Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
AdrianaMatza
Andreea_Miha
tiberici
narcisa
petronela
iulianagl
10 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 09 Mai 2012, 1:17 pm

AdrianaMatza a scris:nb fetelee ma bag la somn k maine am un interviu 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793 kiss
Sa fie cu noroc!

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 09 Mai 2012, 1:18 pm

iulianagl a scris:
Intre Barun si Guru eu aleg Balwant Khor! Smile
Esti tare!Vrei unul cu turban?

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Ak5
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 09 Mai 2012, 1:51 pm

msik msik fetele ....dar nu mi-a convenit Smile Smile vroiau sa muncesc cu 2 libere pe luna pe 6 milioane Smile si program de dimi pana seara Smile asa k lasa-o balta :D
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 2:35 pm

Admin_dea05 a scris:Esti tare!Vrei unul cu turban?


Smile Nu ca el nu poarta turban este asa cum il vreau eu. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 2263181061
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 3:34 pm


Buna priviti ce s-a filmat pentru maha.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 6:26 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 09 Mai 2012, 3:45 pm

iulianagl a scris:
Buna priviti ce s-a filmat pentru maha.

mmultumim 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 5:00 pm



Nu stiu daca ati mai vazut asta dar ia uita-ti voi ce face Balwant Khor al noztru in min 3,07?Si mai spune ca el nu poate face scene da amor!Sa-i spuna lui mutu asta.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 6:24 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 09 Mai 2012, 5:14 pm

iulianagl a scris:

Nu stiu daca ati mai vazut asta dar ia uita-ti voi ce face Balwant Khor al noztru in min 3,07?Si mai spune ca el nu poate face scene da amor!Sa-i spuna lui mutu asta.

ai dreptate Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 5:36 pm

Ia spus si n-a crezut-o.Asta e e un asshole.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 6:15 pm

Tag-ul epispodului de astazi a fost daca Shyam ii va spune lui Arnav adevarul?
Ceea ce la rugat si Khushi dar nu cred ca o sa faca asta si stiti ce intr-un fel chiar ma bucur ca lui Chote i se intampla toate astea.Daca se crede cu, capul pe umeri ar fi trebuit sa fie cu ochii in patru iar adevarul i la dat ca mura in gura si el nu-l crede deci crede tot ce ia spus Jijaji.Deci eu atunci ce sa mai cred?Dar n-am inteles ce e cu hartiile acelea care scria testament si vrea Shyam semnatura lui Arnav pe ele si-i mai spune lui Khushi ca nu e nimic ca nu trebuie sa se ingrijoreze.S-ar putea ca Khushi sa le dea la amandoi o surpriza si sa "fure si serialul" ala fiind ingrijorat de adevarul dintre ea si Shyam iar Shyam ocupat cum sa-l fure pe Arnav iar Khushi o sa fie cea invingatoare.Ca e mult mai desteapta decat ei la un loc daca ar fi avut si puterea fizica ar fi fost excelent.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 6:25 pm

9/5/2012 Ipkknd Short WU
Khushi Spits the whole truth abt Shyam to Asr..! but he not believing her.!dey reached Santivan..hahah..RM..Shyam-ASR face to face.!scene..!Khushi gave all gifts sweets ,..Anji says khushi to take rest in her Room..she is tensed Abt The Mu..! Thinks to say Shyam to spit the whole truth b/n Khushi nd Shyam.. KHushi -shyam Talk..KKGSR ask shyam to tell the whole truth to ASR..nd in return shayam wants khushi to get arnav's signatures on some papers..shyam says dats it some business deal..nothing to worry abt the paper..! Ep ends..
♥ AaN ♥
Credit AaN!
Deci ce ia spus Shyam ca daca il face pe Arnav sa semneze testamentul acela el ii spune adevarul.Ce naiba crede Shyam ca a gasit prosti?Nu cred ca Khushi o sa faca asta si nici Arnav n-o sa semneze sau daca da asta inseamna ca acel testament pe care la gasit Shyam e fals iar apoi vrea sa vada ce e de capul lui Khushi el necrezand-o.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 6:35 pm

Eu ies ca am treaba adica rutina de seara, "pune masa, ridica masa" eu nu vreau aia eu vreau cealalta si uite asa trece seara. kiss Ne auzim mai tarziu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 09 Mai 2012, 6:37 pm

iulianagl a scris:Eu ies ca am treaba adica rutina de seara, "pune masa, ridica masa" eu nu vreau aia eu vreau cealalta si uite asa trece seara. kiss Ne auzim mai tarziu.

ok spor la treaba
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 09 Mai 2012, 8:31 pm

feteleee a aparut episodu in engleza
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 8:35 pm

AdrianaMatza a scris:feteleee a aparut episodu in engleza

Oho ce bine.Gata ma apuc de treaba.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 6:25 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 09 Mai 2012, 8:52 pm

Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 09 Mai 2012, 8:53 pm

moamaaa ce ma enerveaza Shyammm 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 2743637754 al naibi om 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 2743637754 moamaaaa numai pot de draci
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 09 Mai 2012, 9:08 pm

Nani: Ce s-a întâmplat Chote? N-ai ...la socri? N-ai putut să reziști ospitalității lor, nu-i așa?
Khushi: Nu, Nani. Și acolo a fost foarte ocupat cu munca.
Anjali: Bunica, astfel de lucruri nu se întreabă, se văd. Și uite, aspectul/caracterul i s-a schimbat un pic. Nu-i așa Chote?
Shyam: Hei, v-ați întors deja? Am crezut că nu vă mai întoarceți. Nici măcar nu ați spus ceva de întoarcere. Khushi ji, părinții și mătușa sunt bine? Casa asta a părut tăcută fără tine. Adică fără voi. Acum că sunteți aici, e bine.
Arnav: Am de lucru.
Anjali: Khushi, fă un lucru. Du-te și tu și te odihnește.

Khushi: Asta este pentru tine. Iar asta pentru cumnatul.
Payal: Ce nevoie era de aceste cadouri? I-am spus mamei să nu trimită nimic.
Khushi: Crezi că ea este de acord cu tot ce spui tu? E posibil asta sora?
Payal: Khushi, probabil te-ai distrat foarte bine acasă, nu-i așa? Și cum a fost nunta lui Preeto?
Khushi: Ne-am distrat foarte bine sora.

Khushi: Spune-mi, de ce te-ai însurat cu mine?
Arnav: Pentru că știu despre tine și Shyam. Ăsta e motivul pentru care m-am căsătorit cu tine.

Khushi: Sora, mi-e dor de mama, de tata și de mătușa, enorm.
Payal: Ești nebună.
Khushi: Mă voi duce să desfac și restul bagajelor. Trebuie să dau și celorlalți membri ai familiei cadourile.

Arnav: De fapt, știi ceva? De atâtea luni mă întreb cum ai putut să faci o faptă atât de atroce. Pot să fac orice pentru sora mea. Știu că tu și Shyam aveți o aventură. M-am căsătorit cu tine pentru ca să fie în siguranță căsătoria surorii mele.
Khushi: Nu am vrut ca sora ta să-și piardă încrederea din cauza mea.
Arnav: Iar minți. Cât timp ți-a luat ca să inventezi povestea asta?

Khushi: Va trebui să aibă încredere în mine. Nu pot să trăiesc în felul ăsta, știind că părerea lui despre mine e atât de .... Ar trebui să-l fac să vorbească cu mătușa și mama. Chiar și ele știu adevărul. Și sora știe despre el. Probabil dacă ele vor vorbi cu el... Nu. În acest moment el este foarte furios. Și mă întreb dacă n-ar spune în furia lui, despre căsătoria noastră de șase luni.

Shyam: Cum... cum să-l fac să semneze asta? Khushi? Khushi, chiar în momentul ăsta mă gândeam la tine.
Khushi: Va trebui să faci ceva pentru mine.
Shyam: E nevoie să mai întrebi? Dacă dorești îmi voi sacrifica viața pentru tine. Doar poruncește, Khushi. Ia să văd, ce ceri de la mine?
Khushi: Vino și spune-i/dezvăluie lui Arnav adevărul.
Shyam: Ce să-i dezvălui? Despre ce vorbești?
Khsuhi: Despre adevăr. Adevărul despre noi doi. Adevărul că tu ești responsabil pentru tot ce se întâmplă și nu eu. Și că nu e nici o relație între tine și mine. Tu ești responsabil pentru tot ce s-a întâmplat.
Shyam: Se pare că ți-a spus motivul pentru care s-a însurat cu tine. Ar fi trebuit să înțeleg. Oricum voi doi nu prea vă îndrăgeați unul pe altul.
Khushi: Doar vino și spune-i adevărul.
Shyam: De ce aș face-o? Uită Khushi. De ce te mai gândești la trecut? Acum că totul a ieșit la iveală uită de asta.
Khushi: Pentru că pentru mine e foarte important să clarific totul. Nu vreau nici un fel de neînțelegeri. Mai ales cu persoana de care ... Oricare ar fi motivul am nevoie de această clarificare. Vino cu mine.
Shyam: Ce voi primi în schimb? Vezi Khushi? Sunt foarte îngrijorat de o afacere, zilele astea. Tu ești singura care poate să-mi rezolve problema. Trebuie doar să obții semnătura lui Arnav pe aceste hârtii. Nu Khushi. Să nu crezi că eu nu aș putea s-o fac. De fapt chiar am obținut semnătura lui, dar e o eroare pe hârtiile astea. Deci trebuie să fie semnate din nou. Și tu știi foarte bine temperamentul lui Arnav. Mai ales când e vorba de mine, să obțin semnătura lui e imposibil. Deci, va fi mai bine dacă vei rezolva tu asta, Khushi. Ia asta. Astea sunt actele cu acordul/convențiile afacerii. Obține semnătura pe ele. Eu îi voi mărturisi adevărul. Voi face tot ce vrei tu Khushi. Este foarte simplu Khushi. Ajută-mă și te voi ajuta în schimb. Ca familie trebuie să ne ajutăm unul pe altul, nu-i așa? Spune-mi decizia ta, Khushi.
Khushi: Sunt de acord că Arnav este furios în acest moment. Dar nu cred că tu ai nevoie de ajutorul meu pentru a obține semnătura pe aceste hârtii.
Shyam: Tot așa cum nici tu nu ai nevoie de mine ca să-i spui adevărul. Chiar tu însăți poți să-i spui adevărul, nu-i așa? Propriile motive și propriile constrângeri. Vezi tu Khushi? Acum Arnav n-are încredere nici în mine, nici în tine.
Khushi: Dar aceste acte chiar sunt legate de...
Shyam: Încetează să te mai îndoiești de mine, Khushi. Nu e nimic în neregulă cu astea. Au fost semnate și mai devreme. E doar o simplă afacere. Dacă tot nu ai încredere în mine, citește-o o dată înainte de a-l ruga să o semneze. Ce spui?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mier 09 Mai 2012, 10:07 pm, editata de 2 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 9:42 pm

narcisa a scris:Și eu.

Mersi iubita.8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 3D_emoticon_245
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 9:46 pm

Mama cat de prost este Chote dupa cum am spus chiar nu-mi pare rau ce o sa i se intample din cauza lui Shyam singura parere de rau este ca el nu o crede pe Khushi cu toate ca ia spus adevarul in felul cel mai sincer si o sinceritate maxima cu toate ca la un moment dat am avut impresia ca ceva s-a petrecut in mintea si inima lui Arnav dar nu vrea sa creada ca asta ar putea fi adevarul care sigur acum in momentul cand i la spus Khushi la marcat sigur.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 9:48 pm

Ce-l mai inteapa Shyam pe Chote!Bine-i face.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 09 Mai 2012, 9:52 pm

Buna


Rating 3rd May to 8th May

9)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? 2.8 - 2.8
kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 9:55 pm

Ce mult sufera ca el n-o crede. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 9:55 pm

Skumpyk86 a scris:Buna


Rating 3rd May to 8th May

9)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? 2.8 - 2.8
kiss

kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 09 Mai 2012, 9:57 pm

Na ca acum o preocupa si daca afla ai ei ca e castorita dor pentru 6 luni.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum