Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
michiper68
victorelalove
DENISA
7 participanți

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:26 am

michiper68 a scris:

si secoia asta cum se inmulteste? prin polenizare? sa nu o incurce pe fatmagul Smile Smile Smile

Sequoia gigantea se înmulteşte prin saminte. Smile Pe bune ... asa scrie in referate .

Sa o incurce ce ???? Secoia lui Kerim ???????
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:28 am

victorelalove a scris:

Sequoia gigantea se înmulteşte prin saminte. Smile Pe bune ... asa scrie in referate .

Sa o incurce ce ???? Secoia lui Kerim ???????

e mai bine. ca nu cred ca vrea albinutza sa se aseaze pe gigantisima.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:30 am

michiper68 a scris:

e mai bine. ca nu cred ca vrea albinutza sa se aseaze pe gigantisima.
In traducere : Sa se aseza Gullia pe Kerim ???????????
Hai ca este trecut de miezul noptii ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:32 am

victorelalove a scris:
In traducere : Sa se aseza Gullia pe Kerim ???????????
Hai ca este trecut de miezul noptii ... Smile Smile Smile

cred ca accept sa nu se aseze ea pe el. sa se aseze el pe ea numai sa stea !!!! ca fuge de turbata. am vazut toate cuierele si bancile in serialul asta ca zici ca e teleshoping nu serial.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:35 am

michiper68 a scris:vic tu stiai ca a avut probleme cu armata ? eu habar nu aveam

Stiam .
Erau si niste poze cand s-a dus cu avocatul la tribunal si fanii vorbeau ca ce masina superba are Engin . Smile
De asta la un moment dat se vorbea ca s-ar putea sa pleca in armata dupa ce se termina FGSN . Dar vad ca s-a terminat cu bine .
Mie mi se pare o prostie ... de ce sa faca toti armata ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:37 am

victorelalove a scris:

Stiam .
Erau si niste poze cand s-a dus cu avocatul la tribunal si fanii vorbeau ca ce masina superba are Engin . Smile
De asta la un moment dat se vorbea ca s-ar putea sa pleca in armata dupa ce se termina FGSN . Dar vad ca s-a terminat cu bine .
Mie mi se pare o prostie ... de ce sa faca toti armata ?

dar sunt multi care nu au facut-o.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:40 am

michiper68 a scris:

dar sunt multi care nu au facut-o.

Dar nu a fost nimic important , Michi .
Mi se pare ca au exagerat putin in articolul asta sau ce este .
Au vrut sa arate lucrurile mai grav . Dar stiu ca Engin s-a prezentat cu avocatul si totul s-a rezolvat repede .
Asa este ... multi nu au facut armata .
Cum ar fi sa plece Engin in armata 2 ani ? Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:42 am

victorelalove a scris:

Dar nu a fost nimic important , Michi .
Mi se pare ca au exagerat putin in articolul asta sau ce este .
Au vrut sa arate lucrurile mai grav . Dar stiu ca Engin s-a prezentat cu avocatul si totul s-a rezolvat repede .
Asa este ... multi nu au facut armata .
Cum ar fi sa plece Engin in armata 2 ani ? Crying or Very sad

au vrut sa arate ce succes are el cu fatmagul, de unde a plecat si unde a ajund desi familia nu l-a sustinut. cred ca scrie mai multe presa araba despre el decat scrie presa turca. presa turca scrie de kerim si atat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:48 am

michiper68 a scris:

au vrut sa arate ce succes are el cu fatmagul, de unde a plecat si unde a ajund desi familia nu l-a sustinut. cred ca scrie mai multe presa araba despre el decat scrie presa turca. presa turca scrie de kerim si atat.
Pai turcii cu presa oricum mi se par varza . Exclamation
Pentru arabi nota 10 ... de cat de frumos il promoveaza pe Engin . kiss

Imi spunea Gix ca parintii lui nici nu au fost de acotor ca el sa se duca la concursul ala de acum ani de zile ... El si-a dorit foarte mult sa fie actor ... si se vede . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:49 am

victorelalove a scris:
Pai turcii cu presa oricum mi se par varza . Exclamation
Pentru arabi nota 10 ... de cat de frumos il promoveaza pe Engin . kiss

Imi spunea Gix ca parintii lui nici nu au fost de acotor ca el sa se duca la concursul ala de acum ani de zile ... El si-a dorit foarte mult sa fie actor ... si se vede . kiss

is din aia cu basma in cap. nu iubesc arta. macar acum sa fie mandrii de el.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:55 am

vic ma duc la culcare. noapte buna!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:56 am

michiper68 a scris:

is din aia cu basma in cap. nu iubesc arta. macar acum sa fie mandrii de el.
Dar la el eu chiar vad pasiune pentru ce face . Bravo lui !!! Si se pare ca toata ambitia lui de a deveni cunoscut a dat intr-un final roade . Daca nu isi schimba aspectul fizic ( si eu ma intreb ... cum de a putut sa se transforme asa ????????) era pacat de talentul lui .
El in 2006 a castigat premiul pentru cel mai promitator tanar actor ... si cred ca statea cu trofeul in casa ... ca nu il cauta nimeni . kiss

Familia ? Cred ca sunt ... nu stiu .
Unchiul lui este mandru de el ... Este cel care are Engin Akyurek 24 ... si locuieste in Germania . kiss

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656 Michi !! kiss
Somn usor !! kiss 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2074734341


Mmmmmmh! Mmmh! Well! It's so hard to me to express how do I feel about people. I want to express how do I feel right now when I'm looking at ur face but there is something inside of me refuses to do that; but at the same I wanna say to you ............. and my heart is ................ you got me; right? You are free to fill the emty as u want. U can put any words. I wonder why we type all of these comments since u have no time to take just a look. silly!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 08 Apr 2012, 1:06 am

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 QfVfr


26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Z4f80b82a5fac6




”Această zi este dedicată celui mai frumos lucru din lume - florile, minuni ale naturii. La multi ani! tuturor ce poartă nume de floare ."






26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Jb13029050224

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 1c766f22

Totul pe lume se schimbă… doar florile se deschid în fiecare primăvară… Pentru că sunteţi minunatae, toate florile din lume vă urează La multi ani!

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 74ec519a781cc9da3b5710956749968e[26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 809720qp789lf9vzy26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 1174645oad7z9n2ir

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 E1395e32



Pentru că florile înfloresc
În fiecare primăvară,
Pentru că suntem tineri
Şi iubim prietenia
În numele ei
Şi a tot ce-i frumos,
Noi vă dorim fericirea!










26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 1008-013-43-1057



26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 17b5229cd2

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 ApKoU celor ce astăzi sărbătoresc Marea Sărbătoare a Învierii



26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 ATT226.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 ATT126.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 01egg
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Dum 08 Apr 2012, 1:28 am

PASTE FERICIT TUTUROR CATOLICILOR.
HRISTOS A INVIAT! 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2691192546 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 339191573 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2403327547 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 3899832340 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2321791705

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 1675527842

LA MULTI ANI TUTUROR FLORILOR! floare 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 4185571537
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 08 Apr 2012, 8:36 am

buna dimineata tuturor !

LA MULTI ANI , celor care-si serbeaza ziua numelui, fericire si numai bucurii !

PASTE FERICIT tuturor catolicilor !

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 08 Apr 2012, 8:38 am

fetelor ,in Turcia e obligatorie armata ,cine n-o executa face inchisoare...cine are bani o poate plati 20.000 euro ( o suma f mare pre ei ).
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 10:41 am

neatza!!!
un comentariu frumos.


This is a critique of the last episode by one of our Arab Fans, who has done a fantastic job of analyzing Episode 69, and Kerim's reasons for leaving, as well as projecting FG's response.

Thank you, to Reem Khaney, for the the beautiful analysis, and for Foz Fahad, for sharing it with our page.

Enjoy.

A great Analysis by an Arab Critic "Reem khaney":
The fabled silver lining – there's one for every dark cloud. Even the worst break-ups have them and I believe this is one of them. Once Fatmagul experiences what's life without Kerim, she's gonna let her heart decide. FG has been living in an emotional dilemma, where her heart is torn between her first love Mustafa and Kerim who witnessed the most horrific night of her life and couldn't save her. However, in episode 70 FG will know for real how's life without Kerim and his absence will go through her.
Waking up is gonna be hard to do for there's no more of Kerim's smiley face, no more "good morning". He's not gonna be sitting right next to her at breakfast table looking at her with eyes full of love..
She's gonna miss his footsteps coming in and out through the door.
She's gonna ache with longing when she goes to "Gül Mutfag" and doesn't see
him standing there, his whole face lightens whenever he looks at her....
Shes gonna miss his voice calling her name ...
She's gonna stare at her phone but never gets a call that says 'Kerim calling" and when she tries to contact him, the answer will be" the phone you are trying to reach is not in service".
The pain will knock her breathless once she realises that this time "he is gone".
Sleeping is gonna be impossible too..
she wont hear Kerim's "good night" anymore..
She will go to his room lay down on his empty bed and just lose it in a hug with his scent upon the pillow..
The day will feel like a year to her, She's gonna be so empty and hollow..
At that moment, she will realize that she has lost her hero.. The man who fought all of her fears.. Who wiped away her tears.. Who held her hand with tenderness and patience .. Who waited for her without complaining.. She will know for sure that being with Kerim is right where she fits in.. Because she's truly in love for the first time.. Her heart beats for love for the first time .. And this love is "KERIM.".
(it was written in Arabic and I translated for those who know English and maybe you can translate it to Turkish)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 11:58 am

Buna ziua , dragi copii !!
O zi minunata va doresc !! kiss

Multumim , felelor . kiss
Dubai , pai cred ca asta a si facut Enginu' ... a platit sa nu faca armata . kiss

Ce interesant comentariul postat de Michi . Insa chiar asa se va simti Gullia ? Mie tare imi este ca ... NU . Crying or Very sad

LA MULTI ANI TUTUROR CE POARTA NUME DE FLOARE !!!
Paste fericit , tuturor catolicilor !! kiss

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 28vd6dw
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:07 pm

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 K4jdsm


http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/732051-fatmagulun-yengesinin-en-iyi-dostu


goagalu traduce ca tanti esra si nenea firat sunt prieteni apropiati . oare cat de apropiati? apropiati apropiati sau apropiati mai departati putin? esra e foarte prietenoasa. cu engin nu i-a iesit prietenia.

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:08 pm

michiper68 a scris:

si pe mine m-a emotionat.
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 648483 Michi !! kiss
Dar crezi ca asa se va simti ?
Tare imi este ca il vede pe Kerim ca pe un ...NECESAR ... si nicidecum ca pa barbatul pe care il iubeste .
Sa speram ca-si face ordine in inima si-n minte . 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 244732

Mukko ce face ? Se muta cu ei in noua casa ? Sau este o expresie de-a lor aia cu vopsitul usilor de sus ? Ai aflat ceva ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:09 pm

michiper68 a scris: esra e foarte prietenoasa. cu engin nu i-a iesit prietenia.


Ala este Mustafa ? Nici nu l-am recunoscut .
Pai cu Enginu' ... cred ca este greu sa te apropii de el . Mie mi se pare genul care are foarte greu incredere in oameni . Genul ala ...cu putini prieteni ... dar de baza .
Ar fi vrut Mukka sa iasa cu Enginu' in oras . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:12 pm

victorelalove a scris:
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 648483 Michi !! kiss
Dar crezi ca asa se va simti ?
Tare imi este ca il vede pe Kerim ca pe un ...NECESAR ... si nicidecum ca pa barbatul pe care il iubeste .
Sa speram ca-si face ordine in inima si-n minte . 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 244732

Mukko ce face ? Se muta cu ei in noua casa ? Sau este o expresie de-a lor aia cu vopsitul usilor de sus ? Ai aflat ceva ? kiss

nu stiu fatmagul ce va simti dar fana sau fanul asha isi imagineaza ca e dragostea. sa te topesti ca nu-i auzi vocea , pashii si nu te duci la culcare linistit fara acel noapte buna spus cu dragoste. si poate chiar asha e dragostea. pana la un punct. ca dupa noapte buna incep sforaiturile si cearta pe cearceaf...dar ar fi frumos sa simta asta fatmagul si chiar sa-i simta lipsa. poate o sa se intample ca pana acum nu prea a stat departe de el. ea a suferit dupa el si cand trebuia sa plece el , statea langa geam si-i lipsea ceva. dar e frumos comentariul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 08 Apr 2012, 12:14 pm

victorelalove a scris:

Ala este Mustafa ? Nici nu l-am recunoscut .
Pai cu Enginu' ... cred ca este greu sa te apropii de el . Mie mi se pare genul care are foarte greu incredere in oameni . Genul ala ...cu putini prieteni ... dar de baza .
Ar fi vrut Mukka sa iasa cu Enginu' in oras . Smile Smile Smile

mustafau. l-a scos la o cafea tanti esra. imi aduc aminte de o poza cu ea si fatmagul si parca era si firat pe langa ele. poate a incercat sa le faca lipeala , ca e foarte prietenoasa esra. firat are fatza de inchisoare si tare mi-e ca pana la final tot asha o sa-l vedem. nu stiu daca finalul serialului sau finalul lui mustafa , ca nu ma prind de ce l-au tot aratat acru cu colegii de celula , ca o data i se va pune pata unuia pe el ...


nu cred ca se muta mukko cu ei. deja a fost foarte critica. nu da ea vilaul pt o maghernita. fatmagul de aceea si-a ales o casa mica sa fie sigura ca vor sta singuri. mukko era incantata de casa aia frumoasa si acolo sigur ar fi avut pretentii sa se mute .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:17 pm

michiper68 a scris: si poate chiar asha e dragostea. pana la un punct. ca dupa noapte buna incep sforaiturile si cearta pe cearceaf...dar ar fi frumos sa simta asta fatmagul si chiar sa-i simta lipsa.
Eu stiu ca dragostea este frumoasa rau ... nu mai "judeci" cum trebuie . De asta si am indoieli in privinta Gulliei . Dar ea saraca nici nu o sti ce a lovit-o . Mai este si rusinoasa in preajma lui .
Vom vedea cum va fi . kiss

Au nevoie de un cearsaf mai mare ... Kerim este mare ... si Gullia va sta mereu dezvelita . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 08 Apr 2012, 12:18 pm

michiper68 a scris:... ca o data i se va pune pata unuia pe el ...

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 539466 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 539466
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum