Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:47 am

iulianagl a scris: do not own anything but only the Star Plus own this video. The subtitle is owned by only the Star Plus UK.
Uite de unde e subtitrarea deci il inregistreaza de pe star plus uk dar digi ca altfel nu-mi explic si cu asta basta. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 136358 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 648483 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 kiss

Uite ca deja e..ti-am zis ca in 30 de min 1 ora apare...


"do not own anything but only the Star Plus own this video. The subtitle is owned by only the Star Plus UK."
Nu stiu ca nu m-a interesat deasta nici nu stiu la ce ora pune serialul cu sub..pentru ca eu ma uit la el cu sub in engleza si il descarc de pe youtube dupa ce se aduna mai multe ep niciodata nu am fost atenta pe forum la ce ora etc..
Dar am vazut ca vb si am verificat pe unde mai stiam eu pe net si am vazut ca va avea o intarziere..
cea ce stiu clar e ca nu e o singura persoana care are 'grija" de serial cu sub..in rest nu stiu de unde sunt sa cum fac etc...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 19 Apr 2012, 1:01 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 12:53 am

Skumpyk86 a scris:

Ok...de acord cu schimbarea lui Arnav cu traiul de jos dar eu ma refer si la comedia din cele ep..cum i-a schimbat camera etc..
Tinand cont de problemele lor din casnicie...si cum ii spunea ca nu suporta sa stea cu ea in camera 6 luni etc..si acum accepta foarte unsor..si observa ca Khushi face astea sa il enerveze totusi el accepta...a lasat-o sa ii schimbe camera,hainele,a mers cu ea..mult prea unsor...

Mie mi-ar fii placut ca Arnav sa invete traiul de jos nu acum...ci atunci cand afla adevarul...si pentru ea sa faca orice...chiar sa se obisnuiasca cu traiul de jos...

Nu stiu nici eu exact ce semnifica ce am citit eu pe net..ca ar fii ceva de genul "Bun venit" si aduce noroc..dar nu stiu daca putea sa calce pe ea sau doar s-a amuzat Khushi de el....o sa o intreb pe Vidya ca sunt curioasa...
El a spus că nu suportă să stea în cameră cu ea dar chiar crede lucrul ăsta? Mie nu mi se pare având în vedere cu câtă grijă îi sprijinea capul când dormeau pe canapea, modul în care o privea când dormea ea în patul lui și chiar faptul că, deși încet, a lăsat-o să-și facă loc în camera lui. Probabil pentru că deja are un loc în inima lui.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 1:04 am

narcisa a scris:
El a spus că nu suportă să stea în cameră cu ea dar chiar crede lucrul ăsta? Mie nu mi se pare având în vedere cu câtă grijă îi sprijinea capul când dormeau pe canapea, modul în care o privea când dormea ea în patul lui și chiar faptul că, deși încet, a lăsat-o să-și facă loc în camera lui. Probabil pentru că deja are un loc în inima lui.

pai da cu astea merge..ca arata o lupta in inima lui..ura cu iubirea dar parca uneori cu comedia nu merge..uneori da alte ori nu...
A lasat-o sa isi faca loc dar cum?Facand exact ce lui nu ii place...eu ma astepta la nervi lui sa ii rupa toate stelutele ei...cum a facut in noaptea nunti...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 1:16 am

Eu ies acum...nb 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 517793

Chair daca ma mai supar pe scenaristi ..la Arnav si Khushi nu renunt..chiar daca il vad zi de zi sau la cateva zile...si imi vor intinde nervi la maxim..nu cred ca as putea sa renunt la el definitiv...

Cu bune cu rele e un serial frumos captivant...pacat ca nu profita de chimia actorilor...si nu sunt atenti la erori si lungesc cam mult unele lucruri...dar Arnav Khushi 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 1:21 am

Skumpyk86 a scris:Eu ies acum...nb 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 517793

Chair daca ma mai supar pe scenaristi ..la Arnav si Khushi nu renunt..chiar daca il vad zi de zi sau la cateva zile...si imi vor intinde nervi la maxim..nu cred ca as putea sa renunt la el definitiv...

Cu bune cu rele e un serial frumos captivant...pacat ca nu profita de chimia actorilor...si nu sunt atenti la erori si lungesc cam mult unele lucruri...dar Arnav Khushi 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516
Noapte bună Miha. Mă culc și eu că sunt frântă. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 1:23 am

narcisa a scris:
Noapte bună Miha. Mă culc și eu că sunt frântă. kiss

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 7:30 am

Buna dimineata ladies si va invit la ceasca mare de cafea.5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Cana-cu-cafea
Si sa incepem treaba. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 19 Apr 2012, 9:06 am

Buna dimi! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 9:59 am

Smile Smile Ce mi-a placut episodul de aseara.Auzi cica sa-i dea si ea drumul la mana lui Chote?Nu ca strica frumusetea de rangoli.Dar era frumos sa-i dea drumul sa cada si sa se faca numai rangoli.Si mancare de regim s-au gandit sa-l intampine frumos pe Chote. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 10:27 am

narcisa a scris:

Narcisa am vb cu Vidya si mi-a zis ca "da rangoli se face d evenimente pt bun venit ji normal putea fi strikat insa khushi sa amuzat d el :))"
Smile Smile Smile
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 536221_325561047499014_239801272741659_825960_600596700_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 12:23 pm

Iulia mulțumesc pentru traducere cheers , ai fost harnică, eu m-am trezit târziu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 12:26 pm

Skumpyk86 a scris:

Narcisa am vb cu Vidya si mi-a zis ca "da rangoli se face d evenimente pt bun venit ji normal putea fi strikat insa khushi sa amuzat d el :))"
Smile Smile Smile
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Https:n
Exact cum am bănuit, ai văzut că ei îi place de el când o ascultă. Chote cred că din cauză că era bolnav nu a avut putere să riposteze. După cum arăta cred că și Barun era bolnav, nu doar Arnav.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:30 pm

narcisa a scris:
Exact cum am bănuit, ai văzut că ei îi place de el când o ascultă. Chote cred că din cauză că era bolnav nu a avut putere să riposteze. După cum arăta cred că și Barun era bolnav, nu doar Arnav.

Smile Smile Smile
da...si el e asa de hot...cand e ascultator... Smile
Da si Barun e bonlav..obosit ...se vede clar in ep de ieri..era altfel...
am pus ieri un comentariu de la fata de acolo...unde spunea..:

"No new promo shots on sets yet...

Barun aka Arnav is not well, he is shooting less tym on sets... Guyss p r a y fr him...

Barun ws on leave 3 days i.e friday, saturday nd sunday...

He resume shoots frm monday..
.

No MU clearance track shots on sets yet.....

In upcuming epi u ll c hw Arnav wll b survivng in middle class family...

U ll also c hw Miss babli directly or indirectly helping ARSHI to cum togethr...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:32 pm

Sunt... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754
de mai bine de 30 de minute incerc sa trimit un email si nu pot....m-a rugat o colega sa ii trimit un curs de la facultate si nu mai termina sa incare fisierul..... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 12:37 pm

E bolnav saracutul.Dar cand Sanaya a fost?Nimeni n-a zis nimic.Mie nu-mi convine ca prea des are liber de la filmari si vorba ta Miha ma enerveaza sa-i vad spatele surogatului! 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 12:43 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile Smile Smile
da...si el e asa de hot...cand e ascultator... Smile
Da si Barun e bonlav..obosit ...se vede clar in ep de ieri..era altfel...
am pus ieri un comentariu de la fata de acolo...unde spunea..:

"No new promo shots on sets yet...

Barun aka Arnav is not well, he is shooting less tym on sets... Guyss p r a y fr him...

Barun ws on leave 3 days i.e friday, saturday nd sunday...

He resume shoots frm monday..
.

No MU clearance track shots on sets yet.....

In upcuming epi u ll c hw Arnav wll b survivng in middle class family...

U ll also c hw Miss babli directly or indirectly helping ARSHI to cum togethr...
Am citit mesajul dar nu știam exact de când e, se pare că a filmat bolnav fiind, deci e bolnav de mai mult timp. Sau poate între timp s-a însănătoșit 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 244732 . Am văzut și eu dublura de la masă, e clar că nu era el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:44 pm

iulianagl a scris:E bolnav saracutul.Dar cand Sanaya a fost?Nimeni n-a zis nimic.Mie nu-mi convine ca prea des are liber de la filmari si vorba ta Miha ma enerveaza sa-i vad spatele surogatului! 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754

nu inteleg..Sanaya unde sa fie?

Eu nu inteleg la ei are un ep de 20 de min...si e de luni pana vineri...Barun a spus intr-un interviu ca lucreaza de dimi pana noaptea si ca pe luna are cam 2 zile libere...in rest si sambata si duminica...

dar de ce lor le ia atat de mult si in alte tari unde se fac seriale ep e mult mai lung sunt mult mai atenti la detali si nu lucreaza sambata dum...

Si eu am senzatia ca mult prea des liber...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:46 pm

narcisa a scris:
Am citit mesajul dar nu știam exact de când e, se pare că a filmat bolnav fiind, deci e bolnav de mai mult timp. Sau poate între timp s-a însănătoșit 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 244732 . Am văzut și eu dublura de la masă, e clar că nu era el.

Mesajul e de ieri...pus ieri si tot ieri l-am adus aici ...
se observa ca nu se simte bine.......
cred ca a filmat cateva scene iar unele dublura...dar nu imi cand arata pe altcineva...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 12:50 pm

Skumpyk86 a scris:

nu inteleg..Sanaya unde sa fie?

Eu nu inteleg la ei are un ep de 20 de min...si e de luni pana vineri...Barun a spus intr-un interviu ca lucreaza de dimi pana noaptea si ca pe luna are cam 2 zile libere...in rest si sambata si duminica...

dar de ce lor le ia atat de mult si in alte tari unde se fac seriale ep e mult mai lung sunt mult mai atenti la detali si nu lucreaza sambata dum...

Si eu am senzatia ca mult prea des liber...
Iulia se referea la faptul că și Sanaya a fost bolnavă dar a venit la filmări. Lucrează și în week-end? Au spus ei?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:56 pm

narcisa a scris:
Iulia se referea la faptul că și Sanaya a fost bolnavă dar a venit la filmări. Lucrează și în week-end? Au spus ei?

da asa a zis Barun intr-un interviu ceva mai inainte..cam atunci cand a dat si la radio interviu..
Da are dreptate Sanaya a venit si bonlava la filmari..nici nu putea vb..

Narcisa si atunci cand au schimbat dansul cu piesa HR asta au facut-o duminica..Barun a zis ca lucreaza foarte mult si 28 de zile pe luna...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 1:01 pm

Skumpyk86 a scris:

da asa a zis Barun intr-un interviu ceva mai inainte..cam atunci cand a dat si la radio interviu..
Da are dreptate Sanaya a venit si bonlava la filmari..nici nu putea vb..

Narcisa si atunci cand au schimbat dansul cu piesa HR asta au facut-o duminica..Barun a zis ca lucreaza foarte mult si 28 de zile pe luna...
Poate de asta durează atât de mult filmările, mai schimbă scenele din mers. Asta înseamnă că mai mult o vede pe Sanaya decât pe nevastă. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 1:04 pm

narcisa a scris:
Poate de asta durează atât de mult filmările, mai schimbă scenele din mers. Asta înseamnă că mai mult o vede pe Sanaya decât pe nevastă. Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
asta da....
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Gasisem o chestie interesanta dar acum nu mai gasesc pe net..si din pacate am sters emailul primit..o sa mai caut..era de pe un site cate lucruri au in comun ei Sanaya si Barun.... kiss

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 1:12 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
asta da....
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Gasisem o chestie interesanta dar acum nu mai gasesc pe net..si din pacate am sters emailul primit..o sa mai caut..era de pe un site cate lucruri au in comun ei Sanaya si Barun.... kiss

Pare interesant, dacă o găsești adu și la noi. Ai mai pus tu un interviu în care el a spus că se înțelege foarte bine cu Sanaya și de 1 an de când filmează ea n-a făcut nimic care să-l facă pe el să o displacă. Și atunci care o fi fost treaba cu jignirile pe care spunea Sanaya că Barun i le aduce? Sper că a fost o glumă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 1:18 pm

narcisa a scris:
Pare interesant, dacă o găsești adu și la noi. Ai mai pus tu un interviu în care el a spus că se înțelege foarte bine cu Sanaya și de 1 an de când filmează ea n-a făcut nimic care să-l facă pe el să o displacă. Și atunci care o fi fost treaba cu jignirile pe care spunea Sanaya că Barun i le aduce? Sper că a fost o glumă.

da l-am gasit acum..o sa pun imediat...da asa stiu si eu ca se inteleg foarte bine dar ma gandesc ca in anumite interviuri a lasat sa se inteleaga ca nu e chiar asa..si ca nu au acea chimie care credm noi si ca Barun o insulta etc..tocmai pentru ca pornise acele zvonuri ca ar mai fii si altceva....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 1:27 pm

uite...

"Both of them are extremely sweet and very down to earth .
Both have no airs about they success and popularity .
Both are foodies/both like chiniese(Sanaya always but offlate barun likes it too as he mentioned).
Both are pranksters and crackpots ( as they say )
Both can sing in the weirdest manner and yet make it sound damn cute .
Both like Aamir khan .
Both don't like any actor/actress from the LATEST LOT .
Both love acting .
Both like to drink coffee.
Both like bikes (as barun mentioned in one of his interview in sbs sanaya likes bikes so he drops her home when he gets it ).
Both of them are not on any social networking site like twitter /facebook etc !
Both some times do come on If very rare though !
Both love Hypercity...
Both barun n sanaya (Sunny cum ii spune Barun) don't call fans as fan they take fans as viewers /audience .(both hate the word 'fans' )"

eu ies acum... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum