Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 2:18 pm

Skumpyk86 a scris:

pe star plus au calitate buna...incerc sa intru dar vad ca nu imi voie o sa mai incerc...numai ca la ei primele ep sunt pe parti si va trebui sa le descarci convertesi si apoi unesti..

da-mi linkurile sa ti-le descar eu unde le-ai gasit daca merge la mine si le pun pe transer si le deascarci de acolo...
Eu le-am descărcat de la ArnavKhushi7 (aici sunt din două părți) și aici s-a blocat dar nu e descărcarea mea de vină și văd că nici 40 partea a 2 nu merge, iar din 23 decembrie de la IramNasir86 sunt dintr-o parte dar nu le are pe toate. Pe star plus n-am găsit decât din 30 ianuarie. Ori nu știu eu să caut, ori nu mai sunt, dar am intrat pe mai multe și nimic. Dar mai caut, trebuie să le am pe toate. Dacă nu, le iau la o calitate mai slabă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 2:26 pm

narcisa a scris:
Eu le-am descărcat de la ArnavKhushi7 (aici sunt din două părți) și aici s-a blocat dar nu e descărcarea mea de vină și văd că nici 40 partea a 2 nu merge, iar din 23 decembrie de la IramNasir86 sunt dintr-o parte dar nu le are pe toate. Pe star plus n-am găsit decât din 30 ianuarie. Ori nu știu eu să caut, ori nu mai sunt, dar am intrat pe mai multe și nimic. Dar mai caut, trebuie să le am pe toate. Dacă nu, le iau la o calitate mai slabă.

aha....am crezut ca de la net e de vina...ca si eu mai pateam cand imi scadea puterea la net...
Pe star plus sunt toate...

sa le vezi toate..cobori pe pagina in jos si dai acolo la "all ep" si o sa le gasesti...
Dar eu nu le pot salva de aici vad ca nu merge ..poate de acasa merge ca am mai multe programe....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 2:28 pm

Gata eu ies..plec la facultate..Narcisa daca mai ai nevoie imi spui..
din pacate acele ep de mai inainte sunt parti..dar le poti lipi si faci intr-un singur ep...Am vazut ca cei de pe star plus au pus intr-o singura parte mai tarziu... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 2:46 pm

Skumpyk86 a scris:Gata eu ies..plec la facultate..Narcisa daca mai ai nevoie imi spui..
din pacate acele ep de mai inainte sunt parti..dar le poti lipi si faci intr-un singur ep...Am vazut ca cei de pe star plus au pus intr-o singura parte mai tarziu... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 517793
O zi ușoară Miha kiss . Nu știu cum se face un ep din mai multe părți. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 4:59 pm

Buna dragelor.Nu-mi place ce am vazut iar incepe cu stupiditatile.Chiar imi placea sa vad o Khushi tacuta si fara sa-l bage in seama pe Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 5:02 pm


Ceva nou!!!


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 3:59 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 5:06 pm


Auuchhh ce frumos. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 5:22 pm

Deci sa intelegem ca Khushi face asta sa-l enerveze maxim pe Chote deci il loveste cu arma cea mai urata de el si anume "IUBIREA" il trateaza cu dragoste doar sa-l enerveze si s-o trimita acasa.Asta da idee from Khushi. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 5:44 pm

Ce repede l-au curatat de plantele lui!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 5:56 pm

Bonjourica !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 5:57 pm

Bună ziua fetele. Iar n-au dat promo.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 5:57 pm

petronela a scris:Bonjourica !


Bonjurel!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 5:58 pm

narcisa a scris:Bună ziua fetele. Iar n-au dat promo.

NU! 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 2743637754 Cred ca nu stiu ce umplutura sa bage maine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 6:06 pm

Ne auzim mai tarziu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 09 Apr 2012, 6:10 pm

Mai vad ca Alexa este onlain...ori nu poate sa se distreze fara noi?.ne simte lipsa?ne duce dorul...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 09 Apr 2012, 6:26 pm

Buna!Buna la toata lumea!
Am lasat totul balta sa ma uit la film si nu am inteles nimic din el.... Care-i treaba cu copii si biletele astea de circula pe la toti??? Asta-i umplutura in toata regula.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 6:28 pm

Dupa ce ca n-au dat promo ..m-au ametit de tot cu episodul asta...chiar nu mai au inspiratie... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 600626 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 600626 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 600626
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 9:06 pm


Vizionare placuta.Eu imi incep treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 3:59 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 9:06 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta.Eu imi incep treaba. kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 9:13 pm

Khushi: Un demon și un prinț. Cum ar putea să fie aceeași persoană? Cum ar putea cineva să o facă fericită într-o clipă și tristă în clipa următoare?

Arnav: Heer! Nu pot trăi fără tine.

Khushi: Nu putea să înțeleagă.
Fata1: De ce? De ce nu putea să înțeleagă?
Băiat1: Doamnă, dacă vorbiți atât de încet nu voi putea să scriu povestea.
Fata1: Frumoasa e speriată pentru că Bestia stă chiar acolo.
Ce s-a întâmplat pe urmă? Bestia a omorât-o pe Frumoasa? A mâncat-o?
Khushi: Nici n-a mâncat-o, nici n-a omorât-o, pentru că era o fată foarte bună.
Băiat: E creionul meu.
Băiat: Ba al meu.
Khushi: Ce faceți? Dați-vă jos! Opriți-vă! Stop! Ce faceți?
Băiat: E creionul meu, dă-mi-l!
Băiat: E al meu!
Khushi: Ce faceți? Dați-i drumul! Am spus să-i dați drumul.
Harpreet, nu e bine. Cere-i scuze. Foarte bine. Mă duc să aduc alt creion. Stați aici în liniște. Altfe, Bestia o să vă mănânce.
Fata1: Chiar așa?

Khushi: Cum poate cineva să se transforme într-o bestie într-un moment și apoi într-un prinț printr-o mișcare de pălărie?

Arnav: Da Aman. De ce? Nu, e ceva ce poți face, nu-i așa? Bine, atunci. Ce nai...?

Khushi: Am adus creioane pentru toată lumea. Unde s-a dus toată lumea? Harpreet, vino aici. Unde sunt ceilalți?
Băiat1: Dacă îți vrei plantele înapoi atunci...
Arnav: Atunci ce?
Băiat1: Atunci... atunci... Un minut. Nu e sigur pentru noi să stăm toți în același loc. Voi mergeți înăuntru și aveți grijă de Frumoasa. Eu mă ocup de el.
Fata1: Și dacă ți se întâmplă ceva?
Băiat1: N-am spus deja? Voi avea grijă.
Domnule Bestie eu sunt Nikhil. Dacă îți vrei plantele înapoi, nu te teme. Știu că viața ta depinde de plantele astea. Dacă îți vrei plantele înapoi va trebui să faci ceva pentru mine. Arpeet mi-a rupt creionul.
Arnav: Și?!
Nikhil: Am luat toate acestea de pe masa de afară.
Arnav: Ce nai...?
Nikhil: Domnule Bestie, te rog, mănâncă-l pe Arpeet.
Arnav: Să-l mănânc? Cine ți-a spus că ....
Nikhil: Sora mi-a spus. Adică Sundari mi-a spus că tu îi mănânci pe copiii obraznici.
Arnav: Sora ți-a spus toate astea?
Nikhil: Adică Frumoasa.
Arnav: Bine.
Nikhil: Semnează aici, te rog.
Arnav: Îl voi mânca pe Harpreet pentru că îmi vreau plantele înapoi. Domnul Bestie.
Voi semna, mai întâi dă-i asta Frumoasei.
Nikhil: Vei face treaba, nu-i așa? Batem palma?
Arnav: De acord. Ascultă! Mi-e foarte foame. Mă gândeam, de ce să-l aștept pe Harpreet, te pot mânca pe tine.
Nikhil: Nu, nu, dacă mă mănânci nu-ți mai primești plantele înapoi.
Arnav: Hei!

Khushi: Scrisul lui Arnav e indescifrabil. Khushi Kumari Gupta Singh Raizada, eu sunt Bestia iar tu Frumoasa. Cum ai îndrăznit să spui asta copiilor? Cel puțin pe copii nu-i minți!
Băiat: Ce-a scris Bestia flămândă?
Fata1: Mărită-te cu mine, asta a scris?
Pinky: Ce-i vei scrie? Că nu ești de acord să te măriți cu el?
Khushi: Un minut Pinky, un minut! Nikhil, poți șă-i dai tu asta?
Nikhil: Nu, nu. Bestia e încă flămândă.
Harpreet: Lașule! Dacă aș fi fost eu l-aș fi pocnit.

Arnav: "Arnav Bestia, scuze, Singh Raizada. Nu i-am învățat nimic și nici nu i-am mințit. Este o vorbă, copiii spun adevărul. Lucrurile pe care copiii le văd cu ușurință și pe care noi tindem să le trecem cu vederea. Fapt este că asta văd ei. Eu sunt Frumoasa. Iar tu ești Bestia".
Dă-i asta Frumoasei.
Nikhil: Cum rămâne cu inima lui Harpreet?
Arnav: Imediat ce îmi primesc plantele Harpreet moare.

Khushi: "Khushi, nu mai trăi în lumea basmelor. Nu-i lăsa pe copii să fie ca tine. Asta e viața reală și nu... nu o.... "
Nikhil: Nu e un basm. Am citit pe drum.
Arnav: Tu crezi că ești Frumoasa. Sunt atâtea oglinzi în casă. Doar uită-te într-una.

Anjali: Unde te grăbești?
Nikhil: Grăbește-te. Trebuie să dau biletul Frumoasei, Bestiei. Și biletul Bestiei, Frumoasei. Sunt foarte ocupat. Dă-mi-l!
Anjali: Bestia!? Frumoasa?!
Nikhil: Frumoasa e doamna Khushi. Iar el e Bestia.
Anjali: Mă uit în oglindă în fiecare zi. Dacă te-ai uita și tu, ai înțelege cum arată o Bestie. Sunt foarte departe de o lume de basm. Cum ar putea cineva căsătorită cu tine să creadă în basme?
Nikhil: Dă-mi-l!
Anjali: Nici o problemă, sunt eu aici. Am să-l dau eu lui Arnav. Adică Bestiei tale. Haide, du-te.
Arnav și Khushi se ceartă atât de mult. Trebuie făcut ceva.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Lun 09 Apr 2012, 11:24 pm, editata de 4 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 9:32 pm

narcisa a scris:
O zi ușoară Miha kiss . Nu știu cum se face un ep din mai multe părți. stupid


ce anume nu stii?sa il unesti?am unele programe...cu unul descarc de pe net...apoi convertesc in avi ca se descarca in format flv..si apoi ori le lipesc in cazul daca sunt mai multe parti si vreau ca ep sa fie doar o singura parte ..sau daca e cazul tai ep....

Daca ai nevoie ceva sa imi spui....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 09 Apr 2012, 9:49 pm

Skumpyk86 a scris:

ce anume nu stii?sa il unesti?am unele programe...cu unul descarc de pe net...apoi convertesc in avi ca se descarca in format flv..si apoi ori le lipesc in cazul daca sunt mai multe parti si vreau ca ep sa fie doar o singura parte ..sau daca e cazul tai ep....

Daca ai nevoie ceva sa imi spui....
Buna! Dar daca Alexa il va subtitra nu se va potrivi subtitrarea pe filmul descarcat de tine.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 9:58 pm

Admin_dea05 a scris:Buna! Dar daca Alexa il va subtitra nu se va potrivi subtitrarea pe filmul descarcat de tine.

Buna...depinde de unde o sa ia filmul...de pe ce saite sau de la ce user...in general se potiveste...

la sub trebuie sa ii pui minutul cand apare si cand dispare si de aceea e important in cazul in care vrei sa folosesti sub si pe alt video acesta sa corespunda min sec cu originalul..atlfel risti sa apara mai inainte sau mai tarziu....
Eventual daca vezi ca sunt diferite poti modifica tu timpul...sa il faci cu video care il ai...
Mie imi placea sa fac sub lipita pe el ca il pastram pe dvd cu traducere...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 09 Apr 2012, 10:06 pm, editata de 3 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:00 pm

That NEW ENTRY of a GAL whch i said u,

she wll be 9 years old baby gal..

So just relax & njoy d shw...

Nw wait and watch hw she wll b Aakash's frnd... Cant reveal so much otherwise u pple wll unable to njoy yar...

kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 10:23 pm

Arnav looks for Khushi
Arnav tells Khushi that he is happy she is not talking to him as it has made it easier for him to tolerate her. Khushi gets hurt on hearing this and decides to stay out of Arnav's way. How will Khushi manage to do this?
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Ipkknd_350x250%281%29
Our source from Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? reveals "Khushi and Arnav had a fight and are not talking to each other. Khushi decides to avoid Arnav. When Arnav does not see Khushi around, he thinks of her and misses her. Meanwhile Khushi comes up with a plan to teach little kids. She narrates the famous 'Beauty and the Beast' story to the children and tells them that the beast has been put in the plants. The kids then decide to take away the plants. Arnav notices this but cannot tell Khushi directly as he is not talking to her. So he and Khushi communicate by passing chits with the help of the children."

Arnav is missing Khushi but he will never admit to this. He goes looking for her and says "Khushi has not been around, I wonder what she is up to now? I am looking for her so that she does not create any new problems. I am sure she has come up with some crazy new idea."

An annoyed Khushi states "Arnavji says that I have made his life hell, so I have decided to stay out of his way and not talk to him at all. I will pass my time by teaching these little children and will enjoy with them."

Will Arnav accept that he misses Khushi? Will the children be able to get Khushi and Arnav to talk to each other? Find out on Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Monday to Friday 8 pm only on STAR Plus.

Nayi Soch: Does distance make the heart grow fonder? Like Arnav many people realise the importance of their partners only when they do not have them around! Arnav Singh Raizada is not the only one who finds it difficult to express his emotions. Do you have some advice or suggestions on how people like him should express their feelings? Do send in your stories to us at teamstarplus@starplus.in. We will publish them here. You can also share your personal stories/ anecdotes in our comments section.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum