Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 12 Apr 2012, 11:43 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Foarte domestice.Hello.Hi.Bye bye!
Îmi plac scenele casnice, cum au fost cele cu baia, cu spălatul rufelor la piscină, noaptea lor din luna de miere (care a durat o zi). De fapt cred că mă interesează mai puțin o scenă cu o acțiune anume cât reacția personajelor. Poate de asta n-am văzut foarte multe detalii, mă pierd în privirea personajelor. Totuși în seara asta am observat o greșeală de editare, cât era leșinat Arnav la masă au arătat tot vasele pline cu mâncare înainte de a le mânca Khushi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 12 Apr 2012, 11:45 pm

narcisa a scris:
Îmi plac scenele casnice, cum au fost cele cu baia, cu spălatul rufelor la piscină, noaptea lor din luna de miere (care a durat o zi). De fapt cred că mă interesează mai puțin o scenă cu o acțiune anume cât reacția personajelor. Poate de asta n-am văzut foarte multe detalii, mă pierd în privirea personajelor. Totuși în seara asta am observat o greșeală de editare, cât era leșinat Arnav la masă au arătat tot vasele pline cu mâncare înainte de a le mânca Khushi.

:drunken:
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Apr 2012, 11:45 pm

narcisa a scris:
Îmi plac scenele casnice, cum au fost cele cu baia, cu spălatul rufelor la piscină, noaptea lor din luna de miere (care a durat o zi). De fapt cred că mă interesează mai puțin o scenă cu o acțiune anume cât reacția personajelor. Poate de asta n-am văzut foarte multe detalii, mă pierd în privirea personajelor. Totuși în seara asta am observat o greșeală de editare, cât era leșinat Arnav la masă au arătat tot vasele pline cu mâncare înainte de a le mânca Khushi.

Smile Smile Smile Ca ai tradus ca daca nu, nu observai iti spun eu ca si eu tot la fel. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 12 Apr 2012, 11:49 pm

narcisa dar aia cu camera cand Khsuhi era cu copiii jos si el in camera lui si uda florile dar o vedea pe Khushi ce parere ai?

Eu vb cu petro intr-o seara si ne intrebam cum au putut edita asa prost....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 12 Apr 2012, 11:50 pm

Skumpyk86 a scris:

da si mie...
Dar m-a pus pe ganduri reactia surori Anjali...banuieste ceva sau e geloasa nu stiu...ca ma uitam la masa ca nu prea i-a placut cand ii povestea bunica...si in ep de azi ..cam ciudat comportamentul....

Nu am inteles de ce l-a hranit Anjali??
Si promo din ep urmator..sper sa nu creada ca a avut grija de el doar ca sa ii "arate " surori....cam bate pasul pe loc...dar e frumos ca e Khushi si Arnav 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516
Că tot ai adus vorba de Anjali, pe mine a cam început să mă enerveze relația frate - soră. Oricum mereu mi s-a părut că sunt prea apropiați într-un mod cam ciudat, dar în seara asta când am văzut că-l hrănește mi s-a urcat sângele la cap. Acum e însurat, să o lase pe Khushi. Iar ea să-l mai drăgănească și pe Akash că și el îi e frate.
Iar după privirea lui Chote și eu am bănuit că el va crede că Khushi a avut grijă de el tot ca să arate familiei ce grozavă este. Și nu mi-a plăcut că a fost destul de brutal de fiecare dată când i-a refuzat ajutorul lui Khushi. Și mai am o dorință, vreau să filmeze mai multe scene de contact între ei doi. Cum era la Geet și Maan.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Apr 2012, 11:52 pm

narcisa a scris:
Că tot ai adus vorba de Anjali, pe mine a cam început să mă enerveze relația frate - soră. Oricum mereu mi s-a părut că sunt prea apropiați într-un mod cam ciudat, dar în seara asta când am văzut că-l hrănește mi s-a urcat sângele la cap. Acum e însurat, să o lase pe Khushi. Iar ea să-l mai drăgănească și pe Akash că și el îi e frate.
Iar după privirea lui Chote și eu am bănuit că el va crede că Khushi a avut grijă de el tot ca să arate familiei ce grozavă este. Și nu mi-a plăcut că a fost destul de brutal de fiecare dată când i-a refuzat ajutorul lui Khushi. Și mai am o dorință, vreau să filmeze mai multe scene de contact între ei doi. Cum era la Geet și Maan.

In sfarsit e cineva care crede ca si mine. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 244732
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 12 Apr 2012, 11:53 pm

Skumpyk86 a scris:Barun Sobti l Soapbox's new dreamboat, Barun is hotness personified and is the ultimate M&B hero come to life in his current stint as Arnav Singh Raizada in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon. Co-star Sanaya Irani says, "He is a fabulous person". USP: Tall, heartbreakingly handsome he might not go shirtless too often, but his sexy smile does it all for him. Need we say more?

http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/tv/Caution-TV-actor-too-hot-to-handle/articleshow/12637645.cms
Și mai adaug eu că-i stătea foarte bine în puloverul vișiniu (așa se vedea la mine) când a leșinat la masă. I se vedeau frumos umerii și brațele, nici nu e nevoie să-și mai dea jos cămașa. Deși nu m-aș supăra dacă ar face-o măcar o dată pe săptămână. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 12 Apr 2012, 11:55 pm

narcisa a scris:
Că tot ai adus vorba de Anjali, pe mine a cam început să mă enerveze relația frate - soră. Oricum mereu mi s-a părut că sunt prea apropiați într-un mod cam ciudat, dar în seara asta când am văzut că-l hrănește mi s-a urcat sângele la cap. Acum e însurat, să o lase pe Khushi. Iar ea să-l mai drăgănească și pe Akash că și el îi e frate.
Iar după privirea lui Chote și eu am bănuit că el va crede că Khushi a avut grijă de el tot ca să arate familiei ce grozavă este. Și nu mi-a plăcut că a fost destul de brutal de fiecare dată când i-a refuzat ajutorul lui Khushi. Și mai am o dorință, vreau să filmeze mai multe scene de contact între ei doi. Cum era la Geet și Maan.
In sfarsit ai reactionat si tu...te-ai enervat rau daca ti s-a urcat sangele la cap... Smile Smile ca noi ne-am enervat destul... stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 12 Apr 2012, 11:56 pm

narcisa a scris:
Că tot ai adus vorba de Anjali, pe mine a cam început să mă enerveze relația frate - soră. Oricum mereu mi s-a părut că sunt prea apropiați într-un mod cam ciudat, dar în seara asta când am văzut că-l hrănește mi s-a urcat sângele la cap. Acum e însurat, să o lase pe Khushi. Iar ea să-l mai drăgănească și pe Akash că și el îi e frate.
Iar după privirea lui Chote și eu am bănuit că el va crede că Khushi a avut grijă de el tot ca să arate familiei ce grozavă este. Și nu mi-a plăcut că a fost destul de brutal de fiecare dată când i-a refuzat ajutorul lui Khushi. Și mai am o dorință, vreau să filmeze mai multe scene de contact între ei doi. Cum era la Geet și Maan.

da exact...putea de fata cu Arnav sa ii zica sa il hraneasca ea(Khushi)....adica pana la urma e sotia lui...inteleg ca isi iubeste fratele dar parca prea de tot.
Aceiasi parerea am si eu ca va crede ca a facut asta doar ca sa se puna bine cu familia..cum a acuzat-o atunci cu bijuterile..
Si ma asteptam cat a dormit ea pe fotoliu macar odata sa se trezeasca sa o priveasca cum doarme....si cum ai spus si tu cam "brutal"...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 12 Apr 2012, 11:57 pm

narcisa a scris:
Și mai adaug eu că-i stătea foarte bine în puloverul vișiniu (așa se vedea la mine) când a leșinat la masă. I se vedeau frumos umerii și brațele, nici nu e nevoie să-și mai dea jos cămașa. Deși nu m-aș supăra dacă ar face-o măcar o dată pe săptămână. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516

Mie imi place cum ii sta cu camasa alba....chair si cu vesta.... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 12 Apr 2012, 11:58 pm

Deci nu a fost episodul asta chiar asa de ..domestic...uite cate discutii a iscat... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:02 am

Skumpyk86 a scris:narcisa dar aia cu camera cand Khsuhi era cu copiii jos si el in camera lui si uda florile dar o vedea pe Khushi ce parere ai?

Eu vb cu petro intr-o seara si ne intrebam cum au putut edita asa prost....
Câte am observat după ce mi-ai dat tu exemple cu greșelile de editare. Am văzut că de fapt au fost multe scene în care eu credeam că se uită la ea și de fapt era o filmare (aceeași) pe care o arătau de mai multe ori la aceeași scenă dar în momente diferite. Am fost dezamăgită, recunosc, dar m-am obișnuit. La fel și scena cu udatul florilor, chiar sunt curioasă să știu de ce nu dau atenție acestor lucruri. Am văzut și în Geet multe, dar acum nu mă mai miră, dacă au lăsat ei secvența cu șlițul lui Gurmeet în film de i-a văzut o lume întreagă, greșelile astea probabil li se par minore.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:03 am

iulianagl a scris:

In sfarsit e cineva care crede ca si mine. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 244732
Sper că te referi la scenele de contact. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 244732 Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:07 am

petronela a scris:
In sfarsit ai reactionat si tu...te-ai enervat rau daca ti s-a urcat sangele la cap... Smile Smile ca noi ne-am enervat destul... stupid stupid
N-a fost enervare sau mai mult decât enervare a fost șoc, poate că și o reacție de gelozie pe relația lor, e comportament mai mult de soție decât de soră cel al lui Anjali. Părerea mea, pe care o am din când în când. Probabil producătorii nu vor să lase această impresie dar eu așa văd uneori.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:09 am

narcisa a scris:
Câte am observat după ce mi-ai dat tu exemple cu greșelile de editare. Am văzut că de fapt au fost multe scene în care eu credeam că se uită la ea și de fapt era o filmare (aceeași) pe care o arătau de mai multe ori la aceeași scenă dar în momente diferite. Am fost dezamăgită, recunosc, dar m-am obișnuit. La fel și scena cu udatul florilor, chiar sunt curioasă să știu de ce nu dau atenție acestor lucruri. Am văzut și în Geet multe, dar acum nu mă mai miră, dacă au lăsat ei secvența cu șlițul lui Gurmeet în film de i-a văzut o lume întreagă, greșelile astea probabil li se par minore.

da dar parca sunt prea multe,...la iss pyaar nu scapa un ep aproape sa nu aiba ceva cat de mic editat prost...da asa ca si ty m-am obisnuit..si ma oftica ca si scenele frumoase dintre ei sunt editate....si pacat...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:09 am

narcisa a scris:
Sper că te referi la scenele de contact. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 244732 Smile

La scenele de contact si la relatia sora-frate.Si eu am zis de foarte multe ori ca ma enerveaza aceasta relatie, e prea mult vorba ta sa-l mai dadaceasca si pe Akash ca doar e si el ruda cu ea si tot se considera frati.Sau sa se mute la casa ei cu sotul ei care-l venereaza maai ceva ca pe Baguanul lor.Dar apropo de Shyam, el cand o sa apara o sa apara cu ceva care o sa ne dea iar peste cap asta e linistea dinaintea furtunii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:10 am

narcisa a scris:
N-a fost enervare sau mai mult decât enervare a fost șoc, poate că și o reacție de gelozie pe relația lor, e comportament mai mult de soție decât de soră cel al lui Anjali. Părerea mea, pe care o am din când în când. Probabil producătorii nu vor să lase această impresie dar eu așa văd uneori.

Eu intre cele doua lucruri "o reacție de gelozie pe relația lor, e comportament mai mult de soție decât de soră cel al lui Anjali. "

sau banuieste ceva de casatorie si Shyam..eu intre astea doua...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:13 am

Skumpyk86 a scris:

da exact...putea de fata cu Arnav sa ii zica sa il hraneasca ea(Khushi)....adica pana la urma e sotia lui...inteleg ca isi iubeste fratele dar parca prea de tot.
Aceiasi parerea am si eu ca va crede ca a facut asta doar ca sa se puna bine cu familia..cum a acuzat-o atunci cu bijuterile..
Si ma asteptam cat a dormit ea pe fotoliu macar odata sa se trezeasca sa o priveasca cum doarme....si cum ai spus si tu cam "brutal"...
Ce mult mi-am dorit să văd și eu o scenă de genul ăsta, parcă îl și vedeam cum o privește dar mereu producătorii ne fac în ciudă și nu vor deloc să fie previzibili. Probabil n-au filmat o astfel de scenă pentru că au de gând să-l facă pe Chote să o acuze iar pe Khushi că joacă teatru.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:14 am

Skumpyk86 a scris:

Mie imi place cum ii sta cu camasa alba....chair si cu vesta.... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 283516
Și mie. Îmi place și cum îi stă cu prosopul după gât. Smile Smile Și cu părul ciufulit. În schimb nu m-am omorât după cămașa lui roșie. Cam flutura pe el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:16 am

narcisa a scris:
Ce mult mi-am dorit să văd și eu o scenă de genul ăsta, parcă îl și vedeam cum o privește dar mereu producătorii ne fac în ciudă și nu vor deloc să fie previzibili. Probabil n-au filmat o astfel de scenă pentru că au de gând să-l facă pe Chote să o acuze iar pe Khushi că joacă teatru.

Probabil......
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 13 Apr 2012, 12:16 am

narcisa a scris:
Și mie. Îmi place și cum îi stă cu prosopul după gât. Smile Smile Și cu părul ciufulit. În schimb nu m-am omorât după cămașa lui roșie. Cam flutura pe el.


hehe ..nici eu.......
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 13 Apr 2012, 12:19 am

Skumpyk86 a scris:

da dar parca sunt prea multe,...la iss pyaar nu scapa un ep aproape sa nu aiba ceva cat de mic editat prost...da asa ca si ty m-am obisnuit..si ma oftica ca si scenele frumoase dintre ei sunt editate....si pacat...
Vom ajunge să vânăm scenele needitate, de asta vreau scene de contact, chiar dacă o prinde de o mână în prima secvență și de cealaltă în a doua noi suntem oricum în câștig. Înseamnă că în realitate a prins-o de amândouă mâinile. Smile Smile Smile Fac și eu haz de necaz.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:20 am

Haide ca vad ca va place tot la el.Dar pe Maan cui il lasati?Hello.Hi.Eu va spun 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 155656 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 155656.Good night.Maine avem treaba iar tu Miha have funn and enjoy your vacation si Paste fericit! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 13 Apr 2012, 12:20 am

Red hot Raizada...
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Ibbrd2F9AoMGZE
s-a mai incins atmosfera ...de la camasa...s-a energizat... cupidon

Am o durere de cap cumplita...nu mai rezist ..va pupic de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 13 Apr 2012, 12:21 am

narcisa a scris:
Vom ajunge să vânăm scenele needitate, de asta vreau scene de contact, chiar dacă o prinde de o mână în prima secvență și de cealaltă în a doua noi suntem oricum în câștig. Înseamnă că în realitate a prins-o de amândouă mâinile. Smile Smile Smile Fac și eu haz de necaz.

Mie totusi mi se par ca sunt filmate din diferite directii de creaza viziune optica.Ma bag si eu ca de poate sunt o musca. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum