Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 04 Apr 2012, 11:50 pm

iulianagl a scris:[_n.jpg[/img]
Incerc sa ma duc la culcare noapte buna. kiss
Noapte bună Iulia. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 04 Apr 2012, 11:51 pm

narcisa a scris:
Îmi place că fata noastră a învățat să se apere de amenințările lui Chote. Oricum numai gura e de el. Nu mai fă aia că.... Iar Khushi îl provoacă, ce-ai să faci? Hai, fă Chote, dacă ai curaj. Smile

Iar el nu vrea sa aibe curaj.Mereu da bir cu fugitii.N-ai vazut ca si Nani are aceeasi parere.dar sunt curioasa ce o s-o mai ameninte acum.Tot cu Payalia?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 04 Apr 2012, 11:54 pm

iulianagl a scris:

Iar el nu vrea sa aibe curaj.Mereu da bir cu fugitii.N-ai vazut ca si Nani are aceeasi parere.dar sunt curioasa ce o s-o mai ameninte acum.Tot cu Payalia?
Nu știu ce va face dar eu aștept cu nerăbdare. Îmi place serialul și am încredere că vor mai fi multe lucruri frumoase de acum înainte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 04 Apr 2012, 11:56 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 532464_329852097078747_218953084835316_882055_460039447_n
Va rog sa nu-l visati!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 04 Apr 2012, 11:57 pm

narcisa a scris:
Nu știu ce va face dar eu aștept cu nerăbdare. Îmi place serialul și am încredere că vor mai fi multe lucruri frumoase de acum înainte.

Stai sa vezi cand o sa afle Nani ca ei defapt nici nu sunt casatoriti sau despre Shyam si Khushi ehee sunt multe chestiuni de rezolvat mai avem de impuscat, tras palme etc.. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 12:00 am

Gata acum chiar plec. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 155656 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 155656 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 523120
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 12:02 am

iulianagl a scris:4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 _460039447_n
Va rog sa nu-l visati!!!
l-ai căutat mult?
Noapte bună fetele. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 1:03 am

Arnav is too egoistic a person - Khushi

Khushi and Arnav performed the immortal love story of Heer-Ranjha on stage. Their performance was appreciated by one and all. But when Khushi is informed that she and Arnav will win the award, she refuses to accept it. Why does Khushi refuse to accept it?
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Ipkknd_350x250
Our source from Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? says "Arnav finally agreed to play Ranjha's role and got extremely emotional while saying the dialogues to Khushi. Arnav said "Jab jo bura kaha, uska koi matlab nahi. Jab jo bura kiya, uska koi matlab nahi. Iss pyaar main sahi aur galat ka koi matlab nahi. Bas ek cheez ka matlab hai, ki main, hamesha, hamesha tumse?" Khushi was taken aback after hearing this and after the play asked to him to finish saying what he had left incomplete. But Arnav refused to do so and told her that he was just acting. This has irked Khushi and later when she finds out that she and Arnav are about to win the award, she refuses to accept it. She informs the host that she does not want to take the award with her husband. Arnav hears Khushi saying this and gets angry. He and Khushi end up fighting with one another."

Khushi says "Arnav Singh Raizada has too much of pride and he will never admit to having any feelings for anyone. Arnavji claimed that he only performed with me on stage as nani had asked him to do so. Since this act means nothing to him, it is better not to accept this award."

Arnav says "I got emotional while performing the act but later I realised it is better to leave things unsaid. Even after I helped Khushi in the performance, she accuses me of having too much pride and rejects the award."

How will Arnav react when Khushi refuses to accept the award? Catch Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Monday ' Friday 8 pm only on STAR Plus.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 1:19 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 C0hLT4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 KS8qO4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 GZpWp4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 7eVzy4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 G2dCi4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 YKOF54.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 1FRHz
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 1:21 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 VYBe24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 QJSnZ4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 QBluG4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 F6mB04.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 LNrel4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 JO7JE

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 1:22 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 SafXH

Skumpyk86 a scris:Arnav is too egoistic a person - Khushi

Khushi and Arnav performed the immortal love story of Heer-Ranjha on stage. Their performance was appreciated by one and all. But when Khushi is informed that she and Arnav will win the award, she refuses to accept it. Why does Khushi refuse to accept it?
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Ipkknd_350x250
Our source from Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? says "Arnav finally agreed to play Ranjha's role and got extremely emotional while saying the dialogues to Khushi. Arnav said "Jab jo bura kaha, uska koi matlab nahi. Jab jo bura kiya, uska koi matlab nahi. Iss pyaar main sahi aur galat ka koi matlab nahi. Bas ek cheez ka matlab hai, ki main, hamesha, hamesha tumse?" Khushi was taken aback after hearing this and after the play asked to him to finish saying what he had left incomplete. But Arnav refused to do so and told her that he was just acting. This has irked Khushi and later when she finds out that she and Arnav are about to win the award, she refuses to accept it. She informs the host that she does not want to take the award with her husband. Arnav hears Khushi saying this and gets angry. He and Khushi end up fighting with one another."

Khushi says "Arnav Singh Raizada has too much of pride and he will never admit to having any feelings for anyone. Arnavji claimed that he only performed with me on stage as nani had asked him to do so. Since this act means nothing to him, it is better not to accept this award."

Arnav says "I got emotional while performing the act but later I realised it is better to leave things unsaid. Even after I helped Khushi in the performance, she accuses me of having too much pride and rejects the award."

How will Arnav react when Khushi refuses to accept the award? Catch Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Monday ' Friday 8 pm only on STAR Plus.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 05 Apr 2012, 1:42 am

nu dormitiii bueiiii Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 7:42 am

AdrianaMatza a scris:nu dormitiii bueiiii Smile


Bueiiii, tu n-ai somn? Smile
Buna dimi.4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 532508_330207897039803_317207458339847_960085_1428690236_n
Ce zice-ti se cearta Arnav cu Khushi din cauza lui Shyam?Dar pun pariu ca Khushi n-o sa stie dar o sa banuiasca.Ce-si mai forta Shyam norocul de a merge cu Khushi la farmacie.Si o sa-i arate batista care a lasat-o la farm. lui Arnav.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 8:04 am

https://www.youtube.com/watch?v=jeH3ZVaf3M8&feature=relmfu
Si acum priviti si amintiti-va de ceva!!!!Ce se potriveste si cu astia doi. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 8:05 am

Si acum va las sa aveti o zi cat mai frumoasa. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 05 Apr 2012, 12:01 pm

iulianagl a scris:https://www.youtube.com/watch?v=jeH3ZVaf3M8&feature=relmfu
Si acum priviti si amintiti-va de ceva!!!!Ce se potriveste si cu astia doi. Smile Smile Smile
frumos clip! Pacat ca Alexa nu va ma subtitra filmul...era o posibilitate sa-l urmaresc si eu...asa in ritmul care este pus de fata aceea uit episodul anterior pana e postat urmatorul... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 12:19 pm

Admin_dea05 a scris:frumos clip! Pacat ca Alexa nu va ma subtitra filmul...era o posibilitate sa-l urmaresc si eu...asa in ritmul care este pus de fata aceea uit episodul anterior pana e postat urmatorul... Smile

Aceiasi parere!!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 1:25 pm

Min 2:36!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 05 Apr 2012, 1:41 pm

Skumpyk86 a scris:Min 2:36!
Vrei sa spui ca iar se cearta... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754
si iar se imbratiseaza... cupidon.
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 1:49 pm

petronela a scris:
Vrei sa spui ca iar se cearta... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754
si iar se imbratiseaza... cupidon.

se cearta sa vedem...ca ea il intreaba de ce s-a casatorit cu ea etc...apoi cand o sealveaza el de o imbratiseaza nu se aude foarte bine dar inteleg ca spune de ce o salveaza daca o uraste...dar el ca de obicei da bir cu fugiti...

Sa vedem ca eu nu am incredere in cei de la E24...pana acum nu prea s-a indeplinit ce zis ei...dar imaginile aratate au aparut si la celenate emisuni...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 1:51 pm

Uite si celelante emisiuni..sunt de ieri...




Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 05 Apr 2012, 2:07 pm

Skumpyk86 a scris:

se cearta sa vedem...ca ea il intreaba de ce s-a casatorit cu ea etc...apoi cand o sealveaza el de o imbratiseaza nu se aude foarte bine dar inteleg ca spune de ce o salveaza daca o uraste...dar el ca de obicei da bir cu fugiti...

Sa vedem ca eu nu am incredere in cei de la E24...pana acum nu prea s-a indeplinit ce zis ei...dar imaginile aratate au aparut si la celenate emisuni...
De Shyam nimic nu zic...daca-i reproseaza ceva...daca se ia si de el ...sau are incredere in el .. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 3176764736.. nu stiu ceva poate totusi lamuresc...daca e cearta iar.. mai fac pauza ...si asa am restanta la Geet..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 2:15 pm

petronela a scris:
De Shyam nimic nu zic...daca-i reproseaza ceva...daca se ia si de el ...sau are incredere in el .. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 3176764736.. nu stiu ceva poate totusi lamuresc...daca e cearta iar.. mai fac pauza ...si asa sunt restanta la Geet..

si eu acelasi lucru zic daca iar e cearta fac pauza....stau prost cu 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754 ...m-am saturat de Shyam!!!
Nu zic de Shyam..dar cearta sigur vor avea se vede din imagini si se aude dar nu foarte bine ca il ia la intrebari Khushi pe Arnav...dar cei de la e24 comentarile lor nu ii cred ca de multe ori au fost false...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 05 Apr 2012, 2:23 pm

Skumpyk86 a scris:

si eu acelasi lucru zic daca iar e cearta fac pauza....stau prost cu 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754 ...m-am saturat de Shyam!!!
Nu zic de Shyam..dar cearta sigur vor avea se vede din imagini si se aude dar nu foarte bine ca il ia la intrebari Khushi pe Arnav...dar cei de la e24 comentarile lor nu ii cred ca de multe ori au fost false...
Vrei sa zici ca il ia la rost Khushi pe Arnav...??? Nu e invers ?? stupid Deci mai fac si cu schimbul ... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 2:26 pm

petronela a scris:
Vrei sa zici ca il ia la rost Khushi pe Arnav...??? Nu e invers ?? stupid Deci mai fac si cu schimbul ... stupid


nu stiu daca o va certa si el..dar in acel video pus...arata ca Khushi il ia la intrebari pe Arnav..de ce s-a casatorit cu ea?Apoi ca de ce o salveaza daca o uraste?
Poate se cearta inainte si de aceea e Khushi asa suparata..nu stiu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum