Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:24 pm

Skumpyk86 a scris:That NEW ENTRY of a GAL whch i said u,

she wll be 9 years old baby gal..

So just relax & njoy d shw...

Nw wait and watch hw she wll b Aakash's frnd... Cant reveal so much otherwise u pple wll unable to njoy yar...

kiss kiss kiss


Deci noua intrarea e o fata de 9 ani... Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 09 Apr 2012, 10:29 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 10:27 pm

Mai ce nebun copil ia adus sare piperul si un srdei iute sa-l manance pe Harpeet. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:34 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 0atKH4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 KKdQz4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 SGs2f4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 OLoxK4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 A6wS04.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 CGqpt4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Ai6Tu4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 CvnZd
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 10:36 pm

Cand isi va lua plantele inapoi atunci Harpeet va muri.Cine traieste in lumea povestilor? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:41 pm

Iuli ai vazut a zis tipa care lucreaza acolo (si sper sa nu se modifice 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 244732 ) ca va intra o fetita de 9 ani prietena a lui Akash...deci putem fii linistite cel putin eu...momentan nu motive de gelozie in plus....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 10:44 pm

Miha...ce frumoase sunt capturile... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 10:44 pm

Skumpyk86 a scris:Iuli ai vazut a zis tipa care lucreaza acolo (si sper sa nu se modifice 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 244732 ) ca va intra o fetita de 9 ani prietena a lui Akash...deci putem fii linistite cel putin eu...momentan nu motive de gelozie in plus....


Da am vazut si eu.Hai ca a fost un episod umplutura bun as putea sa spun ca a fost de 8 din 10.M-a facut sa rad copiii astia.Dar singura neplacere a fost ca a cazut ultimul bilet in mana lui Anjaly si n-as fi vrut asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 10:45 pm

petronela a scris:Miha...ce frumoase sunt capturile... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516

Cum ti s-a parut?Adica cum vi s-a parut umplutura? Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:47 pm

petronela a scris:Miha...ce frumoase sunt capturile... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516


4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 283516
Ce zambet....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:51 pm

iulianagl a scris:


Da am vazut si eu.Hai ca a fost un episod umplutura bun as putea sa spun ca a fost de 8 din 10.M-a facut sa rad copiii astia.Dar singura neplacere a fost ca a cazut ultimul bilet in mana lui Anjaly si n-as fi vrut asta.



hm....nu imi place sa revina la comedia..azi comedia maine iar cearta...strica asa...eu sunt un pic mai rea la nota asa ca mai bine nu spun ca va suparati..dar depinde de gusturile fiecaruia...

Nu imi plac schimbarile acesta un ep bun altul sa rad apoi vine cu altul dur de ma face de nu mai inteleg nimic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 10:54 pm

Skumpyk86 a scris:


hm....nu imi place sa revina la comedia..azi comedia maine iar cearta...strica asa...eu sunt un pic mai rea la nota asa ca mai bine nu spun ca va suparati..dar depinde de gusturile fiecaruia...

Nu imi plac schimbarile acesta un ep bun altul sa rad apoi vine cu altul dur de ma face de nu mai inteleg nimic...

Oy spune ca nu se supara nimeni.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 10:56 pm

iulianagl a scris:

Cum ti s-a parut?Adica cum vi s-a parut umplutura? Smile Smile
Sincer ..mi-a placut....asocierea cu povestea,a picat perfect pe ei doi...foarte inventivi scenaristii, nu mi-ar fi trecut prin cap asemanarea dintre ei si poveste......finalul a fost mai uracios...ca de obicei.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754
O umplutura frumoasa si interesanta..si nu a fost nici comedie ( doar cei mici cu domnul Bestie Smile ) ...nici cearta...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:57 pm

iulianagl a scris:

Oy spune ca nu se supara nimeni.

hmmmm..sa spunem un 7...mi-ar fii placut ca Khushi sa fie un pic mai dura cu Arnav...si nici mie nu mi-a placut ca a intervenit Anjali la final...


intre 6 si 7..


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 09 Apr 2012, 10:59 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:59 pm

petronela a scris:
Sincer ..mi-a placut....asocierea cu povestea,a picat perfect pe ei doi...foarte inventivi scenaristii, nu mi-ar fi trecut prin cap asemanarea dintre ei si poveste......finalul a fost mai uracios...ca de obicei.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754
O umplutura frumoasa si interesanta..si nu a fost nici comedie ( doar cei mici cu domnul Bestie Smile ) ...nici cearta...

comedia revine zile urmatoare ...ca incepe ea fie atenta cu el "iubitoare"...ii scoate pantofi..ii schimba hainele cu unele mai vechi si niste culori...... Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 11:00 pm

iulianagl a scris:

Cum ti s-a parut?Adica cum vi s-a parut umplutura? Smile Smile
Mie mi-a plăcut foarte mult episodul. Subtil. Dar asta după ce l-am văzut cu traducere. Ce importante sunt cuvintele, nu înțelesesem nimic când l-am văzut prima dată.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 11:05 pm

Skumpyk86 a scris:

comedia revine zile urmatoare ...ca incepe ea fie atenta cu el "iubitoare"...ii scoate pantofi..ii schimba hainele cu unele mai vechi si niste culori...... Smile Smile Smile
Pana la urma tot s-a transformat Arnav...Mr Arogant...omul negru... si acum Dl Bestie... Smile Smile Smile
Oricum a fost un episod destul de linistit, cred ca voiam si un pic de actiune,dar daca zici ca iar vine comedie...nu stiu ce sa zic...sunt foarte imprevizibili...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 11:06 pm

Totusi mi-a placut la urma cand ia scris:Cum poate cineva care s-a casatorit cu tine sa creada in povesti? Smile Smile Asta da...
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 11:08 pm

Skumpyk86 a scris:

comedia revine zile urmatoare ...ca incepe ea fie atenta cu el "iubitoare"...ii scoate pantofi..ii schimba hainele cu unele mai vechi si niste culori...... Smile Smile Smile


Asta face sa-l enerveze la maxim.Abia astept sa vad asta.Ca-mi place de Khushi cand face asta e si ironica si asta o prinde foarte bine. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 11:09 pm

narcisa a scris:
Mie mi-a plăcut foarte mult episodul. Subtil. Dar asta după ce l-am văzut cu traducere. Ce importante sunt cuvintele, nu înțelesesem nimic când l-am văzut prima dată.


Si mie chiar postasem ceva pe o pg de fb ca nu prea mi-a placut dar mi-am retras cuvintele dupa ce l-am vazut sbs.Intr-adevar cuvintele conteaza.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 11:10 pm

petronela a scris:
Pana la urma tot s-a transformat Arnav...Mr Arogant...omul negru... si acum Dl Bestie... Smile Smile Smile
Oricum a fost un episod destul de linistit, cred ca voiam si un pic de actiune,dar daca zici ca iar vine comedie...nu stiu ce sa zic...sunt foarte imprevizibili...

da dupa ep de vineri eram suparata dupa scenele cu Khushi si cat sufera si cand a vazut iubirea pt Anjali si cat de dur a vb el cu ea...ep de azi a fost calm si apoi iar cateva scene de comedie...parca prea le ameteste...

Nu stiu daca va fi prea multa comedie dar vor avea cateva scene ..uite...


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 11:12 pm

Skumpyk86 a scris:

da dupa ep de vineri eram suparata dupa scenele cu Khushi si cat sufera si cand a vazut iubirea pt Anjali si cat de dur a vb el cu ea...ep de azi a fost calm si apoi iar cateva scene de comedie...parca prea le ameteste...

Nu stiu daca va fi prea multa comedie dar vor avea cateva scene ..uite...



Il imbraca ca in Hawai ca tot ii place lui sa mearga acolo. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 11:13 pm

iulianagl a scris:


Asta face sa-l enerveze la maxim.Abia astept sa vad asta.Ca-mi place de Khushi cand face asta e si ironica si asta o prinde foarte bine. Smile

ok..dar ce rezola...cand ii spune ca o uraste?Ca oricum el crede cei mai rau despre ea....As fii vrut altceva decat sa il enerveze pe el...
Am spus asta e parerea mea..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 11:15 pm

Skumpyk86 a scris:

comedia revine zile urmatoare ...ca incepe ea fie atenta cu el "iubitoare"...ii scoate pantofi..ii schimba hainele cu unele mai vechi si niste culori...... Smile Smile Smile
Vrei sa spui ca se transforma in sotia supusa si iubitoare... Smile Smile ..in secventa in care am vazut-o arata ca o femeie in varsta... Smile Smile si nu-mi place cum ii sta cu voalul ala pe cap..cred si eu ca o sa-l scoata din sarite ... Smile Smile
dar in afara de sa-l enerveze pe el, problemele dintre ei tot nu se rezolva...astazi macar nu l-am vazut pe Shyam...apare maine cand ii arata biletelul Anjali.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 11:19 pm

petronela a scris:
Vrei sa spui ca se transforma in sotia supusa si iubitoare... Smile Smile ..in secventa in care am vazut-o arata ca o femeie in varsta... Smile Smile si nu-mi place cum ii sta cu voalul ala pe cap..cred si eu ca o sa-l scoata din sarite ... Smile Smile
dar in afara de sa-l enerveze pe el, problemele dintre ei tot nu se rezolva...astazi macar nu l-am vazut pe Shyam...apare maine cand ii arata biletelul Anjali.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 2743637754

Mie mi se pare ca se invarte ca intr-un cerc...adica azi comedie maine un pic dar foarte putin romantism(fara rezolvarea prob) si poimaine iar dur si uite asa pana mai fac ep si se gandesc ei cum sa rezolve..

cam asa ceva sotia iubitoare si supusa...am inteles ca va fii ceva de genul ca Gopi si din ce stiu Gopi face tot ce ii spune sotul....probabil ca asa va face si Khushi...

si nu imi plac schimbarile acestea o zi asa alta asa....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 11:25 pm

narcisa a scris:
O zi ușoară Miha kiss . Nu știu cum se face un ep din mai multe părți. stupid


ce anume nu stii?sa il unesti?am unele programe...cu unul descarc de pe net...apoi convertesc in avi ca se descarca in format flv..si apoi ori le lipesc in cazul daca sunt mai multe parti si vreau ca ep sa fie doar o singura parte ..sau daca e cazul tai ep....

Daca ai nevoie ceva sa imi spui....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 33 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum