Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
michiper68
victorelalove
DENISA
7 participanți

Pagina 11 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Urmatorul

In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 07 Apr 2012, 11:49 pm

victorelalove a scris:

PAI AU MOTIV SA SE IMPACE IN NOAPTEA NUNTII ...
Sau si atunci o pun tot suparati ? Smile Smile Smile

accidental. ca e patul ingust. de fapt eu nu am vazut cand au cumparat patul. de frigider stiu sigur. o sa doarma in frigider ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Apr 2012, 11:51 pm

michiper68 a scris:


ii spune ea...n-ai avut incredere in mine? huh? si strange iar picioarele cum face ea. e suficient sa-l darame definitiv.

Eu nu cred ca ii va soune ca nu a avut incredere in ea ... Pentru ca eu vreai ca Gullia sa se trezeasca cu faza asta la realitate ...si sa-si de a seama ca este si vina ei pentru ca Kerim nu are incredere in ea .
Trevuie sa faca si ea mai multe . Asta trebuie sa-i dea de gandit .
Eu cred ca ea stie de scrisori ... ca doar de ce se mai duce dupa el atunci ?
Ce mortiv crede ca are el pentru care s-a suparat ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Apr 2012, 11:52 pm

michiper68 a scris:

accidental. ca e patul ingust. de fapt eu nu am vazut cand au cumparat patul. de frigider stiu sigur. o sa doarma in frigider ...

Eu nu am vazut frigiderul ... stiu ca se uitau la un model ... dar de fiecare data am fost distrasa de blugii lui Engin . N-am vazut nimic ... Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Sam 07 Apr 2012, 11:52 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 07 Apr 2012, 11:52 pm

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 56159_3
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Apr 2012, 11:55 pm

Deci asa este , Gullia se duce dupa el ... dar nu stie motivul pentru care el a plecat . Ii spune sa nu o mai paraseasca niciodata ...el ii spune ca niciodata ... dar apoi ea va afla ca el a crezut ca ea a ascuns scrisorile ... si se supara ea . Dar acum nu se mai pot desparti ca doar ce-si promisera ... dar stau bosumflati .
Si deci Mukka scapa basma curata ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 07 Apr 2012, 11:57 pm

victorelalove a scris:

Eu nu cred ca ii va soune ca nu a avut incredere in ea ... Pentru ca eu vreai ca Gullia sa se trezeasca cu faza asta la realitate ...si sa-si de a seama ca este si vina ei pentru ca Kerim nu are incredere in ea .
Trevuie sa faca si ea mai multe . Asta trebuie sa-i dea de gandit .
Eu cred ca ea stie de scrisori ... ca doar de ce se mai duce dupa el atunci ?
Ce mortiv crede ca are el pentru care s-a suparat ?

se duce dupa el sa-l aduca acasa sa termine de dat cu ciocanul . nici nu mai conteaza ca atata ne-au aburit cu indiciile astea, uite scrisorile nu mai sunt scrisorile ca nu mai vreau decat sa se impace. in pat . 20 de minute cat scrie la carte ca trebuie sa dureze. atata vreau.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Apr 2012, 11:59 pm

michiper68 a scris:

se duce dupa el sa-l aduca acasa sa termine de dat cu ciocanul . nici nu mai conteaza ca atata ne-au aburit cu indiciile astea, uite scrisorile nu mai sunt scrisorile ca nu mai vreau decat sa se impace. in pat . 20 de minute cat scrie la carte ca trebuie sa dureze. atata vreau.

Smile Smile Smile
Nu se vor impaca in nicun pat , Michi !!! kiss
Visam noi frumos ... in pat peste vreo 4 episoade .
Si 20 de minute pe bune ?
Adica sa ne arate totul totul ? Ai dreptate ... ca si vindecarea a durat o vesnicie ... asa sa dureze si DRAGOSTEA !!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:00 am

si ep viitor daca mai fac shopping la frigidere sa le bage pe scenariste acolo, sa le criogeneze ca mi-au mancat sufletul doua sezoane. in vara intrebau fanii disperati daca fatmagul si kerim vor fi soti de-adevaratelea , adica vor poleniza. si genialele au zis...sigur ca da...aveti rabdare!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:02 am

michiper68 a scris:in vara intrebau fanii disperati daca fatmagul si kerim vor fi soti de-adevaratelea , adica vor poleniza. si genialele au zis...sigur ca da...aveti rabdare!
Pai cred ca vor poleniza ... trebuie . Cred ca are Kerim material de polenizat cateva saptamani fara intrerupere la Gullie .
Dar ce atata graba ?
Si crezi ca ne vor arata mare lucru ?
Ma mir ... cred ca vedem ... nimic .
Iar sa ne imaginam noi ...ce si cum ... stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:02 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Nu se vor impaca in nicun pat , Michi !!! kiss
Visam noi frumos ... in pat peste vreo 4 episoade .
Si 20 de minute pe bune ?
Adica sa ne arate totul totul ? Ai dreptate ... ca si vindecarea a durat o vesnicie ... asa sa dureze si DRAGOSTEA !!! Smile

daca dureaza doua secunde in bezna fac plangere la cna . sa le dea amenda . sigur kerim a stat cam mult ,va dura cateva minute si atat ca e vulcanul plin, dar daca doar doua secunde ii reclam. Smile
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:04 am

michiper68 a scris:

daca dureaza doua secunde in bezna fac plangere la cna . sa le dea amenda . sigur kerim a stat cam mult ,va dura cateva minute si atat ca e vulcanul plin, dar daca doar doua secunde ii reclam. Smile

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466
Or mai fi nopti de dragoste ... Ca doar nu se opresc la una .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:06 am

victorelalove a scris:

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 539466
Or mai fi nopti de dragoste ... Ca doar nu se opresc la una .

nu ca il transforma in ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi. dupa iar se cearta. gasesc ei un motiv si iar se cearta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 08 Apr 2012, 12:08 am

cel blond e cumva Selim??

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 99Q99374
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:09 am

michiper68 a scris:

nu ca il transforma in ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi. dupa iar se cearta. gasesc ei un motiv si iar se cearta.
Dar sa se impace cu ...POLENIZARI .
Doamne fereste !!! Serialul asta mi-a distrus viata .
Bine ca mai este putin si se termina ... sper ca nu se gandesc sa mai faca sezonul3 . Crying or Very sad

Da , Denisa ! kiss
El este ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:12 am

si pt ca le cunosc bine pe scenariste scena de dragoste va fi cam asha..bezna , patul si ei doi-2 secunde si cand o sa reusim si noi sa vedem ceva in bezna aia o dau pe mukko cu rahmi si mukko o sa intrebe ce fac copiii oare acum? si o sa le dea telefon..si noi o sa ne smulgem parul din cap ...apoi iar doua secunde de bezna si iar mukko cu telefonul la ureche si surpriza..copiii inchisesera telefoanele sa se bucure si ei , si fac o panoramare din bezna in tavan si apoi ii vedem euforici a doua zi dupa 6 secunde de bezna. ...si a doua zi mukko tot cu telefonul la ureche va fi turbata ...si se continua cu istericalele lui mukko.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:13 am

DENISA a scris:cel blond e cumva Selim??

el e. a aparut poza dupa petrecerea ay yapim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:14 am

Michi , nu cred ca vor fi asa de rai ... macar si daca dau doar 6 secunde ... sa fie doar cu Kerim si Gullia ...si bezna .
Nici nu mai conteaza ... eu vreau sa-i vad ratutiti a doua zi . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:16 am

ca si la ablii cand erau in pat au dat sugestiv tablourile cu frunzele alea. frunza lui ablu era ciufulita rau si tabloul mic...a fost un mesaj...nu asteptati mai mult daca frunza e asha ofilita si cu coditza mica ce credeti ca mai poate ablu,? o abureste pe abla cu povesti...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 08 Apr 2012, 12:17 am

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Catsim2l3sfqv7

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Dvlmda93
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:18 am

victorelalove a scris:Michi , nu cred ca vor fi asa de rai ... macar si daca dau doar 6 secunde ... sa fie doar cu Kerim si Gullia ...si bezna .
Nici nu mai conteaza ... eu vreau sa-i vad ratutiti a doua zi . Smile


acum tradu si mie pls.

eu vreau sa-i vad ratutiti a doua zi...rasucitzi? turtitzi?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:18 am

michiper68 a scris:... au dat sugestiv tablourile cu frunzele alea.

SUNT CURIOASA CE FRUNZA VA AVEA KERIM DEASUPRA PATULUI ?????????? Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:21 am

Smile
victorelalove a scris:
Adica chiar RATUTITI ... cu capul in nori . Smile Smile Smile

Smile Smile

nu stiusem termenul. euforici , roshii in obraz si cu vanatai pe gat?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:21 am

michiper68 a scris:

Smile Smile Smile


tot copacul. dar sa fie deasupra capului.
Mama , mama ... cum mi-ai servit la fileu !!!! kiss

Stiu copacul perfect pentru Kerim : sequoia giganteea cupidon cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:22 am

victorelalove a scris:
Mama , mama ... cum mi-ai servit la fileu !!!! kiss

Stiu copacul perfect pentru Kerim : sequoia giganteea cupidon cupidon cupidon cupidon

si secoia asta cum se inmulteste? prin polenizare? sa nu o incurce pe fatmagul Smile Smile Smile
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:25 am


Engin Akyurek : the interest of Arab world

some individuals are born to become stars fascinating people and becoming their favorites. this the case of some Turkish stars who appear suddenly on the Arab arena! after the emergence of Muhaned, Yahya and murad now it's Kerim's turn (Engin Akyurek) to become the king of hearts specially after airing the first episodes of Fatmagul'un suçu ne..

A family against Art and a young man in love with it: Engin Akyurek was born in Ankara, Turkey in 1981 in a conservative family, against acting and art in general.. His father, a famous businessman, working in the Turkish government and his mother a housewife.. Since his childhood, Engin was interested in learning languages in addition to history at the university of Ankara where he graduated in 2002.. Engin was also interested in charity work and was spending most of his free time in donations, visiting orphans and volunteering in a charity what did affect his behavior and made people impressed by him. After two years he decided to become a candidate in a Turkish Program that discovers Turkish talents .. He won the first place while his coworker in Fatmagul'un suçu ne Beren saat won the second one.. that's what helped him in the beginning of his way in acting and imposed him in the Drama field ..

The first role : his first role was in Yabanci Damat.. 11 prizes open the glorious way of Engin.. After that he participated in the Film kara yilan with the famous actor Bulent Inal where he won the prize of best actor second role.. then he participated in Bir Bulut Olsam and he won for this role 11 prizes which represented a turning point in his career ..
Engin presented his best role in bir bulut olsam '' narin '' when he acted as Mustafa Bulut but his joy couldn't be completed because a a military problem and he was told him that he didn't complete his duty and they accused him with bribery but he proved his innocense by recording a conversation with the general asking Engin about a big bribery to falsify the report .
But Engin couldn't complete the series Bir Bulut Olsam although it reached a great success and it was stoped at episode 29 . Despite the big interest of media on Engin , he didn't like newspaper and didn't show himself .

Fatma and the way of success : After Bir Bulut Olsam spreading ; a production company made a deal with Engin before having any new show for him after that in Aski memnu party Hilal Saral announced that Engin and Beren are the leading actors of her new project ''fatmagul'un suçu ne '' . After airing just the first Episodes engin become the interest of all arab world because of kerim's role and because of his handsomeness and when they did polls in turkey about the most handsome actor Engin Akyurek won 6 times with a big differance and now everybody are waiting for Engin's performance in the next episodes ...
(Translated by Engin Akyurek Arab fans)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum