Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 5:58 pm

Skumpyk86 a scris:

degeaba incercam noi sa urmam indici etc ca nu dau nimic...nici nu tin cont ca merg pe o linie si apoi schimba fara a tine cont...Si Khushi ca o omoara e exagerat deja...


Asta e in capul ei ca el habar n-are de asa ceva si sigur maine o sa dea promo care-l tot dau acum.Dar stii ce cred eu ca si de data asta Arnav a procedat gresit nu trebuia sa schimbe testamentul ca asa Shyam nu mai incerca s-o omoare pe Anjali si cred ca tot o sa incerce si vede ca nu merge atunci se gandeste sa-i faca ceva rau lui Arnav ca doar Arnav ii lasa toata averea ei dupa ce el da ortul popii.In fine vedem noi, acum sunt iar nevoita sa ies ca duty calls. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 6:01 pm

iulianagl a scris:


Asta e in capul ei ca el habar n-are de asa ceva si sigur maine o sa dea promo care-l tot dau acum.Dar stii ce cred eu ca si de data asta Arnav a procedat gresit nu trebuia sa schimbe testamentul ca asa Shyam nu mai incerca s-o omoare pe Anjali si cred ca tot o sa incerce si vede ca nu merge atunci se gandeste sa-i faca ceva rau lui Arnav ca doar Arnav ii lasa toata averea ei dupa ce el da ortul popii.In fine vedem noi, acum sunt iar nevoita sa ies ca duty calls. kiss

e o nebunie....nici nu ma complic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 03 Mai 2012, 6:23 pm

Fetelor ati vazut asta ?
Daca l-a mai pus cineva imi cer scuze, eu nu prea am timp sa citesc toate mesajele kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 6:25 pm

Alexa20 a scris:
Multam Alexa..e pus la videoclipuri/promo..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 6:26 pm

Khushi are 22 ani si 10 luni...hm..peste 2 luni e ziua ei...hm....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 03 Mai 2012, 6:38 pm

Ce-am mai ras... e super comedie politista...toti di serialul asta au luat-o razna... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 6:40 pm

petronela a scris:Ce-am mai ras... e super comedie politista...toti di serialul asta au luat-o razna... Smile Smile

Smile razna Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 03 Mai 2012, 7:14 pm

Ce faci Miha ? Nu te-ai uitat la film sa te distrezi si tu ?? sau nu-ti plac comediile politiste ??? Smile Smile
Se vede ca sunt lipsiti de inspiratie...chiar la asa ceva nu ma asteptam...orice ..drama ..rautati...saraca Khushi a luat-o razna de tot... Smile
Unde sunt cele 100 de probleme pe care i le face lui Arnav..???
Cred ca agenda lui Arnav avea alte 100 de moduri de a o ucide pe Khushi.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 7:21 pm

petronela a scris:Ce faci Miha ? Nu te-ai uitat la film sa te distrezi si tu ?? sau nu-ti plac comediile politiste ??? Smile Smile
Se vede ca sunt lipsiti de inspiratie...chiar la asa ceva nu ma asteptam...orice ..drama ..rautati...saraca Khushi a luat-o razna de tot... Smile
Unde sunt cele 100 de probleme pe care i le face lui Arnav..???
Cred ca agenda lui Arnav avea alte 100 de moduri de a o ucide pe Khushi.. Smile Smile

azi m-am uitat...adineaura..
-ei pierd multe detali pe drum...exact cum ai zis agenda...
Se observa foarte mult lipsa lui LM,directorul care a plecat...pacat...daca dupa ce te uiti la tv ajungi sa crezi ca te omoara sotul...inseamna ca daca ma uit la stirile de la 5 incep si eu...parca nu mai e Khushi..iar Arnav linistit..isi pierde farmecul povestea...eu sper cu acel promo sa isi revina serialul...acum ca Shyam vrea sa o omoare pe Anjali..pai si daca o omoara pe Anjali..Arnav traieste ce crede ca ii lasa lui averea?Logic era sa inceapa invers cu Arnav..dar cum nimic nu e logic...

o fata spune "This isn't a love-hate story it has become a comedy circus"...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 03 Mai 2012, 7:29 pm

Buna!Buna la toata lumea!
Fete dragi aveti o viteza la comentat.....am de recuperat nu gluma iar la prima vedere nu inteleg nimic.....
Am vazut episodul de azi... Speriata/ingrozita rau este saraca fata...m-ai bine ar stange-o in brate Arnav si i-ar fugi sperietura....Merg sa citesc din urma.. kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 03 Mai 2012, 7:29 pm

Apare undeva o stire ca Anjali iese din serial ?? Adica reuseste sa o omoare ...nu cred ..eventual pierde copilul..
A fost cum am spus aseara ca surpriza lui Arnav va fi ..foarfeca.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 7:39 pm

petronela a scris:Apare undeva o stire ca Anjali iese din serial ?? Adica reuseste sa o omoare ...nu cred ..eventual pierde copilul..
A fost cum am spus aseara ca surpriza lui Arnav va fi ..foarfeca.. Smile Smile


nu..nu cred nici eu ca ar iesi din serial..dap ai avut dreptate..eu ma gandeam ori vine lavanya ori viseaza ea ca o omoara...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 7:59 pm

INFO!!!!
Lavanaya nu se reantoarce..(ce ce am vazut si noi)

"Khushi herself wl tel d truth to Arnav abt hers and shyam's relationship...
Cant disclose more abt dis track..."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 03 Mai 2012, 8:10 pm

Skumpyk86 a scris:INFO!!!!
Lavanaya nu se reantoarce..(ce ce am vazut si noi)

"Khushi herself wl tel d truth to Arnav abt hers and shyam's relationship...
Cant disclose more abt dis track..."
Chiar ma bucur ca nu se reintoarce Lavania ...desi a fost OK..si a renuntat la Arnav cand a inteles ca nu o iubeste si nu o va iubi...nu oricine are puterea de a renunta la persoana iubita,spera sa reuseasca sa schimbe ceva in sufletul lui...
Sincer mie mi-a placut de ea si rolul ei a fost super..dar o revenire ..nu..
Ce se intampla dupa ce afla Khushi adevarul despre casatoaria ei ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 8:14 pm

petronela a scris:
Chiar ma bucur ca nu se reintoarce Lavania ...desi a fost OK..si a renuntat la Arnav cand a inteles ca nu o iubeste si nu o va iubi...nu oricine are puterea de a renunta la persoana iubita,spera sa reuseasca sa schimbe ceva in sufletul lui...
Sincer mie mi-a placut de ea si rolul ei a fost super..dar o revenire ..nu..
Ce se intampla dupa ce afla Khushi adevarul despre casatoaria ei ?

nici mie nu mi-ar fii placut sa revina..si fata care lucreaza acolo a zis in mesaj clar ca lavanya nu revine..cel putin momentan nu s-a discutat despre asta...
Nu a mai dat amanunte doar atat ce am scris mai sus...


ies acum..revin mai tarizu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 03 Mai 2012, 8:26 pm

Ce faceti fetelor, ce comentati voi de zor aici. Nu-i de mirare ca nu am timp sa citesc toate comentariile voastre Smile V-am pus episodul 31 din iss pyaar. Va puneam 2 episoade, doar ca a durat subtitrarea la Geet.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 03 Mai 2012, 8:31 pm

Alexa20 a scris:Ce faceti fetelor, ce comentati voi de zor aici. Nu-i de mirare ca nu am timp sa citesc toate comentariile voastre Smile V-am pus episodul 31 din iss pyaar. Va puneam 2 episoade, doar ca a durat subtitrarea la Geet.
Alexa 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793 abia asteptam episodul..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 03 Mai 2012, 8:42 pm

Bună seara dragelor. kiss
Alexa mulțumesc mult pentru Iss. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 8:44 pm

Buna seara din nou.

Vizionare placuta eu incep treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 12:50 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 03 Mai 2012, 8:45 pm

iulianagl a scris:Buna seara din nou.

Vizionare placuta eu incep treaba. kiss
Ce repede a apărut în seara asta . Încep și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 03 Mai 2012, 8:46 pm

narcisa a scris:
Ce repede a apărut în seara asta . Încep și eu.

Da si eu m-am mirat. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 03 Mai 2012, 8:52 pm

Foarte tare episodul de astazi. Am ras cu lacrimi. Smile Dar eu abia astept episodul de luni sa vad ce se intampla dupa ce afla adevarul. 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 03 Mai 2012, 8:59 pm

Bua: Khushi, ia. Ceai.
Arnav: Ăsta nu este pentru tine. Ăsta e al tău.
Khushi: De ce?
Arnav: Pentru că ăsta are otravă de șobolani în el.
Khushi: Ce?!
Arnav: Ce nai... De ce trebuie să strigi? Ăsta are zahăr în el iar ăsta nu. De aceea ceașca asta e a ta iar asta e a mea.
Khushi: Eu... voi bea ceaiul afară.
Bua: Fiule, Khushi s-a lovit azi la cap? Se comportă cu adevărat ca o nebună.
Khushi: Slavă Domnului!

Anjali: Bunico, mobila asta va fi suficient de bună să ne decorăm casa?
Nani: Este foarte frumoasă Anjali.
Anjali: Chiar așa?
Nani: Anjali!
Anjali: Da.
Nnai: Ce părere are Shyam despre asta? Când plănuiește să se întoarcă în casa lui?
Anjali: Foarte curând bunico. Iar de data asta voi face totul așa cum vreau eu.
Shyam: Anjali, ce-i asta? Ai idee de ce insist atât de mult ca tu să stai în casa asta? Pentru că nu ai grijă de tine/ Pentru că ești foarte nepăsătoare față de tine însăți.
Anjali: Încetează să mai vorbești ca Arnav, te rog. Bunico, mă întorc repede. Pe urmă vom merge la templu.
Nani: Bine.
Shyam: Anjali, ascultă...
Acum asta e o nouă problemă, să ne mutăm în casa noastră. Cum să o împiedic pe Anjali să nu plece din casa asta?

Khushi: Un nou show pe Star Plus, Satyameva Javate. Duminica la ora 11 dimineața. Acum numai Dumnezeu știe. Nu știu dacă voi putea să-l văd sau nu. Dar voi, mătușa și mama sigur ar trebui să vă uitați.
Arnav: Ce s-a întâmplat azi cu Khushi? De ce fuge de fiecare dată când mă vede?

Nani: Manorama, asta...
Manorama: Eu am cumpărat-o, mamă soacră. Altceva?
Shyam: Când ți-am spus că ești neglijentă/ că nu ai grijă de tine? Spuneam doar că dacă ești singură voi fi îngrijorat, înțelegi?
Anjali: Dar de ce îți faci atât de multe griji pentru mine? Nu mai există cupluri în lume care trăiesc singure?
Shyam: Un minut, Anjali. Alo? Da.
Anjali: Pot să am grijă de mine. Pot să am foarte mare grijă.
Nani: Anjali, dragă!
Manorama: Anjali!
Shyam: Anjali, ești bine? Dacă ți s-ar fi întâmplat ceva?
Nani: Anjali, draga mea, cum s-a întâmplat?
Mnaorama: Anjali, ești bine, nu-i așa?
Anjali: Bunico, mi-a alunecat piciorul. M-am ținut de balustradă dar mi-a alunecat mâna.
Manorama: Hello, Hi, Bye bye! Balustrada?! Dar Anjali, balustrada e foarte curată.
Anjali: Mătușa, e pe mâna mea...
Shyam: Anjali. Dacă ți s-ar fi întâmplat ceva, aș fi murit de tristețe. De câte ori ți-am spus că trebuie să fii atentă? Haide.
Manorama: Vino, vino. Cu grijă. Relaxează-te. În situația ta, fiecare pas trebuie făcut cu grijă.

KK: "Mai întâi impresionați o fată cu statut social inferior, căsătoriți-vă cu ea, apoi omorâți-o. Pe urmă căsătoriți-vă cu cea pe care o iubiți și aduceți-o acasă".
Arnav: Khushi, dă-mi ăla.
Khushi: Crimă! Crimă! Crimă! Crimă!
Arnav: Khushi! Hei, Khushi!
Garima: Fiule! Îl tai eu.
Arnav: Nu, e în regulă. E bine. Ce e în neregulă cu Khushi?
Bua: Of Doamne! Nu s-a întâmplat nimic cu Khushi. Ea îi înnebunește pe ceilalți. Ea va fi bine peste ceva timp.
Arnav: Dar niciodată nu se poartă așa.
Bua: Voința Domnului și mintea lui Khushi, numai Dumnezeu le știe.

Shyam: Uită-te la ăsta Anjali. Ar trebui să-ți verifici pantoful înainte de a te încălța. Uite, talpa/tocul/pingeaua s-a desprins.
Anjali: Dar... tocul... singur... Cum a căzut singur? Dar bunico...
Shyam: După incidentul ăsta crezi că te voi lăsa singură? În nici un caz. Dacă i-ai fi spus fratelui tău totul...
Anjali: Nu, nu! Te rog nu-i spune nimic despre asta. Dacă află...
Shyam: Bine Anjali, nu voi spune nimic. Dar eu spun ce ar fi spus el. Anjali, nu plecăm nicăieri de aici. Anjali, amândoi vom sta aici. Dacă ți se întâmplă ceva Anjali? Nu voi putea trăi cu consecințele.

Khushi: Până când te vei ascunde Khushi? A încercat deja de trei ori. Dumnezeu știe ce va mai face.

Khushi: Asta e o luptă între un lup și o căprioară. Amândoi sunt implicați în această luptă.
KK: Iar povestea pe care o veți vedea acum vă va îngrozi. Înainte de a lua un desert în gură, gândiți-vă. Înțelegeți și fiți conștienți. Nu faceți aceeași greșeală pe care o fată săracă și inocentă din Lakshmi Nagar a făcut-o. Care a fost vina ei? Ce crimă a comis de a murit mâncând un desert? Uitați-vă cu atenție la această față inocentă. Locuiește în Lakshmi Nagar și are 23 de ani fără două luni. Khushi Kumari Gupta Singh Raizada.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Joi 03 Mai 2012, 10:06 pm, editata de 3 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 03 Mai 2012, 9:00 pm

am revenit si eu feteleee.....a aparut filmu de azi?????
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 03 Mai 2012, 9:21 pm

AdrianaMatza a scris:am revenit si eu feteleee.....a aparut filmu de azi?????

da uite linkul..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum