Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 18 Apr 2012, 7:29 pm

hmmm..
Arnav Khushi se chinuie sa nu strice "rangoli" din fata casei
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Rangoli1
dar vecini
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Rangoli2
Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 18 Apr 2012, 7:34 pm

frumos ep..comedia..dar prea lungesc si unsor unsor il transforma pe Arnav...imi placea omul Arnav mai serios ....
In fine doar parerea mea...
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Apr 2012, 8:07 pm

Skumpyk86 a scris:frumos ep..comedia..dar prea lungesc si unsor unsor il transforma pe Arnav...imi placea omul Arnav mai serios ....
In fine doar parerea mea...
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656

Este serios si acum ii face pe plac lui Khushi dar stii ca are ac de cojocul ei, nu?Ii plateste mai tarziu ce pateste el acum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 18 Apr 2012, 10:37 pm

Dragalaselor kiss kiss kiss kiss de noapte buna si pe aceasta alee...

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Fe066c4e
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 18 Apr 2012, 11:08 pm

lica54 a scris:Dragalaselor kiss kiss kiss kiss de noapte buna si pe aceasta alee...

[.gif[/img]
Noapte bună Dadi. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Apr 2012, 11:22 pm

Noapte buna va spun si eu,Se pare ca subtitrarea se lasa foarte asteptaaaata!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 18 Apr 2012, 11:23 pm

iulianagl a scris:

Este serios si acum ii face pe plac lui Khushi dar stii ca are ac de cojocul ei, nu?Ii plateste mai tarziu ce pateste el acum.


sper sa nu va suparati pe mine dar nu imi place transformarea serialului...adica de cum a inceput serialul si cum a ajuns..nu imi place evolutia dupa casatorie drama si comedia...au fost foarte bine jucate..azi am ras cu lacrimi...mai ales cand a zis Khushi de Laxmi si Arnav s-a oprit din sughit... Smile
Dar dpdv al meu comedia aceasta nu aduce cu personajul Arnav..e parerea mea...mai ales in situatia in care sunt..Am observat ca si fani au punctat chestia asta..ca dupa casatorieratingul scazand foarte mult..
in fine...am si eu momente bune si momente...
Recunosc ca m-am distrat la maxim azi...dar ceva parca..nu stiu ...m-am mai enervat si ca am vazut dublura lui Arnav la masa ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 18 Apr 2012, 11:25 pm

iulianagl a scris:Noapte buna va spun si eu,Se pare ca subtitrarea se lasa foarte asteptaaaata!

Noapte buna...subtitrarea va intarzia un pic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Apr 2012, 11:26 pm

Skumpyk86 a scris:

Noapte buna...subtitrarea va intarzia un pic...


Deci o facem maine.Mersi pentru informatie.Noapte buna! kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 18 Apr 2012, 11:31 pm

iulianagl a scris:


Deci o facem maine.Mersi pentru informatie.Noapte buna! kiss kiss
da a zis ca pune in 4-5 ore...dar nu stiu exact la ce ora cu schimbarile acestea de ora...
Cred ca in 30 min ..1 ora ar trebui sa apara...ea a zis pe la 1:59pm ca va pune in 4-5 ore...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Apr 2012, 11:33 pm

Skumpyk86 a scris:
da a zis ca pune in 4-5 ore...dar nu stiu exact la ce ora cu schimbarile acestea de ora...

Sunt cu 3 ore in urma .
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 18 Apr 2012, 11:41 pm

iulianagl a scris:

Sunt cu 3 ore in urma .

India?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 18 Apr 2012, 11:46 pm

Skumpyk86 a scris:


sper sa nu va suparati pe mine dar nu imi place transformarea serialului...adica de cum a inceput serialul si cum a ajuns..nu imi place evolutia dupa casatorie drama si comedia...au fost foarte bine jucate..azi am ras cu lacrimi...mai ales cand a zis Khushi de Laxmi si Arnav s-a oprit din sughit... Smile
Dar dpdv al meu comedia aceasta nu aduce cu personajul Arnav..e parerea mea...mai ales in situatia in care sunt..Am observat ca si fani au punctat chestia asta..ca dupa casatorieratingul scazand foarte mult..
in fine...am si eu momente bune si momente...
Recunosc ca m-am distrat la maxim azi...dar ceva parca..nu stiu ...m-am mai enervat si ca am vazut dublura lui Arnav la masa ...
Miha nu se supără nimeni de părerile nimănui, fiecare are dreptul la propria părere. Chiar dacă e o părere negativă, atâta timp cât e exprimată în termeni decenți nu poate supăra pe nimeni. Așa că nu te mai scuza că ai și tu momente bune și momente... Toate avem. Mie îmi place foarte mult serialul dar asta nu înseamnă că nu observ și eu că o cam lungesc, mă așteptam încă de ieri să fie scenele acasă la Khushi deși aveam o bănuială că o zi le va lua să-și ia rămas bun. Și că tot ai pomenit de dublura lui Arnav la masă, o clipă am avut și eu impresia că e cam ciudată imaginea dar am crezut că mă înșel. Ce mi-ai făcut Miha, m-ai determinat să mă uit mai cu atenție la detalii. Sau poate desfășurându-se totul atât de lent avem mai mult timp să observăm neconcordanțele. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 343827
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Apr 2012, 11:46 pm

Skumpyk86 a scris:

India?

Nu cred ca e pe undeva in Anglia ca le ia de pe star plus uk.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 18 Apr 2012, 11:47 pm

iulianagl a scris:


Deci o facem maine.Mersi pentru informatie.Noapte buna! kiss kiss
Noapte bună Iulia. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 18 Apr 2012, 11:52 pm

iulianagl a scris:

Nu cred ca e pe undeva in Anglia ca le ia de pe star plus uk.

da dar eu stiu asta de la o persoana din india..ca va intarzia sub 4-5 ore..numai ca nu am intrebat 4-5 ore in india?

In fine va avea o intarziere sub...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Apr 2012, 11:54 pm

Skumpyk86 a scris:

da dar eu stiu asta de la o persoana din india..ca va intarzia sub 4-5 ore..numai ca nu am intrebat 4-5 ore in india?

In fine va avea o intarziere sub...

Pai atunci din India e si le ia de pe star plus uk am incercat si eu sa-l gasesc dar nu-l dau on line.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:13 am

narcisa a scris:
Miha nu se supără nimeni de părerile nimănui, fiecare are dreptul la propria părere. Chiar dacă e o părere negativă, atâta timp cât e exprimată în termeni decenți nu poate supăra pe nimeni. Așa că nu te mai scuza că ai și tu momente bune și momente... Toate avem. Mie îmi place foarte mult serialul dar asta nu înseamnă că nu observ și eu că o cam lungesc, mă așteptam încă de ieri să fie scenele acasă la Khushi deși aveam o bănuială că o zi le va lua să-și ia rămas bun. Și că tot ai pomenit de dublura lui Arnav la masă, o clipă am avut și eu impresia că e cam ciudată imaginea dar am crezut că mă înșel. Ce mi-ai făcut Miha, m-ai determinat să mă uit mai cu atenție la detalii. Sau poate desfășurându-se totul atât de lent avem mai mult timp să observăm neconcordanțele. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 343827

Imi cer scuze ca nu vreau sa se supere nimeni...am vazut ca voi va bucurati de momentele si comedie de toate si vin eu si stric cu negativismul meu...
Si eu ma bucur de serial..am ras azi....dar..e un dar...

Mie nu imi place schimbara din afaceristul Arnav care isi scrie propriul destin etc asa cum spune el si e sigur pe el (si o chestie care imi aduc aminte din primele ep cand pe unul l-a palmuit ) a ajuns acum sa fie tras de obraji de toate matusile ...cum aratau azi in acele promo...sau cum topaia el azi..

Dar nici schimbarea lu Khushi nu imi place ...

Si mie imi place serialul mult..deasta am si rezistat de cand il urmaresc pana acum in fiecare zi un ep de 20 min si cand vezi ca nu e mare lucru si lungesc asa...imi creaza nervi..dar am rezistat..pentruu serial dar pt ei...

Lungesc prea mult..atat asteptarea ca sa se afle odata de Shyam adevarul (si azi chiar fata care lucreaza acolo a spus ca nu au filmat si nici nu au discutat nimic cum sa se afle adevarul momentan,deci daca ei nici macar nu au discutat inca ma pot astepta ca la Pastele urmator sa afle adevarul...scz fac haz de necaz...)dar cum spunea cealanta fata de acolo ca nu vor fii chiar 6luni rele de casatorie...atunci eu intreb nu 6 luni..dar 5 luni si 3 saptamani?


Pe langa ca lungesc asta si scenele in sine le lungesc prea mult...maine se vor axa pe chestia cu vecini cu il intind de "obrajori" etc...si probabil cateva scene de amuzament cum va fii traiul in fam Gupta..si tot asa..mai fac inca 100 de ep..poate ajunge si la 800...

Uni dintre prieteni mei au renuntat sa il vad..au zis ca o sa uite dupa ce se strang mai multe ep ca oricum nu e mare diferenta ca te uiti sapt aceasta sau cealanta..as vrea si eu sa pot face asa sa rezist sa ma uit mai rar...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 19 Apr 2012, 12:28 am, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:19 am

narcisa a scris:
Miha nu se supără nimeni de părerile nimănui, fiecare are dreptul la propria părere. Chiar dacă e o părere negativă, atâta timp cât e exprimată în termeni decenți nu poate supăra pe nimeni. Așa că nu te mai scuza că ai și tu momente bune și momente... Toate avem. Mie îmi place foarte mult serialul dar asta nu înseamnă că nu observ și eu că o cam lungesc, mă așteptam încă de ieri să fie scenele acasă la Khushi deși aveam o bănuială că o zi le va lua să-și ia rămas bun. Și că tot ai pomenit de dublura lui Arnav la masă, o clipă am avut și eu impresia că e cam ciudată imaginea dar am crezut că mă înșel. Ce mi-ai făcut Miha, m-ai determinat să mă uit mai cu atenție la detalii. Sau poate desfășurându-se totul atât de lent avem mai mult timp să observăm neconcordanțele. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 343827

Scuze...eu sincer ma mai abtin uneori sa nu zic..aia cu dulura azi dar si cu "rangoli"...cam ciudat cand Arnav Khushi sa nu strice sar intr-un picior etc..iar vecini apoi sunt in numar mare in fata casei....acolo iar fost o eroare..ca daca stricau vecini trebuia sa arate...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 19 Apr 2012, 12:25 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:24 am

iulianagl a scris:

Pai atunci din India e si le ia de pe star plus uk am incercat si eu sa-l gasesc dar nu-l dau on line.

Nu stiu exact de unde e ca nici nu spune (Location:World)... sunt mai multe persoane care se ocupa de sub...inclusiv si un barbat...
Au urcat filmul fara sub pe anumite saituri...(se ocupa de mai multe saituri inclusiv desi 9)
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:25 am

Skumpyk86 a scris:hmmm..
Arnav Khushi se chinuie sa nu strice "rangoli" din fata casei
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Rangoli1
dar vecini
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Rangoli2
Smile Smile Smile

la acestea ma refer...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 12:31 am

Skumpyk86 a scris:

Scuze...eu sincer ma mai abtin uneori sa nu zic..aia cudulura azi dar si cu "rangoli"...cam ciudat cand Arnav Khushi sa nu strice sar intr-un picior etc..iar vecini apoi sunt in numar mare in fata casei....acolo iara fost o eroare..ca daca stricau vecini trebuia sa arate...
Nu știu care e tradiția cu rangoli la ei, nu știu ce semnifică dar eu mi-am imaginat că Khushi a vrut doar să se răzbune un pic pe Arnav de asta l-a pus să țopăie. În ceea ce privește schimbarea lui Arnav am înțeles ideea scenariștilor de a-l face să se confrunte și cu stilul de viață mai de jos, pe mine mă miră că Arnav a acceptat destul de ușor, poate că într-adevăr Khushi a reușit să-l schimbe. Sunt curioasă ce impact va avea asupra lui Arnav perioada petrecută la socri. Eu am câteva idei cu ce aș vrea să se întâmple și care să fie impactul asupra lui Arnav, să văd acum dacă și scenariștii s-au gândit la ce m-am gândit eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 12:37 am

do not own anything but only the Star Plus own this video. The subtitle is owned by only the Star Plus UK.
Uite de unde e subtitrarea deci il inregistreaza de pe star plus uk dar digi ca altfel nu-mi explic si cu asta basta. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 136358 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 648483 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656 kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 12:42 am

Noapte bună fetele. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656 kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 12:43 am

narcisa a scris:
Nu știu care e tradiția cu rangoli la ei, nu știu ce semnifică dar eu mi-am imaginat că Khushi a vrut doar să se răzbune un pic pe Arnav de asta l-a pus să țopăie. În ceea ce privește schimbarea lui Arnav am înțeles ideea scenariștilor de a-l face să se confrunte și cu stilul de viață mai de jos, pe mine mă miră că Arnav a acceptat destul de ușor, poate că într-adevăr Khushi a reușit să-l schimbe. Sunt curioasă ce impact va avea asupra lui Arnav perioada petrecută la socri. Eu am câteva idei cu ce aș vrea să se întâmple și care să fie impactul asupra lui Arnav, să văd acum dacă și scenariștii s-au gândit la ce m-am gândit eu.

Ok...de acord cu schimbarea lui Arnav cu traiul de jos dar eu ma refer si la comedia din cele ep..cum i-a schimbat camera etc..
Tinand cont de problemele lor din casnicie...si cum ii spunea ca nu suporta sa stea cu ea in camera 6 luni etc..si acum accepta foarte unsor..si observa ca Khushi face astea sa il enerveze totusi el accepta...a lasat-o sa ii schimbe camera,hainele,a mers cu ea..mult prea unsor...

Mie mi-ar fii placut ca Arnav sa invete traiul de jos nu acum...ci atunci cand afla adevarul...si pentru ea sa faca orice...chiar sa se obisnuiasca cu traiul de jos...

Nu stiu nici eu exact ce semnifica ce am citit eu pe net..ca ar fii ceva de genul "Bun venit" si aduce noroc..dar nu stiu daca putea sa calce pe ea sau doar s-a amuzat Khushi de el....o sa o intreb pe Vidya ca sunt curioasa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum