Serialesitelenovelet
40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
Camelia_Monica
victorelalove
michiper68
dubaisport
DENISA
9 participanți

Pagina 14 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Urmatorul

In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:26 pm

michiper68 a scris:

la cat de cracanat a stat sigur i-au ramas pe acolo ouale.

Smile Smile Smile
De asta nici nu se mai spala . Poate face si un pui de Engin ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:26 pm

victorelalove a scris:
Serios ? 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 165638 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 165638 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 165638
Pai sunt la fel de inalti . Merge sa spuna ca sunt frati . Daca mai joaca si Tuba cu ei ... cred ca va fi super dizi . Dar este scris de tamtiile ciudate . Asa ca ... Crying or Very sad

nu iese fum fara foc. il vreau cu kenan. va fi un serial puternic. numai vedete. serialul va fi dat in afara si il va propulsa si mai mult pe engin. poate se va duce si in dubai cu echipa...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:27 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
De asta nici nu se mai spala . Poate face si un pui de Engin ... Smile

nuuu. ca iese brunet , nasos si cu degete fine...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:28 pm

michiper68 a scris:

nu iese fum fara foc. il vreau cu kenan. va fi un serial puternic. numai vedete. serialul va fi dat in afara si il va propulsa si mai mult pe engin. poate se va duce si in dubai cu echipa...
Da . Asa este . La ei zvonurile se cam adeveresc . Poate ca au asteptat ca sa termine Engin cu FGSN ...si apoi sa ne dea zvonul . Dar ar fi frumos . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:28 pm

michiper68 a scris:

nuuu. ca iese brunet , nasos si cu degete fine...

Si nu este bine ? Smile
Sau ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:29 pm

One brother is western and other brother is eastern. They're married and because of businesses apart. Their idealogies will be clashing with the emergence of new reformation in Turkey. This is the basics I know but I guess Ece-Melek will play alot with the storyline they bought the copyrights few months back when they visited Orhan Pamuk in New York.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:30 pm

victorelalove a scris:

Si nu este bine ? Smile
Sau ...

nu stiu. pe ea o stiu . sa nu bata la ochi daca face un pui de turc .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:30 pm

michiper68 a scris:One brother is western and other brother is eastern.

Si un brother sa fie Engin ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:31 pm

michiper68 a scris:

nu stiu. pe ea o stiu . sa nu bata la ochi daca face un pui de turc .

Smile Smile Smile

La mine merge ...ca sotul meu este brunet cu ochi negri . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:36 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile

La mine merge ...ca sotul meu este brunet cu ochi negri . Smile

mergeee.deci daca ajunge si gaseste oual de engin sa ti-l aduca tie...

vic ce zic fanii de veste? ca unde sunt eu pe facebook sunt in delir...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:38 pm

From Engin Akuyrek USA:

Engin Akyurek is most likely to star in the new dizi written by Ecomel (O.o) again called Cevdat Bey and Son starring Kenan Imi and Tuba Buyukustun. Engin will be Kenan's brother (S)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:39 pm

michiper68 a scris:

mergeee.deci daca ajunge si gaseste oual de engin sa ti-l aduca tie...

vic ce zic fanii de veste? ca unde sunt eu pe facebook sunt in delir...

Daaaaaaaa ...trebuie sa ne facem si noi exemplarul nostru de Engin . kiss Smile

Fanii au innebunit de-a binelea . Sunt fericiti . O fi vreo coincidenta ca au asteptat exact pana dupa finalul FGSN sa spuna asta ? Si daca ma gandesc bine ... cred ca sunt potriviti ca frati .
Acum il vor tunde periuta pe Engin ? Sau ii lasa lui Kenan parul mai lung ? Cine va avea mustata ? Ala mai traditionalistul ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:40 pm

michiper68 a scris:From Engin Akuyrek USA:

Engin Akyurek is most likely to star in the new dizi written by Ecomel (O.o) again called Cevdat Bey and Son starring Kenan Imi and Tuba Buyukustun. Engin will be Kenan's brother (S)

De undeva tot a venit informatia asta .
Sau o fi vreo minciuna ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 22 Iun 2012, 2:40 pm

michiper68 a scris:fetelorrrrrr!!!!


http://www.tvaktuel.com/haber/7013-engin-akyurek-cevdet-bey-ve-ogullari39nda-oynayaca.html


e ca zvon. engin va fi fratele lui kenan.


yupiiii!!!! eu impusc 2 iepuri in acelasi timp!!!

fratele sau fiul ?

offf de la caldura imi pica netul cand mi-e lumea mai draga sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:42 pm

dubaisport a scris:

fratele sau fiul ?

offf de la caldura imi pica netul cand mi-e lumea mai draga sad

Fratele . Ca este doar cu 7 ani mai mare ca Engin Kenan . Sau o fi fost harnic ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:42 pm

victorelalove a scris:

Daaaaaaaa ...trebuie sa ne facem si noi exemplarul nostru de Engin . kiss Smile

Fanii au innebunit de-a binelea . Sunt fericiti . O fi vreo coincidenta ca au asteptat exact pana dupa finalul FGSN sa spuna asta ? Si daca ma gandesc bine ... cred ca sunt potriviti ca frati .
Acum il vor tunde periuta pe Engin ? Sau ii lasa lui Kenan parul mai lung ? Cine va avea mustata ? Ala mai traditionalistul ? Smile

eu nu inteleg. actiunea se petrece pe 3 generatii. care generatie e cu engin si kenan? aia de la formasrea republicii? asta ultima, moderna? si tuba cine e? vai abia astept...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:45 pm

michiper68 a scris:

eu nu inteleg. actiunea se petrece pe 3 generatii. care generatie e cu engin si kenan? aia de la formasrea republicii? asta ultima, moderna? si tuba cine e? vai abia astept...

Dar crezi ca poate fi adevarat ca Engin sa joace cu Tuba si Kenan ? kiss
Cred ca ei sunt ultima generatie . Si Tuba este nevasta unuia dintre ei ...vom vedea a cui . kiss
Dar Ay Yapim cred ca are ganduri mari cu dizi-ul asta . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:46 pm

victorelalove a scris:

Dar crezi ca poate fi adevarat ca Engin sa joace cu Tuba si Kenan ? kiss
Cred ca ei sunt ultima generatie . Si Tuba este nevasta unuia dintre ei ...vom vedea a cui . kiss
Dar Ay Yapim cred ca are ganduri mari cu dizi-ul asta . kiss

dupa cum arata pe zvonuri distributia va fi serial pt export. vor rupe gura targului..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:47 pm

michiper68 a scris:

dupa cum arata pe zvonuri distributia va fi serial pt export. vor rupe gura targului..

Tu-ti dai seama ce fond de salarii vor avea ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:50 pm

victorelalove a scris:

Tu-ti dai seama ce fond de salarii vor avea ? Smile

si asha la beren am vazut doar ideea,... vai ce serial a fost ask, ce buget uriashhhh a avut, ce porcarie fatmagul, a avut buget minim. sa joaca si engin in serial cu buget, sa fie om de afaceri elegant, zambaretz...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 2:53 pm

michiper68 a scris:

si asha la beren am vazut doar ideea,... vai ce serial a fost ask, ce buget uriashhhh a avut, ce porcarie fatmagul, a avut buget minim. sa joaca si engin in serial cu buget, sa fie om de afaceri elegant, zambaretz...

Da . Daca stau sa ma gandesc bine Ay Yapim chiar s-a gandit de mult la posibilitatea de a-l avea pe Engin unul dintre frati . Ca nu prea au actori inalti si bruneti . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 2:59 pm

victorelalove a scris:

Da . Daca stau sa ma gandesc bine Ay Yapim chiar s-a gandit de mult la posibilitatea de a-l avea pe Engin unul dintre frati . Ca nu prea au actori inalti si bruneti . kiss

eu il vreau in orice. sunt dependenta. si desene animate. numai sa nu ma lase mult s-l astept ca-mi trece repede... sa bata fierul cat e cald. ai zis tu ca nu e actorul sa stea degeaba...asha ca ..asta ar fi un proiect bun.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 3:03 pm

michiper68 a scris:

eu il vreau in orice. sunt dependenta. si desene animate. numai sa nu ma lase mult s-l astept ca-mi trece repede... sa bata fierul cat e cald. ai zis tu ca nu e actorul sa stea degeaba...asha ca ..asta ar fi un proiect bun.
In desene animate ? Smile Smile
Da. Eu nu il vad pe Engin stand degeaba . kiss Cred ca ii ajunge cateva saptamani de odihna ...apoi se intoarce la ceea ce ii place lui sa faca . kiss
Dar cred ca va fi frumos sa il vedem in serial alaturi de Kenan si Tuba . Oricum Engin este foarte bun ...este chiar mai bun decat Kenan , daca ma intrebi pe mine . Transmite mai mult ...pune mai mult suflet . Si am impresia ca se vor intelege bine cei doi . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 22 Iun 2012, 3:05 pm

victorelalove a scris:
In desene animate ? Smile Smile
Da. Eu nu il vad pe Engin stand degeaba . kiss Cred ca ii ajunge cateva saptamani de odihna ...apoi se intoarce la ceea ce ii place lui sa faca . kiss
Dar cred ca va fi frumos sa il vedem in serial alaturi de Kenan si Tuba . Oeicum Engin este foarte bun ...este chiar mai bun decat Kenan daca ma intrebi pe mine . Transmite mai mult ...pune mai mult suflet . Si am impresia ca se vor intelege bine cei doi . kiss

pai la asta ma gandesc. kenan e bun ca fratele rece, distant, calculat, care-si vede de afacerioe lui si-l doare-n cot de ceilalti. pe engin il vad in fratele cald, uman, saritor , cel care e tamponul intre kenan si restul familiei. sa stea si sa priveasca el cu ochishorii lui calzi cum sufera familia si kenan ii calca pe cap pe toti.

deci in rol de tampon il vreau. alwayssss engin.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 22 Iun 2012, 3:07 pm

michiper68 a scris:

pai la asta ma gandesc. kenan e bun ca fratele rece, distant, calculat, care-si vede de afacerioe lui si-l doare-n cot de ceilalti. pe engin il vad in fratele cald, uman, saritor , cel care e tamponul intre kenan si restul familiei. sa stea si sa priveasca el cu ochishorii lui calzi cum sufera familia si kenan ii calca pe cap pe toti.

deci in rol de tampon il vreau. alwayssss engin.

Smile Smile Smile

Da . Cred ca asa va fi .
Kenan rece ...Engin cald - always !!!! kiss Smile
Vad ca se vorbeste foarte mult despre asta ...de fapt doar despre asta se vorbeste .
De unde or aparea zvonurile ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 40. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum