Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
michiper68
victorelalove
DENISA
7 participanți

Pagina 32 din 43 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Urmatorul

In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 9:34 pm

Cat de prezentabil este Engin !! kiss 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516
Multumim , Michi !! kiss

Offffffffffff ...vorbesc turcoaicele ca cica Engin vrea sa ia pauza un an de zile ... Crying or Very sad Sper ca nu este adevarat . 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 9:36 pm

victorelalove a scris:Cat de prezentabil este Engin !! kiss 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516
Multumim , Michi !! kiss

Offffffffffff ...vorbesc turcoaicele ca cica Engin vrea sa ia pauza un an de zile ... Crying or Very sad Sper ca nu este adevarat . 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 244732

oarecum ma asteptam. cred ca a fost cel mai lung proiect al lui. dar poate ii trece, poate va avea oferte.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 9:37 pm

michiper68 a scris:

oarecum ma asteptam. cred ca a fost cel mai lung proiect al lui. dar poate ii trece, poate va avea oferte.

Sunt cu moralul la pamant !!! Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 9:38 pm

victorelalove a scris:

Sunt cu moralul la pamant !!! Crying or Very sad

si beren cred ca va lua o pauza. macar film de cinema sa faca engin in perioada asta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 9:40 pm

michiper68 a scris:

si beren cred ca va lua o pauza. macar film de cinema sa faca engin in perioada asta.

Offfffffffffffffffff ... sunt suparata . Ce ma fac fara el ? Crying or Very sad
Mie doar el imi place ... 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516

nobody really knows what he will do but I heard he will not do dizis and beren neither for like 1 year. maybe this is all wrong.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 9:45 pm

victorelalove a scris:

Offfffffffffffffffff ... sunt suparata . Ce ma fac fara el ? Crying or Very sad
Mie doar el imi place ... 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 283516

nobody really knows what he will do but I heard he will not do dizis and beren neither for like 1 year. maybe this is all wrong.

da. e inca sub contract ay yapim si cea mai simpla forma de a-i refuza pe ei in primul rand e anuntarea unei pauze. pana nu se va termina contractul cu ei nu va anunta nimic.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 9:48 pm

michiper68 a scris:

da. e inca sub contract ay yapim si cea mai simpla forma de a-i refuza pe ei in primul rand e anuntarea unei pauze. pana nu se va termina contractul cu ei nu va anunta nimic.

Corect . Prin vara aflam cum va fi . Eu totusi cred ca va avea proiect din toamna .
Inseamna ca nu vrea sa ramana cu Ay Yapim ... kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 9:53 pm

victorelalove a scris:

Corect . Prin vara aflam cum va fi . Eu totusi cred ca va avea proiect din toamna .
Inseamna ca nu vrea sa ramana cu Ay Yapim ... kiss

nici nu are de ce sa ramana cu ay yapim. as vrea sa se intoarca la tims.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 9:55 pm

michiper68 a scris:

nici nu are de ce sa ramana cu ay yapim. as vrea sa se intoarca la tims.
Si eu cred ca i-ar fi mai bine la Tim's ...
Dar de ce spui ca nu ar avea de ce sa mai ramana la Ay Yapim ? Crezi ca nu le mai convine de el ?
Eu cred ca este o mina de aur in momentul asta Engin . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 9:59 pm

victorelalove a scris:
Si eu cred ca i-ar fi mai bine la Tim's ...
Dar de ec spui ca nu ar avea de ce sa mai ramana la Ay Yapim ? Crezi ca nu le mai convine de el ?
Eu cred ca este o mina de aur in momentul asta Engin . kiss

ay yapim a sarit cu banii pe kenan. ei au alte vedete. beren, kenan, kivanc in linia intai si berrak, yigit, in linia a doua. engin nu cred ca a fost considerat vedeta , pe el l-a recomandat beren. ei l-ar fi ales pe omer din ezel cu care au mai colaborat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 10:00 pm

michiper68 a scris:

engin nu cred ca a fost considerat vedeta , pe el l-a recomandat beren. ei l-ar fi ales pe omer din ezel cu care au mai colaborat.
Pai si acum nu au vazut ce a facut Engin ?
Greu se inteles ... Oricum este pierderea lor . Engin sigur are oferte ... el sa nu fie prea obosit si ofertele sa fie tentante . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 10:04 pm

victorelalove a scris:
Pai si acum nu au vazut ce a facut Engin ?
Greu se inteles ... Oricum este pierderea lor . Engin sigur are oferte ... el sa nu fie prea obosit si ofertele sa fie tentante . kiss

nu stiu cum judeca ei actorii. kenan e bun si aduce audiente. in rest...nu-mi place nimeni din ce tot muta ei prin seriale. nici kivanc nu-mi place. vad ca pe bugra l-au apreciat. mie mi-a placut mai mult rolul vural decat guney.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 10:08 pm

michiper68 a scris:

nu stiu cum judeca ei actorii. kenan e bun si aduce audiente. in rest...nu-mi place nimeni din ce tot muta ei prin seriale. nici kivanc nu-mi place. vad ca pe bugra l-au apreciat. mie mi-a placut mai mult rolul vural decat guney.

Nici mie nu-mi place Kivanc ... dar probabil ca si-au facut deja niste preferati astia de la Ay Yapim .
Oricum de oferte nu duce lipsa Enginu' ... mai ales dupa ce ravagii face prin lumea araba .
Se va duce la alta casa de productie ... ca doar nu sunt doar astia de la Ay Yapim pe lume .

Dar ...asa este , ciudat modul lor de a vedea lucrurile ... SAU POATE CA SE FAC CA NU VAD . Este si asta o modalitate . kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 10 Apr 2012, 10:08 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 10:08 pm

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 2zznwaa


fanii zic ca langa engin e murat cimcir, un alt actor din bbo cu care engin e foarte bun prieten
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 10:10 pm

Stiu ca este un eveniment trist ... Dar Engin are o prezenta electizanta rau . Nu ai cum sa nu-l remarci dintre toti . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 10:10 pm

victorelalove a scris:

Nici mie nu-mi place Kivanc ... dar probabil ca si-au facut deja niste preferati astia de la Ay Yapim .
Oricum de oferte nu duce lipsa Enginu' ... mai ales dupa ce ravagii face prin lumea araba .
Se va duce la alta casa de productie ... ca doar nu sunt doar astia de la Ay Yapim pe lume .

Dar ...asa este , ciudat modul lor de a vedea lucrurile ... SAU POATE CA SE FAC CA NU VAD . Este si asta o modalitate . kiss

ei gandesc cu buzunarele. toti. paraiul . beren are fani multi . kivanc are fani si mai multi. cred ca ei pana acum s-au gandit mereu la piatza araba. acolo era principalul lor obiectiv ptr a vinde filmele. acum insa au cucerit si europa-balcanii mai exact. beren si kivanc sunt preferatii arabilor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 10:12 pm

lipsesc putin!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 10:12 pm

michiper68 a scris:

beren si kivanc sunt preferatii arabilor.

A ...si deci arabii nu-l plac pe Engin .
Inseamna ca vor ramane cu Kivanc mult timp de acum incolo . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 10:13 pm

victorelalove a scris:

A ...si deci arabii nu-l plac pe Engin .
Inseamna ca vor ramane cu Kivanc mult timp de acum incolo . kiss


pana acum cateva luni nici nu stiau de el. acum e prea tarziu ptr ay yapim sa mai faca ceva. ca sa-l tina pe engin.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 10:14 pm

michiper68 a scris:


pana acum cateva luni nici nu stiau de el. acum e prea tarziu ptr ay yapim sa mai faca ceva. ca sa-l tina pe engin.

Aha ... am inteles cum stau de fapt lucrurile .
Prea tarziu . kiss
Ok , mersic . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 10:49 pm

Good I wanna see her suffering ,longing, crying, questioning she has to know what's life without him and even better to go there without knowing his real reason for leaving.. I don't want her to go because she wanna defend herself.. I want her to go because she misses him so much it hurts, because she can't live without him

Corect !!!
Foarte bine pusa problema ... ca eu eram suparata ca ea nu stie de scrisori ... dar uita ca fanul asta facu lumina in capul meu . Smile
Asa este ... sa se duca pentru ca-l iubeste si-i lipseste . Nu pentru ca vrea sa se scuze ... stiind de scrisori . Asa este ... de asta nu se rezolva inca faza cu scrisorile ... ca ea sa se duca pentru ca nu mai poate sa stea departe de el . kiss
Insa pana ajunge ... mama, mama ... si nici nu-l vedem mult pe Kerim . Crying or Very sad
Barem pe Gullie sa o vedem cum nu poate dormi noaptea . 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 11:04 pm

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Mm7kfc

bietul engin cat sufera, dar bietul cameraman iar l-au agatat de pereti
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 11:04 pm

victorelalove a scris:Good I wanna see her suffering ,longing, crying, questioning she has to know what's life without him and even better to go there without knowing his real reason for leaving.. I don't want her to go because she wanna defend herself.. I want her to go because she misses him so much it hurts, because she can't live without him

Corect !!!
Foarte bine pusa problema ... ca eu eram suparata ca ea nu stie de scrisori ... dar uita ca fanul asta facu lumina in capul meu . Smile
Asa este ... sa se duca pentru ca-l iubeste si-i lipseste . Nu pentru ca vrea sa se scuze ... stiind de scrisori . Asa este ... de asta nu se rezolva inca faza cu scrisorile ... ca ea sa se duca pentru ca nu mai poate sa stea departe de el . kiss
Insa pana ajunge ... mama, mama ... si nici nu-l vedem mult pe Kerim . Crying or Very sad
Barem pe Gullie sa o vedem cum nu poate dormi noaptea . 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 244732


a zis bine . poate isi da seama si fatmagul ce e in capul ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Apr 2012, 11:06 pm

michiper68 a scris:

bietul engin cat sufera, dar bietul cameraman iar l-au agatat de pereti

sad sad sad sad sad
Sufera rau de tot ... si odata cu el ... toata lumea . Plang toate fanele ...
Cameramanul cred ca este pe o scara umana . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 10 Apr 2012, 11:07 pm

victorelalove a scris:

sad sad sad sad sad
Sufera rau de tot ... si odata cu el ... toata lumea . Plang toate fanele ...
Cameramanul cred ca este pe o scara umana . Smile

e pe umerii lui hilara. ca ea ii da sfaturi. lui engin sa-i mai traga nitel; de camasa aia ca incepe sa se vada fermoarul. si sa mai dea nitel cu clin geamul ala sa vad mai clar ,,nelinistea'' lui kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 43 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum