Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 12:11 am

iulianagl a scris:Eu va spun noapte buna si un inceput de saptamana cat mai proaspat .Maine avem episod.Uraaa!!!!Bate un vant afara zici ca-i viscol nu altceva. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155656 kiss
Noapte buna Iuli ! kiss
Si la noi s-a facut frig...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 12:15 am

Skumpyk86 a scris:

dar nu ai vazut ca imediat cum a aparut articolu ca strica serialul ca fac comedie au bagat si un ep dur..acela in care ii prinde mana de usa...cam asa ce viseaza noaptea a doua zi pune in aplicare...


asa au facut si cu ep cu luna de miere..prima data se vb ca vor pleca si ca vom avea momnete frumoase si au stat ei s-au gandit ca e mai bine ca arnav sa refuze si sa se faca cateva scene acasa...

la fel si cu HR..prima data ca va fii dans si cu o zi inainte de filmare s-au sucit ca vor face piesa de teatru...

cum spunea fata aceea ei fac pentru scene mai multe scenari si la final se alege care e mai bun sau se face o combinatie si uite asa face totul "varza" Smile Smile Smile Smile Smile
Eu sper totusi sa nu-l faca ...varza...au fost 200 si ceva de episoade...de care fanii au fost incantati,sper sa fie si in continuare...oricum sunt destul de imprevizibili...inca nu ne-am plictisit si asta e bine... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:15 am

iulianagl a scris:


Bafta!Il vezi cand te intorci. kiss


da..mersi..sa vezi concentrare maine...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:16 am

petronela a scris:
Noapte buna Iuli ! kiss
Si la noi s-a facut frig...


petro eu acum am vazut ca si tu esti la fel ca mine din Bucuresti.... kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 12:19 am

Skumpyk86 a scris:


petro eu acum am vazut ca si tu esti la fel ca mine din Bucuresti.... kiss kiss kiss
Da ...si nu-i asa ca s-a racit rau afara...am iesit la balcon si ..brrrr..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:26 am

petronela a scris:
Eu sper totusi sa nu-l faca ...varza...au fost 200 si ceva de episoade...de care fanii au fost incantati,sper sa fie si in continuare...oricum sunt destul de imprevizibili...inca nu ne-am plictisit si asta e bine... Smile Smile

Povestea in sine e frumoasa..foarte frumoasa..nici eu nu m-am plictisit ...desi uneori ma enerveze cu certurile lor...

Ma referam si ca nu sunt atenti la detali in primul rand..scapa multe la editari..cum spuneam zilele trecute ba o prinde de mana stanga ba de dreapta...ba e fusta lu Heer lunga ba e scurta...

Chiar si in noapte cand i-a luat foc patul..Khsuhi purta cercei...cand s-a dus in baie de a venit cu galeata cu apa a disparut cercei si dupa iar au aparut..si au multe din astea...unele nu le sesizezi dar unele da..si cred ca la unele isi mai pierde din farmec povestea..
Cum au facut de au schimbat bratarile mamei lui Arnav...

dar si la povestea in sine mai au unele scapari..de exemplu:nici pana acum Arnav nu a aflat ca Khushi e cea care a cumparat plantele pt el si nu Lavanya

-sau nu am inteles scena cu Holi..de fapt inteles am inteles dar ce efect a avut in serial...ca ne-am bucurat noi da 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516
Dar declaratile lor?Nimic....parca nici nu au existat!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:27 am

petronela a scris:
Da ...si nu-i asa ca s-a racit rau afara...am iesit la balcon si ..brrrr..

da..s-a racit...era asa de frumos..soare placut... kiss ..si acum rece.... Crying or Very sad

dar am inteles ca isi mai revine vremea..sper ca joi sau vineri sper sa plec intr-o mini vacanta...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 09 Apr 2012, 12:36 am

Skumpyk86 a scris:

da..s-a racit...era asa de frumos..soare placut... kiss ..si acum rece.... Crying or Very sad

dar am inteles ca isi mai revine vremea..sper ca joi sau vineri sper sa plec intr-o mini vacanta...
Să ai baftă de vacanță și de vreme bună să te bucuri de ea, Miha.
Dragelor eu vă urez noapte bună și vise plăcute. Să visați ce se va întâpla în ep de mâine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 12:36 am

Skumpyk86 a scris:

Povestea in sine e frumoasa..foarte frumoasa..nici eu nu m-am plictisit ...desi uneori ma enerveze cu certurile lor...

Ma referam si ca nu sunt atenti la detali in primul rand..scapa multe la editari..cum spuneam zilele trecute ba o prinde de mana stanga ba de dreapta...ba e fusta lu Heer lunga ba e scurta...

Chiar si in noapte cand i-a luat foc patul..Khsuhi purta cercei...cand s-a dus in baie de a venit cu galeata cu apa a disparut cercei si dupa iar au aparut..si au multe din astea...unele nu le sesizezi dar unele da..si cred ca la unele isi mai pierde din farmec povestea..
Cum au facut de au schimbat bratarile mamei lui Arnav...

dar si la povestea in sine mai au unele scapari..de exemplu:nici pana acum Arnav nu a aflat ca Khushi e cea care a cumparat plantele pt el si nu Lavanya

-sau nu am inteles scena cu Holi..de fapt inteles am inteles dar ce efect a avut in serial...ca ne-am bucurat noi da 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516
Dar declaratile lor?Nimic....parca nici nu au existat!
Ai dreptate...unele din ele le-am sesizat si eu...cu mana, cu fusta...uite cu cerceii n-am fost pe faza...
Iar referitor la Holi...si eu m-am intrebat de ce si-au mai facut declaratii daca nu le tin minte..parca el si-a amintit,nu ?
Pe mine de fapt ce ma enerveaza e ...de ce doar Arnav are dreptate 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
...ea are unele rabufniri, dar nu au mare efect asupra lui...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 12:37 am

Noapte buna Narcisa ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:37 am

narcisa a scris:
Să ai baftă de vacanță și de vreme bună să te bucuri de ea, Miha.
Dragelor eu vă urez noapte bună și vise plăcute. Să visați ce se va întâpla în ep de mâine.

Multam... kiss
Nb Narcisa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 12:46 am

petronela a scris:
Ai dreptate...unele din ele le-am sesizat si eu...cu mana, cu fusta...uite cu cerceii n-am fost pe faza...
Iar referitor la Holi...si eu m-am intrebat de ce si-au mai facut declaratii daca nu le tin minte..parca el si-a amintit,nu ?
Pe mine de fapt ce ma enerveaza e ...de ce doar Arnav are dreptate 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
...ea are unele rabufniri, dar nu au mare efect asupra lui...

Dar are foarte multe...aproape fiecare ep..mai e cate unul care scapa dar din pacate foarte putine.........
Am trecut peste dar nu mi-a placut deloc treaba cu bratarile de la mama lui Arnav..prima data au arata niste bratari apoi le-au schimbat ...iar cele care le-au pus au fost folosite si de Anjali...desi erau doar pentru femeia pe care el o iubeste iar Anjali le-a folosit ca si bratarile ei in ep cand ii pune mana la ochi si ii spune lui Arnav sa isi puna o dorinta (era in perioada cand Khushi trebuia sa plece din oras)...

si plus ca i-a dat bratarile lu Khushi dar scrisoarea????E ca si cum nu a existat..poate nu a vrut el sa o dea dar macar intreba Anjali de scrisoare ..


Exact treaba cu declaratile...nu ii vad sensul..nici la el nu e sigur...cred ca el isi aminteste doar ce i-a declarat el nu si ce i-a declarat ea...iar de ea nu a aratat nimic...

Iar aceasta "Pe mine de fapt ce ma enerveaza e ...de ce doar Arnav are dreptate 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
...ea are unele rabufniri, dar nu au mare efect asupra lui.."
la fel...si pe mine ma enerveaza....si plus ca nu am inteles de ce Khushi a abanonat idea ca Arnav stie ceva de Shyam????
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 1:02 am

Skumpyk86 a scris:

Dar are foarte multe...aproape fiecare ep..mai e cate unul care scapa dar din pacate foarte putine.........
Am trecut peste dar nu mi-a placut deloc treaba cu bratarile de la mama lui Arnav..prima data au arata niste bratari apoi le-au schimbat ...iar cele care le-au pus au fost folosite si de Anjali...desi erau doar pentru femeia pe care el o iubeste iar Anjali le-a folosit ca si bratarile ei in ep cand ii pune mana la ochi si ii spune lui Arnav sa isi puna o dorinta (era in perioada cand Khushi trebuia sa plece din oras)...

si plus ca i-a dat bratarile lu Khushi dar scrisoarea????E ca si cum nu a existat..poate nu a vrut el sa o dea dar macar intreba Anjali de scrisoare ..


Exact treaba cu declaratile...nu ii vad sensul..nici la el nu e sigur...cred ca el isi aminteste doar ce i-a declarat el nu si ce i-a declarat ea...iar de ea nu a aratat nimic...

Iar aceasta "Pe mine de fapt ce ma enerveaza e ...de ce doar Arnav are dreptate 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
...ea are unele rabufniri, dar nu au mare efect asupra lui.."
la fel...si pe mine ma enerveaza....si plus ca nu am inteles de ce Khushi a abanonat idea ca Arnav stie ceva de Shyam????
Daca nu au fost atenti atatea episoade la detalii,cred ca nici in continuare nu vor fi...deci sigur vom mai avea scene ..ciudate...
Ai spus odata ca ai urmarit si Geet...si am avut impresia sau mi s-a parut ...ai fost dezamagita ??? de film sau de actori ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:14 am

petronela a scris:
Daca nu au fost atenti atatea episoade la detalii,cred ca nici in continuare nu vor fi...deci sigur vom mai avea scene ..ciudate...
Ai spus odata ca ai urmarit si Geet...si am avut impresia sau mi s-a parut ...ai fost dezamagita ??? de film sau de actori ?

De Geet?...nu!Mi-a placut la nebunie si Geet...si povestea si actori super...singura diferenta a fost ca atunci cand am inceput sa ma uit eu erau deja multe ep si pana am ajuns eu cu el la zi nu am mai asteptat mult timp si s-a terminat serialul adica acolo nu stateam sa astept cate un ep in fiecare zi prea mult timp (cred ca vro jumatate de an am asteptat si s-a terminat) ..dar la iss pyaar astept de la ep 6 sa apara cate un ep pe zi.. sad

Maan si geet au o chimie super si ei..povestea frumoasa..plus ca acolo nu o lunegau ca aici (parca uneori aici exageereaza) si drama mai putina acolo..dar ambele seriale super...

In momentul acesta daca ar fii sa aleg intre cele doua cupluri imi plac mai mult Arnav Khushi....dar mi-au placut amandoua cuplurile..au farmecul lor..

Dezamagita am fost de DMG cu schimbarile multe si povestea s-a stricat..

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:16 am

dar cu ce parere ai de ambele seriale?Si de cupluri?care iti place mai mult?

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 1:28 am

Skumpyk86 a scris:

De Geet?...nu!Mi-a placut la nebunie si Geet...si povestea si actori super...singura diferenta a fost ca atunci cand am inceput sa ma uit eu erau deja multe ep si pana am ajuns eu cu el la zi nu am mai asteptat mult timp si s-a terminat serialul adica acolo nu stateam sa astept cate un ep in fiecare zi prea mult timp (cred ca vro jumatate de an am asteptat si s-a terminat) ..dar la iss pyaar astept de la ep 6 sa apara cate un ep pe zi.. sad

Maan si geet au o chimie super si ei..povestea frumoasa..plus ca acolo nu o lunegau ca aici (parca uneori aici exageereaza) si drama mai putina acolo..dar ambele seriale super...

In momentul acesta daca ar fii sa aleg intre cele doua cupluri imi plac mai mult Arnav Khushi....dar mi-au placut amandoua cuplurile..au farmecul lor..

Dezamagita am fost de DMG cu schimbarile multe si povestea s-a stricat..

Ma bucur....pentru mine pe primul loc..inca.. sunt Maan-Geet...si chimia lor parca a fost ...reala... :nh8: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 359517
Da, e foarte enervanta asteptarea,m-a prins si povestea lor...si mie mi se pare ca exagereaza ..ca lungesc mult drama asta cu Shyam...
A-K sunt un cuplu frumos..iar coloana sonora imi place muuuult...
Te pupic si eu de noapte buna !
Daca nu mai treci pe la noi...vacanta placuta !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:39 am

petronela a scris:
Ma bucur....pentru mine pe primul loc..inca.. sunt Maan-Geet...si chimia lor parca a fost ...reala... :nh8: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 359517
Da, e foarte enervanta asteptarea,m-a prins si povestea lor...si mie mi se pare ca exagereaza ..ca lungesc mult drama asta cu Shyam...
A-K sunt un cuplu frumos..iar coloana sonora imi place muuuult...
Te pupic si eu de noapte buna !
Daca nu mai treci pe la noi...vacanta placuta !


ba da mai vin...ca e posibil deabia vineri sa plec..maine am ultimul curs dar mai am treaba si joi sau vineri voi pleca..

Dar la AK nu ti se pare reala?...mie da ca unoeri m-a dus cu gandul departe..ca ar fii ceva mai mult ...dar dupa mai multe cautari am mai cazut de pe norisori...
Si dupa ep dar si din interviuri vedeam ceva mai mult...dar....dar... sad

aceiasi parere de MG parea reala chimia lor...
Numai ca eu ii am pe AK pe primul loc..si MG imdeiat dupa ei si Arjun Arohi...favoriti mei...!Au mai fost si Nikki Abhi din DMG...
Dar primul loc momentan AK si apoi MG.


iar de faza cu Shyam nu mai zic...pe langa faptul ca a tratat-o foarte dur pe Khushi in multe situati dupa casatorie...chiar si in ep de vineri desi i-a dus dorul degeaba daca se poarte rau cu ea...i-a dus dorul ca nu mai avea la cine tipa...
scenele in care l-a vazut cu sora si cand vb cu Laxmi..si ce i-a zis el ca nu vrea sa ii vada fata si ca i-a facut viata un iad sau ca daca nu vb asa o poate suporta cele 6 luni...au fost niste scene foarte crude dpdv al meu...
Ca ii simte lipsa etc cu ce o ajuta pe Khushi..daca atunci cand o vede parca inebuneste si numai raneste...


Revenind ca a tratat-o dur pe Khushi in timpul casatorie..dar parca dureaza prea mult...pe 13-14 feb a fost casnicia..suntem deja in aprilie...mai e un pic si se fac doua luni si Arnav nici macar NU BANUIESTE ca cea ce crede el nu e asa....


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 09 Apr 2012, 1:51 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 1:51 am

Skumpyk86 a scris:


ba da mai vin...ca e posibil deabia vineri sa plec..maine am ultimul curs dar mai am treaba si joi sau vineri voi pleca..

Dar la AK nu ti se pare reala?...mie da ca unoeri m-a dus cu gandul departe..ca ar fii ceva mai mult ...dar dupa mai multe cautari am mai cazut de pe norisori...
Si dupa ep dar si din interviuri vedeam ceva mai mult...dar....dar... sad

aceiasi parere de MG parea reala chimia lor...
Numai ca eu ii am pe AK pe primul loc..si MG imdeiat dupa ei si Arjun Arohi...favoriti mei...!Au mai fost si Nikki Abhi din DMG...
Dar primul loc momentan AK si apoi MG.
Au niste priviri..electrizante...dar sincer nu vad mai mult ...momentan... cupidon
La MG nu stiu cum sa explic...parca a fost mai mult decat chimie,fiecare episod au fost unul in bratele celuilalt...atingerile ...a fost in bratele lui mereu... cupidon cupidon dar...cred ca au ramas doar cu iubirea in suflet... nici el nu a renuntat la Debuna lui, nici ea nu a vrut sa-l desparta...si cred ( cu mana pe inima.. Smile ) ca a fost mai mult de la amandoi...au fost circumstantele de asa natura ...degeaba apare ispita sufletului , daca e ..prea tarziu...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 09 Apr 2012, 1:51 am

Mai fetelor nu aveti somn???..Credeam ca sunt singura pe aici.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:55 am

petronela a scris:
Au niste priviri..electrizante...dar sincer nu vad mai mult ...momentan... cupidon
La MG nu stiu cum sa explic...parca a fost mai mult decat chimie,fiecare episod au fost unul in bratele celuilalt...atingerile ...a fost in bratele lui mereu... cupidon cupidon dar...cred ca au ramas doar cu iubirea in suflet... nici el nu a renuntat la Debuna lui, nici ea nu a vrut sa-l desparta...si cred ( cu mana pe inima.. Smile ) ca a fost mai mult de la amandoi...au fost circumstantele de asa natura ...degeaba apare ispita sufletului , daca e ..prea tarziu...


Smile
da dar la Ak nu prea avem ocazie sa ii vedem prea aproape ca sunt ocupati cu certurile..Mg erau mai apropiati drama mai putina...
Poate la AK am vazut eu mai mult ca mie imi plac prea mult...eu sincer vad un fel de atractie intre ei..pacat ca e nevasta si iubitul...dar poate e si imaginatia mea..... sad


"iar de faza cu Shyam nu mai zic...pe langa faptul ca a tratat-o foarte dur pe Khushi in multe situati dupa casatorie...chiar si in ep de vineri desi i-a dus dorul degeaba daca se poarte rau cu ea...i-a dus dorul ca nu mai avea la cine tipa...
scenele in care l-a vazut cu sora si cand vb cu Laxmi..si ce i-a zis el ca nu vrea sa ii vada fata si ca i-a facut viata un iad sau ca daca nu vb asa o poate suporta cele 6 luni...au fost niste scene foarte crude dpdv al meu...
Ca ii simte lipsa etc cu ce o ajuta pe Khushi..daca atunci cand o vede parca inebuneste si numai raneste...


Revenind ca a tratat-o dur pe Khushi in timpul casatorie..dar parca dureaza prea mult...pe 13-14 feb a fost casnicia..suntem deja in aprilie...mai e un pic si se fac doua luni si Arnav nici macar NU BANUIESTE ca cea ce crede el nu e asa...."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 1:56 am

Admin_dea05 a scris:Mai fetelor nu aveti somn???..Credeam ca sunt singura pe aici.


Suntem si noi... Smile Smile Smile nu esti singura..
Eu mai stau un pic..si trec la somnic....


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 09 Apr 2012, 1:56 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 1:56 am

De asta am zis ca ma enerveaza ..felul cum o trateaza pe Kushi ma face sa nu ma mai uit..parca e discriminare..la ei doar barbatii au dreptate...
I-a simtit lipsa ca nu avea cu cine se certa...
Au fost si inainte episoade in care o jignea...dar acolo parca intelegeam lupta din sufletul lui...s-au adunat cam multe jigniri si probabil de asta ne-am saturat...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 09 Apr 2012, 1:58 am

Skumpyk86 a scris:
Admin_dea05 a scris:Mai fetelor nu aveti somn???..Credeam ca sunt singura pe aici.


Suntem si noi... Smile Smile Smile
Eu mai stau un pic..si trec la somnic....
Revad din nou ep 66 din Geet iar apoi trec in pat....eu nu ma mai satur de GEET 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 ..am inebunit ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 09 Apr 2012, 2:00 am

Admin_dea05 a scris:Revad din nou ep 66 din Geet iar apoi trec in pat....eu nu ma mai satur de GEET 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 ..am inebunit ...
Vizionare placuta !
Sunt superbi, nu-i asa ?? 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 09 Apr 2012, 2:03 am

petronela a scris:De asta am zis ca ma enerveaza ..felul cum o trateaza pe Kushi ma face sa nu ma mai uit..parca e discriminare..la ei doar barbatii au dreptate...
I-a simtit lipsa ca nu avea cu cine se certa...
Au fost si inainte episoade in care o jignea...dar acolo parca intelegeam lupta din sufletul lui...s-au adunat cam multe jigniri si probabil de asta ne-am saturat...


da dar dupa aceste ep cu duritate la ei acolo pe saiturile lor etc a fost si cearta ca spuneau ca serialul promova oarecum viloenta asupra femei dupa casatorie...dupa imediat s-au mai calmat si au bagat faze amuzante dar si acestea au fost taxate...


de acord s-au adunat prea multe...si plus ca numai fata de ea...fata de Shyam nimic..el bine mersi si o adoua sansa...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum