Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Apr 2012, 7:10 pm

Arnav heading towards truth in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Ikpnd_post_1333449162
He doesn’t want her to get any credit and she can’t let him ruin her sense of worth under his pride; such is the relation shared by Arnav (Barun Sobti) and Khushi (Sanaya Irani) in Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon that every single moment of their relation gets us closer to a new shade of their unconditional love.

We know that as of now you all must be quite eager to watch out the Heer-Ranjha track, which we can’t help but compliment Nani for executing it so well. As seen, Nani had sensed the tension between the two and this made her bring Arnav to the Fashion show in order to make him act with Khushi.

The epic love track is going to be instrumental in making Arnav doubt his thoughts which he has developed post Shyam’s (Abhaas Mehta) revelation. The way things are heading, it is felt that soon Arnav will get closer to the truth and will get everything clear in his mind. However, a major twist might be coming the way of all IPKKND lovers with Khushi confessing her love for him.

Yes, you read it all correct. A source close to the production house has stated that post the Heer-Ranjha sequence wherein Khushi will refuse to share the award with Arnav, the two will end up into a fight as always. If go by the updates that have reached us then this time it would be Arnav who will be dumbstruck after listening to Khushi’s honest confession.

While arguing, Khushi will unknowingly end up admitting that loving Arnav was the biggest mistake of her life. Well, if this happens, the show is bound to see a major twist happening. Khushi’s confession will definitely make Arnav look at things in a different way.

Let us hope that this news stand true and we see the Arnav-Khushi love track blossoming!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 244732 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 244732 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 244732
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 7:34 pm

Skumpyk86 a scris:Arnav heading towards truth in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Ikpnd_post_1333449162
He doesn’t want her to get any credit and she can’t let him ruin her sense of worth under his pride; such is the relation shared by Arnav (Barun Sobti) and Khushi (Sanaya Irani) in Star Plus’ Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon that every single moment of their relation gets us closer to a new shade of their unconditional love.

We know that as of now you all must be quite eager to watch out the Heer-Ranjha track, which we can’t help but compliment Nani for executing it so well. As seen, Nani had sensed the tension between the two and this made her bring Arnav to the Fashion show in order to make him act with Khushi.

The epic love track is going to be instrumental in making Arnav doubt his thoughts which he has developed post Shyam’s (Abhaas Mehta) revelation. The way things are heading, it is felt that soon Arnav will get closer to the truth and will get everything clear in his mind. However, a major twist might be coming the way of all IPKKND lovers with Khushi confessing her love for him.

Yes, you read it all correct. A source close to the production house has stated that post the Heer-Ranjha sequence wherein Khushi will refuse to share the award with Arnav, the two will end up into a fight as always. If go by the updates that have reached us then this time it would be Arnav who will be dumbstruck after listening to Khushi’s honest confession.

While arguing, Khushi will unknowingly end up admitting that loving Arnav was the biggest mistake of her life. Well, if this happens, the show is bound to see a major twist happening. Khushi’s confession will definitely make Arnav look at things in a different way.

Let us hope that this news stand true and we see the Arnav-Khushi love track blossoming!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 244732 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 244732 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 244732


Da am citit si eu.Deci e chiar posibil.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Apr 2012, 7:39 pm

iulianagl a scris:


Da am citit si eu.Deci e chiar posibil.


Sa speram..nu stiu sigur...ce nu imi place e faptul ca spune ea prima...mi-ar fii placut sa fie el ca la cate i-a facut....
De ce sa faca ea mereu primul pas?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 7:44 pm

Skumpyk86 a scris:

Sa speram..nu stiu sigur...ce nu imi place e faptul ca spune ea prima...mi-ar fii placut sa fie el ca la cate i-a facut....
De ce sa faca ea mereu primul pas?

Pai el iubita n-o sa recunoasca niciodata nici chiar in sinea lui.El are in cap ca Khushi il iubeste pe Shyam si vrea sa i-l fure lui Anjy.Deci cum ar putea el sa-i spuna ca o iubeste cu toate ca ea ar vrea sa auda asta din gura lui dar...nicio sansa.N-ai vazut ca la intrebat de ceea ce a spus pe scena si el a spus ca sunt cuvintele lui Ranjha iar ea ca nu e adevarat acelea au fost cuvintele lui ASR iar el iar a luat-o razna ca a fost actorie si a facut-o doar pt familie, si sa nu creada ce aude sau cam asa ceva eu una asta am inteles.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 03 Apr 2012, 7:50 pm

iulianagl a scris:

Pai el iubita n-o sa recunoasca niciodata nici chiar in sinea lui.El are in cap ca Khushi il iubeste pe Shyam si vrea sa i-l fure lui Anjy.Deci cum ar putea el sa-i spuna ca o iubeste cu toate ca ea ar vrea sa auda asta din gura lui dar...nicio sansa.N-ai vazut ca la intrebat de ceea ce a spus pe scena si el a spus ca sunt cuvintele lui Ranjha iar ea ca nu e adevarat acelea au fost cuvintele lui ASR iar el iar a luat-o razna ca a fost actorie si a facut-o doar pt familie, si sa nu creada ce aude sau cam asa ceva eu una asta am inteles.

Demon Ticalos!!!
N-ar recunoaste....isi schimba starea de spirit intr-o secunda. Nu are ocazia sa-l prinda cu garda jos... nu-i citeste in priviri sentimentele...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 7:52 pm

tiberici a scris:

Demon Ticalos!!!
N-ar recunoaste....isi schimba starea de spirit intr-o secunda. Nu are ocazia sa-l prinda cu garda jos... nu-i citeste in priviri sentimentele...

E bleg rau. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Apr 2012, 7:53 pm

iulianagl a scris:

Pai el iubita n-o sa recunoasca niciodata nici chiar in sinea lui.El are in cap ca Khushi il iubeste pe Shyam si vrea sa i-l fure lui Anjy.Deci cum ar putea el sa-i spuna ca o iubeste cu toate ca ea ar vrea sa auda asta din gura lui dar...nicio sansa.N-ai vazut ca la intrebat de ceea ce a spus pe scena si el a spus ca sunt cuvintele lui Ranjha iar ea ca nu e adevarat acelea au fost cuvintele lui ASR iar el iar a luat-o razna ca a fost actorie si a facut-o doar pt familie, si sa nu creada ce aude sau cam asa ceva eu una asta am inteles.

Inca nu am vazut ep complet...doar prima parte.Da dar dupa acel articol ar veni ca ea se scapa si spune dupa cearta sau in timpul certei....de ce nu putea el/sau sa spuna la nervi?
Nu imi place ca face ea primul pas mereu...cum spui tu ca l-a intrebat de ce a spus pe scena..tot ea...
Nici Khushi nu recunoaste ca il iubeste intr-un fel dar la cea mai mica atentie de la el 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 283516 ...si tot el are grija sa o raneasca apoi...
Citeam pe un site ca el nu recunoaste ca e o lupta in sufletul lui sa intelegem etc..dar in sufletul ei?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 8:02 pm

Skumpyk86 a scris:

Inca nu am vazut ep complet...doar prima parte.Da dar dupa acel articol ar veni ca ea se scapa si spune dupa cearta sau in timpul certei....de ce nu putea el/sau sa spuna la nervi?
Nu imi place ca face ea primul pas mereu...cum spui tu ca l-a intrebat de ce a spus pe scena..tot ea...
Nici Khushi nu recunoaste ca il iubeste intr-un fel dar la cea mai mica atentie de la el 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 283516 ...si tot el are grija sa o raneasca apoi...
Citeam pe un site ca el nu recunoaste ca e o lupta in sufletul lui sa intelegem etc..dar in sufletul ei?

Pai nimeni nu se gandeste ce e in sufletul ei decat noi, atat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 8:05 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 526788_336010719790761_188148201243681_936967_825371838_n Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Apr 2012, 8:06 pm

Skumpyk86 a scris:

uite a aparut si in doua parti:

Eu acolo pe acel forum il vad mereu...apare imediat dupa ce e la tv..dar in mai multe parti apoi mai tarziu un pic le face in doua parti HQ.Imi place ca il gasesc pe mai multe saituri daily,youtube,videoweed,si e calitate buna...
kiss kiss kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 8:08 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 559759_335963539795479_188148201243681_936857_1091691105_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Apr 2012, 8:10 pm

iulianagl a scris:

Pai nimeni nu se gandeste ce e in sufletul ei decat noi, atat.

inca nu am vazut promo din ep urmator dar am citit pe diferite saituri acum..ca nu stiu ce a zis Khushi de Arnav..si toata lumea gata ea e vinovata ca strica tot etc....se pare ca toti au uitat cat a suferit si ea.... sad ...ma apuc sa vad partea a doua aum....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 8:11 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 549094_271582439593075_160588447359142_636578_1221327752_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Apr 2012, 8:12 pm

petronela a scris:
kiss kiss kiss kiss kiss

uite linkul forumului...

imediat dupa film le pune...iar un pic mai tarziu in doua parti...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 8:15 pm

Skumpyk86 a scris:

inca nu am vazut promo din ep urmator dar am citit pe diferite saituri acum..ca nu stiu ce a zis Khushi de Arnav..si toata lumea gata ea e vinovata ca strica tot etc....se pare ca toti au uitat cat a suferit si ea.... sad ...ma apuc sa vad partea a doua aum....

Nu le spune ca refuza trofeul.Iar aia de ce ca a jucat Heer and Ranjha si au castigat iar a spus ca ea trebuia sa joace cu Nani nici decum cu sotul ei asa ca-l refuza iar Arnav aude toate astea iar aia ce daca fiecare sot trebuie sa-si ajute sotia asta e bine iar ea nu.Si cred ca de la asta se cearta si ajunge sa-i spuna ca greseala vietii ei e ca-l iubeste.E cam prostut Arnav ca ea ia mai spus ca nu merita iubirea celor care-l iubeste.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Apr 2012, 8:17 pm

iulianagl a scris:

Nu le spune ca refuza trofeul.Iar aia de ce ca a jucat Heer and Ranjha si au castigat iar a spus ca ea trebuia sa joace cu Nani nici decum cu sotul ei asa ca-l refuza iar Arnav aude toate astea iar aia ce daca fiecare sot trebuie sa-si ajute sotia asta e bine iar ea nu.Si cred ca de la asta se cearta si ajunge sa-i spuna ca greseala vietii ei e ca-l iubeste.E cam prostut Arnav ca ea ia mai spus ca nu merita iubirea celor care-l iubeste.


am inteles ca ar fii spus si ceva de el ...oricum o reactie destul de dura indiferent ce spune Khushi..au uitat cate i-a facut si el...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Apr 2012, 8:47 pm

Am gasit pe un site si mi-a placut tare mult...
Spune ca e dedicatie prentu toti care au examene...
Cu 2luni inainte de examen....2 saptamani inainte de examen,2 zile inainte de examen,2 ore inainte de examen:
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Tumblr_m1t7757hPH1qbwau8
Apoi cu 2 minute inainte de examn....
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Tumblr_llqtsvSuav1qcf3qi
In timpul examenului..
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Tumblr_llqu08qekl1qcf3qi
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Tumblr_llqtzczWW61qcf3qi
Si dupa examen:...din nou la Iss pyaar..
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Tumblr_m1t7757hPH1qbwau8
Credit:oh.petite.one

Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 8:50 pm


Vizionare placuta.Eu imi incep treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 08 Noi 2012, 9:07 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Apr 2012, 9:01 pm

iulianagl a scris:http://tvmasti.in/online/dm/?url=xpvtsf
Vizionare placuta.Eu imi incep treaba. kiss
Și eu de la min 10.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Apr 2012, 9:13 pm

Khushi: Dacă mă uit într-o oglindă te văd pe tine.
Dulciurile pentru căsătorie. Cum ar putea ca un dulce să fie atât de dulce? Se pare că zilele mele s-au îndulcit. Siropul fericirii mele îndulcește totul. Astăzi, chiar dacă mănânc otravă îmi va părea dulce.
Arnav: Khushi, spune-mi când ar trebui să vin.
Khushi: Peste puțin timp.
Arnav: Și apoi?
Khushi: Apoi va veni cel mai bun moment al vieții tale și cel mai rău moment din viața lui Ranjha.
Arnav: Adică?
Khushi: Eu voi muri. (Bravo fata noastră, ce răspuns 100 la 0 pentru Khushi)
Ce se întâmplă cu mine? Ranjha! Ranjha!
Arnav: Heer! Heer! Heer, ridică-te! Heer, doar o dată, deschide ochii și uită-te la mine. Heer, nu pot trăi fără tine. Fără tine Ranjha nu înseamnă nimic, Heer. Te-am lăsat și am plecat. Mi-am convins inima că pentru mine nu există nici o diferență. Dar tu știi că nu pot trăi fără tine. Tot ce-am spus, tot ce-am făcut, uită. Doar întoarce-te. Astăzi, nimic nu mai are sens, nici adevărul, nici minciuna. Un singur lucru mai are sens, dacă tu nu existi, nici eu nu exist. N-ai spus tu că fără Heer nu există nici identitatea lui Ranjha? Dacă Heer nu e în viață, nici viața lui Ranjha nu are rost. Nu aici dar poate undeva există o lume unde noi doi nu ne vom despărți niciodată.
Orice lucru nedrept pe care ți l-am spus nu avea nici un sens. Orice nedreptate pe care ți-am făcut-o era lipsită de sens. Nu există nimic corect sau greșit în dragoste. Dragostea înseamnă doar un lucru, că întotdeauna voi fi...
Khushi: Ai spus ceva?
Arnav: Poftim?
Khushi: Spuneai că "întotdeauna..." Ce "întotdeauna"?
Prezentator: Prieteni...

Anjali: Akash, mă întorc imediat. Bunico, planul nostru a mers. Ce frumos! Ce frumos! A fost un plan grozav! Ți-ai lăsat special costumul acasă. Și apoi ai cerut să se aducă costumele lui Heer și Ranjha aici.
Nani: Da.
Anjali: Și apoi l-ai convins pe Arnav să interpreteze rolul lui Ranjha ca partener a lui Khushi.
Nani: Da.
Anjali: Iar el a fost de acord.
Nani: Da.
Anjali. Foarte frumos, foarte frumos.

Khushi: Spune-mi.
Prezentator: Felicitări. Amândoi ați interpretat foarte bine.
Khushi: Nu poți să mă eviți. Uită-te la mine d-nule Arnav Singh Raizada. Tu te înfurii dacă plec în timp ce vorbești. E valabil și pentru mine.
Arnav: Ce este? Spune-mi!
Khushi: Ce ai vrut să spui când erai pe scenă? "Toate nedreptățile pe care ți le-am spus nu aveau nici un sens. Toate nedreptățile pe care ți le-am făcut nu aveau nici un sens. Nu există nimic corect sau greșit în dragoste. Dragostea înseamnă doar un lucru. Că eu întotdeauna..." Ce-ai vrut să spui?
Arnav: N-am spus eu asta. Erau replicile lui Ranjha.
Khushi: Ba nu! A fost Arnav Singh Raizada.
Arnav: Nu mai crede tot ce vezi. Am mers pe scenă doar pentru că a insistat bunica. Am făcut totul doar pentru familia mea. Doar am interpretat un rol. Ai înțeles?
Khushi: Bine. Am înțeles. Acum pleacă. Așa cum faci întotdeauna.

Prezentator: Premiul va merge la cei cu cea mai bună performanță. Conform juriului, performanța dv și a soțului dv. a fost cea mai bună.
Khushi: N-a fost nimic special. Doar am jucat un rol. Costumul bunicii lipsea și deodată el a intrat pe scenă.
Prezentator: Exact. Aveați nevoie de ajutor în ultima clipă. Iar el v-a ajutat. Asta e datoria unui soț bun.
Khushi: Nu. Să participi în ultima clipă înseamnă să înșeli. E un trișor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Apr 2012, 10:16 pm

Iuliana am o rugăminte, la min 16 și un pic prezentatorul spune ceva ce eu n-am înțeles. Poți să traduci tu te rog?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 10:16 pm

Mama ce interpretare!Nu-mi vine sa cred ca Arnav a spus ce a tinut in inima lui pana acum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 10:16 pm

narcisa a scris:Iuliana am o rugăminte, la min 16 și un pic prezentatorul spune ceva ce eu n-am înțeles. Poți să traduci tu te rog?

Stai sa ajung acolo sunt pe la 15. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 10:31 pm

narcisa a scris:Iuliana am o rugăminte, la min 16 și un pic prezentatorul spune ceva ce eu n-am înțeles. Poți să traduci tu te rog?

"Prieteni, ridicati-va pentru Heer si Ranja si puterea interpretarii lor la un loc."Eu asa as traduce.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Apr 2012, 10:38 pm

la facut si trisor.Dar ce frumos a fost episodul de abia astept sa-l vad pe cel de maine.Doamne!!! 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum