Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:21 am

narcisa a scris:
Vom ajunge să vânăm scenele needitate, de asta vreau scene de contact, chiar dacă o prinde de o mână în prima secvență și de cealaltă în a doua noi suntem oricum în câștig. Înseamnă că în realitate a prins-o de amândouă mâinile. Smile Smile Smile Fac și eu haz de necaz.

Smile
eu am fost dezamagita ca ma gandeam eu ce priviri etc si relizezi ca de fapt nici macar nu se uita unul la altul in marea parte a scnelor sau au dubluri etc...dar asta e..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:22 am

iulianagl a scris:Haide ca vad ca va place tot la el.Dar pe Maan cui il lasati?Hello.Hi.Eu va spun 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656.Good night.Maine avem treaba iar tu Miha have funn and enjoy your vacation si Paste fericit! kiss

Multam... Paste fericit!!!! kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 13 Apr 2012, 12:22 am

Miha, vacanta placuta si Paste fericit !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:23 am

petronela a scris:Red hot Raizada...
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Ibbrd2F9AoMGZE
s-a mai incins atmosfera ...de la camasa...s-a energizat... cupidon

Am o durere de cap cumplita...nu mai rezist ..va pupic de noapte buna ! kiss


Si eu toata ziua m-am plans de asta am luat asa 2 antinevralgice nu mi-a trecut am luat si un algo nu mi-a trecut am trecut la 2 nurofen nicimacar am luat si un fasconal care ma adoarme dar capul tot nu mi-a trecut acum what the hell sa mai iau?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:24 am

iulianagl a scris:

La scenele de contact si la relatia sora-frate.Si eu am zis de foarte multe ori ca ma enerveaza aceasta relatie, e prea mult vorba ta sa-l mai dadaceasca si pe Akash ca doar e si el ruda cu ea si tot se considera frati.Sau sa se mute la casa ei cu sotul ei care-l venereaza maai ceva ca pe Baguanul lor.Dar apropo de Shyam, el cand o sa apara o sa apara cu ceva care o sa ne dea iar peste cap asta e linistea dinaintea furtunii.
Să vină mai repede, să-și dea în petec și să se lămurească povestea cu el. Să se răfuiască Chote cu el să stăm și noi cu inima împăcată. E clar că vreau să văd o bătaie între ei Smile dar una serioasă nu cum ne-au păcălit Maan și Dev. Acum cred că Shyam s-a dus să pască capra lui Nani și să-și limpezească gândurile să vadă care e noua lui mișcare.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:25 am

Dar sunt curioasa daca o sa se afle vreodata ce ia facut Shyam lui tatal fetelor?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:25 am

narcisa a scris:
Să vină mai repede, să-și dea în petec și să se lămurească povestea cu el. Să se răfuiască Chote cu el să stăm și noi cu inima împăcată. E clar că vreau să văd o bătaie între ei Smile dar una serioasă nu cum ne-au păcălit Maan și Dev. Acum cred că Shyam s-a dus să pască capra lui Nani și să-și limpezească gândurile să vadă care e noua lui mișcare.


Nu Laxmi e prietena lui Khushi nu-l place pe Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:26 am

petronela a scris:Miha, vacanta placuta si Paste fericit !

kiss kiss kiss kiss Multam petro...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:27 am

iulianagl a scris:Haide ca vad ca va place tot la el.Dar pe Maan cui il lasati?Hello.Hi.Eu va spun 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656.Good night.Maine avem treaba iar tu Miha have funn and enjoy your vacation si Paste fericit! kiss
Ce treabă are Maan cu Arnav. Mie îmi plac amândoi și știi foarte bine că-mi place și de Dev. Sunt doar trei, nici măcar nu sunt mulți. Și din când în când mă mai gândesc și la Cansel și la Burak. Eu să fiu fericită că de împăcat îi împac pe toți. Eu sunt sora lor Anjali. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:29 am

petronela a scris:Red hot Raizada...
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Ibbrd2F9AoMGZE
s-a mai incins atmosfera ...de la camasa...s-a energizat... cupidon

Am o durere de cap cumplita...nu mai rezist ..va pupic de noapte buna ! kiss
Noapte bună Petro kiss . De asta te doare capul, te-ai uitat la cămașa lui energizantă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:29 am

narcisa a scris:
Ce treabă are Maan cu Arnav. Mie îmi plac amândoi și știi foarte bine că-mi place și de Dev. Sunt doar trei, nici măcar nu sunt mulți. Și din când în când mă mai gândesc și la Cansel și la Burak. Eu să fiu fericită că de împăcat îi împac pe toți. Eu sunt sora lor Anjali. Smile Smile

Pe ceilalti ii stiu dar...Burak?Cine-i Burak?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:31 am

iulianagl a scris:

Mie totusi mi se par ca sunt filmate din diferite directii de creaza viziune optica.Ma bag si eu ca de poate sunt o musca. Smile Smile
Da sunt filmări din mai multe unghiuri. Trebuie să mai studiez scena dar parcă în ep de azi o arată pe Khushi în timp ce-și ia mâna de pe barba lui Chote, pe urmă iar cu mâna pe barba lui. M-am molipsit de la Miha.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:33 am

iulianagl a scris:

Pe ceilalti ii stiu dar...Burak?Cine-i Burak?
L-ai uitat pe Burak Hakki? Și la cine te uitai astă vară (Kizim Nerede) și te gândeai la mine că știai că mă uit și eu?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:34 am

iulianagl a scris:


Si eu toata ziua m-am plans de asta am luat asa 2 antinevralgice nu mi-a trecut am luat si un algo nu mi-a trecut am trecut la 2 nurofen nicimacar am luat si un fasconal care ma adoarme dar capul tot nu mi-a trecut acum what the hell sa mai iau?
Smile Smile Și pe mine m-a durut capul azi. Dar mi-a trecut după ce am dat cu aspiratorul. Totuși nu-ți recomand la ora asta. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:36 am

iulianagl a scris:Dar sunt curioasa daca o sa se afle vreodata ce ia facut Shyam lui tatal fetelor?
Doar dacă își revine să povestească el că nu au fost martori. Și nu cred că Shyam se "va lăuda" cu asta. Dar rudele lui Khushi au dispărut din film. Mama ei joacă în Punar.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:37 am

narcisa a scris:
Da sunt filmări din mai multe unghiuri. Trebuie să mai studiez scena dar parcă în ep de azi o arată pe Khushi în timp ce-și ia mâna de pe barba lui Chote, pe urmă iar cu mâna pe barba lui. M-am molipsit de la Miha.


hehe..parerea mea ca filmarea din mai multe unghiuri e de fapt sa apropie...si ca ba ca avea mainele pe barba lui ba dispar ba apar e din cauza ca scena s-a tras de mai multe ori si au luat secvente din mai multe scene/(scz nu mai multe scene aceiasi dar trasa de mai multe ori..ei o editeaza)...poti oberva asta si cand dorm pe fotoluiu...

Am mai spus pe mine m-a pus pe ganduri si apoi convins ca scenele nu sunt chiar asa cum apar la tv dupa ce am vazut niste videoclipuri facute din spatele camerelor in timp ce filmau...

Imi aduc aminte o scena in care el o prinde cand sa cada si in scena respectiva apoi ei se priveau..dar am vazut ca defapt Khushi privea in gol pe langa mana lui si el la fel..

Eu nu spun ca nu ar fii nici una in care sa se priveasca asa intes dar cred ca au mai multe editari....

parerea mea!


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 13 Apr 2012, 12:39 am, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:38 am

narcisa a scris:
L-ai uitat pe Burak Hakki? Și la cine te uitai astă vară (Kizim Nerede) și te gândeai la mine că știai că mă uit și eu?

Oyyy ai dreptate el mi-a facut zilele placut cat aam fost in Turcia asta vara. stupid Silly me!Sorry!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:46 am

Skumpyk86 a scris:


hehe..parerea mea ca filmarea din mai multe unghiuri e de fapt sa apropie...si ca ba ca avea mainele pe barba lui ba dispar ba apar e din cauza ca scena s-a tras de mai multe ori si au luat secvente din mai multe scene/(scz nu mai multe scene aceiasi dar trasa de mai multe ori..ei o editeaza)...poti oberva asta si cand dorm pe fotoluiu...

Am mai spus pe mine m-a pus pe ganduri si apoi convins ca scenele nu sunt chiar asa cum apar la tv dupa ce am vazut niste videoclipuri facute din spatele camerelor in timp ce filmau...

Imi aduc aminte o scena in care el o prinde cand sa cada si in scena respectiva apoi ei se priveau..dar am vazut ca defapt Khushi privea in gol pe langa mana lui si el la fel..

Eu nu spun ca nu ar fii nici una in care sa se priveasca asa intes dar cred ca au mai multe editari....

parerea mea!
Am văzut și eu lucrul ăsta, uneori parcă nici nu mai vreau să văd ce e în spatele camerelor, vreau să văd doar povestea ca să pot visa mai mult, dar sunt conștientă că e doar un film și astfel de lucruri și filmări sunt inevitabile. Atâta doar că producătorii ar trebui să fie mai atenți cu ceea ce trebuie să se vadă (mă refer la produsul final). Noroc cu farmecul actorilor, ei ne aduc visele mai aproape de realitate deși producătorii se cam străduiesc să le spulbere.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Vin 13 Apr 2012, 12:47 am, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:46 am

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656 kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:48 am

iulianagl a scris: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656 kiss
Noapte bună Iulia. Și până ajungi în pat să-ți treacă și durerea de cap. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:50 am

narcisa a scris:
Am văzut și eu lucrul ăsta, uneori parcă nici nu mai vreau să văd ce e în spatele camerelor, vreau să văd doar povestea ca să pot visa mai mult, dar sunt conștientă că e doar un film și astfel de lucruri și filmări sunt inevitabile. Atâta doar că producătorii ar trebui să fie mai atenți cu ceea ce trebuie să se vadă (mă refer la produsul final). Noroc cu farmecul actorilor, ei ne aduc visele mai aproape de realitate deși producătorii se cam străduiesc să le spulbere.

Da pai si eu am renuntat...dar dupa ce am vazut Smile Smile
unele din ele,la cele mai recente nu m-am mai uitat...
acum ma mai uit doar la serial sau la intreviu cu ei..nu ma mai uit din spatele camerelor pt ca dezamageste...

Sper ca incet incet nici pe acestea sa nu le mai caut si sa ma uit la cateva zile la ep...dar e tare greu sa renunt...dar incet incet..
Cum lipsesc acum cateva zile si nu il vad..e perfect....


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 13 Apr 2012, 12:51 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:51 am

iulianagl a scris: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 155656 kiss

NB!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:59 am

Skumpyk86 a scris:

Da pai si eu am renuntat...dar dupa ce am vazut Smile Smile
unele din ele,la cele mai recente nu m-am mai uitat...
acum ma mai uit doar la serial sau la intreviu cu ei..nu ma mai uit din spatele camerelor pt ca dezamageste...

Sper ca incet incet nici pe acestea sa nu le mai caut si sa ma uit la cateva zile la ep...dar e tare greu sa renunt...dar incet incet..
Cum lipsesc acum cateva zile si nu il vad..e perfect....
Eu sunt la faza cu revăzutul. E deja a patra oară. Pe Geet l-am văzut de opt ori (cam 80% din scene) deci mai am până să-mi potolesc pofta de ei. Iar interviuri sau video doar ce aduceți aici, n-am timp să caut. Așa că îți voi simți lipsa în vacanța asta.
Miha am rămas singure, știu că ai spus că nu mai vrei să stai până târziu și că vrei să fii fresh în vacanță așa că îți urez noapte bună și odihnă plăcută. kiss

narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 1:04 am

narcisa a scris:
Eu sunt la faza cu revăzutul. E deja a patra oară. Pe Geet l-am văzut de opt ori (cam 80% din scene) deci mai am până să-mi potolesc pofta de ei. Iar interviuri sau video doar ce aduceți aici, n-am timp să caut. Așa că îți voi simți lipsa în vacanța asta.
Miha am rămas singure, știu că ai spus că nu mai vrei să stai până târziu și că vrei să fii fresh în vacanță așa că îți urez noapte bună și odihnă plăcută. kiss


da ma pregatesc si eu de iesiere ca pe la 4 si ceva am plecat...dar mai stau un pic...
Eu probabil si dupa vacanta voi fii mai rar pe forum net dar sunt sigura ca va aduce iuli stirile tot ce e nou..asa ca nu imi veti simti lipsa... kiss


Si eu ma mai uit la serial dar ma uit pe youtube doar la scenele arnav khushi sunt puse de o fata acolo si revad mereu... Smile
Iar la Geet ma uit la Alexa..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 1:07 am

Skumpyk86 a scris:

da ma pregatesc si eu de iesiere ca pe la 4 si ceva am plecat...dar mai stau un pic...
Eu probabil si dupa vacanta voi fii mai rar pe forum net dar sunt sigura ca va aduce iuli stirile tot ce e nou..asa ca nu imi veti simti lipsa... kiss


Si eu ma mai uit la serial dar ma uit pe youtube doar la scenele arnav khushi sunt puse de o fata acolo si revad mereu... Smile
Iar la Geet ma uit la Alexa..
Drum bun Miha și fii sigură că lipsa ți-o vom simți. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum