Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Iul 2012, 8:51 pm

Cand spune el ca ea se bucura ca el a cazut si o intoarce repede sub el.Ce parere aveti de vorbele lui?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 29 Iul 2012, 8:57 pm

iulianagl a scris:Cand spune el ca ea se bucura ca el a cazut si o intoarce repede sub el.Ce parere aveti de vorbele lui?

Stii cand s-a urcat Khushi pe scara sa ia cosul cu flori de sus, iar apoi au cazut amandoi, si florile peste ei ? Dupa aceea mai tii minte ca i-a bufnit rasul pe amandoi ? Poate o sa rada Khushi de el, si de aceea spune asta Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Iul 2012, 9:01 pm

Alexa20 a scris:

Stii cand s-a urcat Khushi pe scara sa ia cosul cu flori de sus, iar apoi au cazut amandoi, si florile peste ei ? Dupa aceea mai tii minte ca i-a bufnit rasul pe amandoi ? Poate o sa rada Khushi de el, si de aceea spune asta Smile Smile

Smile E buna si asta dar eu m-am gandit la altceva ca el e sigur ca ea se ingrijoreaza de el sa nu fi patit ceva rau si de aceea ce tacuta si n-ai vazut ca chiar ii spune ca ochii ei vorbesc mult mai mult si adevarat cand tace, deci el e sigur de dragostea ei dar o necajeste doar asa de fun si nici de al naibii nu vrea sa admita in fata ei caa nu poate trai fara ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 29 Iul 2012, 9:09 pm

Khushi storms into the developers office (the developer of her home) and starts yelling at him. She says "how can you say you will lower the rent only if I come home with you, don't you know I'm a married women"?

All of a sudden the developer turns around and its Arnav and she's shocked to see him. He says he won't let anything happen to her home if she comes home with him, if she doesn't come home with him then he has to demolish her home and her family would be on the streets.

Khushi tells him to whatever he wants she's not coming home and storms out of there. Outside Arnav's office 7-8 staff members are standing and one of the guys says "what an item number she was" and Arnav hears this and slaps him in front of everyone. Arnav says "Her name is not Item number, her name is KKGSR".

Then they just show some off screen shots between Sanaya and Barun.


Deci Arnav i-a trimis mesaj, ca o sa ii scada pretul la chirie, daca vine la el acasa Smile Iar ea a crezut ca i-a trimis asta Shukla Ji, de aia s-a dus ea glont la firma Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Iul 2012, 9:13 pm

Alexa20 a scris:Khushi storms into the developers office (the developer of her home) and starts yelling at him. She says "how can you say you will lower the rent only if I come home with you, don't you know I'm a married women"?

All of a sudden the developer turns around and its Arnav and she's shocked to see him. He says he won't let anything happen to her home if she comes home with him, if she doesn't come home with him then he has to demolish her home and her family would be on the streets.

Khushi tells him to whatever he wants she's not coming home and storms out of there. Outside Arnav's office 7-8 staff members are standing and one of the guys says "what an item number she was" and Arnav hears this and slaps him in front of everyone. Arnav says "Her name is not Item number, her name is KKGSR".

Then they just show some off screen shots between Sanaya and Barun.


Deci Arnav i-a trimis mesaj, ca o sa ii scada pretul la chirie, daca vine la el acasa Smile Iar ea a crezut ca i-a trimis asta Shukla Ji, de aia s-a dus ea glont la firma Smile

dar nu ti-ai dat seama de asta cand a intrat val vartej in biroul lui Shukla? Smile Smile Dar ce fata a facut cand la vazut!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 29 Iul 2012, 9:16 pm

iulianagl a scris:

dar nu ti-ai dat seama de asta cand a intrat val vartej in biroul lui Shukla? Smile Smile Dar ce fata a facut cand la vazut!!

Nu m-am chinuit sa ascult ce spuneau ei acolo, ca era foarte incet. Asa ca ma uitam, si incercam sa inteleg ceva Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 29 Iul 2012, 9:17 pm

Deja a primit o propunere, urmatoarea propunere o sa fie casatoria Smile Sper ..... Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Iul 2012, 9:18 pm

Alexa20 a scris:Deja a primit o propunere, urmatoarea propunere o sa fie casatoria Smile Sper ..... Smile

Asa curand parca n-as vrea.As vrea sa-l mai chinuie un pic adica unul pe altul. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Iul 2012, 10:12 pm

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 428891_128438853965360_1277539656_n 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 IicwOn6DPpvZQCredit:siva2901
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 29 Iul 2012, 11:26 pm

Noapte buna dragalaselor.Ne auzim maine la inceput de saptamana ca eu asa consider ca luni e inceput de saptamana. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 7:31 am

Buna dimi. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 1064687750 Uraa este luni!! 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 1675527842
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 8:13 am

iulianagl a scris:Buna dimi. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 1064687750 Uraa este luni!! 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 1675527842

Neata kiss Daaaa in sf a venit luni. Acum asteptam ora 5 :30 Smile Smile Pana atunci savurez cafelutza cu Geet
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 8:14 am

Alexa20 a scris:

Neata kiss Daaaa in sf a venit luni. Acum asteptam ora 5 :30 Smile Smile Pana atunci savurez cafelutza cu Geet

Nice!Enjoy!! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 8:15 am

iulianagl a scris:

Nice!Enjoy!! kiss

Trebuie sa imi ocup timpul cu ceva Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 8:15 am

Alexa20 a scris:

Trebuie sa imi ocup timpul cu ceva Smile Smile

Normal. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Iul 2012, 8:55 am

Dragalaselor buna dimineata!Va doresc o zi minunata si un inceput de saptamana mai bun mai promitator in tot ceia ce vreti sa faceti kiss kiss kiss kiss Va invit la o cafea cu protagonisti nostri preferati si sper sa va faca ziua mai frumoasa...

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Yfanj

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 A8wSZ
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 8:56 am

lica54 a scris:Dragalaselor buna dimineata!Va doresc o zi minunata si un inceput de saptamana mai bun mai promitator in tot ceia ce vreti sa faceti kiss kiss kiss kiss Va invit la o cafea cu protagonisti nostri preferati si sper sa va faca ziua mai frumoasa...


kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 8:59 am

Totusi eu nu inteleg de ce tot insista Arnav ca Khushi sa se intoarca in Shantivan?El inca nu realizeaza ca chiar daca Di ia dat de inteles ca e totul in regula oricum nu s-ar simti confortabil cu Khushi pe langa ea iar Khushi a inteles asta foarte bine daca vor sa fie impreuna ar trebui sa gaseasca un loc numai pentru ei doi asa ca ea sa fie in siguranta si sa aibe linistea sufleteasca.Eu una nu vreau sa se intoarca inapoi in Shantivan ea nu are pace acolo si chiar o sa fie un suflet chinuit mai rau ca o stafie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 9:01 am

Asa cum vroia sa faca cu Lavanya de ce n-ar face sacrificiul asta si pentru Khuhsi.Si sincer daca se intoarce inaoi in Shantivan isi pierde din farmec serialul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 9:17 am

Ar fi frumos ca Khushi sa zica, gata pana aici a venit timpul sa se gandeasca si la ea nu numai la cei dragi ei si sa dispara pur si simplu si sa-l lase pe Chote sa dea explicatii lui Buaji cand vine sa demoleze casa. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 9:22 am

Si sa-i puna si mangalsutra in mana sa-i spuna s-o pastreze poate o da la altcineva cand mai face alt contract. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Iul 2012, 9:23 am

iulianagl a scris:Ar fi frumos ca Khushi sa zica, gata pana aici a venit timpul sa se gandeasca si la ea nu numai la cei dragi ei si sa dispara pur si simplu si sa-l lase pe Chote sa dea explicatii lui Buaji cand vine sa demoleze casa. Smile


Totusi la ei este un principiu intodeauna ei se sacrifica pentru cei dragi ei pun pe primul loc fericirea celor dragi si apoi se gandesc la ei insine asta am observat mai in toate filmele lor...Daca cei dragi lor sunt fericiti sunt bine atunci si ei sunt fericiti cu toate daca ei o duc mai rau..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 9:28 am

lica54 a scris:


Totusi la ei este un principiu intodeauna ei se sacrifica pentru cei dragi ei pun pe primul loc fericirea celor dragi si apoi se gandesc la ei insine asta am observat mai in toate filmele lor...Daca cei dragi lor sunt fericiti sunt bine atunci si ei sunt fericiti cu toate daca ei o duc mai rau..

Da stiu dar mi-ar placea si varianta ca Khushi sa se sature de amenintarile lui si sa-i spuna ca paharul da pe afara si gata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 10:03 am

Ok, pe mai tarziu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 10:33 am

iulianagl a scris:Totusi eu nu inteleg de ce tot insista Arnav ca Khushi sa se intoarca in Shantivan?El inca nu realizeaza ca chiar daca Di ia dat de inteles ca e totul in regula oricum nu s-ar simti confortabil cu Khushi pe langa ea iar Khushi a inteles asta foarte bine daca vor sa fie impreuna ar trebui sa gaseasca un loc numai pentru ei doi asa ca ea sa fie in siguranta si sa aibe linistea sufleteasca.Eu una nu vreau sa se intoarca inapoi in Shantivan ea nu are pace acolo si chiar o sa fie un suflet chinuit mai rau ca o stafie.

Dupa cum a spus si Chote, Di si Khushi sunt cele mai importante persoane din viata lui. Deci trebuie sa le aibe pe amandoua langa el. Nu ar putea niciodata sa stea cu Khushi intr-o alta casa, si sa o lase pe sora lui in alta parte. Sau ceva de genul. El trebuie sa caute o cale de mijloc, si sa le aibe pe amandoua impreuna. In aceasta perioada, Di are nevoie de el, cat de cat a inceput sa gandeasca si ea mai coerent, si numai este atat de nesuferita ca al inceput. Chote nu poate pleca de langa ea in aceste momente, si nici pe Khushi nu o poate lasa, pentru ca stie ca o poate pierde. Sincer, manevreaza bine situatia intre Di si Khushi. Este foarte greu sa fii intre doua persoane, si sa le multumesti pe amandoua. Asta este motivul pentru care o vrea pe Khushi in Santivan. Sa poata sa fie alaturi si de Di si de Khushi. Sa poata sa o impace si pe Di, si pe Khushi. Si sunt sigura ca o sa se intoarca Khushi la el.
Inainte sa se casatoreasca cu Khushi fortat, ASR incerca sa o faca pe Khushi sa isi dea seama de sentimentele ei fata el. Iar ea fugea mereu de el. Acum ca este finalul contractului de nunta, si s-a aflat adevarul referitor la Khushi si Shyam, el si-a dat seama ca o iubeste pe Khushi si a iubit-o mereu. Iar acum si-a reluat intentia de a o cuceri pe Khushi. Situatia este similara cu cea de dinaintea casatoriei. El trebuie sa o faca pe Khushi, sa isi dea seama de ce simte pentru el, si sa numai fie speriata de aceste sentimente. Mie imi place ideea. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum