Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 10:40 pm

Manorama nu s-a lecuit, încep să cred că ea chiar are o piatră în loc de inimă, iar Shyam e de-a dreptul bolnav. Khushi ar fi trebuit să-i scoată ochii. Și asta tot atingere se cheamă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 10:41 pm

Ce certuri pasionale au Smile De unde atata ura ? Nu crede nici el ce zice. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 10:42 pm

narcisa a scris:Manorama nu s-a lecuit, încep să cred că ea chiar are o piatră în loc de inimă, iar Shyam e de-a dreptul bolnav. Khushi ar fi trebuit să-i scoată ochii. Și asta tot atingere se cheamă.


Smile Smile Smile O ajut si eu! Smile
dar doar la personaj ...cu actorul nu am nimic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 05 Apr 2012, 10:42 pm

iulianagl a scris:

Pe Shyam sunt dar de Arnav sunt mai mult dezamagita intr-adevar a fost un episod extrem de tensionat cu dialoguri bune si un Rabba ve bun dar ce folos ca in Arnav s-au rasculat Demonii.El in loc sa incerce sa afle adevarul el tot de Khushi se ia.iar proasta aia de Anjaly parca ne face in ciuda tot cu Pirania aia de Shy tine.Imi doresc ca Arnav sa-i dea lui Khushi prezumtia de nevinovatie ca eu cred ca merita Khushi asta.Nu Shyam se bucura bine mersi de abnii si traiul bun datorita lui Arnav iar Khushi Cenusareasa noastra primeste papara.
Eu am reusit sa ma detasez putin de film...ma enervau rau certurile lor...cred ca m-am imunizat... Smile Smile
Pacat ca lungesc atat de mult certurile dintre ei...se mai cearta oamenii ...dar incearca sa si rezolve neintelegerile, la ei parca alimenteaza mereu cu ceva ..sa fie cat mai palpitant si mai enervant... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2743637754
doar se inspira din realitate sau au inceput sa faca serial SF... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 10:43 pm

narcisa a scris:Manorama nu s-a lecuit, încep să cred că ea chiar are o piatră în loc de inimă, iar Shyam e de-a dreptul bolnav. Khushi ar fi trebuit să-i scoată ochii. Și asta tot atingere se cheamă.

Corect ! O atingere de iti ia ochii Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 10:43 pm

narcisa a scris:Manorama nu s-a lecuit, încep să cred că ea chiar are o piatră în loc de inimă, iar Shyam e de-a dreptul bolnav. Khushi ar fi trebuit să-i scoată ochii. Și asta tot atingere se cheamă.


Eu o vad ca pe o taranca din aia proasta care se da mare Doamna dar n-are nimic in capul ala de Hello.Hi.Bye bye.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 10:47 pm


Doamne ce misto e melodia asta eu habar n-aveam ca se numeste asa si o cautam inebunita "chiu"...Silly me!! stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 10:47 pm

lica54 a scris:Dragalaselor!Noapte buna si pe aceasta alee kiss kiss kiss kiss

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 M._05
Noapte bună Dadi. Odihnă plăcută. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 10:48 pm

Alexa20 a scris:Ce certuri pasionale au Smile De unde atata ura ? Nu crede nici el ce zice. Smile
Dar încearcă din răsputeri să se convingă că o urăște. Nici noi nu-l credem.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 10:50 pm

Deci sa inteleg ca Khushi nu ia spus lui Chote de greseala ei?Deci e posibil nici sa nu-i spuna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 10:51 pm

narcisa a scris:
Dar încearcă din răsputeri să se convingă că o urăște. Nici noi nu-l credem.

Pai nu se crede pe el insusi noi nici atat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 10:53 pm

Anti heroes take over prime time

.......
Arnav Singh Raizada (played by Barun Sobti) in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? who is always arrogant and rude with his newly acquired wife Khushi whom he blackmailed into a secret wedding.
....

Barun Sobti says, "To play a business tycoon who is arrogant, curt, no nonsense and always gets what he wants was something 'different' from the roles I'd done earlier. As it is TV doesn't have many variations to offer, in terms of roles/characters. So to play someone like Arnav was a challenge."

http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/tv/Anti-heroes-take-over-prime-time/articleshow/12546862.cms
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 10:55 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 05 Apr 2012, 11:00 pm

Iuli 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 517793 pentru traducere... kiss kiss
Narcisa si un bonus pentru tine ... kiss hot..hot..
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 29536205

petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 11:01 pm

Skumpyk86 a scris:


Smile Smile Smile O ajut si eu! Smile
dar doar la personaj ...cu actorul nu am nimic...
Nici eu n-am nimic cu actorul, ba chiar îmi place cum îi stă cu părul lung. Să se tundă mai repede să pot să-l urăsc și eu pe Shyam. Acum doar mă enervează.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 11:04 pm

petronela a scris:Iuli 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 517793 pentru traducere... kiss kiss
Narcisa si un bonus pentru tine ... kiss hot..hot..
[]

Petro, m-ai făcut să leșin. Abia am ieșit de sub masă. Unde ai ținut ascunsă bunăciunea asta? 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 248946 confused sunny afro 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 242329 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 354328 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 354328 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 354328 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 354328
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 11:05 pm

narcisa a scris:
Nici eu n-am nimic cu actorul, ba chiar îmi place cum îi stă cu părul lung. Să se tundă mai repede să pot să-l urăsc și eu pe Shyam. Acum doar mă enervează.

Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 11:11 pm

stupid dar pana la urma Arnav de care mana a prins-o?
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Image
credit poze mid-night-sun
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 11:15 pm

Skumpyk86 a scris: stupid dar pana la urma Arnav de care mana a prins-o?

credit poze mid-night-sun

A prins-o ce-i drept dar mai sa-i dea drumul.Scarba de ce nu-l ia la intrebaru si pe Shyam?Nu ca nu vrea s-o supere pe sora-sa.Incep sa cred ca majoritatea din familia Raizada sunt prosti facuti gramada, primul pe lista e Chote urmat de Anjali.Se da mare si tare dar pana la urma tot tarate are in cap.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 11:25 pm

Ma duc la culcare ca mi-a stricat seara si Arnav si Em si Shyam.Noapte buna.Daca maine nu-i spune Khushi de greseala ei inseamna ca s-au razgandit CV-ul ne mai lasa la frigana oleaca.Dar eu tare as vrea sa-i spuna ca asa ii mai da o palma in mandria lui egoista.Asta frate e mai ceva ca un monstru egoist.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 11:31 pm

Skumpyk86 a scris: stupid dar pana la urma Arnav de care mana a prins-o?
[[/img]
credit poze mid-night-sun
Frate ce ochi de spion ai! Nu cumva ai băut niște lassi negru ca Jugnu? Eu n-am băgat de seamă detaliul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 11:38 pm

iulianagl a scris:

A prins-o ce-i drept dar mai sa-i dea drumul.Scarba de ce nu-l ia la intrebaru si pe Shyam?Nu ca nu vrea s-o supere pe sora-sa.Incep sa cred ca majoritatea din familia Raizada sunt prosti facuti gramada, primul pe lista e Chote urmat de Anjali.Se da mare si tare dar pana la urma tot tarate are in cap.

a prins-o dar ba e drepata ba e stanga mana.....dupa Arnav o trec pe lista pe Manorma...Anjali traieste in lumea ei..dar e o dulceata momentan cu Khushi...nu a facut-o cu rea intentie..a vrut sa nu isi mai faca griji Anav..asa ca o iert..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 11:40 pm

narcisa a scris:
Frate ce ochi de spion ai! Nu cumva ai băut niște lassi negru ca Jugnu? Eu n-am băgat de seamă detaliul.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
dar aproape la fiecare ep am observat cate ceva.....dar pe acea cu rochia lu Heer cand a intrat la apa...ai vazut-o? Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 11:42 pm

Skumpyk86 a scris:Si nu sunt deloc atenti la detali...
in ep de luni Heer avea rochita lunga...atunci cand au vazut-o prima data Arnav si bunica....
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Sdqsi

dar cand a ajuns pe scena ce s-a intamplat cu rochita ei?A intrat la apa?
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 XS8r5



aceasta Narcisa......
Smile Smile Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 11:45 pm

iulianagl a scris:Ma duc la culcare ca mi-a stricat seara si Arnav si Em si Shyam.Noapte buna.Daca maine nu-i spune Khushi de greseala ei inseamna ca s-au razgandit CV-ul ne mai lasa la frigana oleaca.Dar eu tare as vrea sa-i spuna ca asa ii mai da o palma in mandria lui egoista.Asta frate e mai ceva ca un monstru egoist.

eu sincer nu vreau sa ii zica ea....dupa cum reactioneaza Arnav..poate va sta un ep doua pe ganduri si apoi iar incepe cu ideile lui...ca de obicei...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum