Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
Mirela Maria
DENISA
8 participanți

Pagina 27 din 41 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Urmatorul

In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Mar 2012, 12:31 pm

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 291dd7c


sub poza asta scrie 1.sezon set
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 12:32 pm

michiper68 a scris:

sub poza asta scrie 1.sezon set
Smile Smile Smile Smile
Cat de simpatici sunt !!!!!!!!!!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 12:34 pm

Dar unde au tinut ascunsa pana acum poza asta ?
Ca eu nu am mai vazut-o ... kiss
Multumim , Michi !!
Atunci erau fericiti ... acum nu cred ca se mai suporta .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 12:35 pm

victorelalove a scris:
Si parca fanii vorbesc de episodul 70 ... atunci ar fi nunta .
Sa vezi fastaceala ... cred ca vor divorta dupa . kiss Smile

cum sa divorteze ? 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 67332 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 67332
e mai bine ca must moare ..asa daca era in inchis nici gulli si nici Ker nu traiau linistiti,tot timpul le trecea prin cap ca nebunul se va intoarce intr-o zi si se va razbuna pe ei.....scenaristele trebuie sa ne convinga ca Gulli nu mai are nici o alat grija de acum inainte ...si trebuie sa-si indrepte atentia spre Kerim .

Yasaranii nu mai sunt o probl ptr ei ..s-au strans atatea probe impotriva lor incat nu-si mai bat capul cu ei , lumea ai cunoaste de poame rele,G si K sunt incurajati de populatie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Mar 2012, 12:35 pm

asa a inceput totul. beren bronzata si zambicioasa. engin fericit. probabil pregatirile pt filmari. promoul ala cu beren cu picioarele in apa .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 12:36 pm

michiper68 a scris:asa a inceput totul. beren bronzata si zambicioasa. engin fericit. probabil pregatirile pt filmari. promoul ala cu beren cu picioarele in apa .

I-au distrus astia cu sceneriul lor penibil . Smile
Dar ce-mi place Engin ... Chiar mi se pare sexyyyyyyyyyy ... si cu barba . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 12:38 pm

prin cate peripetii atrecut Gulli , si-a pierdut imbracamintea ,incaltamintea ..dar nu si-a pierdut margelele de la gat....le are din primul episod Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 12:39 pm

michiper68 a scris:cred ca erau nehotarati de cum trebuie sa arate kerim. poate l-au vrut cu barba.

bine ca au ales varianta fara
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 12:39 pm

cred ca si fanii sunt dezamagiti de epis de aseara..nu traduce nimeni nimic
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 12:40 pm

Fetelor , mie imi place si cu barba !! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516
Si ce sampon foloseste ????? Are un par superb !! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 16 Mar 2012, 12:41 pm

dupa comentariul sarcastic facut de engin la teledon, atunci cand beren a anuntat cat doneaza ay yapim , cred ca engin a fost primul care a fost nemultumit. beren e totusi in echipa de multi ani, are anumite privilegii. engin a muncit mult sa ajunga unde e acum cu fatmagul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 12:44 pm

michiper68 a scris:dupa comentariul sarcastic facut de engin la teledon, atunci cand beren a anuntat cat doneaza ay yapim , cred ca engin a fost primul care a fost nemultumit. beren e totusi in echipa de multi ani, are anumite privilegii. engin a muncit mult sa ajunga unde e acum cu fatmagul.

poate isi schimba si el casa de productie ..de la vara
acum e cunoscut de toata lumea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 12:44 pm

michiper68 a scris:dupa comentariul sarcastic facut de engin la teledon, atunci cand beren a anuntat cat doneaza ay yapim , cred ca engin a fost primul care a fost nemultumit. beren e totusi in echipa de multi ani, are anumite privilegii. engin a muncit mult sa ajunga unde e acum cu fatmagul.

Dar nu cred ca facea referire la ce a spus Beren . El vorbea la telefon ... nici nu cred ca a auzit ce a spus Beren . Dar Ay Yapimu' sper ca-si da seama ca Engin este mai bun ca ea ... nici nu cred ca se gandeau ei ca Enginu' va ajunge unde a ajuns .
Eeeeeeeee ... hai ca mai este putin si scapa baiatul . Ay yapim ... sa ramana cu Beren .
Are baiatul alte oferte . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 12:46 pm

victorelalove a scris:


Are baiatul alte oferte . kiss
asta am zis si eu Vic ....sa-l vezi din toamna ce da din el ...mai cu foc Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 12:47 pm

dubaisport a scris:

poate isi schimba si el casa de productie ..de la vara
acum e cunoscut de toata lumea

Si eu cred asta , Dubai ... kiss
Are baiatul de unde alege ... 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516
Sa nu fie si ca urmare a faptului ca au ramas astia surprinsi de ce priza la public are Engin ... sa de asta sa-i dea atat de putine replici pe episod . Si-au cam data seama ca i-a luat fata Berenei ... Smile
Dar prea tarziu ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 12:48 pm

dubaisport a scris:
asta am zis si eu Vic ....sa-l vezi din toamna ce da din el ...mai cu foc Smile

Nu stiu de ce ... dar am un presentiment ca ajunge la Tim's . A mai lucrat cu ei ... si cred ca pe acolo ajunge ...Asta daca nu-l ia America ... pentru terapie cu Engin . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 12:53 pm

Vic ..tu zici ca Beren e privilegiata de Ay Yapin si ca Engin e considerat un "actor oarecare " pe langa ea?
mie mi se pare ca serialul asta a fost dus in spate de Engin ..el a trebuit sa lupte cu cosmarurile Gulliei ,cu Yasaranii....bine si Gulli a avut trauma ei ,dar totusi..parca Engin are un plus fatza de Beren in serial.

AY..ar trebui sa-i fie recunoscatori lui Engin....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 12:58 pm

dubaisport a scris:

AY..ar trebui sa-i fie recunoscatori lui Engin....

Daaaaaa .... Ideal ar fi ca AY sa stie ca Engin a dus dizi asta . El ...cu profesionalismul lui , cum modul in care isi trateaza meseria , cum arata ... s.a.m.d
Insa viata nu este dreapta . Crezi ca recunosc ca Engin este mai bun ca Beren ? Nu cred ...

Insa acum ma gandesc la faptul ca multi au spus ca nici nu este de mirare ca Engin a castigat concursul de acum "n" ani in fata ei . Este o dovada a faptului ca a fost mereu mai bun ca ea .
Foarte bine ca i s-a dat sansa asta lui Engin ... viitorul il asteapta . Si nu cred ca sta el in AY ...
kiss

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656 Dubai !! kiss
Pofta buna !! Zi minunata !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 16 Mar 2012, 1:10 pm

Buna fetelor!
Am citit ce ati comentat pana acum.Ma gandeam ca Beren a avut mai mult noroc la inceput fiind femeie a jucat intr-un serial unde nu prea a aratat mult talent ea a fost remarcata in Hatirla Sevgili (poate nu am scris bine) unde a jucat bine.Poate a fost in cercul care trebuia si a obtinut roluri.Daca va uitati ei cam sunt impartiti ca actori.Daca intradevar ei nu se mai inteleg este foarte urat, Engin e un actor foarte talentat.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 1:16 pm

Buna , gix !! kiss
Beren a avut noroc pentru ca este femeie ...asa sunt femeile , ceva mai avantajate . Engin avea nevoie de o sansa si uite ca a primit-o .
Eu il vad pe Engin foarte impacat cu sine . Cel putin la premiile de marti ... mi-a placut mult . Se vede ca este un om de caracter . Modul in care s-a dus pe scena si s-a dat intr-o parte pentru a se vedea bine ecranul . Apoi cand a venit tanti spre el sa-i dea premil s-a retras din nou cativa pasi in spate . A zambit frumos si cald ... a stiut ce sa spuna , cat sa stea pe scena .
Nu cred ca tine ranghiuna nimanui ... este un profesionist . Si asta si este motivul pentru care are atat de multi fani ... si numarul lor creste in fiecare zi .
Chiar daca nu se mai inteleg ...este alegerea lor . Nu mi s-ar parea nimic urat . Nu au facut din asta un scandal ... si lumea se mai si cearta . : ( Daca nu s-a mai putut ... nu s-a mai putut . Lumea nu se termina aici ... kiss

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 1zdy7g0
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 16 Mar 2012, 1:38 pm

Mi-a placut foarte mult cum s-a prezentat .Daca scenaristele il omoara pe Mustafa asta presupune o modificare daca nu era in plan.Sa speram cu nu vor face o varza din tot scenariu.Desi sunt convinsa ca tot ce ne dorim noi se va intampla in ultimul episod.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 1:41 pm

gix a scris:Sa speram cu nu vor face o varza din tot scenariu.Desi sunt convinsa ca tot ce ne dorim noi se va intampla in ultimul episod.

Smile
Eu cred ca vor face totul si mai varza . Si nu cred ca vom veda minic .... nici macar in ultimul episod . kiss
Dar nu ma supar ... eu astept viitorul proiect al lui Engin . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 16 Mar 2012, 1:50 pm

Si eu la fel.De cand a aparut Beren cu "cantaciosul" imi place cum ii spune Denisa sau Dubai parca s-a intamplat ceva desi era o fantezie sa cred ca ar fi putut fi impreauna in viata reala Totusi putin mister era bun.Ai vazut un articol in care ziaristul se intreba ca ce s-a intamplat cu Beren ca inafara de Bulet ea nu a fost vazuta in public cu nimeni, viata privata nu a fost expusa.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 2:06 pm

Gix , mie tare imi este ca "canataciosul" este doar pentru a ascunde ceva important . Tot ma gandesc ca ceva este in neregula .
Chiar daca copii ar fi certati ... ar ascunde asta ( cel putin prin cateva poze facute in cateva secunde ... ca nu ar fi mare lucru ) ...dar tu nu vezi ca ei se comporta ciudat ? ESTE CEVA LA MIJLOC ... SI NU STIU CE !! kiss
Vom vedea ...
O zi buna ... kiss Si spor la treburi . Te pup !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 5:31 pm

Wowwwwwwwwwwwww ... Cati Engini !!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 248946

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 E692zq

It's raining Engin, hallelujah :D
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 41 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum