Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 11:34 am

narcisa a scris:Oricat de drag mi-ar fi Arnav si oricat l-as intelege si mie imi vine sa-l strang de gat pentru fiecare ocazie ratata de a se apropia de Khushi.

eu cred ca cam rateaza amandoi..mai mult el..dar cand se calmeaza el incepe Khushi ..cand termina ea incepe el iar si uite asanoi asteptam poate poate...daca nu in ep de azi poate maine sau dcaca nu anul ce vine...Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 11:43 am

Skumpyk86 a scris:

eu cred ca cam rateaza amandoi..mai mult el..dar cand se calmeaza el incepe Khushi ..cand termina ea incepe el iar si uite asanoi asteptam poate poate...daca nu in ep de azi poate maine sau dcaca nu anul ce vine...Smile
Smile Oare cum ar fi daca ar incepe amandoi odata razboiul? Poate ar fi mai bine ca s-ar lamuri problemele. E drept ca ar aparea altele dar poate ar trece si ei la urmatorul nivel. Oricum Khushi e mult mai inclinata sa profite de aceste ocazii de apropiere dar nu te poti pune cu diavolul de Arnav 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 2743637754 .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 11:54 am

narcisa a scris:
Smile Oare cum ar fi daca ar incepe amandoi odata razboiul? Poate ar fi mai bine ca s-ar lamuri problemele. E drept ca ar aparea altele dar poate ar trece si ei la urmatorul nivel. Oricum Khushi e mult mai inclinata sa profite de aceste ocazii de apropiere dar nu te poti pune cu diavolul de Arnav 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 2743637754 .

Si eu cred ca daca ar incepe amandoi razboiul asa ar iesi problemele la suprafata cat de cat...eu ma intreb de ce nu se vede burtica deloc a surori?Sau cand se reantoarce acasa Arnav Khushi vom avea vro surpriza..si Anjali va avea o burtica...
Degeaba speram noi la aproiere ca Sanaya a spus la intalirea cu fani...ca va continua drama si va veni si mai multa...

La cum e acum situatia probabil Khushi nu l-ar ierta din prima dar nu cred ca s-ar desparti de el...eu am senzatia ca el va mai face ceva de o va rani si ii va fii greu sa il ierte...
Eu vad pe Khushi ca la actiunile lui ea se "inmoaie" asa...intelegi ce vreau sa pun..si cred ca l-ar ierta dar cum se spune ca nu il va ierta dupa 6 luni prea unsor atunci ma gandesc ca mai face ceva.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:01 pm

Skumpyk86 a scris:

Si eu cred ca daca ar incepe amandoi razboiul asa ar iesi problemele la suprafata cat de cat...eu ma intreb de ce nu se vede burtica deloc a surori?Sau cand se reantoarce acasa Arnav Khushi vom avea vro surpriza..si Anjali va avea o burtica...
Degeaba speram noi la aproiere ca Sanaya a spus la intalirea cu fani...ca va continua drama si va veni si mai multa...

La cum e acum situatia probabil Khushi nu l-ar ierta din prima dar nu cred ca s-ar desparti de el...eu am senzatia ca el va mai face ceva de o va rani si ii va fii greu sa il ierte...
Eu vad pe Khushi ca la actiunile lui ea se "inmoaie" asa...intelegi ce vreau sa pun..si cred ca l-ar ierta dar cum se spune ca nu il va ierta dupa 6 luni prea unsor atunci ma gandesc ca mai face ceva.
Dac[ de la nunta lui Arnav a trecut doar o luna iar Anjali a aflat atunci ca e insarcinata sarcina ei nu poate avea mai mult de trei luni (mai putin da) deci nu are cum sa se vada inca.
Si eu cred ca Arnav va trebui sa faca ceva grav ca sa nu-l ierte Khushi, ne asteapta vremuri grele. Crying or Very sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:07 pm

narcisa a scris:
Dac[ de la nunta lui Arnav a trecut doar o luna iar Anjali a aflat atunci ca e insarcinata sarcina ei nu poate avea mai mult de trei luni (mai putin da) deci nu are cum sa se vada inca.
Si eu cred ca Arnav va trebui sa faca ceva grav ca sa nu-l ierte Khushi, ne asteapta vremuri grele. Crying or Very sad

pai din ce stiu eu a trecut trei luni de la nunta lui Arnav Khushi..
plus ca cand a aflat Anjali trebuie sa fii avut ceva timp sarcina..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:11 pm

Skumpyk86 a scris:

pai din ce stiu eu a trecut trei luni de la nunta lui Arnav Khushi..
Din ce stiu eu a trecut doar o luna. Smile Asta e un alt mister al filmului.
:i chiar daca sunt trei luni Anjali ar putea fi in patra luna de sarcina deci tot nu e obligatoriu sa se cunoasca. Au fost cazuri de persoane care erau in luni mult mai avansate si tot nu se vedea sarcina (mai ales parintii n-au vazut stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:23 pm

narcisa a scris:
Din ce stiu eu a trecut doar o luna. Smile Asta e un alt mister al filmului.
:i chiar daca sunt trei luni Anjali ar putea fi in patra luna de sarcina deci tot nu e obligatoriu sa se cunoasca. Au fost cazuri de persoane care erau in luni mult mai avansate si tot nu se vedea sarcina (mai ales parintii n-au vazut stupid

am inteles ca s-a facut o greseala in India au dat serialul cu o luna si la reluare cu trei luni...am vazut ca pe forumurile de la ei au spus ca trei luni e varianta corecta..pentru ca a atunci cand au dat in reluare in India iss pyaar au bagat si ei cu trei luni ..
O sa vedem care e pana la urma varianta corecta cand vor zice iar...cei de pe if si celalant cu m..care uit mereu numele spun ca e trei luni..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:23 pm

Skumpyk86 a scris:

pai din ce stiu eu a trecut trei luni de la nunta lui Arnav Khushi..
plus ca cand a aflat Anjali trebuie sa fii avut ceva timp sarcina..
Am cautat pe net si am gasit ca poti sa afli daca esti insarcinata dupa minim 7-10 zile de la actul de procreere. Iar Anjali a primit rezultatul cu foarte putin timp inainte de a se insura Arnav. Deci luand in considerare perioada minima 2 saptamani plus trei luni inca nu e cazul sa ne facem griji ca nu se vede sarcina ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:26 pm

Skumpyk86 a scris:

am inteles ca s-a facut o greseala in India au dat serialul cu o luna si la reluare cu trei luni...am vazut ca pe forumurile de la ei au spus ca trei luni e varianta corecta..pentru ca a atunci cand au dat in reluare in India iss pyaar au bagat si ei cu trei luni ..
O sa vedem care e pana la urma varianta corecta cand vor zice iar...cei de pe if si celalant cu m..care uit mereu numele spun ca e trei luni..
myeduniya Smile . Poate vom afla care e perioada exacta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:34 pm

narcisa a scris: Am cautat pe net si am gasit ca poti sa afli daca esti insarcinata dupa minim 7-10 zile de la actul de procreere. Iar Anjali a primit rezultatul cu foarte putin timp inainte de a se insura Arnav. Deci luand in considerare perioada minima 2 saptamani plus trei luni inca nu e cazul sa ne facem griji ca nu se vede sarcina ei.
mersi..dar in seriale nu prea tine cont de cum e in realitate asa ca ma astept la orice...cum spunea o prietena cand te gandesti la serial nu te gandi ca lucrurile se intampla normal ca in viata de zi cu zi ...acolo orice se poate.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:38 pm

narcisa a scris:
myeduniya Smile . Poate vom afla care e perioada exacta.
Il uit mereu(bine nici nu il vizitez des)...noroc ca am in celalant calculator memorat la browser...oricum pentru mine nu e asa important ca e o luna sau trei ca oricum lungeste situatia si pana mai scade mai am de asteptat...Imi pare rau ca nu profita de "chimia" intre ei..chiar daca au editari multe erori e un serial frumos si actori pe ecran fac un cuplu minunat si ar trebui sa profite mai mult..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:54 pm

Skumpyk86 a scris:
Il uit mereu(bine nici nu il vizitez des)...noroc ca am in celalant calculator memorat la browser...oricum pentru mine nu e asa important ca e o luna sau trei ca oricum lungeste situatia si pana mai scade mai am de asteptat...Imi pare rau ca nu profita de "chimia" intre ei..chiar daca au editari multe erori e un serial frumos si actori pe ecran fac un cuplu minunat si ar trebui sa profite mai mult..
Pe mine nu ma mai mira ca nu profita, daca lucreaza la patru seriale in acelasi timp e clar cata importanta acorda calitatii. Au fost atatea greseli care se puteau repara cu eforturi infime dar n-au facut-o. Probabil totul e doar pentru a obtine profit cat mai mult nu degeaba se spune ca industria filmelor in India este cea mai dezvoltata din lume.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 1:00 pm

narcisa a scris:
Pe mine nu ma mai mira ca nu profita, daca lucreaza la patru seriale in acelasi timp e clar cata importanta acorda calitatii. Au fost atatea greseli care se puteau repara cu eforturi infime dar n-au facut-o. Probabil totul e doar pentru a obtine profit cat mai mult nu degeaba se spune ca industria filmelor in India este cea mai dezvoltata din lume.
asta asa e...dar cu pic de atentie le-ar fii adus mai mult profit..si rating..


"In SBB they showed a promo round up and showed the latest promo and ask what is Arnie Boy's intentions?

Then they show the precap saying that no need to worry because Arnie would never even dream about harming Khushi."


"They clubbed the promo and the Precap together with VO saying that Khushi is getting scared on seeing the weird expression of Arnav but also assures Khushi that Arnav will not be doing anything to her."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 1:10 pm

Skumpyk86 a scris:
asta asa e...dar cu pic de atentie le-ar fii adus mai mult profit..si rating..


"In SBB they showed a promo round up and showed the latest promo and ask what is Arnie Boy's intentions?

Then they show the precap saying that no need to worry because Arnie would never even dream about harming Khushi."


"They clubbed the promo and the Precap together with VO saying that Khushi is getting scared on seeing the weird expression of Arnav but also assures Khushi that Arnav will not be doing anything to her."
Nu mi-am imaginat nici o clipa ca Arnav ar putea sa-i faca vreun rau - fizic ma refer ca psihicul i l-a facut praf - dar sunt tare curioasa sa vad reactia lui dupa confesiunea lui Khushi. Si de ce tot umbla prin casa cu atatea arme mortale. Smile Si ma bucur ca nu au placat din casa Gupta, asa mai au ocazia sa doarma in patul acela ingust. 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 1:14 pm

narcisa a scris:
Nu mi-am imaginat nici o clipa ca Arnav ar putea sa-i faca vreun rau - fizic ma refer ca psihicul i l-a facut praf - dar sunt tare curioasa sa vad reactia lui dupa confesiunea lui Khushi. Si de ce tot umbla prin casa cu atatea arme mortale. Smile Si ma bucur ca nu au placat din casa Gupta, asa mai au ocazia sa doarma in patul acela ingust. 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 283516
nici eu nu mi-am imaginat ca iar face rau fizic..dar asa au zis cei de sbs..dar eu vazand poza acea cu otrava de soreci nu poate fii ca sa omoare soareci si apoi sa doarma el pe jos...?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 02 Mai 2012, 1:14 pm

Dragalaselor nu doriti o inghetata?nu vati incalzit de la atata vorbit...

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 IMG_54517.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Profiterol-25759
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 1:18 pm

lica54 a scris:Dragalaselor nu doriti o inghetata?nu vati incalzit de la atata vorbit...

as vrea..dar mai bine nu ca inca nu a trecut raceala complet...dar la cat de bine arata nu prea rezist..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 02 Mai 2012, 2:10 pm

Capturi ep 28

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t498p60-poze#221411

Fetelor am o rugaminte la voi.Va rog punem promo din fiecare zi si separat.E mai usor de gasit. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 2:13 pm

Skumpyk86 a scris:
nici eu nu mi-am imaginat ca iar face rau fizic..dar asa au zis cei de sbs..dar eu vazand poza acea cu otrava de soreci nu poate fii ca sa omoare soareci si apoi sa doarma el pe jos...?
Dac[ are de gand sa doarma pe jos sper sa o faca langa patul ei si ea sa se rostogoleasca din pat si sa cada peste el. Sa vedem atunci What the din partea lui Arnav. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 02 Mai 2012, 2:14 pm

Unde-i ultimul promo?Nu-l mai gasesc..
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 02 Mai 2012, 2:15 pm



Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 2:18 pm

lica54 a scris:Dragalaselor nu doriti o inghetata?nu vati incalzit de la atata vorbit...

Inghetata? 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 248946 Dadi, sunt clienta fidela, oricat, oriunde si oricum. Mai ales cafea si caramel. Si vanilie.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 2:20 pm

Admin_dea05 a scris:Unde-i ultimul promo?Nu-l mai gasesc..
Din pacate nu te pot ajuta, eu l-am vazut lipit de film in direct, separat nu. Si nu dau intotdeauna promo.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 02 Mai 2012, 2:21 pm

Unde ati vazut voi ca Arnav doarme pe jos ? stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 02 Mai 2012, 2:24 pm

narcisa a scris:
Admin_dea05 a scris:Unde-i ultimul promo?Nu-l mai gasesc..
Din pacate nu te pot ajuta, eu l-am vazut lipit de film in direct, separat nu. Si nu dau intotdeauna promo.
ok nu am stiut.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum