Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 12:47 am

Skumpyk86 a scris:

si inca una...


- azi cand Khushi povestea acolo si Arnav privea ..pai camerea lui Arnav e la etaj iar Khushi cu copiii era jos.. stupid
Chiar nu inteleg de ce nu sunt atenti la detalii..si mie mi s-a parut ciudat ca se vedeau cand spunea povestea... stupid stupid
Iar alea trei mai mult am banuit ca vin de la templu...daca ei n-au zis nimic... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 12:54 am

petronela a scris:
Chiar nu inteleg de ce nu sunt atenti la detalii..si mie mi s-a parut ciudat ca se vedeau cand spunea povestea... stupid stupid
Iar alea trei mai mult am banuit ca vin de la templu...daca ei n-au zis nimic... stupid

pai da dar erau ceilanti plecati la templu ca atunci cand toti erau plecati si el coboara sa o caute pe Khushi ..Nani era acasa si il intreba pe cine cauta... Smile

iar acea cu povestea ..cum vede el de la camera lui in camera unde era Khushi..daca Khushi era jos si el are camera la etaj... Smile


eu din ce am inteles ca de fapt nu e decat o piscina si e aceiasi folosita si pentru camera lui Arnav dar si Anjali...casa e mult mai simpla dar ei o fac sa para mai complicata...


Faza a fost ca nu au fost atenti la chestile asta...

Macar faceau in asa fel sa nu spuna/apara ca Khushi e jos cu copiii ci sus ca asa parea mai credibil....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 1:02 am

Skumpyk86 a scris:

pai da dar erau ceilanti plecati la templu ca atunci cand toti erau plecati si el coboara sa o caute pe Khushi ..Nani era acasa si il intreba pe cine cauta... Smile

iar acea cu povestea ..cum vede el de la camera lui in camera unde era Khushi..daca Khushi era jos si el are camera la etaj... Smile


eu din ce am inteles ca de fapt nu e decat o piscina si e aceiasi folosita si pentru camera lui Arnav dar si Anjali...casa e mult mai simpla dar ei o fac sa para mai complicata...


Faza a fost ca nu au fost atenti la chestile asta...

Macar faceau in asa fel sa nu spuna/apara ca Khushi e jos cu copiii ci sus ca asa parea mai credibil....
Nu le sesizeaza nimeni aceste neconcordante ? stupid Sau nu tin ei cont de ..nimeni ?
Dupa ce ca e incalcita povestea lor..mai incalcesc si credibilitatea filmarilor... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 1:10 am

Iubita te pupic !
Noapte buna !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:12 am

petronela a scris:
Nu le sesizeaza nimeni aceste neconcordante ? stupid Sau nu tin ei cont de ..nimeni ?
Dupa ce ca e incalcita povestea lor..mai incalcesc si credibilitatea filmarilor... stupid

probabil ca nu tin cont..ca am mai vazut comentari pe tema acestor erori ...dar nimic...eu deasta spun ca dpdv al meu pierd mult din credibilitate...ma gandesc vai ce priviri etc..cand realizezi ca de fapt nici macar nu erau fata in fata...
uni din fani au denumit zona unde e piscina si nu se sti ce si cum...au denumit "triunghiul bermudelor" Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:13 am

petronela a scris:Iubita te pupic !
Noapte buna !

Ok..mai pun cateva poze si ies si eu..nb!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:19 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 JuvMo4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 4qBWp4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 R0ukY4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 MRgiW4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 5dZCb4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 NbN6M
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 1:19 am

Skumpyk86 a scris:

probabil ca nu tin cont..ca am mai vazut comentari pe tema acestor erori ...dar nimic...eu deasta spun ca dpdv al meu pierd mult din credibilitate...ma gandesc vai ce priviri etc..cand realizezi ca de fapt nici macar nu erau fata in fata...
uni din fani au denumit zona unde e piscina si nu se sti ce si cum...au denumit "triunghiul bermudelor" Smile
Imi place cum suna ..triunghiul bermudelor... Smile Smile
Eu ma intreb cum pot sa priveasca asa daca nu sunt fata in fata? la cine se uita..la cine o fi.. sau n-o fi in fata lor ?? stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:20 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 TnVsh4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 OCYAR4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 WhmwL4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 KpciW4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 ONIyo4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 RybsW
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:24 am

petronela a scris:
Imi place cum suna ..triunghiul bermudelor... Smile Smile
Eu ma intreb cum pot sa priveasca asa daca nu sunt fata in fata? la cine se uita..la cine o fi.. sau n-o fi in fata lor ?? stupid stupid

Si mie Smile Smile
probabil ca privesc in gol..ca mai e o scena care imi aduc aminte acum ca era tot asa cu priviri intenese (si aproape unul de celalant) si cand ma uit la un clip din spatele camerelor de cand au filmat scena respectiva am vazut ca erau aproape dar ea privea pe langa el in gol desi noua ne arata ca se uita unul la altul.... sad

si apoi a aparut acel interviu ca Barun nu poate face scene romantice se simte incomod ca rade etc..si cred ca din aceasta cauza sunt editate asa....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:27 am

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 OSit2 kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 1:27 am

Skumpyk86 a scris:

Si mie Smile Smile
probabil ca privesc in gol..ca mai e o scena care imi aduc aminte acum ca era tot asa cu priviri intenese (si aproape unul de celalant) si cand ma uit la un clip din spatele camerelor erau aproape dar ea privea pe langa el in gol desi noua ne arata ca se uita unul la altul....

si apoi a aparut acel interviu ca Barun nu paote face scene romantice se simte incomod etc..si cred ca din aceasta cauza sunt editate asa....
Deci asteptam acele scene cand sunt aproape..ca alea sunt reale... Smile Smile
Si ma rog de ce se simte incomod Nu-i plac sau ii plac prea mult acele scene si ..nu risca ? stupid
Incepe sa nu ma mai mire nimic la acest serial...aproape ma astept la orice .. stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:35 am

petronela a scris:
Deci asteptam acele scene cand sunt aproape..ca alea sunt reale... Smile Smile
Si ma rog de ce se simte incomod Nu-i plac sau ii plac prea mult acele scene si ..nu risca ? stupid
Incepe sa nu ma mai mire nimic la acest serial...aproape ma astept la orice .. stupid stupid

Smile Smile Smile Smile
Cand i-a intrebat de scenele romantice ca vor mai multe..Barun a zambit si a zis Gul (Gul fiind unul care se ocupa de aceasta parte de romantism..si cel care adoarme cred la aceste scene...poate de aceea ies prost editarile ca ei dorm) Smile
Si apoi Sanaya a zis "Nuuuuu..."si a mai aaugat Sanaya ca Barun se simte incomod..si ca de multe ori il bufneste rasul si ca ea ii spune sa inchida ochii...Si tot ea a zis ca ei prefera scenele de lupta ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 1:37 am

Skumpyk86 a scris:

Smile Smile Smile Smile
Cand i-a intrebat de scenele romantice ca vor mai multe..Barun a zambit si a zis Gul (Gul fiind unul care se ocupa de aceasta parte de romantism..si cel care adoarme cred la aceste scene...poate de aceea ies prost editarile ca ei dorm) Smile
Si apoi Sanaya a zis "Nuuuuu..."si a mai aaugat Sanaya ca Barun se simte incomod..si ca de multe ori il bufneste rasul si ca ea ii spune sa inchida ochii...Si tot ea a zis ca ei prefera scenele de lupta ..
Daca-i asa suntem de acord si cu luptele...corp la corp... cupidon cupidon cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:38 am

petronela a scris:
Daca-i asa suntem de acord si cu luptele...corp la corp... cupidon cupidon cupidon


Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:42 am

petronela eu ies ca e tarziu..nb.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 517793 kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 10 Apr 2012, 1:45 am

Skumpyk86 a scris:petronela eu ies ca e tarziu..nb.. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 517793 kiss
kiss kiss kiss si eu
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:54 am

Inainte sa plec..

It's all about chemistry!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Thumb
While Bollywood biggies float rumours about the stars of their films as part of a marketing strategy, telly couples manage to create scorching screen romance by play acting!

In the Teflon coated world of Bollywood romances, it's almost a given that on screen couples end up getting romantically linked up --sometimes to sell films (as part of the marketing strategy), and sometimes because these affairs are also for real So barely days after the Tamil flick, 3hit the screens, when reports of Tamil teen icon and current national sensation, Dhanush being romantically involved with Shruti Haasan his co-star from the film made the rounds, no one really batted an eyelid or made an immediate dash to the theatres. Most automatically assumed that the film's lukewarm initial reports were reason for this publicity stunt, a desperate effort to evoke curiosity in the film. For followers of B-Town leads, the illusion that the lead pair of a film might be in a romantic relationship is important, it creates hype and eyeballs in the initial weeks. So, you have Ranveer Singh talking about his 'fondness' for co-star Sonakshi Sinha openly, now that their Looterais getting ready for release, Amy Jackson and Prateik claiming to be in "love" when their first screen outing together was set to hit the screens.

In telly biz, life's much simpler for the leading couples though. Probably because a prime time show doesn't always piggyback ride only on a lead couple's chemistry. Changing dynamics (that necessary evil called TRPs) and the presence of an ensemble of secondary characters are often as important as the lead pair's screen chemistry. In many instances, the lead pair of a TRP-tripping show share ice-cold vibes and continue to churn out intense romantic sequences. Hina Khan and Karan Mehra(Naitik-Akshara of Yeh Rishta Kya Kehlaata Hai), Pooja Gor-Arhan Behl (Krishna-Pratigya of Mann Ke Awaaz Pratigya), Nandish Sandhu-Tina Dutta ( Uttaran) have not been known to be on the best terms off screen, yet they were professional enough to keep their personal vibes aside once they slammed make-up and faced the camera. "I don't talk to Hina much," Karan's diplomatically admitted on record many times and chooses to devote his energy to his work. Arhan, was at one time dating Avantika Gondal, Pooja Gor's reel sister in the show and had no interest of a romantic nature in his reel love.

Telly audiences don't seem to care much about how their favourite jodis behave in their personal space. So, even though Barun Sobti and Sanaya Irani are in committed relationships with different people, their fab screen chemistry gives Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? its high TRPs
. Deepika Singh and Anas Rashid are polite co-stars and yet their intense relationship's made Diya Aur Baati Hum, a TRP-topper for the last four months. Shashank Vyas and Pratyusha Banerjee are known to be thorough professionals on the sets of Balika Vadhu - Kachchi Umar Ke Pakke Rishte, yet their romantic scenes are much talked about. Ditto for Ram Kapoor and Saakshi Tanwar. Their smouldering love scene and liplock in Bade Achche Lagte Hainset the viral world in a tizzy a month ago. Ram's happily married and shares an amicable rapport with Saakshi. That doesn't take away the intensity from their love scenes. Ram has in the past also shared tremendous screen chemistry with teenager Prachi Desai in Kasamh Se. Gurmeet Chaudhary might be married to Debina Banerjee in reality, but his sizzling chemistry with Dhrasti Dhami in Geet Hui Sab Se Parayiwon the two stars, millions of hearts. Karan Singh Grover and Shilpa Anand were dating different people, but when they romanced the camera in Dill Mill Gayyefive years ago it seemed so real that their fans kept on wanting to see them together again.

And no, production houses and channels have never been known to market the on screen vibes of their lead couples to sell a soap. Surprisingly television audiences seem to have accepted the reality that their celluloid jodis are simply spinning a romantic fantasy for them, and the reality is something else. Ironically, the same set of audience also goes to watch a Bollywood flick. Isn't it weird that producers think they can take the audience for a ride by floating rumours of a romance before a film hits the screens just for some publicity? Chemistry, biology etc can be created in a make believe world too, wish some B-Town makers realised it too!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 10 Apr 2012, 8:34 am

Buna dimineata!La o cafea si un mic dejun...o zi frumoasa si pilna de bucurii kiss kiss kiss kiss

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Mic-dejun-in-stil-francez
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Dsc_9248
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:27 pm

lica54 a scris:Buna dimineata!La o cafea si un mic dejun...o zi frumoasa si pilna de bucurii kiss kiss kiss kiss
[/img]


Multumim....si tie o zi frumoasa !!! kiss kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 1:28 pm

Sanaya & Barun (Khushi hides Arnav's Shirts/Khushi's motive)
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 10 Apr 2012, 2:04 pm

Buna Mihaela...te rog frumos daca ai timp si vrei...sa traduci articolul pe care la-i pus aseara..si pentru analfabetii de engleza kiss kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 2:12 pm



Hungry Arnav Singh Raizada faints in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mar 10 Apr 2012, 3:22 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Apr 2012, 2:13 pm

lica54 a scris:Buna Mihaela...te rog frumos daca ai timp si vrei...sa traduci articolul pe care la-i pus aseara..si pentru analfabetii de engleza kiss kiss kiss kiss

tot?e cam mare(si sunt la servici)..te intereseaza tot sau anumite parti?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 10 Apr 2012, 2:21 pm

Skumpyk86 a scris:
tot?e cam mare(si sunt la servici)..te intereseaza tot sau anumite parti?


Cand ai timp si poti pe tot...eu astept nui nici o graba...servici usor kiss kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum