Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 2:05 am

Admin_dea05 a scris:Revad din nou ep 66 din Geet iar apoi trec in pat....eu nu ma mai satur de GEET 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 283516 ..am inebunit ...



Vizionare placuta!Eeee...sa vedem apoi parerea si de Khushi si Arnav...dupa ce te uiti la el...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 2:09 am

Gata trec in pat .. kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 2:11 am

Si Sanaya in Diary in Zing Magazine..sunt ceva mai vechi din feb kiss kiss kiss
http://www.zingmag.com/2012/february/page-19.html
http://www.zingmag.com/2012/february/page-20.html
http://www.zingmag.com/2012/february/page-21.html
http://www.zingmag.com/2012/february/page-22.html


Ok..ies si eu ..nb kiss kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 09 Apr 2012, 2:34 am

petronela a scris:
Admin_dea05 a scris:Revad din nou ep 66 din Geet iar apoi trec in pat....eu nu ma mai satur de GEET 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 283516 ..am inebunit ...
Vizionare placuta !
Sunt superbi, nu-i asa ?? 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 283516
Da superbi!Am terminat si ep 67.
Noapte buna! 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2074734341
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 09 Apr 2012, 2:37 am

Skumpyk86 a scris:Si Sanaya in Diary in Zing Magazine..sunt ceva mai vechi din feb kiss kiss :


Ok..ies si eu ..nb kiss kiss kiss kiss
noapte buna! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 09 Apr 2012, 8:52 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 564410_262654227157180_154906334598637_567729_934473576_n
Buna dimineata.Maha episod este pe 28 aprilie.Deci atunci vedem ce o sa se intample.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 09 Apr 2012, 8:56 am

Dragalaselor!Buna dimineata la o cafea..o zi frumoasa si un inceput de saptamana cu multe realizari kiss kiss kiss kiss kiss

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Un-mic-dejun-pentru-prieteni_12356c62ce7706
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:03 pm

iulianagl a scris:4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 564410_262654227157180_154906334598637_567729_934473576_n
Buna dimineata.Maha episod este pe 28 aprilie.Deci atunci vedem ce o sa se intample.


da am vazut si eu...dar a mai fost trecute in program si celelante date ca vor fii ep maha si cu o cateva zile inainte s-a modificat....
Cel mai sigur cand vine cofirmarera de la star plus...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:15 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Jm9B8NFsMq6Ca Smile Smile Smile
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 JbsbxPnWMAZjvo4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 JfXz7f04yACXd4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Jlo9DbkYNXDS2
Credit soniya_cute
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:19 pm





Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 09 Apr 2012, 2:32 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 12:45 pm

Bună ziua dragelor. Miha, ce e cu pozele? Sunt din ep care va fi azi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:49 pm

narcisa a scris:Bună ziua dragelor. Miha, ce e cu pozele? Sunt din ep care va fi azi?

azi maine ...sunt din ep urmatoare..e pus si video...se pare ca Khushi va fii foarte "iubitoare"....

Pentru prima data nu imi place idea..si nici sa se transforme iar in comedie...ca din cate ma vazut asta va face...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 12:54 pm

Skumpyk86 a scris:

azi maine ...sunt din ep urmatoare..e pus si video...se pare ca Khushi va fii foarte "iubitoare"....

Pentru prima data nu imi place idea..si nici sa se transforme iar in comedie...ca din cate ma vazut asta va face...
Nu-mi place cum și-a acoperit capul cu voalul. Dacă Arnav a spus că nu vrea să-i vadă fața ea chiar a luat-o în serios?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:58 pm

narcisa a scris:
Nu-mi place cum și-a acoperit capul cu voalul. Dacă Arnav a spus că nu vrea să-i vadă fața ea chiar a luat-o în serios?


da dar incepe iar sa vb cu el..si va fii atenta cu el....ii scoate pantofi desi el se gandeste ca i-a pus ceva in ei...
Nu imi place deloc schimbarea aceasta..ador comedia si imi place cand il "streseaza" pe Arnav dar nu cred ca acum era timpul...si schimabrile astea mereu azi un ep dur maine unul comedie...nu stiu...dar nu imi place
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 1:00 pm

Skumpyk86 a scris:


da dar incepe iar sa vb cu el..si va fii atenta cu el....ii scoate pantofi desi el se gandeste ca i-a pus ceva in ei...
Nu imi place deloc schimbarea aceasta..ador comedia si imi place cand il "streseaza" pe Arnav dar nu cred ca acum era timpul...si schimabrile astea mereu azi un ep dur maine unul comedie...nu stiu...dar nu imi place
Eu aștept să văd ce va fi, oricum ce-am gândit eu despre ce se va întâmpla nu s-a adeverit aproape niciodată așa că nu-mi mai bat capul să fac scenarii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:06 pm

narcisa a scris:
Eu aștept să văd ce va fi, oricum ce-am gândit eu despre ce se va întâmpla nu s-a adeverit aproape niciodată așa că nu-mi mai bat capul să fac scenarii.

nici la mine scenarile nu s-au adeverit,cei de la iss pyar schimba tot timpul..
Dar dupa video cred ca va fii comedie...ii scoate pantofii ii schimba hainele...


dar o intrebare ti-ar place iar comedie?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 1:21 pm

Skumpyk86 a scris:

nici la mine scenarile nu s-au adeverit,cei de la iss pyar schimba tot timpul..
Dar dupa video cred ca va fii comedie...ii scoate pantofii ii schimba hainele...


dar o intrebare ti-ar place iar comedie?
Mie îmi place orice, doar să fie scene multe cu ei. E adevărat că aș vrea să avanseze povestea pentru că până acum mi se pare că se învârt în cerc dar actorii îmi plac atât de mult încât, deocamdată, mă mulțumesc să-i văd interpretând. Eu am cam o lună de când am luat contact cu filmul și cu actorii, de aceea încă nu mă plictisesc nici certurile, nici greșelile de editare, nici alte scăpări din film. Încă sunt cu sufletul la gură după orice știre, orice poză, orice despre ei și despre film.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 1:23 pm

Am o rugăminte, vreau și eu un link să descarc ep 54 și 74 la o calitate bună. Știi vreunul?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:26 pm

narcisa a scris:
Mie îmi place orice, doar să fie scene multe cu ei. E adevărat că aș vrea să avanseze povestea pentru că până acum mi se pare că se învârt în cerc dar actorii îmi plac atât de mult încât, deocamdată, mă mulțumesc să-i văd interpretând. Eu am cam o lună de când am luat contact cu filmul și cu actorii, de aceea încă nu mă plictisesc nici certurile, nici greșelile de editare, nici alte scăpări din film. Încă sunt cu sufletul la gură după orice știre, orice poză, orice despre ei și despre film.

hehe..eu de la ep 6 il urmaresc...si tot de atunci astept cate un ep in fiecare zi...in iunie anul acesta fac un an de cand tot astept...Si m-am cam saturat cu tema cu Shyam...cred ca exagereaza povestea...iad chestia asta cu ba comdie ba un ep de dur nu imi place...ma amuza teribil chestia sa ii scoata un pic de par alb lui Arnav dar parca acum nu mai are efect dupa atatea cate a indurat Khushi si dupa ep de vineri...nu stiu dar nu imi place....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:28 pm

narcisa a scris:Am o rugăminte, vreau și eu un link să descarc ep 54 și 74 la o calitate bună. Știi vreunul?

vrei cu sub in engleza?
eu le-am descarcat de pe youtube ..de acolo le descarc mereu..tot acolo ma si uit ....din pacate din cauza ca e editarea pentru a pune si subtitrarea claritatea imagini nu este foarte buna....

Iar fara sub pe star plus.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 1:31 pm

Skumpyk86 a scris:

hehe..eu de la ep 6 il urmaresc...si tot de atunci astept cate un ep in fiecare zi...in iunie anul acesta fac un an de cand tot astept...Si m-am cam saturat cu tema cu Shyam...cred ca exagereaza povestea...iad chestia asta cu ba comdie ba un ep de dur nu imi place...ma amuza teribil chestia sa ii scoata un pic de par alb lui Arnav dar parca acum nu mai are efect dupa atatea cate a indurat Khushi si dupa ep de vineri...nu stiu dar nu imi place....
Te înțeleg, înseamnă că ești foarte răbdătoare.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 1:33 pm

Skumpyk86 a scris:

vrei cu sub in engleza?
eu le-am descarcat de pe youtube ..de acolo le descarc mereu..tot acolo ma si uit ....din pacate din cauza ca e editarea pentru a pune si subtitrarea claritatea imagini nu este foarte buna....

Iar fara sub pe star plus.
Îl vreau fără. Am găsit la calitate foarte bună din două locuri dar ep 54 și 74 s-au blocat și de asta căutam.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:37 pm

narcisa a scris:
Te înțeleg, înseamnă că ești foarte răbdătoare.



iti dai seama ca dupa un an si de asteptare dar vazand aproape in fiecare ep parca mai vreau si altceva decat cearta..si pe situatia cu shyam din feb si inca nu se stie nimic...ma cam satur..


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 09 Apr 2012, 1:40 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:40 pm

narcisa a scris:
Îl vreau fără. Am găsit la calitate foarte bună din două locuri dar ep 54 și 74 s-au blocat și de asta căutam.

pe star plus au calitate buna...incerc sa intru dar vad ca nu imi voie o sa mai incerc...numai ca la ei primele ep sunt pe parti si va trebui sa le descarci convertesi si apoi unesti..

da-mi linkurile sa ti-le descar eu unde le-ai gasit daca merge la mine si le pun pe transer si le deascarci de acolo...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:49 pm

Not all spoilers come true:
Here is a list that never came true:
MU will clear soon
Arnav will be harmed by Shyam
Khushi will be bitten by a scorpion
Khushi will fall sick and Arnav will take care of her
Khushi will confess her love
So guys take a chill pill about spilers. Not that the people giving them are not giving correct information. They give what they know and out of goodwill. So we can't blame them.
But the CVs change the story and concept as per TRPs and other last minute demans. So don't lose sleep over every spoiler.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum