Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
Mirela Maria
DENISA
8 participanți

Pagina 29 din 41 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Urmatorul

In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:49 pm

dubaisport a scris:Mita ..eu m-am referit la faptul ca Gulli a trait tot timpul cu o teama in suflet...si ca odata cu moartea lui Must ar trebui s afie mai degajata si sa se axeze pe dragostea ei ptr Kerim
pai aia e ! ce are in suflet? dragoste,sa zicem un fel de compasiune sau obisnuinta/resemnare?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:51 pm

mita baston a scris:

pai poate ai noroc mai la vara,cand mai iese omul la un picnic la malul marii,ca ai vazut ce diferenta intre enginu' in costum si cel din film,cred ca are mii de paturi pe sub hainele alea,se pazeste de fane Smile
Arata bine ,bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Enginu' ...ce sa mai ? Are ceva aparte baiatul asta . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 283516
Cred si eu ca se pazeste de fane . Tu stii ce ganduri au ?????????????
Eu stiu ... ca sunt una dintre ele . Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 6:53 pm

mita baston a scris:
pai aia e ! ce are in suflet? dragoste,sa zicem un fel de compasiune sau obisnuinta/resemnare?
compasiune a fost in primul sezon .....
sigur ca acum ea il IUBESTE pe Ker..dar nu poate sa uite nici clipele de cosmar pe care le-a trait in timpul rapirii...
hai sa fim seriosi..oricare dintre noi ar fi fost in locul ei tot asa s-ar fi comportat...in aceste momente ai nevoie doar de tine si gandurile tale ,alte pers nu te pot ajuta ...
nu a putut sa-i faca destainuiri nici doctoritei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 6:57 pm

dubaisport a scris:
compasiune a fost in primul sezon .....
sigur ca acum ea il IUBESTE pe Ker..dar nu poate sa uite nici clipele de cosmar pe care le-a trait in timpul rapirii...
hai sa fim seriosi..oricare dintre noi ar fi fost in locul ei tot asa s-ar fi comportat...in aceste momente ai nevoie doar de tine si gandurile tale ,alte pers nu te pot ajuta ...
nu a putut sa-i faca destainuiri nici doctoritei
poate aflam ce au discutat in ep de aseara,ca-i tot pomenea numele lui kerim. il iubeste,dar tot "datorita"lui s-a intamplat grozavia din noaptea aceea,nu cred ca il poate ierta vreodata,lucrul de care se teme cel mai tare kerim
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:57 pm

dubaisport a scris:

hai sa fim seriosi..oricare dintre noi ar fi fost in locul ei tot asa s-ar fi comportat...in aceste momente ai nevoie doar de tine si gandurile tale ,alte pers nu te pot ajuta ...
nu a putut sa-i faca destainuiri nici doctoritei

Sunt de acord cu tine ... kiss
Sper sa iasa ceva bun din rapirea Gulliei si moartea ornitorincului . Desi .......... slabe sanse . Crying or Very sad
Tot in dushuri imi sta speranta !!!!!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 6:59 pm

mita baston a scris:...dar tot "datorita"lui s-a intamplat grozavia din noaptea aceea,nu cred ca il poate ierta vreodata,lucrul de care se teme cel mai tare kerim
Pai de asta ar si fi mai bine sa nu ramana impreuna .
Relatia nu va functiona niciodata ... oricat s-ar stadui ei . Ea este speriata ...el este vinovat . End of story ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 7:02 pm

mita baston a scris:
poate aflam ce au discutat in ep de aseara,ca-i tot pomenea numele lui kerim. il iubeste,dar tot "datorita"lui s-a intamplat grozavia din noaptea aceea,nu cred ca il poate ierta vreodata,lucrul de care se teme cel mai tare kerim

eu, vinovat ptr noaptea violului il vad pe Erdogamn ,el a fost instigatorul nu ker....Ker atunci era ametit rau de bautura si droguri,dar sarpele de Erdo stia ce face,ca drept urmare a fost primul....

la ce secv te referi din epis de aseara?
de iertat nu-l va ierta ..nu are cum ,inconstienta e de viana aici .
dar ea acum e cu noul Kerim ,cel de care s-a indragostit ; cred ca pana la urma ea va accepta ca acest nou Kerim e alta persoana decat Ker-vinovat , altfel va avea o probl MARE.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 7:02 pm

Buna , Mirela !! kiss
Suntem bine ... la discutii . Eu una tot astept sa se mai incalzeasca ... inca mai sper ca de 2-3 ori tot mai face Kerim baita . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 244732

Tu ce mai faci ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 7:03 pm

Daca nu-l iarta ... atunci nu are de ce sa mai fie cu el . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 16 Mar 2012, 7:04 pm

Smile Smile
e seceta mare in tr.
nu mai pupam noi sa-l vedem la dush
mai ales daca fac nunta ...gata....astia sunt puritani rau
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 7:05 pm

Mirela Maria a scris: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 648483 fetelor
ce faceti??
buna Mirela ! kiss

Vic ..pai tocmai aici e esenta..ptr Gulli, Ker de care e indragostita e o alta persoana necunoscuta, intalnita in marele Istanbul ..nu e Kerim ,cel care a violat-o .....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 7:05 pm

victorelalove a scris:
Pai de asta ar si fi mai bine sa nu ramana impreuna .
Relatia nu va functiona niciodata ... oricat s-ar stadui ei . Ea este speriata ...el este vinovat . End of story ...

nu stiu cat de speriata,ma gandesc la o forma de respingere cand ti-e lumea mai draga,sau o incapabilitate de a depasi stadiul de indragostiti inocenti.pe de alta parte si kerim cred ca sta cu ceva teama in suflet ca s-ar putea sa o raneasca fizic.
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 7:05 pm

Mirela Maria a scris: Smile Smile
e seceta mare in tr.
nu mai pupam noi sa-l vedem la dush
mai ales daca fac nunta ...gata....astia sunt puritani rau

Etete ... pana acum l-am vazut de cateva ori .
Si de ce daca fac nunta ?????????
Daca se culca cu ea ... nu mai face baie ????????? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 16 Mar 2012, 7:06 pm

dubaisport a scris:

eu, vinovat ptr noaptea violului il vad pe Erdogamn ,el a fost instigatorul nu ker....Ker atunci era ametit rau de bautura si droguri,dar sarpele de Erdo stia ce face,ca drept urmare a fost primul....

la ce secv te referi din epis de aseara?
de iertat nu-l va ierta ..nu are cum ,inconstienta e de viana aici .
dar ea acum e cu noul Kerim ,cel de care s-a indragostit ; cred ca pana la urma ea va accepta ca acest nou Kerim e alta persoana decat Ker-vinovat , altfel va avea o probl MARE.

daca-si aduce aminte ca a violat-o si el
atunci sa vezi jale
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 7:06 pm


la ce secv te referi din epis de aseara?

la sedinta de terapie cu doctorita ,in dormitorul fatmei
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 16 Mar 2012, 7:06 pm

victorelalove a scris:

Etete ... pana acum l-am vazut de cateva ori .
Si de ce daca fac nunta ?????????
Daca se culca cu ea ... nu mai face baie ????????? Smile Smile Smile

poate intr-un lighean....pe picioare Smile Smile Smile
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 7:07 pm

dubaisport a scris:

Vic ..pai tocmai aici e esenta..ptr Gulli, Ker de care e indragostita e o alta persoana necunoscuta, intalnita in marele Istanbul ..nu e Kerim ,cel care a violat-o .....
Sa speram ca totul se va lamuri ...
Dar ma multumesc cu prezenta lui Kerim . In rest ... nu prea mai conteaza ce se intampla . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 7:07 pm

Mirela Maria a scris:

daca-si aduce aminte ca a violat-o si el
atunci sa vezi jale
pai el nu a violat-o .....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 7:08 pm

Mirela Maria a scris:

poate intr-un lighean....pe picioare Smile Smile Smile

Dar de ceeeeeeeeeeeeeeeeee ? Nu mai au apa la dushhhhhhhhhhhh ? Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 7:09 pm

Mirela Maria a scris:

daca-si aduce aminte ca a violat-o si el
atunci sa vezi jale

Nuuuuuuuuuuuu ... pai daca s-a intamplat asa ... atunci totul a fost in zadar si nu mai are rost ca el sa traiasca . Si se va omora ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 16 Mar 2012, 7:09 pm

mita baston a scris:
la ce secv te referi din epis de aseara?

la sedinta de terapie cu doctorita ,in dormitorul fatmei

aa daaa ...asteptam traducerea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 16 Mar 2012, 7:11 pm

dubaisport a scris:
pai el nu a violat-o .....

nu se stie sigur
vural a murit si fiind toti ametiti s-ar fi putut insela
eu ma gandesc acum si la varianta asta
sa vedeti ca daca nu moare un personaj principal nu e film turcesc
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 7:12 pm

O fi vreuna ca tocmai asta sa fie surpriza din final . El afla ca a violat-o ... si se cam termina orice relatie ...si speranta ...si viitor .
Dar nu cred ... nu ar mai putea fi folosit serialul ca TERAPIE . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 16 Mar 2012, 7:12 pm

dubaisport a scris:
pai el nu a violat-o .....

el nu-si aminteste nimic de atunci,se bazeaza doar pe ce i-a spus vural,cum ca n-ar fi atins-o pe fatma
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 16 Mar 2012, 7:13 pm

Mirela Maria a scris:
sa vedeti ca daca nu moare un personaj principal nu e film turcesc

Nu cred . Daca moare el atunci Gullia are o noua trauma . Daca moare ea ... ce exemplu le da victimelor la care s-au referit mereu .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 41 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum