Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
Mirela Maria
DENISA
8 participanți

Pagina 28 din 41 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Urmatorul

In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 5:39 pm

buna seara !

wou Vic ...l-ai adus pe Engin la puterea n
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 5:42 pm

dubaisport a scris:buna seara !

wou Vic ...l-ai adus pe Engin la puterea n

Smile Smile Smile
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 648483 Dubai !! kiss Frumos este afara ... bine ca se incalzaste ! Inca visam la dusuri ... 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946
Sa nu-mi spui ca-ti pare rau ca am adus atatia Engini ??????????



Cand am citit comentariul asta ...am crezut ca pleaca la doctorul acela din USA ... si ma speriasem . sad sad sad Dar mi-am revenit ...era doar o fana din USA .

I can't wait till the end of this series, so that Engin can be seen in a new project and hopefully a more conterversial, I wish him best of luck in his acting life greetings from USA
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 5:46 pm

traducerea scenei din bucatarie dintre Gulli si Kerim :

Kerim asks her if Mustafa harmed her and she was hiding it from him. She replies that he already asked her this question so many times and she already told him "no".
Then he tells her: you didn't talk to the therapist today, she says: yes I don't want to talk. He answers "even with me?" she replies: not to her, and not to you, I don't want to talk about it at all
So he says sorry and he hugs her.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 5:48 pm

Inca este blocata Gullia ...

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 1247bj7
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 5:55 pm

e blocata rau de tot....poate moartea lui Must o va debloca

cred ca iesirea lui Must nu e surpriza....nu avea cum sa-l elimine in ultimul epis ..ala e destinat Yasaranilor
probabil ca trebuia sa ne-o aratae pe Gulli linistita si fericita alaturi de Ker mai devreme ...nu aproape de procesul de viol
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 5:58 pm

Pai si de ce s-ar debloca odata cu moartea lui Mustafa ??????
Eu cred ca mai tare se va bloca ... se va simti vinovata ... si asa mai departe .
Nu va fi cu nimic mai bine in episoadele ce vor urma ... sa spunem 14 . Smile
Astept noul proiect al lui Engin . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 244732
O sa-mi placa tare ... nu poate fi un scenariu mai rau ca aici .

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 314e4jk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 6:04 pm

victorelalove a scris:Pai si de ce s-ar debloca odata cu moartea lui Mustafa ??????
Eu cred ca mai tare se va bloca ... se va simti vinovata ... si asa mai departe .
Nu va fi cu nimic mai bine in episoadele ce vor urma ... sa spunem 14 . Smile
Astept noul proiect al lui Engin . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 244732
O sa-mi placa tare ... nu poate fi un scenariu mai rau ca aici .

nu cred Vic .....de ce s-ar simti vinovata ?
di-mpotriva ,ea oricum pana la momentul rapirii nu mai vroia sa auda de Mustafa,ba chiar nu-i facea placere sa-l vada.
eu cred ca de acum in colo ea se va focaliza pe Kerim
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:06 pm

dubaisport a scris:
eu cred ca de acum in colo ea se va focaliza pe Kerim

Daaaaaaa ...cred ca se va focaliza atat de tare ... incat nici nu ne vom da seama ca s-a vindecat . Smile Smile Smile
Sau nu l-o mai lasa sa iasa din camera ????????

Uite-l ... el vede doar I love you peste tot . Gullia turture de gheata ... sau mai bine de azot lichid . Smile Smile Smile

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 25q96ph
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 6:07 pm

moartea lui Mustafa va dfi o descatusare ptr Gulli
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:10 pm

dubaisport a scris:moartea lui Mustafa va dfi o descatusare ptr Gulli
Dar de ce crezi asta ? Ce te face sa te gandesti ca ea se va apropia de Kerim dupa moartea lui Mustafa ?
Crezi ca pana acum Mustafa era o opreliste in apropierea ei de Kerim ? Se simtea intr-un fel datoare sa-i ramana penru totdeauna logodnica ????
Nu inteleg de unde ai tras concluzia ... ca se va apropia de Kerim ?
Ca eu o vad din nou traunatizata si dupa ce va muri ornitorincul . Va fi devastata ... si se va inchide si mai mult in ea .

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 K0oy06 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 29xek2v 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 258tklg
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:18 pm

salutare! slabusor episodul! adunate ,n-au fost 10 min cu enginu',mai multe cu baba cloanta si cartoanele!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:20 pm

mita baston a scris:salutare! slabusor episodul! adunate ,n-au fost 10 min cu enginu',mai multe cu baba cloanta si cartoanele!!

Buna , Mita !! kiss
Astia se gandesc la inimile noastre ... ne dau Engin in cantitati micute , sa nu ne ia vreun atac la corason . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:23 pm

Mita ????? Dar si tu tot pentru Engin te uiti ?
Tu nu ai auzit ca este cu socialul serialul asta ... Smile Smile Smile

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Rbwmck
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:23 pm

dubaisport a scris:moartea lui Mustafa va dfi o descatusare ptr Gulli
ar trebui,sa fie ultimul lucru ce-i aminte de "viata"trecuta,dar mi s-a parut cam "inghetata"fatma aseara,ceva gen:rau cu rau=musti,dar mai rau fara el.ori cantaciosul lui berene e gelos,ori scenaristele au un plan de eliminare a populatiei feminine iubitoare de siroape turcesti Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:27 pm

mita baston a scris:

pai social,ce ,ne ajuta pe noi ,cele mai trecute(decat eu sad ) sa nu mai luam pastile de somn sau sa numaram oi,mai bine sa visam toaaaata noaptea la engin cupidon

Smile Smile Smile Smile Smile
Cantaciosul lui Beren cred ca sta cu inima cat un purice cat ii este jumatatea vietii la filmari .

Ahaaaaaaaaaaa ... deci faza cu socialul CADE !!!!!!!!!! Smile
Terapia cu Engin ... este de baza in tratarea multor afectiuni . Smile

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 15cydfo
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 6:32 pm

victorelalove a scris:
Dar de ce crezi asta ? Ce te face sa te gandesti ca ea se va apropia de Kerim dupa moartea lui Mustafa ?
Crezi ca pana acum Mustafa era o opreliste in apropierea ei de Kerim ? Se simtea intr-un fel datoare sa-i ramana penru totdeauna logodnica ????
Nu inteleg de unde ai tras concluzia ... ca se va apropia de Kerim ?
Ca eu o vad din nou traunatizata si dupa ce va muri ornitorincul . Va fi devastata ... si se va inchide si mai mult in ea .


Mustafa ptr ea va ramane singurul barbat din adolescenta ei.....
apoi inca de cand au ajuns in Ist ea a trait cu teama ca Mustafa va fi tot timpul pe urmele lor sa-l omoare pe Ker, pana si Mukk i-a inoculat ideea ca Must e un pericol ptr ei amandoi;
ea inca se gandeste cum a putut Must sa se transforme intr-un monstru..sa omoare oameni si sa o rapeasca ; ea a plecat cu Must din cabinetul dr stiind ca el nu-i va face niciun rau ei ,a avut incredere in el stiindu-l pe must cel din Izmir;
la incep epis de aseara ea abia astepta sa fie prins Must dar totodata isi dorea contrariul...iar sf mie asta mi-a aratat : o Gulli TRISTA CU UN ZAMBET FORTAT ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:33 pm

azi incepe si Asi! cred ca s-au gandit cei de la kanal d si cer ro. si cel tr. ca prea mult "romance"o sa ne scoata din parametrii si nu mai are cine face curatenia de Paste,de aia au lasat-o mai moale cu enginu'. acum avem Demir pt week end 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2263181061
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:35 pm

Vreau sa ai dreptate , Dubai !! kiss 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 244732

Pai cine o lasa mai moale cu Enginu' , Mita ???
Eu in niciun caz ... Demir nu-l intrece pe Kerim in inima mea ... chiar deloc . kiss
Engin este the one and only ... 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:37 pm

dubaisport a scris:

Mustafa ptr ea va ramane singurul barbat din adolescenta ei.....
apoi inca de cand au ajuns in Ist ea a trait cu teama ca Mustafa va fi tot timpul pe urmele lor sa-l omoare pe Ker, pana si Mukk i-a inoculat ideea ca Must e un pericol ptr ei amandoi;
ea inca se gandeste cum a putut Must sa se transforme intr-un monstru..sa omoare oameni si sa o rapeasca ; ea a plecat cu Must din cabinetul dr stiind ca el nu-i va face niciun rau ei ,a avut incredere in el stiindu-l pe must cel din Izmir;
la incep epis de aseara ea abia astepta sa fie prins Must dar totodata isi dorea contrariul...iar sf mie asta mi-a aratat : o Gulli TRISTA CU UN ZAMBET FORTAT ...

nu,era terorizata ca musti o sa-l omoare pe kerim si o sa intre la puscarie,nu cred ca-i pasa de kerim atunci.da,la vremea adolescentei din izmir ,musti era singura ei alinare,eliberare,de idioata de mukko si rautatile ei.era un viitor fericit pentru ea la vremea aceea.
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:38 pm

Dubai , poate ca ai dreptate ... acum ca ma gandesc mai bine cred ca va fi ca o eliberare pentru Gullie moartea ornitorincului .
Sper sa ai dreptate ... dar tot cred ca ne inselam amarnic .

Astept dushuri !!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:39 pm

victorelalove a scris:Vreau sa ai dreptate , Dubai !! kiss 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 244732

Pai cine o lasa mai moale cu Enginu' , Mita ???
Eu in niciun caz ... Demir nu-l intrece pe Kerim in inima mea ... chiar deloc . kiss
Engin este the one and only ... 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
vezi daca eu sunt mai batrana???? pe vremea tineretii mele Smile era la moda demir si cu el am ramas in suflet cupidon
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:41 pm

dubaisport a scris:buna Mita ! kiss
buna Dubai!
ai dreptate cu un ochi rade si cu unul plange fatma!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:41 pm

Dubai nu stiu cu cine a ramas la corason ...
Cu cine ai ramas , Dubai ??????? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:43 pm



Astept dushuri !!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 [/quote]

pai poate ai noroc mai la vara,cand mai iese omul la un picnic la malul marii,ca ai vazut ce diferenta intre enginu' in costum si cel din film,cred ca are mii de paturi pe sub hainele alea,se pazeste de fane Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 6:47 pm

Mita ..eu m-am referit la faptul ca Gulli a trait tot timpul cu o teama in suflet...si ca odata cu moartea lui Must ar trebui s afie mai degajata si sa se axeze pe dragostea ei ptr Kerim
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 41 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum