ei la casa lor?

Nu... E distractiv rau ...nici nu stiu daca vor ramane impreuna.
Sincer nu au afisat nr. ep. numai data iar 200 in hindi ... 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 1450537109
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum