Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:23 pm

iulianagl a scris:

Nu-mi vine sa cred!!!!

tu intelegi ce vrea sa spuna la final..?
"a rite track.. "
Serialul se reantoarce la.....?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:25 pm

Skumpyk86 a scris:

dar mie...cred ca iar vine partea cu drama....
dar macar sa stie si ea adevarul..si sa lase glumele si sa se ocupe de cei mai important Arnav si shyam...


Cred ca cel mai important e ea, ca oricum lui Chote nu-i pasa de ea atat timp cat n-o vede cu Shyam iar Shyam are un singur tel s-o desparta de Chote si poate restul vine de la sine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 20 Apr 2012, 11:27 pm

petronela a scris:Doamnelor 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 517793 pentru traducere... kiss kiss
Narcisa cred ca s-a uitat si la Asi..
Ce bine mă știi. Dar parcă s-a terminat cam abrupt Asi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:27 pm

iulianagl a scris:


Cred ca cel mai important e ea, ca oricum lui Chote nu-i pasa de ea atat timp cat n-o vede cu Shyam iar Shyam are un singur tel s-o desparta de Chote si poate restul vine de la sine.

Cel mai important e ea,dar eu ma refeream in sensul sa ii arate lui Arnav ca nu e asa cum crede el si ca poate ea sa mearga cu capul sus..etc..
Iar la Shyam ma referam sa ii dea o lectie sa isi vada de nevasta sa nu mai viseze la altceva..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 20 Apr 2012, 11:30 pm

Skumpyk86 a scris:

Cel mai important e ea,dar eu ma refeream in sensul sa ii arate lui Arnav ca nu e asa cum crede el si ca poate ea sa mearga cu capul sus..etc..
Iar la Shyam ma referam sa ii dea o lectie sa isi vada de nevasta sa nu mai viseze la altceva..
Khushi oricum merge cu capul sus pentru că ea se știe fără vină. Și din păcate ea nu știe ce crede Arnav.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:33 pm

Skumpyk86 a scris:

Cel mai important e ea,dar eu ma refeream in sensul sa ii arate lui Arnav ca nu e asa cum crede el si ca poate ea sa mearga cu capul sus..etc..
Iar la Shyam ma referam sa ii dea o lectie sa isi vada de nevasta sa nu mai viseze la altceva..

Pai oricum o sa faca asta, Khushi mereu a stat dreapta ca scandura noastra din Geet asa ca nimeni si nimic n-o doboara, o sa vezi ca o sa le dea o lectie de viata la toti din fam Raizada!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:33 pm

narcisa a scris:
Khushi oricum merge cu capul sus pentru că ea se știe fără vină. Și din păcate ea nu știe ce crede Arnav.

da dar tot simte ca ceva ..eu vreau sa mearga sa meraga cu capul sus dupa ce se afla adevarul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:34 pm

iulianagl a scris:

Pai oricum o sa faca asta, Khushi mereu a stat dreapta ca scandura noastra din Geet asa ca nimeni si nimic n-o doboara, o sa vezi ca o sa le dea o lectie de viata la toti din fam Raizada!

asta astept de mult!Sa speram ca se va indeplini.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:35 pm

Skumpyk86 a scris:

tu intelegi ce vrea sa spuna la final..?
"a rite track.. "
Serialul se reantoarce la.....?

Adica se intoarce la ce la casatoria lor ca eu asta as intelege. stupid stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:36 pm

Eu cu serialul acesta o iau ranza..(glumesc)

piviti min..0:08
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:37 pm

iulianagl a scris:

Adica se intoarce la ce la casatoria lor ca eu asta as intelege. stupid stupid

Nici eu nu inteleg ca scrie prescurtat...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:38 pm

Skumpyk86 a scris:Eu cu serialul acesta o iau ranza..(glumesc)

piviti min..0:08


Adica eroare de subtitrare?Sau ma rog traducere sau e o gluma?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:39 pm

Skumpyk86 a scris:Eu cu serialul acesta o iau ranza..(glumesc)

piviti min..0:08

In hindi unde il vedem noi a spus ca e o luna de la casatorie...
datr "I just saw the telecast in Canada - and it DEFINITELY said *3 MONTH* "

si se pare ca unul dintre ele e o eroare de ediatare..ma intreb la care..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:41 pm

iulianagl a scris:


Adica eroare de subtitrare?Sau ma rog traducere sau e o gluma?

In hindi unde il vedem noi a spus ca e o luna de la casatorie...
dar in video de mai sus "I just saw the telecast in Canada - and it DEFINITELY said *3 MONTH* "

si se pare ca unul dintre ele e o eroare de ediatare..ma intreb la care...pana la urma cat a trecut...ii trimit un mesaj lu Vidya sa o intreb cat zice exact in acet video...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:43 pm

Skumpyk86 a scris:

Nici eu nu inteleg ca scrie prescurtat...

Pai rit e ritual iar track e pista, urma, drum, carare etc.Sau se intoarce de unde a inceput adica la Lucknow?Ori e una ori e alta chiar ca ne baga in ceata sa vedem daca se afla adevarul de ce s-a insurat ea cu el atunci o ia de la casatoria lor adica cred ca si ea o sa-i spuna despre Shyam ce si cum a fost si poate el o sa aibe niste flashback-uri si o sa-si dea seama ca nu e ceea ce a crezut el sau... pentru asta le mai trebuie un an!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:44 pm

Skumpyk86 a scris:

In hindi unde il vedem noi a spus ca e o luna de la casatorie...
dar in video de mai sus "I just saw the telecast in Canada - and it DEFINITELY said *3 MONTH* "

si se pare ca unul dintre ele e o eroare de ediatare..ma intreb la care...pana la urma cat a trecut...ii trimit un mesaj lu Vidya sa o intreb cat zice exact in acet video...

Chiar te rog!Ca e chiar ciudat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:46 pm

iulianagl a scris:

Pai rit e ritual iar track e pista, urma, drum, carare etc.Sau se intoarce de unde a inceput adica la Lucknow?Ori e una ori e alta chiar ca ne baga in ceata sa vedem daca se afla adevarul de ce s-a insurat ea cu el atunci o ia de la casatoria lor adica cred ca si ea o sa-i spuna despre Shyam ce si cum a fost si poate el o sa aibe niste flashback-uri si o sa-si dea seama ca nu e ceea ce a crezut el sau... pentru asta le mai trebuie un an!!

stiu de celelante dar nu inteleg acel rit...ar putea fii "write"...nu stiu exact...
Chestia ca ii spune ei e reala ca e de la un a din fete care lucreaza acolo...in caz ca nu mai schimba acestia nimic...dar ce va fii dupa..nu stiu..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:48 pm

Hai, hai, ma uit la ep. din 19 iulie cand a venit acasa la el si ia prezentat demisia ei.Mama m-a dat gata cu, curajul ei.La facut praf pe ASR.Bravo fata asa te vreau si de aici incolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:51 pm

Skumpyk86 a scris:

stiu de celelante dar nu inteleg acel rit...ar putea fii "write"...nu stiu exact...
Chestia ca ii spune ei e reala ca e de la un a din fete care lucreaza acolo...in caz ca nu mai schimba acestia nimic...dar ce va fii dupa..nu stiu..

Sau ar putea fi si right!You know!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:53 pm

iulianagl a scris:

Chiar te rog!Ca e chiar ciudat.

I-am trimis..eu ma vazut chestia asta de dimi..si am intrebat-o pe Vidya dar i-am dat un clip in hindi si a zis acolo ca e o luna...eu ma gandesc ca cum fac ei editarile poate pt Canada a bagat o eroare...
Inteleg ca s-a facut o confuzie si ca pt Canada ar fii facut o eroare


La clipul de mai sus e urmator mesaj:
"Even repeat telecasts in India are showing three months anniversary..
Edit: Guys check out the posts on Pages 7 and 8 - Several members have commented that in repeat telecasts, Aakash said 3 months anniversary. Seems like CVs made an editing error and included the wrong dialogue by Akshay in the original telecast but corrected it in the repeat telecast. We have 3 months to go not 5. So the the truth will defo be out within the next couple of months!
Finally CVs cleared our confusion today...One month has passed since ArHi got married...We still have 5 more months to go until the contract marriage ends...
It took 2 months of episodes to cover 1 month in IPK land...I wonder how long it will take for the other 5 months to go.."


In concluzie s-a creat o confuzie si au gresit la ediatre...a trecut o luna nu 3!




Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 20 Apr 2012, 11:54 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 20 Apr 2012, 11:54 pm

iulianagl a scris:

Sau ar putea fi si right!You know!

de ce nu o scrie cuv "intregi " nu stiu..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 20 Apr 2012, 11:59 pm

Skumpyk86 a scris:

de ce nu o scrie cuv "intregi " nu stiu..

Nici eu.Chiar si Vidya scrie ciudatenii ca am impresia ca e very fond of strange languages.Cred ca intr-o viata anterioara a trait pe undeva pe la Piramide ca altfel nu-mi explic. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 21 Apr 2012, 12:00 am

Skumpyk86 a scris:

I-am trimis..eu ma vazut chestia asta de dimi..si am intrebat-o pe Vidya dar i-am dat un clip in hindi si a zis acolo ca e o luna...eu ma gandesc ca cum fac ei editarile poate pt Canada a bagat o eroare...
Inteleg ca s-a facut o confuzie si ca pt Canada ar fii facut o eroare


La clipul de mai sus e urmator mesaj:
"Even repeat telecasts in India are showing three months anniversary..
Edit: Guys check out the posts on Pages 7 and 8 - Several members have commented that in repeat telecasts, Aakash said 3 months anniversary. Seems like CVs made an editing error and included the wrong dialogue by Akshay in the original telecast but corrected it in the repeat telecast. We have 3 months to go not 5. So the the truth will defo be out within the next couple of months!
Finally CVs cleared our confusion today...One month has passed since ArHi got married...We still have 5 more months to go until the contract marriage ends...
It took 2 months of episodes to cover 1 month in IPK land...I wonder how long it will take for the other 5 months to go.."


In concluzie s-a creat o confuzie si au gresit la ediatre...a trecut o luna nu 3!



Deci a trecut 3 si mai raman 3?Ca eu n-am inteles asta nici acum! stupid stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 12:04 am

iulianagl a scris:

Deci a trecut 3 si mai raman 3?Ca eu n-am inteles asta nici acum! stupid stupid

Nici eu nu am inteles care e adevarul.. sad sad sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 21 Apr 2012, 12:06 am

iulianagl a scris:

Nici eu.Chiar si Vidya scrie ciudatenii ca am impresia ca e very fond of strange languages.Cred ca intr-o viata anterioara a trait pe undeva pe la Piramide ca altfel nu-mi explic. Smile Smile Smile

Vidya asa scrie ea..eu o inteleg ca scriam si eu inainte asa in mesaje private...scrie cu precurtari...si cu "K" in loc de "ca"..sa scrie cat mai repede...Cred ca asta e si la fata care scrie in engleza.


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Sam 21 Apr 2012, 12:08 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum