Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 8:39 pm

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Aa




Buna fetele.

Vizionare placuta eu imi incep treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 4:17 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 8:53 pm

iulianagl a scris:Buna fetele.

Vizionare placuta eu imi incep treaba. kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 8:55 pm

Akash: Nu vei putea să mă înfrângi atât de curând domnișoară B.
Babli: Dacă nu azi atunci nu-i nici o problemă. Într-o altă zi domnule A.
Akash: În regulă. Bine ai venit acasă, frumoaso. Mi-a fost atât de dor de tine domnișoară B! Poftim trandafirii galbeni, preferații tăi.
Babli: Mulțumesc.
Manorama: Uite-o pe Babli a mea. Vino.
Akash: Asta e surpriza ta, Babli.
Khushi: Văzând că e o fetiță probabil te-ai liniștit.
Akash: Payal, Babli. Domnișoară B, Payal Singh Raizada.
Khushi: Deci tu ești Babli.
Babli: Scuză-mă, nu sunt un copilaș. Doar pe copilași îi săruți.
Khushi: În nici un caz. Când iubești pe cineva, vârsta nu contează. Acum dată tu mă săruți sau mă îmbrățișezi, eu nu am să spun că sunt adult.
Akash: A da, ea este doamna Khushi Kumari Gupta Singh Raizada.
Babli: Bine, înseamnă că e adevărat că fratele Arnav s-a căsătorit.
Khushi: Știi, sora chiar voia să te cunoască. Asta pentru că cumnatul a vorbit foarte mult despre tine.
Babli: Dar el nu mi-a spus nimic despre ea.
Manorama: Hello, Hi, Bye bye. Dacă ar fi fost ceva de spus despre ea, atunci ar fi spus.
Akash: Nu ți-am spus pentru că am vrut să o cunoști personal.
Khushi: Bine, eu plec acum. Vom vorbi după ce mă întorc. Tot ce știu despre tine până acum e că îți plac trandafirii galbeni și stafidele.
Manorama: Bye bye. Iar ție Babli Hello, hi. Vino dragă.
Babli: Am crezut că și fratele NK va fi aici.
Manorama: A fost aici până când s-a terminat nunta. Acum s-a dus să întâlnească și alte rude, prieteni. Hai spune-mi, ce veri să mănânci? Pizza, paste?
Akash: Are nouă ani dar vorbește ca un matur.
Payal: Iar tu te înțelegi foarte bine cu ea.
Akash: Bineînțeles. Sunt un astfel de tip (Așa e genul meu).

Arnav: După cum vedeți, cotele de vânzări sunt bune. Dar ar putea fi mult mai bune. Departamentul nostru de vânzări a primit comenzi dar producția noastră a fost scăzută. Începând cu a șaptea lună a anului, noi... Ce este? Cred că e o glumă.
Khushi: Bună ziua, bună ziua. Ce mai faceți? E atât de târziu, mai întâi luați masa și apoi țineți ședința. Cum se stinge televizorul ăsta?
O Doamne, ai slăbit atât de mult! Voi toți, mergeți să luați masa. Cutiile voastre sunt aici. Astăzi am gătit curry cu fructele arborelui Jack. Și voi trebuie să mâncați.
Arnav: Ce faci, Khushi?
Khushi: Am adus mâncare. Nici măcar nu ai luat micul dejun. Dă-mi drumul.
Arnav: Khushi!
Khushi: Pune asta acolo.
Arnav: Khushi, oprește-te!
Khushi: Hîm?
Arnav: Khushi!
Khushi: Nu, nu, lasă-mă pe mine. Eu am mâncat deja. Ia loc și mănâncă liniștit.
Arnav: Am mâncat deja.
Khushi: Cum? Când?
Arnav: Nu contează. Vreau să vorbesc cu tine. Mă scuzați.
Khushi: Mergeți jos și mâncați.

Akash: O Doamne! Încă mai ai cartea asta?
Babli: Bineînțeles. Orice nevoi aș avea în această călătorie, le scriu clar în acestă carte.
Akash. Bine. S-a făcut. Hei! Îți amintești acea călătorie la Mumbai?
Babli: Bineînțeles. Mi-o amintesc. Dar această dorință nu a fost niciodată îndeplinită.
Akash. Dar e un lucru care s-a confirmat. Prin Poarta Indiei ...
Babli: ... până la Alibaagh cu bacul.
Akash: Sigur.
Babli: Dar i-am spus unchiului HP să facă tăiței pentru mine. I-am spui nu-i așa, Mr A? Am fi putut mânca tăiței împreună.
Payal: Dar Mr. A are gâtul inflamat, nu poate mânca tăiței. De asta am făcut astea pentru tine.
Akash: Ce gustos! Un platou. Miss B, în loc să .... vom...
Bbali: Mă duc să petrec puțin timp cu bunica.
Akash: Atunci am să-i spun lui Hari Prakash să trimită acolo, platoul cu mâncare. Poți să vorbești și să mănânci. Să mergem. Hei! Bine.
Payal: Deci Mr A, ce-a spus Miss B?
Akash: Mi-a spus că doar ea mă poat estriga Mr A și nimeni altcineva.
Payal: Bine atunci, am să-ți spun Akash. În regulă, Akash?
Akash: Dar poți să-mi spui Mr A când suntem singuri, Mrs A.

Arnav: Ce naiba faci Khushi? Khushi, răspunde-mi!
Khushi: Ți-am spus, ți-am adus mâncarea. Acum grăbește-te înainte să se răcească.
Arnav: Nu vreau mâncarea ta.
Khushi: Atunci vei mânca mâncarea de aici? Pusta aia udă?
Arnav: Nu e pusta, e pasta. Și da, voi mânca asta.
Khsuhi: Uite, mâncarea pe care o fac eu e mai bună și mai nutritivă.
Arnav: Exact. De aceea, ia-ți mâncarea și pleacă. În clipa asta.
Khsuhi: Dar tu...
Arnav: Du-te!
Khushi: Dragul meu soț, mănâncă puțin, așa nu vei mai fi atât de 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754. Cred că ești 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754 din cauză că ți-e foame.
Arnav: Sunt 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754 pentru că tu ești aici nu pentru că mi-e foame. De asta, ia-ți mâncarea și pleacă.
Khushi: Bine, cum vrei tu.

Om: Doamnă Khushi!
Khushi: Da?
Om: Cum rămâne cu acele Jalebi?
Khushi: Am să le trimit prin domnul Shukla, mâine. La revedere.
Această dragoste care trece peste orice granițe îi va aduce eșecul. Păcat că nu a mâncat nimic. Dar nu-i nimic. Mă voi asigura că mănâncă.

Arnav: Mă scuzați. Deschideți proiectorul.
Om: Domnule, ați mâncat?
Arnav: Am spus, deschideți-l!

Khushi: Cu siguranță îți voi servi cina. Voi purta un război cu ASR cu multă dragoste.

Khushi: Poftim, mănâncă asta. Arnav Ji?!


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mier 11 Apr 2012, 10:12 pm, editata de 3 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Apr 2012, 9:15 pm

petronela a scris:Bonjourica !
Si eu m-am intrebat de ce are vocea asa...tocmai mi-ai dat raspunsul Anda... Smile Smile Smile
petronela te rog sa pui si semanturile tale pe topicul POZE.In fiecare zi ai niste poze superbe care merita pastrate in casa noastra. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Apr 2012, 9:18 pm

petronela a scris:Bonjourica !
Si eu m-am intrebat de ce are vocea asa...tocmai mi-ai dat raspunsul Anda...
Eu m-am abtinut pana acum..am zis sa nu critic frumusetea asta de barbat dar astazi nu m-am putut abtine Smile ..si oricum nu-i vocea lui reala e prelucrata cred... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754

Vizionare placuta fetelor!!! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 11 Apr 2012, 9:21 pm

Admin_dea05 a scris: petronela te rog sa pui si semanturile tale pe topicul POZE.In fiecare zi ai niste poze superbe care merita pastrate in casa noastra. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 283516
Multumesc mult ! kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Apr 2012, 10:05 pm

Little Krishna Dhriti Bhatia makes a comeback on TV with Iss Pyaar Ko Kya...
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Dhriti_Bhatia
Cute, cuddly and super smart Dhriti Bhatia is someone who needs no introduction. She made her way into the hearts of millions by portraying the character of naughty and intelligent little Krishna in Colors' show Jai Shri Krishna. After the show ended she went on to feature in many commercials but stayed away from signing any daily soap. But this little bundle of joy is all set to spread her charm all over again as she will make an entry in Star Plus' Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon.

In the current track, the entire family is shown being thrilled to welcome Bubbly in their home. Now, the audience must be wondering who is bubbly and where is she coming from. Don't you worry folks, as Tellychakkar.com will provide you some exclusive dope on the show and the mysterious character Bubbly.

Bubbly will be Akash's (Akshay Dogra) cousin who will be very attached to him. Bubbly would eventually be surprised to see Payal (Deepali Pansare) getting close to Akash. Bubbly will call Akash Mr. A and in return Akash too will call her by some pet name. And Bubbly will be none other than charming and bubblicious, Dhriti Bhatia.

We got in touch with Dhriti's father and he went on to confirm and said, "Yes, Dhriti has started shooting since yesterday (10 April 2012) and her character name is Bubbly. It's great to work with the production house. Bubbly's character is very attached to Akash in the show and in real life too, Dhriti is very close to Akshay."

We hope that Dhriti's entry will help to further spike up the ratings of Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Apr 2012, 10:29 pm

Dragalaselor ma retrag noapte buna kiss kiss kiss kiss pe maine 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 60255470_11409132_13930870
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:29 pm

lica54 a scris:Dragalaselor ma retrag noapte buna kiss kiss kiss kiss pe maine 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656


5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656 kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:30 pm

Si ce parere aveti despre Babli?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 10:30 pm

lica54 a scris:Dragalaselor ma retrag noapte buna kiss kiss kiss kiss pe maine 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Http
Noapte bună Dadi. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155520
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 10:32 pm

iulianagl a scris:Si ce parere aveti despre Babli?
Încă nici o părere, să văd ce face în ep următoare. A apărut copilul și a dispărut capra. Și Anjali cu Shyam. Se cheamă c-am avut un ep liniștit.
Ce bine era dacă Khushi îi punea punctul roșu pe barbă din aceeași poziție.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:36 pm

narcisa a scris:
Încă nici o părere, să văd ce face în ep următoare. A apărut copilul și a dispărut capra. Și Anjali cu Shyam. Se cheamă c-am avut un ep liniștit.
Ce bine era dacă Khushi îi punea punctul roșu pe barbă din aceeași poziție.

Ar fi fost super. Smile Smile Dar ce idee a avut, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 10:37 pm

iulianagl a scris:

Ar fi fost super. Smile Smile Dar ce idee a avut, nu?
Mi-a amintit de Geet și Maan când i-a pus el sângele pe frunte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:38 pm

Dar sunt curioasa oare el chiar lesina sau se face doar s-o scoata din Gopal Bahu? Smile Zici ca e reincarnarea lui Gopal.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:40 pm

narcisa a scris:
Mi-a amintit de Geet și Maan când i-a pus el sângele pe frunte.

Da dar el a facut-o cam dur ca am crezut ca-i smulge parul din cap.Ea a facut-o cu dragoste dar la pus un pic pe rabba ve de numai stia ce sa spuna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 10:40 pm

iulianagl a scris:Dar sunt curioasa oare el chiar lesina sau se face doar s-o scoata din Gopal Bahu? Smile Zici ca e reincarnarea lui Gopal.
Eu cred că leșină, ai văzut că de nervi n-a mâncat nimic toată ziua. Putem face un pariu cum făceam la Gonulcelen. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 10:42 pm

iulianagl a scris:

Da dar el a facut-o cam dur ca am crezut ca-i smulge parul din cap.Ea a facut-o cu dragoste dar la pus un pic pe rabba ve de numai stia ce sa spuna.
Dcaă tot l-a prins cu garda jos trebuia să-l sărute. Mă întreb cum ar fi reacționat Arnav.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:43 pm

narcisa a scris:
Eu cred că leșină, ai văzut că de nervi n-a mâncat nimic toată ziua. Putem face un pariu cum făceam la Gonulcelen. Smile


Smile Smile Smile Pare real dar cine stie ce intorsatura ia din nou episoadul.Tu ce zici ca lesina cu adevarat, eu sincer ma abtin ca now days nu prea mai incredere in cv-ul lor.Nu vezi ca noi ne asteptam la ceva cand vedem altceva?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:45 pm

narcisa a scris:
Dcaă tot l-a prins cu garda jos trebuia să-l sărute. Mă întreb cum ar fi reacționat Arnav.

Cred ca nu mai putea zice nici macar Khushi...sau mai rau lesina. Smile Smile Sper sa nu devina arma lui secreta lesinul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:46 pm

Mama ce ma enerveaza tastatura asta nu-i gasesc liniuta, semnul intrebarii etc.Doar punctul"sfant". Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Apr 2012, 10:57 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Pare real dar cine stie ce intorsatura ia din nou episoadul.Tu ce zici ca lesina cu adevarat, eu sincer ma abtin ca now days nu prea mai incredere in cv-ul lor.Nu vezi ca noi ne asteptam la ceva cand vedem altceva?
Da, îmi mențin părerea. Așa am făcut și la Gonulcelen și am pierdut și a trebuit să stau cu hidosul ăla la avatar. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 10:58 pm

narcisa a scris:
Da, îmi mențin părerea. Așa am făcut și la Gonulcelen și am pierdut și a trebuit să stau cu hidosul ăla la avatar. Smile

Si acum ce?Vrei sa stai cu hidosul de Shyam? Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 11:00 pm

Auzi am o rugaminte te rog da-mi si mie linkul cu melodia turceasca care ai tradus-o tu si Alex a facut un clip cu Geet?Te rog, te rog. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Apr 2012, 11:05 pm


Cunoaste-ti melodia?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum