Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:35 pm

narcisa a scris:Mie mi-a plăcut asta: Both are foodies/both like chiniese(Sanaya always but offlate barun likes it too as he mentioned. Poate l-a convins Sanaya ce bună e mâncarea chinezească.

Dar e chiar buna chiniese food si eu mor dupa ea. Smile Smile Ce mai se potrivesc si gata dar asta nu mai are nicio importanta el o are pe Bibiloiu lui iar ea il are pe Mumu al ei.Basta!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:36 pm

narcisa a scris:
Și dacă tot o duce nu-l invită și ea la o cafea?

hehe..asta nu stiu..si asa iubitul plecat...hmm..cine stie...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:38 pm

iulianagl a scris:

Dar e chiar buna chiniese food si eu mor dupa ea. Smile Smile Ce mai se potrivesc si gata dar asta nu mai are nicio importanta el o are pe Bibiloiu lui iar ea il are pe Mumu al ei.Basta!


pt mine nu exista "Bibiloiu lui" si "Mumu al ei"...asa ca mai visez uneori la ceva ceva..sau doar amici .
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:38 pm

Skumpyk86 a scris:


Smile Smile Smile
ok...aceste asemnari au fost facute de o fata pe un site dupa intreviul lor de la radio...si contine info din mai multe interviuri cu ei...in marea parte le-am auzit si eu si le confirm...
ms de raspp si tie iuli...vroiam sa vad si parerea altor persoane ca mintea mea o mai ia razna... Smile Smile Smile Smile Smile
Eu inca am ramas la condusul acasa...oare sotia stie????

Auzi m-am gandit si eu la chestia asta, e ciudata rau relatia cu Bibi a lui stii ca tot tu ai adus ceva legat de ei cand au filmat cu parivarul ca au stat mai mult impreuna au iesit la plimbare tot impreuna, etc.Ce intelegem noi din asta?Ca sunt buni prieteni si atat ahhaa si ca mananca si bea din acelasi pahar, iar ne-au pus in dilema! stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 11:39 pm

Skumpyk86 a scris:


Smile Smile Smile
ok...aceste asemnari au fost facute de o fata pe un site dupa intreviul lor de la radio...si contine info din mai multe interviuri cu ei...in marea parte le-am auzit si eu si le confirm...
ms de raspp si tie iuli...vroiam sa vad si parerea altor persoane ca mintea mea o mai ia razna... Smile Smile Smile Smile Smile
Eu inca am ramas la condusul acasa...oare sotia stie????
Lucrează împreună de un an poate s-au mai modelat unul după altul. Eu sunt mulțumită că Barun a spus că se înțeleg bine, prietenia e foarte prețioasă iar dacă ei sunt prieteni ce-aș putea să cer mai mult? În afară de sărutul onscreen pe care îl vor atâția? Unul offscreen. Smile Smile 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:39 pm

Skumpyk86 a scris:


pt mine nu exista "Bibiloiu lui" si "Mumu al ei"...asa ca mai visez uneori la ceva ceva..sau doar amici .

Oyy nici pt. mine.Eu cred ca visez cel mai mult la ei doi. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 19 Apr 2012, 11:41 pm

iulianagl a scris:

Auzi m-am gandit si eu la chestia asta, e ciudata rau relatia cu Bibi a lui stii ca tot tu ai adus ceva legat de ei cand au filmat cu parivarul ca au stat mai mult impreuna au iesit la plimbare tot impreuna, etc.Ce intelegem noi din asta?Ca sunt buni prieteni si atat ahhaa si ca mananca si bea din acelasi pahar, iar ne-au pus in dilema! stupid
De ce ii zici ..Bibiloi..???!!!! si ..Mumu???!!!! astea sunt alintaturi.. stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:41 pm

narcisa a scris:
Lucrează împreună de un an poate s-au mai modelat unul după altul. Eu sunt mulțumită că Barun a spus că se înțeleg bine, prietenia e foarte prețioasă iar dacă ei sunt prieteni ce-aș putea să cer mai mult? În afară de sărutul onscreen pe care îl vor atâția? Unul offscreen. Smile Smile 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 244732

Hei ala offscreen e secret. Smile Smile Dar fereasca Nandkeshore sa-i vada cineva, ca sare in sus toata media si noi pe langa ea. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:43 pm

narcisa a scris:
Mă enervează că se perindă prea mult vecinele. Ideea de bază a episodului a fost bună dar aș fi vrut mai mult Arnav Khushi. Eu aveam altă idee despre ce să se întâmple la socri, să văd mâine ce au de gând.


Smile Smile Smile Si de ce nu ne spui si noua ideea ta.Please!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:45 pm

iulianagl a scris:

Auzi m-am gandit si eu la chestia asta, e ciudata rau relatia cu Bibi a lui stii ca tot tu ai adus ceva legat de ei cand au filmat cu parivarul ca au stat mai mult impreuna au iesit la plimbare tot impreuna, etc.Ce intelegem noi din asta?Ca sunt buni prieteni si atat ahhaa si ca mananca si bea din acelasi pahar, iar ne-au pus in dilema! stupid


Pentru mine ca mananca si bea din acelasi pahar nu mi se pare ceva ciudat...am mai vazut-o si cu alti colegi facand asta..
Dpdv al meu cam ciudat cat de bine se cunosc Sanaya Barun..dar ma trezeste Barun la realitate cand pomeneste de nevasta mereu ... Smile desi ea se ascunde...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:45 pm

petronela a scris:
De ce ii zici ..Bibiloi..???!!!! si ..Mumu???!!!! astea sunt alintaturi.. stupid stupid


Smile Smile Smile Sunt dar urate.Bibiloi e una care o stiu si e urata si rea in draci iar Mumu, tineti-va sa nu cadeti jos, Smile e o papusa gonflabila stiti voi de care.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:46 pm

Skumpyk86 a scris:


Pentru mine ca mananca si bea din acelasi pahar nu mi se pare ceva ciudat...am mai vazut-o si cu alti colegi facand asta..
Dpdv al meu cam ciudat cat de bine se cunosc Sanaya Barun..dar ma trezeste Barun la realitate cand pomeneste de nevasta mereu ... Smile desi ea se ascunde...

Pai e URATA cum zice Mirel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:47 pm

narcisa a scris:
Lucrează împreună de un an poate s-au mai modelat unul după altul. Eu sunt mulțumită că Barun a spus că se înțeleg bine, prietenia e foarte prețioasă iar dacă ei sunt prieteni ce-aș putea să cer mai mult? În afară de sărutul onscreen pe care îl vor atâția? Unul offscreen. Smile Smile 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 244732

si eu ma bucur ca sunt prieteni...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:47 pm

iulianagl a scris:

Oyy nici pt. mine.Eu cred ca visez cel mai mult la ei doi. Smile Smile

Eu dupa ty..... Smile
Dar ma mai trezeste Barun cand zice de sotie etc... Evil or Very Mad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:48 pm

Skumpyk86 a scris:

si eu ma bucur ca sunt prieteni...

Da, da, da si eu ma bucur.Dar vrem sa stim cat de mult?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:48 pm

iulianagl a scris:

Hei ala offscreen e secret. Smile Smile Dar fereasca Nandkeshore sa-i vada cineva, ca sare in sus toata media si noi pe langa ea. Smile Smile


da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:49 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu dupa ty..... Smile
Dar ma mai trezeste Barun cand zice de sotie etc... Evil or Very Mad

Pai cred ca si el face asta, se trezeste la realitate, ca uneori chiar mi se pare ca uita ca e casatorit. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:50 pm

Skumpyk86 a scris:


da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516

Da, da, da, hai la "dreacu" odata sa vedem si noi ceva frumos intre ei fie on sau offscreen.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:50 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Sunt dar urate.Bibiloi e una care o stiu si e urata si rea in draci iar Mumu, tineti-va sa nu cadeti jos, Smile e o papusa gonflabila stiti voi de care.

eu despre ea...cred ca e uratica...dar cum nu apare in interviuri in afara dpdv fizic nu prea am ce sa zic....fizic nu imi place...
iar el...dupa ce l-am vazut in mai multe interviuri si ultimul acela din feb simpatic dar il vad cam fals...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 11:51 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Smile Si de ce nu ne spui si noua ideea ta.Please!
Khushi e Khushi peste tot dar nicăieri nu e mai Khushi decât la ea acasă. Și vreau ca Arnav să vadă adevărata ei personalitate, măcar să înceapă să-și pună întrebări, cum ar putea o persoană ca ea să facă ce-a făcut. Eu asta speram de la echipa filmului să-l facă pe Arnav să-și pună întrebări asupra adevăratei Khushi. Asta înseamnă ca el să o descopere și să o înțeleagă pe adevărata Khushi. E cam alambicat ce-am spus dar asta e ideea de bază care se pare că nu corespunde cu cea a CV ceea ce nu mă miră.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:51 pm

iulianagl a scris:

Da, da, da si eu ma bucur.Dar vrem sa stim cat de mult?

dap
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Apr 2012, 11:52 pm

Skumpyk86 a scris:

eu despre ea...cred ca e uratica...dar cum nu apare in interviuri in afara dpdv fizic nu prea am ce sa zic....fizic nu imi place...
iar el...dupa ce l-am vazut in mai multe interviuri si ultimul acela din feb simpatic dar il vad cam fals...

Fals?Adica?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:52 pm

iulianagl a scris:

Pai cred ca si el face asta, se trezeste la realitate, ca uneori chiar mi se pare ca uita ca e casatorit. Smile Smile

ce bine ai zis.... Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 19 Apr 2012, 11:53 pm

iulianagl a scris:

Hei ala offscreen e secret. Smile Smile Dar fereasca Nandkeshore sa-i vada cineva, ca sare in sus toata media si noi pe langa ea. Smile Smile
Mă mulțumesc și cu cel onscreen. Dar știu care e părerea lor despre sărutul în film așa că n-am nici o speranță. Deși sărutul ei pe degetul lui mi-a mers la inimă. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 19 Apr 2012, 11:54 pm

iulianagl a scris:

Fals?Adica?

asa il vad eu..zambeste dar nu din suflet...gesturile lui nu ma conving..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum